TopVue Premium (6 čoček)

Sleva
Poštovné zdarma
Garance vrácení peněz
Garance výměny
attributesPrimary

Pondělí 19.11.

cleaner
blank
Cena za položku
429 Kč
429 Kč 449 Kč
Pokud nebudete s čočkami TopVue spokojeni, zašlete nám 4 nepoužité čočky zpět a my Vám vrátíme zaplacenou částku v plné výši. Více informací…
TopVue Premium (6 čoček) - Čtrnáctidenní kontaktní čočky
Hodnotících: 126

Cena za balíček: 658 Kč
Ušetříte: 60 Kč
Doprava: ZDARMA

Cena za balíček: 748 Kč
Ušetříte: 40 Kč
Doprava: ZDARMA

Kontaktní čočky TopVue Premium

TopVue Premium jsou novinkou řady TopVue – čtrnáctidenní kontaktní čočky vyrobené ze silikon-hydrogelového materiálu nejnovější generace, který je speciálně upraven tak, aby čočky poskytovaly svému nositeli co největší pocit komfortu po celou dobu, kdy jsou nasazeny, a zároveň bylo eliminováno jejich vysušování, které může způsobit podráždění očí.

Každodenní způsob nošení

Kontaktní čočky TopVue Premium jsou určené ke každodennímu nošení s periodou výměny jednoho páru 14 dní. Dvoutýdenní cyklus výměny oproti měsíčnímu znatelně snižuje riziko očních infekcí způsobených nahromaděnými proteinovými a lipidovými usazeninami, které ani při důkladném a pravidelném čištění nelze během měsíčního užívání zcela odstranit.

Nejvyšší stupeň komfortu

Kontaktní čočky TopVue Premium jsou již při výrobě obohaceny zvlhčující látkou hyaluronátem sodným, který se pak z čoček postupně uvolňuje v průběhu nošení, udržuje je oku příjemné a zabraňuje jejich nežádoucímu vysychání.

Hyaluronát sodný patří k nejefektivnějším lubrikačním látkám a jeho nespornou výhodou je naprostá kompatibilita s fyziologickým prostředím oka – nezpůsobuje tedy žádné nepříjemné pocity, ani nežádoucí komplikace (jako tomu může být u jiných zvlhčujících prostředků). Hyaluronát sodný je látka tělu zcela vlastní, je součástí některých tělních tekutin (např. kloubní tekutiny) a sklivce vyplňujícího oční kouli.

Celodenní hydratace

celodenní hydratace kontaktních čoček topvue

Inovativní materiál kontaktních čoček TopVue Premium obsahuje velký podíl vody. Značný obsah vody spolu s postupným uvolňováním zvlhčující látky hyaluronátu sodného tvoří dokonalý hydratační systém, který propůjčuje čočkám potřebnou vlhkost po celý den a zachovává pocit komfortu během nošení. Vysoké množství obsažené vody navíc značně eliminuje ulpívání depozit na povrchu čoček a přispívá k zachování zdraví Vašich očí.


Pro zachování zdraví očí

Moderní metody zpracování silikon-hydrogelového materiálu během výroby zajišťují TopVue Premium vysokou prodyšnost. Transport vzdušného kyslíku k rohovce probíhá prostřednictvím mikroskopických kanálků v silikonovém materiálu, jehož transmisibilita činí u TopVue Premium 104 Dk/t. Hydrogelová složka materiálu pak dodává oku kyslík prostřednictvím obsažené vody, jejíž podíl činí 45 %. Vysoká prodyšnost čoček spolu se značným obsahem vody zajišťují, že TopVue Premium zásobují oko potřebným množstvím kyslíku, který je důležitý pro udržení zdraví Vašich očí a jejich správného fungování.

Vlastnosti

Dioptrická hodnota: od -12.00 do +8.00
Expirace: 48 měsíců a více
Vyměnit za: 14 dní
Hyaluronát sodný: Ano
Vyrobeno z: Innofilcon A
Spaní s čočkami?: Ne
Množství vody: 45%
Propustnost kyslíku: 104 Dk/t
Průměr: 14.2
UV ochrana: Ne
V balení: 6 čoček
Zakřivení: 8.6

Komentáře

Přidat komentář

 • Luděk Franta

  Jsou vážně příjemné. Příjemně mě překvapily i výdrží během dne. Vůbec jsem na čočky nemyslel a nevěděl jsem o nich.

 • Jakub Malý

  čočky na 14 dnů mi vyhovují nejvíc. nosím tyhle od topvue každý den a nevšiml jsem si při nošení ničeho negativního. o čočkách totiž celý den nevím.

 • Jana

  Dobrý den, chtěla bych vyzkoušet tyto čočky. Dříve jsem nosila Acuvue Oasys zakřivení 8. 4 už mi bohužel nevyhovují a často mám vidění rozmazané. Jsou tyto čočky vhodné při práci s počítačem? Děkuji za odpověď :)

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Čočky určitě vyzkoušet můžete, funguje u nich služba Garance vrácení peněz, takže se nemusíte bát zbytečné investice. Čočky nemají žádné zvláštní úpravy, které by usnadňovaly práci s počítačem, ale používání čoček pro takovou činnost by nemělo představovat žádný problém. Nemohlo dojít ke zhoršení zraku? Není možné, že potřebujete silnější dioptrie, případně torické čočky? Zvažte návštěvu očního specialisty a nechte si zrak zkontrolovat a přeměřit. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.

 • Julča

  Úplná spokojenost. Nejvíc mě potěšilo, že jsou čočky poměrně pevné a snadno se s nimi manipuluje. Podařilo se mi je nasadit na první dobrou a to jsem u čoček, které nosím už dva roky mívala občas problém. No určitě je objednám znovu, protože i nošení bylo příjemné.

 • Janina Rusnáková

  14 dnů je pro moje oči tak akorát. Čočky každý večer poctivě čistím a čočky drží celé dva týdny jako nové. Jsem s nimi spokojená a i když jsem myslela, že budu čočky jen střídat s brýlemi, přešla jsem výhradně jen na čočky.

 • Romča H.

  Premium jsou opravdu premium :) Sedí to. Skončila jsem s nošením AirOptix a nosím už jen tyhle. Jsem ráda, že jsem skončila s nepřetržitým nošením a zkrátila jsem dobu, po kterou čočky nosím. Očím se znatelně ulevilo.

 • Bára

  Jiné čočky už nebudu zkoušet. Vyzkoušela jsem asi tři druhy, některé dokonce přes den vypadly. Tyhle jsou prostě dokonalé. Díky za ně!

 • Vlastička Hunalová

  V čočkách cvičím, pracuji, chodím se bavit. Dělám s nimi prakticky všechno. Ještě nenastala situace, že by mi byly čočky nepohodlné. Všem vřele doporučuji vyzkoušet je.

 • Dohnalová J.

  Já je používám i na sport a úplně v pohodě. Nikdy se mi nestalo, že bych si čočku při sportu v oku poškodila, nebo že by se třeba námahou nějak změnily její vlastnosti. Ani se mi nestalo, že by mi při rychlých pohybech vypadly. Jsem s nimi vážně moc spokojená.

 • Mirka Blanárová

  Dobrý den, hraji závodně nohejbal, nikdy jsem čočky nenosila, mám nosit brýle na dálku zatím mám jen 0,5 na každým oku, ale určitě dostanu vyšší, jelikož se mi zrak zhoršil, při hře vidím velmi špatně v rychlosti balon, v brýlích hrát nemohu, proto bych si ráda pořídila nějaké čočky, prosím, můžete mi doporučit? Moc děkuji, Mirka Blanárová

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Na sportování se všeobecně doporučují jednodenní kontaktní čočky. Je to skvělá volba i při střídavém nošení s dioptrickými brýlemi. Konkrétně Vám můžeme doporučit TopVue Elite. Jsou to velice jemné čočky s vysokým podílem vody, u kterých je případně možné využít službu Garance vrácení peněz. V první řadě Vám ale doporučujeme vyšetření u očního specialisty a přeměření potřebných hodnot pro korekci. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.

 • Aleš Kůrka

  Vidím super skvěle. Naštěstí jsem napoprvé natrefil na dobré čočky, které mě neodradili. Je to pro mě vážně lepší než brýle.

 • Vítek

  Nemám čočkám co vytknout. Jsou pohodlné, za celý den s nimi nemám problém. Hlavně se mi ale nasazují líp než Miru co jsem měl předtím.

 • Jan Tejček

  Nosíme je já i partnerka. Oba jsme nadmíru spokojeni. Nakupujeme jen u vás protože jsme se vším moc spokojení :)

 • Alena Hrbková

  Kvalitní čočky za skvělou cenu. Mohu doporučit !

 • Dagmar Pavelkova

  Dobrý den, můžu se prosím zeptat, nebudou tyto čočky ukončovat výrobu? Má je velmi málo obchodů. Děkuji

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Ukončení výroby kontaktních čoček TopVue Premium určitě není v plánu. TopVue Premium patří k jedněm z novějších produktů značky TopVue a navíc se těší velké oblibě zákazníků. Pokud budete mít další otázky, určitě nám napište. Přejeme Vám krásný den.

 • Liboor

  Lepší jsem ještě neměl a že jich už bylo

 • evka k.

  udrží si vlastnosti po celých čtrnáct dnů. ještě se mi nestalo že by ke konci byly čočky nějak unavené, nebo jak bych to řekla :)

 • F.L.

  Kvalitní čočky, pohodlné i při náročném a dlouhém dni. Oči nedráždí a vlastně o nich ani nevím. Rozhodně můžu doporučit!

 • Lenka Laubová

  Dobrý den, používala jsem poslední roky kontaktní čočky Acuvue Advance Plus, se kterými jsem byla maximálně spokojená. Ráda bych zkusila čočky Topvue Premium, ale nesedí mi u nich 2 parametry - zakřivení, které mám 8.7 a průměr, který mám 14.00. Myslíte, že je to problém nebo jenom zanedbatelná odchylka? Děkuji za odpověď.

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, Lenko, rozdíl v těchto parametrech by neměl při nošení působit potíže. Jde ale o individuální záležitost a zda Vám čočky vyhovují poznáte až při vyzkoušení a nošení. Čočky TopVue Premium patří k oblíbeným a máme na ně velice pozitivní reakce. Pokud by došlo na situaci, že Vám čočky nebudou příjemné, můžete využít služby Garance vrácení peněz. S dalšími dotazy se na nás neváhejte obrátit. Přejeme hezký den.

 • Franková

  Nejvíc pohodlné už od prvního nasazení

 • Tereza Molnárová

  Dobrý den, dlouhá léta jsem používala čočky Acuve advance hydraclear. Jako náhrada za již nevyráběné mi byly nabídnuty tyto čočky, které však mají jiné parametry. Měla jsem zakřivení 8.3 a průměr 14.0, zde je však zakřivení 8.6 a 14.2. Myslíte, že je mohu nahradit i když se takto liší? Předem děkuji za odpověď.

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, Terezo, děkujeme Vám za dotaz. Tento drobný rozdíl v parametrech by Vám neměl při nošení působit žádné obtíže. Pokud by Vám kontaktní čočky přece jen nevyhovovaly, můžete využít naší služby Garance vrácení peněz. Přejeme hezký den.

 • R. Marek

  Nosím je cca. 12 hodin denně a ještě jsem s nimi neměl jediný problém.

 • Anna

  Dobrý den,u čoček se mi začal objevovat cca v polovině čočky pravidelný kruh,vždy když si je sundám tak je vidět,ale když je vytahuji z roztoku tak vidět není.Předchozí dva páry byl v pořádku,ale ted čočky i více nepříjemně cítím v očích.Je to nějaká vada,nebo jsem si toho prvně nevšimla?Předem děkuji za radu

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, pravděpodobně se jedná o usazeniny, které na čočkách vznikají během jejich nošení. Pokud nejdou odstranit mechanickým čištění a pomocí fyziologického roztoku, vyzkoušejte peroxidový roztok. Děkujeme za Váš dotaz, přejeme hezký den.

 • Jitka

  Dobrý den, platí stále garance vrácení peněz u Topvue premium? ikdyž si koupím výhodný baliček? tyto čočky jsem ještě neměla, mám poslední Acuvue Advance plus, a pokud by mi Topvue nevyhovovaly, je možné je vrátit a roztoky si ponechat?

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, ano, je možné vrátit pouze čočky a roztok si ponechat. Při vracení čoček postupujte dle platných pravidel Garance vrácení peněz. Děkujeme a přejeme hezký den.

 • Michaela

  Dobrý den, lze tyto čočky nosit nepřetržitě (bez vyjmutí z oka)14 dní? Existuje od této značky i možnost kontinuálního nošení 30 dní?

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, tyto kontaktní čočky výrobce nedoporučuje nosit kontinuálně, ani žádné s touto možností nenabízí. Děkujeme Vám za Váš dotaz a přejeme hezký den.

 • Koranda Z.

  Zakoupil jsem si svoje již druhé balení a jsem s nimi stále spokojený. Neunavují se mi z nich oči, neškrábou, snadno se aplikují a jsou pohodlné.

 • Jitka

  Dobrý den,dosud jsem používala Acuvue advance Plus with hydraclear(průměr 14cm,zakřivení 8.3)jelikož už se nevyrábí budou tyto vhodná náhrada?nebo jaké mi doporučíte.Předem děkuji

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den Jitko, rozdíly v průměru hodnot a zakřivení by Vám neměly působit potíže. Oboje kontaktní čočky jsou vyrobeny z materiálu silikon-hydrogel, tudíž by Vám měly vyhovovat. Doba výměny je 14 dnů, tak jak jste byla dosud zvyklá. V případě, že by Vám přece jen kontaktní čočky TopVue Premium nevyhovovaly, můžete využít naší služby Garance vrácení peněz. Děkujeme, že jste se na nás obrátila a přejeme hezký den.

 • katka červená

  Nesnesla jsem žádné čočky v oku déle jak 5 hodin a i tak to bylo utrpení.Řezalo to.Musela jsem kupovat jednodenní abych je alespon chvíli snesla.Ale tyto čočky jsou naprosto luxusní v oku je vůbec necítím,všem vřele doporučuji !!

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den Katko, moc nás těší, že jste s kontaktními čočkami tolik spokojená a děkujeme Vám za recenzi kontaktních čoček TopVue Premium. Přejeme hezký den.

 • Dana Sajdlova

  Naprosta spokojenost

 • Markét

  Příjemně se nosí, nevysychají, netlačí, prostě perfektní!

 • Roman

  Mohu si objednat zkušební balení těchto čoček?

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, ano, tyto čočky prodáváme balené i po 1 kuse.

 • Boris N.

  Už jsem vyzkoušel i jiné čtrnáctidenní čočky, ale tyto mi vyhovují ze všech nejvíc. Naprosto spokojený.

 • Petr

  Dobrý den ,chci se zeptat doposud používám čočky se zakřivením 8,4 a průměr 14.Bude to mít vliv na pohyblivost čoček v očích .Děkuji.

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, rozdíl v zakřivení je zcela zanedbatelný, proto by potíže způsobit neměl. Nyní navíc nabízíme možnost vyzkoušení těchto čoček – garantujeme vrácení peněz, pokud by Vám nevyhovovaly.

 • Jana

  Dobrý den, mám na pravém oku dioptrie - 9,5 + 0,5 cylindr. Na levém mám -8,5 dioptrie bez cylindru. Dají se takové čočky u vás objednat ?

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, pokud kont.čočkami korigujete astigmatismus, je nutné znát mimo dioptrie a cylindru i osu. Až budete znát všechny tyto parametry, obraťte se prosím na náš zákaznický servis. Rádi Vám s výběrem kont.čoček pomůžeme. Děkuji za pochopení.

 • Filip

  Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, kolik procent vody obsahují tyto čočky? Děkuji.

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, tyto kont.čočky obsahují 45 % vody.

 • Růžena Skrbková

  Dobrý den,chtěla bych zkusit i jiné kontaktní čočky,ale setkávám se s tím,že mají jiný průměr i zakriveni! Já mám průměr 14 a zakriveni 8.4 ! Jak zjistím,že mohu mít i rozdílný průměr/zakriveni? Děkuji

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, TopVue Premium mají sice rozdílné parametry, ale lidské oko je zpravidla schopno takovouto malou odchylku tolerovat. Navíc u čoček TopVue Premium poskytujeme garanci vrácení peněz. Můžete si je tedy bez obav objednat pouze na zkoušku a když Vám nebudou vyhovovat, obdržíte zpět své peníze.

 • Ota

  čočky z kvalitního materiálu, snadná manipulace, netlačí a v očích jsou velmi příjemné.

 • Peťka

  Super, super, super. Vůbec netlačí, nevysušují se, takže i večer po celodennim nošení žádné škrábání ani červené oči.

 • Evitka

  pro mě lepší než Acuvue Oasys a to jsem je měla za absolutní špičku, no změna je život :-) zůstávám u Topvue

 • mezi 14denními čočkami naprostá špička, vůbec nevím, že mám něco v očích

 • Ivana Klabouchová

  Přešla jsem z Acuvue Advance, které se přestaly vyrábět, a jsme maximálně spokojená! Doporučuji všema deseti.

 • Lucie

  Dobrý den. Mohu k těmto čočkám používat roztok Complete? nebo je lepší ten Gelone? děkuji

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, ano k těmto čočkám můžete používat i roztok Complete RevitaLens. Roztok Gelone Vám však můžeme vřele doporučit, neboť navíc obsahuje jedinečnou lubrikační látku – kyselinu hyaluronovou, která velmi efektivně a rovnoměrně zvlhčuje čočky po celý den.

TopVue Premium (6 čoček)

TopVue Premium (6 čoček)

TopVue Premium (6 čoček)

429 Kč

Skladem > 1000 ks