Biofinity Toric (3 čočky)

Poštovné zdarma
attributesPrimary

Středa 14.11.

cleaner
blank
Cena za položku
499 Kč
499 Kč
Biofinity Toric (3 čočky) - Torické kontaktní čočky
Hodnotících: 167

Cena za balíček: 743 Kč
Ušetříte: 45 Kč
Doprava: ZDARMA

Cena za balíček: 803 Kč
Ušetříte: 55 Kč
Doprava: ZDARMA

Kontaktní čočky Biofinity Toric

Kontaktní čočky Biofinity Toric jsou dodávány také v balení po 6 kusech.

Biofinity Toric jsou torické silikon-hydrogelové měsíční kontaktní čočky, které v sobě kombinují vysoký obsah vody a značnou propustnost kyslíku. Biofinity Toric jsou určené k nápravě astigmatismu – kromě klasických (sférických) dioptrických hodnot jsou definovány ještě parametrem cylindru a osy.

Kontinuální nošení

Kontaktní čočky Biofinity Toric jsou určeny k dennímu i kontinuálnímu způsobu nošení. V čočkách lze tedy příležitostně přespat nebo je nosit nepřetržitě (bez nutnosti vyjmutí) po dobu 30 dní a nocí. Nepřetržité nošení kontaktních čoček by však mělo být nejprve schváleno očním specialistou či očním lékařem, neboť nemusí být vhodným způsobem užívání čoček pro každého (závisí na míře slzivosti, složení slz, vrozené citlivosti očí).

Biofinity Toric – smáčivé a očím příjemné čočky

Biofinity Toric využívají technologii AQUAFORM, která kombinuje hydrogelovou složku materiálu se speciální silikonovým monomerem umožňujícím lepší propustnost kyslíku. Materiál čoček v sobě kombinuje hydrofilní (vodu přitahující) hydrogelovou složku a silikonovou (vodu odpuzující složku) takovým způsobem, že se podařilo se vytvořit přirozeně smáčivý materiál, v kterém jsou molekuly vody jsou rovnoměrně rozprostřeny a udržovány – povrch čoček je tak rovnoměrně smáčivý.
Přirozeně smáčivý povrch kontaktních čoček Biofinity Toric umožňuje rovnoměrné rozložení slzného filmu po povrchu čočky, která je tímto způsobem přirozeně zvlhčována a nepůsobí v oku nepříjemné pocity.

Propracovaný design a povrchová úprava

Kontaktní čočky Biofinity Toric poskytují nositelům vysoký stupeň komfortu, čehož je docíleno:

Speciální úpravou povrchu – povrch čoček Biofinity Toric je neionogenní, což znamená, že neobsahuje elektricky nabité částice a je odolný vůči ukládání proteinových a lipidových usazenin.
Zaoblenými okraji, které zvyšují komfort nošení a omezující vznik barvících se defektů v místě dotyku s okem.
Vícekřivkovou zadní plochou, která lépe rozkládá tlak na plochu oka.

Propustnost kyslíku

Pro zdravé fungování oka je parametr propustnosti kyslíku velmi důležitým údajem. Nejčastěji bývá označován jednotkou Dk/t, což znamená propustnost kyslíku při určité šířce. Pro jednotnost a možnost srovnání jednotlivých čoček se parametr měří u dioptrie  -3.00. Setkáte se také s označením Dk, které značí pouze propustnost materiálu čočky.

Vlastnosti

Dioptrická hodnota: od -10.00 do +8.00
Expirace: 32 měsíců a více
Vyměnit za: 30 dní
Vyrobeno z: Comfilcon A
Spaní s čočkami?: Ano
Množství vody: 48%
Propustnost kyslíku: 116 Dk/t
Průměr: 14.5
UV ochrana: Ne
V balení: 3 čočky
Výrobce: CooperVision
Zakřivení: 8.7

TopVue Air for Astigmatism (3 čočky)

Vyzkoušejte naši chytrou alternativu!

Torické měsíční čočky TopVue Air for Astigmatism se vyznačují extrémní prodyšností při zachování vysokého obsahu vody.

Poštovné: ZDARMA
Cena: 429 Kč
Ušetříte: 70 Kč

Komentáře

Přidat komentář

 • Jana

  Dobrý den, běžně používám kontaktní čočky se zakřivením 8,6, je možné vyzkoušet i tyto čočky se zakřivením 8,7? jak velký rozdíl v to je? Děkuji

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Takto malý rozdíl v zakřivení by jistě problém nebyl. U kontaktních čoček ale hraje roli mnoho faktorů. Velice důležité jsou vlastnosti materiálu. Abyste se vyhnula zbytečnému nákupu, doporučili bychom Vám osobní konzultaci s kontaktologem. Pokud budete mít další otázky, napište nám. Přejeme hezký den.

 • Vlastimil

  Dobrý den, nyní mám zkušební čočky, které mají rysku znázorňující správné otočení čočky. Jelikož se touto ryskou musím při nasazení řídit (protože jinak se čočka do správné pozice nepřetočí), proto se chci zeptat, jestli rysku obsahují i produkční čočky. Děkuji.

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. S termínem „produkční čočky“ jsme se zatím nesetkali. Pokud máte na mysli tyto Biofinity Toric, tak ty by se měly do správné polohy vycentrovat samy, ale pro jistotu mají i rysku pro určení správné polohy čoček. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.

 • Hanka

  Dobrý den, od oční lékařky jsem dostala kontaktní čočky od CooperVision - Medivue Premier. Na internetu ale nejsou k sehnaní. Chci se proto zeptat, jestli jsou Biofinity vhodnou alternativou. Děkuji

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, díky za dotaz. Mělo by jít o totožné kontaktní čočky. Můžete porovnat parametry a vlastnosti materiálu Vašich kontaktních čoček (najdete na krabičce) s vlastnostmi uvedenými na našich stránkách. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.

 • Frantisek

  Dobrý den, požádal bych o radu s výběrem. U jednoho oka mám tyto hodnoty: CYL -2,0 / OSA 19° **** Druhé oko: CYL -2,0 / OSA 164° *** Nevím si rady k jakému údaji se přiblížit, zda zvolit u CYL -1,75 NEBO _2,25 a u OSY 160° nebo 170°. Děkuji

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, děkujeme za Vaši otázku. Velice rádi bychom Vám poradili, ale potřebovali bychom znát i naměřené dioptrie. I k těm je třeba přihlédnout při výběru správných cylindrických hodnot. Pokud jde o hodnotu osy, v nabídce jsou i kontaktní čočky s osou 165° – například Proclear Toric XR. 164° bychom mohli zaokrouhlit na 160°, ale nedokážeme říci, která hodnota pro Vás bude více vyhovující. Je potřeba čočky vyzkoušet. Pokud hledáte své první čočky, měl by Vám s výběrem pomoci specialista při osobní konzultaci. Měl byste i možnost čočky vyzkoušet a posoudit, které hodnoty jsou pro vidění lepší. Pokud chcete koupit čočky online, doporučujeme Vám TopVue Premium for Astigmatism nebo TopVue Air for Astigmatism. U čoček TopVue máte možnost využít službu Garance vrácení peněz, pokud Vám nebudou vyhovovat. Napište nám i své další dotazy, pokud nějaké máte. Přejeme Vám krásný den.

 • Daniel

  Dobrý den Jsem začatečník a používám čočky Switch Premier od fokus optik.Zajímalo by mě jestli je pravda,že tyto čočkou totožné.Čočky nosím teprve 3 měsíce. DěkujiDaniel

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, ano, tato informace je správná. Pokud nosíte čočky SWITCH Premier, originální název výrobce zní Biofinity. Pokud ovšem nosíte SWITCH Premier Toric, jedná se o čočky Biofinity Toric.

 • Alex

  Dobrý den, je možné u Vás zakoupit zkušební pár těchto čoček? (biofinity toric), díky za info, Alex

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, zkušební pár těchto čoček bohužel zakoupit nelze, neboť nedisponujeme zkušebními baleními těchto čoček po jednotlivých kusech. V nabídce máme pouze více kusová balení. Děkujeme za pochopení

 • Michaela Vystrčilová

  Dobrý večer, oční mi aplikovala zkušební pár čoček Acuvue oasys for astigmatism. Bohužel mi tyto čočky vůbec nesedí. Chtěla bych zkusit nějakou jinou značku. Hodnoty mi napsala násleldující (stejné pro obě oči) - dioptrie 0, zakřivení 8,6, cylindr 0,75 a osa 180. Chtěla bych zkusit kontaktní čočky Biofinity Toric, ale tam je zakřivení 8,7. Je to velký problém? Děkuji Vystrčilová

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, nákup torických kontaktních čoček bez jejich předchozí odborné aplikace Vám rozhodně nemůžeme doporučit. Aplikace astigmatických kontaktních čoček je náročnější proces, při kterém bývá nutné vyzkoušet více druhů čoček, než se nalezne ten nejvíce vyhovující. Doporučujeme Vám proto znovu navštívit svou oční lékařku a celou situaci s ní konzultovat a vybrat jiné čočky, které Vám budou vyhovovat více. Děkujeme za pochopení

 • Eva

  Dobrý den, chtěla bych se zeptat na kont.čočky a jejich dodání cylindr -0,75 osa 125, a cyl.0,5 osa 60.Diop. -2.50 děkuji Bachratá

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, bohužel neuvádíte jaký druh kontaktních čoček Vám byl odborně aplikován. Ve Vámi uvedených hodnotách nejsou čočky Biofinyti Toric dostupné. Po konzultaci se svým očním specialistou se můžete již bez obav obrátit na náš internetový obchod.

Biofinity Toric (3 čočky)

Biofinity Toric (3 čočky)

Biofinity Toric (3 čočky)

499 Kč

Skladem > 1000 ks