TopVue Daily (30 čoček)

Poštovné zdarma
Garance vrácení peněz
Garance výměny

Výhodnější balení: TopVue Daily (90 čoček) - 939 Kč (ušetříte 108 Kč)

attributesPrimary

Čtvrtek 18.7.

cleaner
blank
Cena za položku
349 Kč
Pokud nebudete s čočkami TopVue spokojeni, zašlete nám 26 nepoužitých čoček zpět a my Vám vrátíme zaplacenou částku v plné výši. Více informací…
TopVue Daily (30 čoček) - Jednodenní kontaktní čočky
Hodnotících: 198

Cena za balíček: 668 Kč
Ušetříte: 30 Kč
Doprava: ZDARMA

Kontaktní čočky TopVue Daily

Jednodenní čočky TopVue Daily nabízíme také v balení 90 čoček.

Komfortní čočky za velmi příjemnou cenu

Jedná se o velmi pohodlné a dobře snášené hydrogelové čočky s přídavkem výjimečně efektivní lubrikační látky – hyaluronátu sodného a zvlhčovací látky PEG (polyethylengly­kol), které zajišťují celodenní zvlhčení a maximální pohodlí. Hyaluronát sodný – kyselina hyaluronová je látka pro lidské tělo přirozená. Kromě kloubních a jiných tělních tekutin je obsažena také v očním sklivci.

Ochrana zraku před UV zářením

TopVue Daily jsou jako jedny z mála čoček vybaveny UV filtrem zachycujícím škodlivé UVA a UVB záření. Obsah UV filtru je u kontaktních čoček nespornou výhodou, neboť je poskytnuta ochrana nejdůležitějším očním částem. Při ochraně očí před UV paprsky se však nelze plně spoléhat pouze na kontaktní čočky s UV filtrem – je třeba také chránit oční okolí. Kombinace kontaktních čoček s UV filtrem a slunečních brýlí poskytne Vašim očím nejlepší možnou ochranu.

Ztenčené okraje

ztenčené okraje čoček topvue
Čočky TopVue Daily jsou konstruovány na základě designu s velmi tenkými okraji. Oční víčko s okrajem čočky při každém mrknutí přichází do styku. Pokud okraj čočky vytváří „schod“, můžeme čočku v oku cítit. Navzdory tomu že se jedná o velmi málo diskutovaný faktor, je to právě způsob zakončení čočky, který je pro pohodlí kontaktních čoček rozhodující.

Kvalitní stabilní korekce

TopVue Daily disponují stabilní optickou korekcí, které je dosaženo precizně vyváženou dioptrickou mohutností v celé optické zóně. Čočky díky tomu poskytují kvalitní vidění za všech světelných podmínek, což oceníte obzvláště při řízení vozidla za šera.

Technologie AQUAMAX – snažší manipulace

topvue - technologie aquamax Kontaktní čočky TopVue Daily využívají při aplikaci UV filtru inovativní technologický postup AQUAMAX, který nemá negativní dopad na vlastnosti čoček, ale naopak jim zajišťuje lepší mechanické vlastnosti usnadňující manipulaci s nimi a vysoký stupeň komfortu během nošení.


Způsob užívání

Kontaktní čočky TopVue Daily nejsou určené k ponechání v oku během spánku. Na konci dne je třeba čočky vyjmout, vyhodit a druhý den nahradit párem novým.

Vlastnosti

Výrobce: TopVue
Zakřivení (BC): 8.50
Průměr (DIA): 14.20
Velikost balení: 30 čoček
Vyměnit za: 1 den
Propustnost kyslíku: 26 Dk/t
Expirace: 48 měsíců a více
Množství vody: 58%
Materiál: Etafilcon A
Dioptrie: od -12.00 to +4.00
Spaní s čočkami?: Ne
UV filtr: Ano
Hyaluronát sodný: Ano

TopVue Elite+ (30 čoček)

TopVue Elite+ (30 čoček)

Nejnovější generace hydrogelových jednodenních čoček, zaručující vysoký stupeň pohodlí. Obsahují UV filtr, který chrání Vaše oči.

Poštovné: ZDARMA
Cena: 425 Kč

Komentáře

Přidat komentář

 • Libor

  DObrý den, opravdu mají hyaluronát sodný? Výrobce nic takového na svém webu pro tuto řadu čoček neuvádí.

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Hyaluronát sodný je v roztoku v blistru, do kterého jsou čočky po vyrobení uloženy. Jejich povrch je tak pokrytý lubrikační látkou. Pokud budete mít další otázky, napište nám prosím. Přejeme Vám hezký den.

 • F

  Nosila jsem čočky měsíční, ale chtěla jsem dopřát očím něco lepšího. Vybrala jsem si finančně dostupné čočky a jsem s nimi moc spokojená.

 • Vojtová

  Dobrý den, zakoupila jsem kontaktní čočky (+1,5 dioptrie - nosím brýle pouze na čtení). Čočky po nasazení byly perfektní, čtení ok, ale na dálku jsem měla rozmazané vidění již na cca 3 metry. Zkoušela jsem několikrát, zda se oko "přizpůsobí", ale nakonec jsem je po cca půl hodině vyndala. V podstatě stejné , jako když si zapomenu sundat brýle na čtení. Řízení auta bych si s nimi v žádném případě netroufla. Udělala jsem chybu při nákupu? Nikde jsem se v diskusi tento problém nedočetla. Děkuji

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, díky za Váš dotaz. Takto na dálku je pro nás těžké odhadnout, v čem je problém. Ale vypadá to, že potřebujete multifokální čočky. U těch musíte znát dioptrii naměřenou na dálku i na blízko. Multifokální čočky jsou dostupné i s dioptrií 0,00 a adicí +1,50. Doporučili bychom Vám ale osobní konzultaci s očním specialistou. Bude mít pak jistotu. Pokud bychom pro Vás mohli udělat něco dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.

 • Hanice

  Nosila jsem čočky s průměrem 14,30, ale nošení těchhle mi nedělá žádný problém. Jsou mi úplně stejně pohodlné. Já určitě doporučuji.

 • Daniela Havlová

  Už jsem nosila čočky na dva týdny, měsíční, nosila jsem je i kontinuálně. Jednodenní jsou pro mě každopádně nejlepší. Tyhle u mě vyhrály samozřejmě kvůli ceně, ale i kvůli pohodlí.

 • Zlatka

  Moje první čočky a všechno v pohodě. Zatím je nosím týden a jsem spokojená.Vybrala jsem si čočky na jeden den, abych je mohla střídat s brýlemi.

 • Lucie Zušťáková

  Dobrý den, sháním jednodenní torické čočky, dioptrie -2,00 zakřivení 8,6 průměr 14.2 cylindr -1,25 osa 100°, druhé oko -2,25, 8,6, 14,2, -0,75, 70°. Můžete mi prosím poradit? Děkuji.

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. U jednodenních torických čoček je bohužel poměrně malý výběr a mnohdy je nutné dělat kompromisy a úpravy parametrů. Vašemu průměru a zakřivení odpovídají SofLens Daily Disposable Toric. U nich ale nenajdete všechny parametry. Osa je zde výrazně omezena a u obou očí byste pravděpodobně musela zvolit osu 90°. Bohužel nedokážeme posoudit, do jaké míry by pro Vás byla taková úprava přijatelná. U čoček Dailies AquaComfort Plus Toric byste našla všechny naměřené hodnoty, ale průměr a zakřivení by měly lehkou odchylku. Aby pro Vás nákup nebyl zbytečný, tak se určitě osobně poraďte s kontaktologem. Je také velmi důležité zvolit správný materiál čoček. Hraje zde roli mnoho faktorů a bez předchozího vyzkoušení by se nákup mohl stát zbytečnou investicí. Pokud pro Vás budeme moci udělat cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.

 • františka l

  pro mě úplně perfektní. zkoušela jsem už hodně čoček a tyhle jsou pohodlné i levné. takovou kombinaci hledá asi každý :)

 • Kamča L-

  Jedním slovem perfektní. Nemám absolutně co vytknout.

 • Vlastimil Suchánek

  V očích nejsou naprosto znát. Necítím je. Jsem moc spokojená. Pravděpodobně na ně postupně přejdu úplně.

 • Bambasová Zdena

  Sedí mi skvěle. díky těmhle čočkám jsem úplně odbourala nošení brýlí.

 • Klára Petručková

  Za mě skvělé čočky :)

 • Vašek R.

  jsou mi pohodlné celý den a jednodenní čočky jsou všeobecně nejlepší. vyhovuje mi, že se o ně nemusím starat.

 • Veronika Matoušková

  Dobrý den, zakřivení mám 8.60 a velikost čočky 14 .... Mohu tyto používat? Děkuji za odpověď

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, oko by mělo být schopné tolerovat rozdíl v těchto parametrech. Záleží ale především na Vašem pocitu při nošení. Určitě můžete čočky zkusit a případně využít služby Garance vrácení peněz. Můžeme Vám doporučit také čočky TopVue Elite, které jsou velice jemné a přizpůsobivé. Pokud budete mít další dotaz, určitě nám napište. Přejeme hezký den.

 • Klatovská

  Jednodenní jsou prostě nej. O tom není třeba debatovat

 • Petra Mařáková

  Dobrý den, příležitostně používám čočky Dailies Aqua Comfort Plus +4,25. Ráda bych vyzkoušela TopVue Daily, ale ty mají jiné parametry a jsou jen +4,0. Bude to velký problém? Brýle mám +4,25 a +4,0.

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, oko by mělo zvládnout u průměru a zakřivení tolerovat určitý rozdíl, takže teoreticky by Vám čočky vyhovovat měly. Pokud jde o dioptrie, pro brýle a čočky se lehce liší. Měla byste tedy použít +4,50 a +4,25. Daily tuto korekci bohužel nenabízí, ale můžete zkusit TopVue Elite. S dalšími dotazy se na nás neváhejte obrátit. Přejeme hezký den.

 • Mirek Horák

  Spokojenost, jiné už ani používat nechci

 • Pulcová L.

  Používám je pravidelně a jsou skvělé

 • Čermáková

  jsou jemné, pohodlné a v očích nekloužou. Doporučuji

 • Petra Kissová

  Čočku v oku necítím, i po celodenním nošení jsou oči bez únavy.. navíc se s nimi lehce manipuluje, takže nemám co vytknout.

 • Vítek

  Příjemné nošení při sportu i práci na počítači

 • Hana Vykysalá

  Dobrý den, chtěla bych vyzkoušet tyto čočky, ale nevím zda je mohu použít - používala jsem PureVision a ty měly zakřivení 8,6 a průměr 14. Děkuji za odpověď

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, rozdílné zakřivení není problém, doporučujeme je vyzkoušet. Pokud Vám nebudou vyhovovat, můžete je v rámci garance vrácení ceny poslat zpět a vrátíme Vám plnou cenu.

 • Kateřina Pivoňková

  Doporučuji pro všechny, kteří mají suché oči nebo je taky trápí alergie. Jednoduché používání a skvělá cena!

 • Vratislav

  Dobrý den, jak dlouho mohu mít čočky v oku?

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, toto jsou jednodenní čočky, v oku je tedy můžete mít od rána do večera. Na noc je nutné je z oka vyndat.

 • Lukáš Dědek

  Cenově velmi dostupné a s kvalitou jsem také velmi spokojen. Čočky jsou příjemné na nošení a při sportu o sobě nedávají vědět.

 • Romana Hausnerová

  Dobrý den, mám pocit u těchto čoček,že se mi jakoby otáčí v oku a mám pocit rozostřeného vidění a jako by v oku něco překáželo.Stává se to cca po 3 hodinách nošení sice to hned odezní,ale ten pocit se vrací.Používám čočky pouze na lyžování.Nyní mně dochází a nevím jestli by jiné nebyly vhodnější mám na obě oči 1,25.Můžete mi poradit?Děkuji

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, je možné, že tyto čočky pro Vás nebudou úplně vhodné, pak tedy doporučujeme návštěvu kontaktologa a reaplikaci čoček.

 • Aleš Ch.

  Dobrý den, je potřeba při koupání v bazénu používat plavecké brýle? Děkuji

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, pokud plavete pod vodou, samozřejmě použijte plavecké brýle. Jakémukoli kontaktu kontaktní čočky s vodou je lepší se vyhnout.

 • Lucie

  čočky se snadno nasazují i vyndavají a na nošení jsou velmi příjemné.

 • Šimon P.

  Používám je na sport a jsou parádní, pohodlné a za super cenu, takže spokojenost!

 • Kristina

  Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jak moc záleží na zakřivení. Nevím totiž, jaké mám a potřebuji si rychle čočky zakoupit. Je to až tak klíčový aspekt ve výběru čoček, či nikoli? Děkuji!

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, parametru zakřivení není v dnešní době již přisuzován takový význam jako dříve. Čočky jsou vyráběné za použití nejmodernějších technologických postupů a jejich design je vyvíjen s cílem poskytnutí maximálního komfortu nositeli. V případě čoček TopVue garantujeme vrácení peněz, pokud s nimi nebudete spokojena. Nemusíte se tedy obávat ztráty finanční investice a objednat čočky jen na zkoušku. Když Vám nebudou vyhovovat zašlete nám otevřené balení zpět a my Vám vrátíme peníze v plné výši ceny čoček.

 • Ljuba

  Mezi všemi jednodenními čočkami, co jsem kdy zkusila, jsou tyhle naprostá jednička. Levné, pohodlné a dobře sedí.

 • Jednodenní čočky nosím hlavně v létě, s TopVue jsem byla několikrát i ve vodě na koupališti a oči nepálily ani neštípaly. Tento rok opět kupuji :-)

 • Petra Pašková

  Dobrý den, vyzkoušela jsem více denních kč, nejlépe mi zatím vyhovují Dailies AquaComfort Plus s BC 8,7, dělají se v tomto zakřivení i čočky TopVue? Děkuji

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den paní Pašková, denní kontaktní čočky TopVue se vyrábí pouze v zakřivení 8.5. Pokud máte zájem vyzkoušet si tyto čočky od výrobce Pegavision, pak se rozhodně nemusíte obávat zmařené finanční investice a to z důvodu poskytované garance vrácení peněz. Nemusíte mít ani obavy z rozdílné hodnoty parametru zakřivení. Kontaktní čočky TopVue patří mezi asférické čočky, u kterých se zakřivení pozvolna mění od středu čočky směrem k okrajům. Jsou proto obecně oku mnohem přizpůsobivější než sférické čočky, které jsou starším typem čoček, a u kterých je hodnota BC stejná v jakémkoli bodě čočky.

 • Simona

  Dobrý den, zajímalo by mě, zda-li jsou tyto čočky vhodné i při astigmatismu? Děkuji za odpověď

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den Simono, čočky TopVue nejsou vhodné pro korekci astigmatismu.

 • Nováková Jana

  Dobrý den, chtěla bych poprosit o radu. Mám velmi citlivé oči a nevím, jestli bych mohla tyto TopVue nosit. Líbí se mi hlavně kvůli ceně. Díky za odpověď

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den paní Nováková, kontaktní čočky TopVue doporučujeme i těm nositelům, kteří mají citlivé oči. V naší nabídce najdete balení po 10 kusech, můžete si tak vyzkoušet, zda Vám budou také svými parametry a vlastnosti vyhovovat. V případě kontaktních čoček TopVue je uděláno maximum pro pohodlí při nošení kontaktních čoček a to právě díky velmi tenkým okrajům. Kyselina hyaluronová a přídavné látky se pak starají o výjimečné zvlhčení a maximální pohodlí po celý den. Děkujeme za Váš dotaz.

TopVue Daily (30 čoček)

TopVue Daily (30 čoček)

TopVue Daily (30 čoček)

349 Kč

Skladem > 1000 ks