Oční kapky Systane 10 ml

Poštovné zdarma
attributesPrimary

1 ks není možné dodat

blank
Cena za položku
299 Kč
Oční kapky Systane 10 ml
Hodnotících: 188

Oční kapky Systane

Oční kapky Systane přináší efektivní řešení problému suchosti očí. SYSTANE byly první umělé slzy na trhu, u kterých se klinicky prokázalo, že redukují projevy suchého oka. SYSTANE nabízí okamžitou a trvalou úlevu od nejvíce obtěžujících projevů nošení kontaktních čoček. Vkápněte si Systane do oka 10 až 15 min. před nasazením čoček a potom hned po jejich vyjmutí. Tento způsob použití je velmi účinný – více nositelů snáší čočky během dne déle a s větším pohodlím. SYSTANE není určen k přímé aplikaci na kontaktní čočku. Kapky SYSTANE při aplikaci přímo na nasazenou kontaktní čočku mohou zapříčinit bezprostřední nepohodlí v podobě neostrého vidění. Pro komfortní nošení čoček je proto doporučováno aplikovat SYSTANE před nasazením čoček.

Doba použitelnosti po otevření: 6 měsíců.

Vlastnosti

Výrobce: Alcon
Obsah: 10 ml
Použitelnost po otevření: 6 měsíců
Expirace: 6 měsíců a více

oční kapky Gelone 10 ml

Vyzkoušejte naši chytrou alternativu!

Kapky Gelone poskytují okamžitou zklidňující úlevu unaveným a podrážděným očím a nošení čoček se díky nim stává znatelně komfortnější.

Cena: 110 Kč

Komentáře

Přidat komentář

 • Sandra

  Ano, také kapky vřele doporučuji. Jsou skvělé a moc mi pomáhají.

 • Ondřej

  Tyto kapky jsem začal používat nedávno a jsem s nimi spokojen. Doopravdy mi vyhovují asi nejvíce ze všech, co jsem vyzkoušel.

 • Niki

  Souhlasím s pavlou. Na oči si dávám pozor a rozmýšlím se, co si do nich kápnu (přeci jen jsou jen jedny). Systane nosim pořád v kabelce a nedám na ně dopustit :-)

 • pavla

  Nosím kontaktní čočky a tak občas potřebuji oči zvlhčit, když mne pálí. Systane je dobrá volba za dobrou cenu. Hlavně je to kvalita a vždy pomůže.

Oční kapky Systane 10 ml

Oční kapky Systane 10 ml

Oční kapky Systane 10 ml

299 Kč

Skladem: 0 ks