Roztok Gelone 3 x 360 ml

719 Kč
99% doporučuje
Poštovné i osobní odběr máte ZDARMA
Skladem
Kdy odešleme? Pondělí 26.2. zvolte své parametry
Poštovné i osobní odběr máte ZDARMA

Roztok Gelone

Velmi účinný univerzální roztok, s obsahem hyaluronátu sodného, vhodný k péči o všechny měkké čočky včetně silikon-hydrogelových. Součástí roztoku je antibakteriální pouzdro s ionty stříbra.

Vynikající lubrikace čoček

Roztok Gelone obsahuje podíl hyaluronátu sodného, což je sodná sůl kyseliny hyaluronové, která perfektně váže vodu. Funguje tedy jako velmi efektivní lubrikant. Protože se tato látka běžně vyskytuje v lidském těle např. v kloubní tekutině, ve sklivci oka či ve tkáni kůže, je pro oči velmi přirozená.

Účinné čištění

Součástí balení je antibakteriální pouzdro s obsahem iontů stříbra, které společně s roztokem velmi účinně čistí čočky. Mechanické čištění hravě odstraní bílkovinná i tuková depozita a následná regenerace čoček v čerstvé dávce roztoku, dočistí poslední zbytky nečistot a zneškodní bakterie.

Roztok Gelone je vhodný nejen pro všechny typy měkkých kontaktních čoček včetně silikon-hydrogelových ale je vhodný i pro péči o barevné a crazy čočky.

Použití

Jakmile vyjmete čočku z oka uložte ji do dlaně a nakapejte na ni několik kapek roztoku z každé strany. Poté bříškem prstu čočku promněte v dlani. Čočku opláchněte, a závěr ji uložte do pouzdra s novou dávkou roztoku minimálně na 4 hodiny. Po této době budou čočky vyčištěné, zregenerované a připravené pro další použití.

Vlastnosti - Roztok Gelone 3 x 360 ml

Výrobce: Soleko
Typ roztoku: Univerzální
Obsah: 3x360 ml
Expirace: 12 měsíců a více
Použitelnost po otevření: 3 měsíce
Hyaluronát sodný: Ano
Konzervanty: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Komentáře (22)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Jitka

Nemohu se rozhodnout mezi roztokem na cocky Sólo care a Gelové. Můžete mi prosím poradit? Děkuji Dlabalova

Odpověď info@cocky-online.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Oba roztoky patří do segmentu univerzálních roztoků. Liší se složením. Oba roztoky jsou mezi uživateli velmi oblíbené. Roztok Gelone obsahuje hyaluronan sodný, který výborně lubrikuje povrch čočky. Protože je tato látka obsažena i v lidském těle, oči ji perfektně akceptují. Roztok Solocare lubrikuje čočku pomocí složky Hydrolock, která je založena na bázi provitamínu B5 a sorbitolu. Oba roztoky jsou k péči o čočky velice dobré. Konečné rozhodnutí musíte udělat nakonec sama. Doufáme, že Vám naše odpověď stačí. Pokud byste však měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Lea

Značka se mi osvědčila. Čočky jsou čisté a pohodlné. Kupuji od nich i kapky do očí.

Jiřičková M.

Léta nosím čočky a střídala jsem roztoky i samotné čočky. Aktuálně používám tenhle roztok, který prostě nemám chybu a perfektně se hodí k čočkám johnson and johnson.

Frýdlová

Perfektní. Čočky jsou příjemné a pohodlné. Dřív jsem sice kupovala roztok, který byl o něco málo levnější, ale to pohodlí čoček nebylo ono. Tenhle roztok pečuje o čočky se vším všudy.

Benešová Eva

Kvalitní, vyhovující, příjemný pro oči. Ve velkém balení super cena. Určitě budu používat na čočky i do budoucna.

Dejv K.

Kupuji vždy už jen tahle velká balení.

Jan

Nadchlo mě, že je ke každé lahvi pouzdro. Čekal jsem jedno a byly tam tři. Super :)

Tománková

S roztokem jsem spokojená já i manžel. Každý nosíme jinou značku čoček, ale o oba typy je postaráno perfektně. Určitě doporučuji! Cena je za takový roztok bezvadná!

stefan

Výhodné balení. Super. Čočky čistím každý den, takže pro mě ideální.

Jenda Z.

OK cena

Gába Schusterová

Roztoky mi vždycky přijdou pečlivě zabalené a hlavně do druhého dne. Nosím čočky Avaira a nošení je o moc pohodlnější, než když jsem používala roztok AOSept.

Jarmila

Doručení naprosto v pořádku. Cena boží. Doufám, že bude zase brzy akce. Dík

David Strnad

Určitě doporučuji. Byl OK pro všechny ččočky, co jsem kdy zkusil.

Lada Cicerová

Velká spokojenost. Skvěle čistí a velikost balení je také ideální.

Jarka Kutl.

Samá pozitiva. Moje čočky jsou čisté a opečované a to se mi líbí!

Sedláčková V.

Používám ho už dlouho a maximální spokojenost, čočky jsou vždy příjemné a v očích vydrží déle.

Monika Nováková

Dobře čistí, nedráždí oči a té ceně se nedá říct ne!

štěpi

Spokojenost, oči nemám červené ani když v čočkách zaspím. Určitě je to jeden z těch lepších roztoků, které jsem zatím vyzkoušela.

Bára

S roztokem jsem nadmíru spokojená. Čočky jsou po vyčištění jemné a skvěle sedí!

Jakub Včelka

Každé nasazení čoček s sebou neslo lehké řezání po dobu asi 1 minuty s původním roztokem. S tímhle čočka do 10 sekund usazena bez jakéhokoliv pálení, řezání, takže spokojený nákup :)

Jan

Kvalitní roztok, který dobře čistí a nemá na mě žádné vedlejší účinky jako svědění očí, slzení a podobně. Oceňuji také, že v tomto velkém balení jsou dodána tři antibakteriální pouzdra která vystačí na 9 měsíců, nebo můžete nějaké věnovat svým kamarádům, kteří také nosí čočky :-)

Anonymous

Pro mé citlivé oči bomba! Po každém roztoku mě oči svědily a slzely, u tohoto problémy přestaly. Jeho šetrnost nemá vliv na výkon, čistí skvěle.