TopVue Air (6 čoček)

Sleva
Poštovné zdarma
Garance vrácení peněz
Garance výměny
attributesPrimary

Čtvrtek 18.7.

cleaner
blank
Cena za položku
425 Kč
425 Kč 479 Kč
Pokud nebudete s čočkami TopVue spokojeni, zašlete nám 4 nepoužité čočky zpět a my Vám vrátíme zaplacenou částku v plné výši. Více informací…
TopVue Air (6 čoček) - Měsíční kontaktní čočky
Hodnotících: 356

Cena za balíček: 744 Kč
Ušetříte: 40 Kč
Doprava: ZDARMA

Cena za balíček: 654 Kč
Ušetříte: 60 Kč
Doprava: ZDARMA

Popis čoček TopVue Air

TopVue Air jsou představitelem třetí generace silikon-hydrogelových kontaktních čoček, které se vyznačují extrémní prodyšností při zachování vysokého obsahu vody. Technologie konstrukce čočky a její výroby jsou zárukou vysokého komfortu a zdravého nošení.

Pohodlné již v okamžiku prvního nasazení

Kontaktní čočky TopVue Air jsou dodávány v plastové vaničce (blistru), jejíž roztok je obohacen přídavkem hyaluronátu sodného. Hyaluronát sodný představuje jednu z nejefektivnějších lubrikačních látek, jejímž bonusem je navíc naprostá kompatibilita s fyziologickým prostředím oka. Tato látka je lidskému organismu zcela vlastní – nezpůsobuje tedy žádné nepříjemné pocity, ani nežádoucí komplikace (jako tomu může být u jiných zvlhčujících prostředků).

Vysoce prodyšné

Inovativní technologické zpracování silikon-hydrogelového materiálu zajišťuje TopVue Air vysokou prodyšnost. Transport vzdušného kyslíku k rohovce probíhá prostřednictvím mikroskopických kanálků. Schopnost přenosu kyslíku (transmisibilita) činí u TopVue Air 100 Dk/t.

Dostatečně hydratované pro zdravé oči

celodenní hydratace kontaktních čoček topvue Dalším parametrem kontaktních čoček důležitým pro jejich zdravé užívání je obsah vody. Voda je nezbytná pro potřebnou hydrataci čoček. TopVue Air jsou tvořeny vodou ze 45 % svého objemu. Díky svému podílu vody pak zůstávají dostatečně hydratované v průběhu celého dne, kdy jsou nasazeny. Obsažená voda také snižuje ukládání depozit na povrchu čočky.

Každodenní způsob nošení

Kontaktní čočky TopVue Air jsou určené ke každodennímu nošení s periodou výměny jednoho páru 30 dní. Na noc je nutné čočky vyjmout a uložit do pouzdra naplněného roztokem.

Vlastnosti

Výrobce: TopVue
Zakřivení (BC): 8.60
Průměr (DIA): 14.20
Velikost balení: 6 čoček
Propustnost kyslíku: 100 Dk/t
Vyměnit za: 30 dnů
Množství vody: 45%
Expirace: 48 měsíců a více
Dioptrie: od -12.00 do +8.00
Materiál: Innofilcon A
Spaní s čočkami?: Ne
UV filtr: Ne
Hyaluronát sodný: Ano

Komentáře

Přidat komentář

 • Klára Rončková

  Dobrý den, chtěla bych se Vás zeptat, jestli se k těmto čočkám hodí i rozok ReNu MPS Sensitive Eyes. Doteď jsem používala Laim-Care, ale mívám s ním někdy problém, že mě v oku pálí. Děkuji.

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. ReNu MPS Sensitive Eyes je univerzální roztok a můžete ho použít na všechny měkké kontaktní čočky. Tedy i na tyto TopVue Air. V případě, že budete mít jakékoli další otázky, napište nám. Zatím Vám přejeme hezký den.

 • Denisa

  Dobrý den, ráda bych Vás požádala o přepočet dioptrií kontaktních čoček, pokud nosím brýle s naměřenými hodnotami: Pravé oko: -3,00, cyl.: -0,25, Osa: 180° Levé oko: -4,00, cyl.: -0,50, Osa: 170° s tím, že mám alergii na silikon a tím bych chtěla současně pořádat o sdělení, jaké Vámi nabízené čočky silikon neobsahují. Za odpověď Vám předem děkuji.

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, děkujeme za dotaz. Pro korekci bychom Vám doporučili dioptrii –3,00 pro pravé oko a –4,00 pro oko levé. Z pohledu materiálu lze čočky rozdělit na silikon-hydrogelové, které silikon zcela jistě obsahují, a na čočky hydrogelové. Silikonů je mnoho druhů a mají různá složení. Alergie se většinou vztahuje pouze na některé složky silikonu. Do této oblasti ale naše odbornost bohužel nespadá. Doporučujeme Vám vyzkoušet jednodenní čočky TopVue Elite+, u kterých je zavedena služba Garance vrácení peněz. Z vícedenních čoček Vám pak můžeme doporučit čočky TopVue Plus, u kterých služba rovněž platí. Ve Vašem případě by samozřejmě bylo vhodnější navštívit kontaktologa, který má možnost poskytnout Vám více typů čoček zkušebních a jistě má i více informací o alergiích tohoto typu. Pokud budete mít další otázky, napište nám. Zatím Vám přejeme hezký den.

 • Zaneta K.

  Dobry den, chtela bych poradit ohledne kontaktnich cocek, mam na obe oci -2,5 dioptrie, cylindr -0,50 , a osa leve oko-45 a prave 165. Je to do daljy, na blizku vidim dobre.Predem dekuji.

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, Žaneto, díky za Váš dotaz. Cylindr je velmi nízký a takové hodnoty se přepočítávají na dioptrii. U Vás by to byla dioptrie –2,75. Vyzkoušejte tyto čočky TopVue Air, u kterých můžete v případě potřeby využít službu Garance vrácení peněz. Pokud budete mít jakékoli další otázky, napište nám prosím. Zatím Vám přejeme hezký den.

 • Žaneta

  Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli jde změnit kolonku na zakřivení 8.7 a nebo popřípadě jestli by nebyl velký problém kdybych objednala klasicky 8.60 .. A také DIA na 14.5. Děkuji předem za odpověď

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Tyto hodnoty bohužel měnit nelze. TopVue Air se vyrábí pouze v zakřivení 8,60 a s průměrem 14,20. Čočky můžete i tak vyzkoušet a případně využit službu Garance vrácení peněz. Pokud bychom pro Vás mohli udělat cokoli dalšího, napište nám prosím. Zatím Vám přejeme hezký den.

 • Petra

  Dobrý den, od mého očního doktora jsem dostala na zkoušku Kontaktní čočky SofLens 59, ale nevím jestli mi úplně sedí, jestli bych neměla zkusit nějaké jiné. Čočky nepálí ani neřežou, ale pořád je cítím v oku, takové lehké svědění, jako bych měla na oku nějaké smítko, chloupek z textilie nebo nevím k čemu jinému to přirovnat (ale nic tam není). Přes čočky normálně vidím, nemlží se, ale nutí mě to si jakoby protřít oko, ani oční kapky nepomáhají. Podle recenze se mi zalíbili kontaktní čočky TopVue Air popřípadě TopVue Plus, můžete mi jedny z nich doporučit? Popřípadě jestli nemám vyzkoušet i jiný roztok na čočky? Mám BioTrue. Děkuji za pomoc.

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Poradili bychom Vám rádi, ale všechny tyto věci jsou velmi individuální. Čočky i roztok je nutné vyzkoušet. TopVue Plus jsou čočky hydrogelové a materiálem a vlastnostmi jsou čočkám SofLens 59 blíž. Rozdíl v obsahu vody a propustnosti kyslíku je minimální. TopVue Air jsou ze silikon-hydrogelu. Čočky z tohoto typu materiálu jsou dnes aplikovány v naprosté většině případů. Mají vyšší propustnost kyslíku než čočky hydrogelové. Pokud máte zájem, můžete vyzkoušet oba typy čoček. TopVue Air i TopVue Plus. Funguje u nich služba Garance vrácení peněz a čočky u nás najdete také v balení po 1 kuse. Ke kontaktním čočkám Vám doporučujeme roztok Gelone nebo Laim-Care. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám prosím. Přejeme Vám hezký den.

 • Monika

  Dobrý den, chtěla bych vyzkoušet tyto kontaktní čočky, ale potřebuji poradit, běžně jsem kupovala Biofinity, které měly DIA 14.0 a vy máte jen 14,2, tedy jestli jsem to dobře pochopila. Jen v tom velký rozdíl? Děkuji za odpověď

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Průměr čoček se liší, ale není to faktor, který by byl rozhodující při výběru. Oko vždy dokáže přijmout určité rozdíly. Tolerance oka se liší nositel od nositele. Bude důležité hlavně to, jak oko přijme lehce odlišný materiál kontaktních čoček. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

 • Kateřina

  Dobrý den, jak si mám vybrat kontaktní čočky když mám na jedno oko -1 a na druhé pouze cilindr a žádnou dioptrií. Mám to nějak konzultovat s doktorem nebo stačí v oční optice? Děkuji za odpověď.

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, děkujeme za dotaz. Na jedno oko budete potřebovat čočky se sférickou dioptrií – to jsou například tyto TopVue Air. Na druhé oko by to pak měly být čočky torické, pokud je cylindr vyšší než 0,50. Takové čočky jsou například TopVue Air for Astigmatism. Pokud si nejste jistá, jaké parametry zvolit, určitě vyhledejte optiku nebo jiné aplikační středisko kontaktních čoček, kde Vám poradí kontaktolog. Pokud Vám budeme moci poradit s čímkoli dalším, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

 • Jana

  Dobrý den chtěla jsem se zeptat na čočkách od lékaře mám 8.9 nejde to tam nijak nastavit jak si je mám objednat?

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Kontaktní čočky se většinou vyrábí pouze s jednou hodnotou zakřivení. Některé typy nabízí výběr ze dvou hodnot, výjimečně i ze tří. Tyto čočky se vyrábí pouze se zakřivením 8,60. Bohužel nejde nastavit jiná hodnota. Díky za pochopení a pokud bychom pro Vás mohli něco udělat, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

 • Mirka _Voborníková

  Dobrý den, mám dotaz v rámci ideálních čoček pro mě, nikdy jsem je neužívala. Bylo mi změřeno zakřivení 8,9, obě oči mám -1,5. Nikde takovéto zakřivení nevidím a mám kapičky na suché oči, jelikož je mám extrémně suché, prosím o typ na značku čoček ideální pro mě. Čočky nebudu užívat každodenně. Děkuji moc. Mirka Voborníková

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Vzhledem k citlivosti očí a tomu, že nemáte v plánu čočky nosit každý den, doporučili bychom Vám čočky jednodenní. Například 1 Day Acuvue Moist mají zakřivení 9,00. To je velmi malý rozdíl. Biomedics 1 Day Extra nabízí zakřivení 8,80. Nové čočky by Vám měl vybrat kontaktolog. Budete mít jistotu, že jsou pro Vás vhodné a v budoucnu je můžete na internetu objednávat bez obav. Pokud bychom pro Vás mohli udělat něco dalšího, napište nám. Zatím mějte hezký den.

 • Petr M.

  Dobry den, jiz nekolik let pouzivam tyto cocky a jsem naprosto spokojen. Nedavno jsem byl na vysetreni zraku u ocniho lekare a ten zjistil, ze jedno oko se mi zhorsilo o 0,5 dioptrie. Mam si nyni kupovat cocky podle noveho predpisu, tedy na kazde oko jine, nebo mam zustat u puvodni varianty stejnych dioptrii na obe oci, kdyz jsem s touto variantou spokojen? Jde mi o to, aby se mi nezhorsilo videni na blizko, se kterym mam uz pri -2.75 dioptriich problem. Dekuji.

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, díky za Váš dotaz. Vhodné parametry pro kontaktní čočky byste měl konzultovat s očním specialistou. Můžete s ním konzultovat i možnost nošení multifokálních čoček, které řeší vidění do blízka i do dálky. Rádi bychom Vám poradili, ale dělat takové závěry na dálku pro nás není možné. Díky za pochopení a mějte hezký den.

 • Pavlína

  Dobrý den, ráda bych vyzkoušela čočky TopVue, ale potřebuji zakřivení 8,4. Vyrábí se takové?

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, děkujeme za otázku. Kontaktní čočky TopVue Air se vyrábí pouze se zakřivením 8,60. Nejde ale o příliš velký rozdíl a očím by neměl působit potíže. Určitě čočky vyzkoušejte a v případě potřeby můžete využít službu Garance vrácení peněz. Pokud budete mít jakékoli otázky, napište nám. Zatím mějte hezký den.

 • Lída Sudená

  Pro mě jsou perfektní. Při nošení o nich nevím a ani minutu.

 • Blažek Tomáš

  Přešel jsem na čočky z Air Optix a nošení se mi teď zdá o moc příjemnější a pohodlnější. Čočky se mi i snadněji nasazují. Takže všechno v pořádku.

 • Lidka B.

  Dobrý den, Chtěla bych zkusit nové čočky ale doposud jsem používala jednodenní 1DAY ACUVUE MOIST +3,5 a zakřivení 8,5. Nyní bych chtěl zkusit nové a měsíční tak se chci zeptat jestli tyto čočky jsou vhodnou náhradou. Děkuji za radu a Váš názor.

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Vaše kontaktní čočky 1 Day Acuvue Moist jsou vyrobeny z materiálu, u kterého převažuje obsah vody nad propustností kyslíku. Z řady TopVue jsou takové čočky TopVue Plus. Tyto TopVue Air jsou ze silikon-hydrogelu a jejich propustnost kyslíku je na vysoké úrovni. Je možné, že pro oči budou tyto vlastnosti příjemné. Určitě bude ideální, když vyzkoušíte čočky z řady TopVue – jak TopVue Plus, tak TopVue Air. Můžete zvolit buď základní balení 6 kusů, nebo balení po 1 čočce – TopVue Plus a TopVue Air. Pokud zakoupíte základní balení, je zde možnost využít službu Garance vrácení peněz. V případě, že budete mít další otázky, napište nám. Přejeme hezký den.

 • emma

  doporučila mi je známá a musím říct, že mě vážně příjemně překvapily. nošení pohodlné, vidění naprosto ostré.

 • Eva

  Dobrý den, nosím čočky LAIM premium měsíční, ale už nejspíše nejdou zakoupit. Tyto TOPVUE - air jsou jejich nástupci? Když si zakoupím se stejnými parametry, budou sedět? Děkuji, Eva Str.

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Kontaktní čočky s tímto názvem jsme v nabídce nikdy neměli. Dohledali jsme si na webu jejich vlastnosti a zdá se, že jsou čočky totožné s TopVue Air. Doporučujeme Vám čočky vyzkoušet. Pokud by Vám snad nevyhovovaly, můžete využít službu Garance vrácení peněz. Pokud bychom pro Vás mohli udělat cokoli dalšího, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

 • Dominika Hrubá

  Dobrý den, chtěla bych vyzkoušet tyto kontaktní čočky od Vás a dioptrie brýlí mám P oko -2,5 a L oko -2,25. Mám si tedy vybrat ve stejném typu kontaktní čočky? Moc se mi líbí recenze, tak bych je chtěla vyzkoušet. Děkuji za odpověď.

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, díky za Váš dotaz. Ano, u kontaktních čoček si vyberete stejné hodnoty dioptrií, jaké používáte u dioptrických brýlí. Úprava by byla nutná až při vyšších dioptriích. Čočky skutečně patří k oblíbeným a často objednávaným. Pokud by ale pro Vás nebyly ty pravé, můžete využít službu Garance vrácení peněz. Kdybychom pro Vás mohli udělat cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.

 • Lucka Poláčková

  Dobrý den, mohu k těmto čočkám používat roztok Opti-free pure moist? Děkuji za odpověď.

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Ano, roztok použít můžete. My k čočkám TopVue doporučujeme roztoky Gelone a Laim-Care, ale použití OPTI-FREE PureMoist by nemělo představovat problém. Pokud bychom pro Vás mohli cokoli udělat, napište nám. Přejeme hezký den.

 • Hynek lukeš

  Pro mě perfektní. Všude na ně čtu jen samou chválu.

 • Petra

  Dobrý den, chci se zeptat, pokud mám dioptrie -75, mám si koupit čočky -0,75? Kamarádka mi řekla, že si mám vzít raději 1. Že je to lepší. Děkuji za odpověď. Petra

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, díky za Váš dotaz. U těchto dioptrií to není nutné. Odborníci doporučují úpravu z brýlí na čočky až od dioptrie –3,50 a od +3,25. Je tomu tak kvůli rozdílné vzdálenosti čočky od oka – brýlová čočka je od oka vzdálena cca 12 mm, ale kontaktní čočka leží přímo na oku. Ve Vašem případě by mělo být vše v pořádku se stávající dioptrií –0,75. Pokud se chystáte vyzkoušet tyto TopVue Air, můžete využít službu Garance vrácení peněz, kdyby pro Vás nebyly vyhovující dioptrie nebo cokoli jiného. V případě dalších dotazů se na nás neváhejte obrátit. Zatím přejeme krásný den.

 • Gábina

  Nosím Air druhým rokem a jsem spokojená. U lékařky kontroly v pořádku. U vás jsou čočky neustále skladem. Díky a chválím :)

 • miroslav komínek

  Dobrý den chci se zeptat jaky roztok si mam poridit k temto cockam dekuji

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, díky za Váš dotaz. Ke kontaktním čočkám našim zákazníkům nejčastěji doporučujeme roztok Gelone a Laim Care. Oba typy roztoků obsahují ve svém složení hyaluronát sodný, který zvyšuje lubrikaci kontaktních čoček a činí je tak velmi pohodlné při nošení. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.

 • Petra Krýslová

  Čočky jsem si koupila jako náhradu za čočky Avaira. Jsem naprosto spokojená, příjemné i na celodenní nošení a koukání do PC.

 • Miroslav Komínek

  dobrý den, mám zájem o tyto čočky a chtěl bych se zeptat jestli chápu dobře , že v balíčku je jeden pár na měsíc, tudíž baleni je na 3 měsíce ? děkuji

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Ano, chápete to správně. V balíčku je 6 kusů kontaktních čoček. Pokud tedy máte na obě oči stejnou dioptrii, balení Vám vydrží 3 měsíce. Pokud pro Vás budeme moci cokoli udělat, napište nám. Přejeme hezký den.

 • Pavlína Crhová

  Dobrý den, uvažuji o pořízení kontaktních čoček. Navštěvuji ale pravidelně krytý bazén. Musela bych čočky před plaváním vždy vyjmout? Děkuji za odpověď.

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Pro vodní sporty a aktivity se doporučují jednodenní kontaktní čočky v kombinaci s ochrannými plaveckými brýlemi. Tyto jednodenní čočky je ideální po plavaní vyhodit. Mnoho nositelů kontaktních čoček nosí standardně měsíční kontaktní čočky a pro sporty mají i čočky jednodenní, které používají vyloženě pro tyto aktivity. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, určitě nám napište. Zatím mějte hezký den.

 • Gréta

  Ideální měsíční čočky. Cena se mi líbí, ale kupovala bych je i za víc.

 • Zuzana W.

  Lepší jsem ještě nezkusila. Můžu porovnat s Purevision a Airoptix. Topvue jsou pro moje oči rozhodně příjemnější. Jsem spokojená.

 • Květa Houdková

  Vážení, chtěla bych poprosit o radu a také o vysvětlení. Předně jsem nikdy nenosila čočky. Tudíž vůbec nevím, jaké si mám objednat. Poradili byste mi nějaké vhodné? Předesílám, že mám velmi citlivé a dráždivé oči. A ten dotaz: Zvolené parametry platí pro obě oči v případě, že mám stejné dioptrie na obou? Nebo musím "zadat parametry i pro druhé oko"? Děkuji. S pozdravem Houdková

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Rozhodně Vám doporučujeme návštěvu kontaktologa, který provede vyšetření a na jeho základě Vám vybere vhodné kontaktní čočky. Pro doporučení vhodných čoček je nutné znát individuality očí a to pro nás na dálku bohužel není možné. Každému nositeli vyhovuje něco jiného a je zde velká pravděpodobnost, že se s doporučením nemusíme trefit. Píšete, že máte velmi citlivé oči, což znamená, že byste se měla dívat po jednodenních čočkách – ty jsou pro oči nejšetrnější. Bez doporučení kontaktologa můžete vyzkoušet TopVue Elite nebo TopVue Daily. Můžete u nich případně využít službu Grance vrácení peněz. Pokud máte pro každé oko jinou dioptrii, musíte objednat dvě různá balení. Pokud se dioptrie na pravém a levém oku shodují, stačí objednat balení jedno. V případě, že se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.

 • Miroslava Rapantová

  Skvělé čočky ,na které garanci vrácení peněz rozhodně nepotřebujete.

 • Emča

  Skvělé čočky. Pro moje citlivé oči jsou jediné měsíční, které mi nedělají problém ani na konci měsíce. Jsem ráda, že jsem je vyzkoušela-

 • Káča Štroufová

  Už je s manželem nosíme oba. Vyhovují nám jak cenově, tak kvalitou. Já musím říct, že dřív jsem nosila Proclear a čočky se mi nechtěly uchytit na oku. Nasazováni pro mě byl boj. Tahle čočky se jen dotknou oka a jsou tam. O nošení vlastně ani nevím. Ráno je nasadím, večer vyndám, v průběhu dne je necítím.

 • Jakub Ondra

  Doporučuji! Já jsem rozhodně lepší nenosil.

 • Věra Vodilová

  Dobrý den. Má změna průměru a zakřivení KČ vliv na sílu dioptrií? Používala jsem dlouhodobě Frequency 55 zakřivení 8,9 a průměr 14,2. Byla jsem s nimi maximálně spokojená. Bohužel se přestaly vyrábět. Zkusila jsem KČ Air Optix Night and Day o zakř. 8.6 a prům. 13,8., ale neviděla jsem přes ně i přes správné hodnoty dioptrií. Jsou KČ TopVue Air adekvátní náhrada? Děkuji za odpovědˇ.

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, děkujme za Váš dotaz. Jde o velmi individuální záležitost, ale vyloučeno to rozhodně není. Kontaktní čočky TopVue Air mají asférický design a jejich zakřivení se tudíž mění v každém bodě čočky. Kontaktní čočka s asférickým designem není zakřivena kulovitě, ale postupně se zplošťuje. TopVue Air vyzkoušejte a případně využijte službu Garance vrácení peněz. Můžeme Vám nabídnou i kontaktní čočky Biomedics 55 Evolution, jejichž průměr i zakřivení se shodují s Vašimi původními čočkami. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.

 • Lucie Zušťáková

  Dobrý den, potřebovala bych poradit, jak vybrat čočky. Na pravé oko mám údaje 8,6 14,3 -2/-1,25x100 a na levé 8,6 14,3 -2,25/-0,75x070. Děkuji.

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. S těmito naměřenými parametry potřebujete torické kontaktní čočky. Vybírat můžete z jednodenních, dvoutýdenních i měsíčních. Záleží na Vašich preferencích a také na tom, jaké čočky budou pohodlné pro Vaše oči. Předpokládáme, že hledáte své první kontaktní čočky. Doporučili bychom Vám tedy vyzkoušet čtrnáctidenní TopVue Premium for Astigmatism, nebo měsíční TopVue Air for Astigmatism. U těchto čoček je případně možné využít službu Garance vrácení peněz. U čoček si budete volit pro pravé oko dioptrii –2,00 cylindr –1,25 a osu 100°, pro levé oko pak dioptrii –2,25 cylindr –0,75 a osu 70°. O vícedenní čočky je také nutné pečovat a k čočkám TopVue Vám doporučujeme roztok Gelone nebo Laim-Care. Složení obou těchto roztoků je obohaceno o hyaluronát sodný, který je efektivním lubrikantem a přispěje tak k ještě pohodlnějšímu nošení. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.

 • Veronika Kaňoková

  Dobrý den, ráda bych se zeptala, zdali mi budou sedět tyto čočky i když mi bylo naměřeno zakřivení 8.40 a průměr 14.00 (tzn. o 0.20 méně než jsou dané rozměry čoček)? Ráda bych vyzkoušela nové čočky, avšak mám obavu, aby dobře seděly v oku. Předem moc díky za odpověď :)

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Jsme velice rádi, že jste se na nás obrátila. Pokud jde o parametry kontaktních čoček, zakřivení a průměr dnes již nehrají příliš velkou roli. Čočky jsou vyráběny z moderních a vysoce přizpůsobivých materiálů a tyto TopVue Air mají navíc asférický design, což znamená, že zakřivení čočky se mění v každém různém bodě čočky – čočky se tedy dokáží oku lépe přizpůsobit. Nákup TopVue Air Vám můžeme doporučit, protože kdyby se snad stalo, že pro Vás čočky nebudou vyhovující, můžete využít službu Garance vrácení peněz. Pokud budete mít další otázky, napište nám. Mějte krásný den!

 • Krejčová Zorka

  přidávám se s radostí ke spokojeným nositelům. vážně mě nadchly jako už dlouho žádné jiné.

 • BEZUS JA.

  VYDRŽÍ OPRAVDU CELOU DEKLAROVANOU DOBU. TAKŽE JSEM NADŠENÝ

 • Matěj Anděl

  Jiné už ani neobjednávám.

 • J. Kopl

  Velká spokojenost.. Čočky neškrábou ani při delším nošení a nenarazil jsem na žádný problém.

 • Andersová Jitka

  Dobrý den Objednala jsem si čočky super sedí jen jsem se chtěla zeptat objednala jsem si tedy tyto paramtry OP +1,0/2,0 N a OL +1,0/ 2,0 D na dálku v pohodě, ale na blízko vidím trochu nezaostřeně nechtělo by přidat add power?

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, ve Vašem případě bychom Vám doporučili zajít na celé přeměření, je možné, že potřebujete přidat u dioptrie na dálku. Je možné si objednat zkušební čočku (TopVue Air Multifocal (1 čočka)) se zvýšenou dioptrií o 0.25. Lepší řešení je ale navštívit specialistu. Děkujeme za Váš dotaz a přejeme hezký den.

 • Jitka

  Dobrý den ráda bych zeptala, co znamenají hodnoty OP +1,0/2,0 N a OL +1,0/ 2,0 D a jaké bych se měla koupit čočky, jaké parametry děkuji

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, dle tohoto zápisu vyplývá, že potřebujete čočky korigující presbyopii. Tyto čočky jsou označeny jako multifocal. V tomto případě TopVue Air Multifocal. Dle předpisu máte změřeny dioptrie na pravé oko +1.00 a add power +2.00, pravé oko je nedominantní. Pro levé oko zadejte také +1.00 a add power +2.00, levé oko je dominantní. Děkujeme za Váš dotaz a přejeme hezký den.

 • Verča Lošanová

  Používám je už delší dobu a nikdy jsem s nimi neměla problém.

 • Štěpán Konhefr

  Nejpohodlnější silikon-hydrogelové čočky, které jsem zatím vyzkoušel. Ani při dlouhodobé práci na počítači nemám pocit suchých očí.

 • Ondra

  Vyzkoušel jsem menší balení, takže jsem měl při rozhodování jasno. Jsou pohodlné, příjemné a cenově dostupné.

 • Táňa

  v očích jsou příjemné.. za super cenu, ale i přesto kvalitní a lehce se nandavají.

 • Colette Podbehla

  Dobrý den, dá se objednat 6 čoček, ale z toho tři s jinými dioptriemi??

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, tyto čočky prodáváme v balení po 6-ti kusech od stejné dioptrie. Pokud chcete pouze 3 + 3 čočky, můžeme Vám nabídnout balení po 1 kuse – TopVue Air (1 čočka).

 • Anna

  Dobrý den chci se zeptat..používám kontaktní čočky Dailies Total 1 s dioptriemi -3,00 a -3,25 a chci investovat do měsíčních čoček..mají tyto čočky stejné parametry jako Dailies?

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, úplně stejné parametry nemají, ale jsou to nové, velice oblíbené kont.čočky, jejichž nákup můžeme jen doporučit, navíc u nich nyní garantujeme vrácení ceny, pokud by Vám nevyhovovaly.

 • Karla

  Obě dcery používají tyto čočky a jsou nadmíru spokojené. Starší měla před tím jiné čočky, kdy ji oko vysýchalo, bylo podrážděné a tedy i slzelo. Tyto čočky používá již dlouho a žádné problémy. Jen pozor na aplikaci, je nutná perfektní čistota rukou. dcera měla zánět, ale ten dle očního lékaře, není dán značkou čoček, ale zanesením nečistoty při aplikaci čočky. Takže jen doporučení pro všechny nositele - ČISTOTA RUKOU JE NUTNÁ!!

 • Ester

  Nejlepší čočky za skvělou cenu. Neštípou, velmi dobře sedí a snadno se aplikují :)

 • Martin K.

  Dobrý den, používám čočky Frequency 55 a rád bych se zeptal jaký je rozdíl mezi nimi TopvueAir.

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, čočky se liší hlavně materiálem. Frequency 55 jsou hydrogelové čočky. Tento materiál zajišťuje velmi dobré vlhčení oka. Naproti tomu TopVue Air jsou představitelem třetí generace silikon-hydrogelových kontaktních čoček, které se vyznačují extrémní prodyšností při zachování vysokého obsahu vody. Nové technologie konstrukce čočky a její výroby jsou zárukou vysokého komfortu a zdravého nošení.

 • Soňa

  Vysoká kvalita za málo peněz. Čočky netlačí, neškrábou a jsou pohodlné.

 • Kamil Klíma

  občasně s nimi i sportuju a stejně mi nedělá problém je nechávat v oku až do pozdních večerních hodin.

 • Ivona

  Dobrý den, prosím o radu, potřebovala bych pro dceru čočky, moc tomu nerozumím, ale na krabičce předchozích jsou tyto informace: COMFILCON A, BC 8.6 DIA 14.0 PWR -2.50. Jsou tyto informace dostačující k tomu abyste mi nabídli pro ni vhodné čočky? Předem mockrát děkuji Ivona

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, dle Vámi uvedených údajů se jedná o kontaktní čočky Biofinity od výrobce CooperVision, které naleznete zde. Pro ujištění doporučujeme srovnat ještě další údaje uvedené na obalu čoček. K vyzkoušení Vám také můžeme doporučit kontaktní čočky řady TopVue, které naleznete zde. Na tyto čočky poskytujeme garanci vrácení peněz, takže v případě, že by Vaší dceři neseděly, stačí je zaslat zpět a my Vám vrátíme peníze.

 • Eva Šimánková

  Jsem velmi mile překvapená pohodlím, obzvláště jeho délkou. Čočky ráno nasazuji kolem 7mé a vyjímám někdy i po 22 h, což se mi zatím s žádnými čočkami nepodařilo. Vřele doporučuji. Eva

 • Zuzana W.

  Dobrý chtěl, chtěla bych se zeptat, jaký je rozdíl mezi "-" a "+" u volby dioptrie. Kontaktní čočky jsem nosila už před delší dobou a teď bych si je poprvé ráda koupila přes internet a zaujala mě Vaše nabídka (samozřejmě i cena, jak jinak..), vím od své očařky pouze dioptrie na pravém oku 4 a na levém 3,5. Poradíte mi, prosím ? Děkuji za odpověď.

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, minusové a plusové dioptrie se odlišují svými optickými vlastnostmi a jsou určující pro to, kam je třeba posunout optické ohnisko, aby se výsledný obraz viděného vytvářel přímo na sítnici. Do lidského oka proudí světelné paprsky, které vytvářejí zrakový vjem, tyto paprsky se díky oční čočce a rohovce koncentrují a dopadají na sítnici v jednom společném bodu. Pokud trpíme oční vadou, dochází (v závislosti na typu oční vady) k tomu, že se paprsky nedopadnou na sítnici v jednom společném bodě, ale spojí se v tento bod až za sítnicí, nebo naopak před ní. Výsledkem je potom nejasné, rozostřené a zamlžené vidění. Zda potřebujete plusové nebo minusové dioptrie může zjistit pouze oční lékař nebo specialista během vyšetření při měření zraku. Doporučujeme Vám tedy navštívit, nebo kontaktovat Vašeho očního specialistu či lékaře a podstoupit vyšetření zraku. Údaj o pouhé dioptrické hodnotě bez určujícího znaménka je pro vytvoření brýlových čoček či nákup kontaktních čoček nedostatečný. Rádi bychom Vás také upozornili, že hodnoty dioptrií pro brýle se mírně liší od hodnot potřebných pro kontaktní čočky, proto je dobré upozornit očního specialistu, zda budete chtít v budoucnu nosit čočky, či brýle, či obojí a on podle toho dioptrické hodnoty upraví. Děkujeme za Váš dotaz

 • Hana Zemanová

  MOhu se zeptat, jaký je pocitový rozdíl v oku při změně průměru ze 14,0 na 14,20? používám čočky Biofinity se stejným zakřivením, zvažuji změnu -a levnější čočky navíc s garancí vrácení penez rozhodně lákaji.. Děkuji za odpověd

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, pocit při změně průměru čoček je u každého jiný, někdo tak malou změnu (jako ve Vašem případě) vůbec nepocítí, někomu bude tak nepříjemná, že čočky nebude schopen v oku tolerovat a vrátí se k původnímu průměru. Vzhledem ke garanci vrácení peněz Vám můžeme doporučit objednání čoček na zkoušku, v případě, že by Vám nebyly v oku příjemné, jednoduše je zašlete zpět a my Vám vrátíme peníze.

 • Monika Burianová

  Za tu cenu super čočky, v oku nejsou cítit a skoro nemusím kapat. Určitě můžu doporučit.

 • renata

  jaký roztok je nejlepší k těmto čočkám?děkuji

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, z naší nabídky Vám můžeme doporučit roztok víceúčelový roztok Gelone určený k péči o měkké kontaktní čočky, který je obohacen o hyaluronát sodný – efektivní lubrikační látku, která je tělu vlastní a nezpůsobuje podráždění.

 • Evouš

  Čočky jsou super! dobře se nosí a snadno je nandám. Za mě plný počet bodů

 • Hana

  Mají tyto čočky UV filtr? Nikde jsem tuto informaci nevyčetla.

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, ne, tyto čočky UV filtr neobsahují.

 • super na manipulaci, přitom v oku nejsou cítit, nasazeno za minutku, nic se nepřetáčí naruby ani neroluje

 • Jarda Bronec

  Nevysušují se, nedráždí oči a klidně v nich můžete bez obav i přespat. 5* z 5

 • Vydrží mi v očích bez nepříjemných pocitů o několik hodin déle než jiné čočky, nejdéle 13 hodin (můj osobní rekord :-)

 • Ivan Senohráb

  silikonhydrogelové čočky používám již dlouho, zdá se mi že se méně vysušují oproti "klasickým", logicky jsem proto vyzkoušel i tuhle novinku za příznivou cenu (kdo se dnes na cenu nedívá že?). Čočky jsou ve srovnání s Biofinytama, co jsem nosil dříve, pohodlné a snadno se mi nasazují. Hodnotím tedy plným počtem bodů.

 • Peťka

  četla jsem o té propustnosti kyslíku a hyaluronátu, tak jsem se rozhodla, koupit je na zkoušku. Nelituju. Pohodlné a za dobrou cenu.

 • Pohodlné a dobře se nasazují, přitom jsou tenké a měkké, takže v oku nepřekáží.

TopVue Air (6 čoček)

TopVue Air (6 čoček)

TopVue Air (6 čoček)

425 Kč

Skladem > 1000 ks