TopVue Air Multifocal (3 čočky)

529 Kč
100% doporučuje
Poštovné i osobní odběr máte ZDARMA
Skladem

Výhodnější balení: TopVue Air Multifocal (6 čoček) - 939 Kč (ušetříte 119 Kč)

Kdy odešleme? Pátek 29.9. zvolte své parametry
Přidat 259 Kč 214 Kč
Přidejte si výhodně roztok:
Roztok Gelone 360 ml
259 Kč
214 Kč
Poštovné i osobní odběr máte ZDARMA

Výhodné balíčky

Kontaktní čočky TopVue Air Multifocal

TopVue Air Multifocal jsou multifokální kontaktní čočky vyrobené ze silikon-hydrogelového materiálu, které jsou určené ke korekci presbyopie. Konstrukce a design čoček TopVue Air Multifocal využívající několika optických zón, které velmi dobře zpracují korekci zraku na všechny vzdálenosti.

Materiál a jeho přednosti

celodenní hydratace kontaktních čoček topvue

Čočky jsou ze silikon-hydrogelového materiálu třetí generace, který se vyznačuje výbornou prodyšností při zachování vysokého obsahu vody. Přenos vzdušného kyslíku k rohovce probíhá prostřednictvím mikroskopických kanálků a činí celých 100 Dk/t.

Obsah vody je 45 %, což zachovává vysoký stupeň hydratace po celý den. Množství vody obsažené v TopVue Air Multifocal také snižuje hromadění depozit na povrchu čoček, čímž je eliminováno riziko vzniku bakteriální infekce.


Konstrukce čoček a princip korekce

Konstrukce a design čoček TopVue Air Multifocal využívá několika optických zón. Při tomto principu střídání jednotlivých optických zón v soustředných kruzích je využíváno přirozené fyziologické vlastnosti oka, kdy se při zaostření na blízké předměty zornice stahuje a při pohledu do dálky naopak rozšiřuje. Optická zóna korigující vidění na blízko je tak soustředěna v centru čočky, přičemž ji směrem k okrajům střídají zóny pro pohled na větší vzdálenosti. Tím je zaručena kvalitní korekce zraku na všechny vzdálenosti a zároveň vysoký komfort nošení.

Jakou adici zvolit?

Kontaktní čočky TopVue Air Multifocal disponují čtyřmi adičními hodnotami. V případě, že se naměřená adice pohybuje mezi dvěma z těchto čtyř adičních hodnot, volíme tu hodnotu, která je nižší. Pokud je třeba zohlednit dominantnost očí, volíme pro dominantní oko hodnotu vyšší, pro nedominantní pak hodnotu nižší. Pokud si nebudete jistí nebo bude-li chtít poradit, napište nám do komentářů, rádi Vám pomůžeme.

Způsob nošení a péče o čočky

Kontaktní čočky TopVue Air Multifocal jsou určené ke každodennímu nošení s periodou výměny 30 dní.
Čočky nejsou určené k přespávání. Před spánkem doporučujeme čočky z očí vyjmout, mechanicky očistit a uložit do pouzdra naplněného čerstvou dávkou roztoku.
Důslednou péčí a hygienou při manipulaci s čočkami budete moci čočky využívat po celou dobu jejich doporučené životnosti.

Tyto čočky máme také v balení po 1 ks a 6 ks.

Vlastnosti - TopVue Air Multifocal (3 čočky)

Výrobce: TopVue
Zakřivení (BC): 8.60
Průměr (DIA): 14.20
Velikost balení: 3 čočky
Adice: +1.00, +1.50, +2.00, +2.50
Propustnost kyslíku: 100 Dk/t
Expirace: 24 měsíců a více
Vyměnit za: 30 dnů
Množství vody: 45%
Dioptrie: od -12.00 do +6.00
Materiál: Innofilcon A
Spaní s čočkami?: Ne
UV filtr: Ne
Název produktu: TopVue Air Multifocal
Hyaluronát sodný: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Komentáře (40)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Pavla

Dobrý den, prosím o radu, mám dioptrie: na čtení 3,5, dálka 1,5 dioptrie. Nevím jaké zadat parametry včetně adice. Již jsem nějaké čočky zkoušela u oční lékařky, ale bohužel nevyhovují. Chci hlavně na dálku, čtení klidně nechám na brýlích. Velice děkuji za radu.

Odpověď info@cocky-online.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Abychom Vám mohli vypočítat hodnotu adice, potřebovali bychom od Vás kompletní zápis (včetně znamének +, - nebo =). Jakmile nám napíšete celý zápis, rádi pro Vás vypočítáme vhodné dioptrické hodnoty pro nákup kontaktních čoček. Prozatím Vám přeme pěkný den.

Růžena K.

Dobrý den, chtěla bych tímto poděkovat za veškeré služby. Měla jsem z přechodem na tyto čočky obavy, ale tyto čočky mi vyhovovaly nejvíc ze všech a nyní si je už nakupuji z internetu. Balíček dojde vždy velmi rychle. Veškerý servis je vždy výborný.

Láďa

Dobrý den, potřeboval bych poradit s výběrem čoček,potřebuji brýle na blízko 2,5 dioptrie na dálku vidím dobře!Optalmometrička mi navrhla čočky -1 s adicí +2 zkušební čočky s těmito parametry nejsou nic moc, vidím rozmazaně zkoušeli jsme víc výrobcú s podobným výsledkem!Do práce nosím čočky obyč. svérické s hodnotou +1,75 na počítač a běžnou práci mi vyhovují,ale přece jenom brýle na blízko nenahradíí a na dálku je to kapánek rozmazané!Chtěl bych je nahradit multifokálními čočkami, které by byly lepší jak na blízko tak i na střední vzdálenost a dálku!Je to řešitelný problém? děkuji

Odpověď info@cocky-online.cz
Dobrý den, díky za Váš dotaz. Ideální by bylo vyzkoušet více typů čoček. Podle parametrů, které uvádíte se nám ale moc nezdají hodnoty, které vám lékařka doporučila pro multifokální čočky. Můžete vyzkoušet tyto TopVue Air Multifocal s dioptrií 0,00 a adicí +2,50. Kdyby Vám na čočkách cokoli nevyhovovalo, můžete využít službu Garance vrácení peněz. Pokud bychom pro Vás mohli udělat cokoli dalšího, obraťte se na nás. Zatím Vám přejeme hezký den.
Soňa Techniková

Dobrý den,prosím jak se pozná,že jsem si dala čočku do oka naruby?

Odpověď info@cocky-online.cz

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Tyto kontaktní čočky bohužel nemají indikátor rubu a líce. Jediný způsob, jak zjistit správnou polohu čočky, je vizuální kontrola před nasazením. Čočka by měla mít tvar mističky. Okraje čočky musí směřovat nahoru. Pokud má kontaktní čočka tvar talířku a okraje směřují spíš do stran, pak je čočka naruby. Pokud byste si čočku nasadila obráceně, ucítíte nepohodlí a vidění nebude ostré. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

Markéta Kracíková

Dobrý den, mám brýle na dálku +3,75 a na blízko +4,5. Zakoupila jsem si u Vás multifokální čočky +3,75 a add power +1, ale nesedí mi, do dálky celkem v pořádku, ale do blízka vidím špatně, mohli by jste mi prosím poradit jaké parametry zadat? děkuji

Odpověď info@cocky-online.cz

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Je nám líto, že Vám čočky nevyhovují. S Vašimi parametry bychom doporučovali úpravu na dioptrii +4,00 a adici +1,00. Multifokální čočky ale nejsou vhodné pro každého, takže raději zvažte návštěvu kontaktologa, se kterým se budete moci osobně poradit. Pokud bychom pro Vás mohli udělat cokoli dalšího, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

Anna Dejlová

Dobrý den, mám dioptrie na dálku Sph -2,25, Cyl -1,25, Add 2,50. Prosím o radu, jaké parametry zadat pro multifokální čočky. Děkuji

Odpověď info@cocky-online.cz

Dobrý den, Anno, díky za Váš dotaz. S těmito parametry byste potřebovala speciální čočky, které kombinují parametry pro korekci presbyopie i astigmatismu. Na trhu jsou čočky Proclear Multifocal Toric, ale my je bohužel zatím nemáme v nabídce. Pokud byste se chtěla zeptat na něco dalšího, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

Hana Kadaňková

Dobrý den, na dálku mám - 2.25 a na blízko brýle nepotřebuji, ale když si dám čočky nic nepřečtu. Jsou tyto čočky řešením a pokud ano jaké mám zadat add power. Děkuji

Odpověď info@cocky-online.cz

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. V případě, že nemáte naměřené dioptrie na blízko, multifokální čočky pravděpodobně nejsou správným řešením. Může jít o nevhodně zvolené sférické čočky. Problém prosím konzultujte se svým očním lékařem nebo nejlépe přímo s kontaktologem. Pokud bychom pro Vás mohli něco udělat, napište nám. Zatím mějte hezký den.

Olina Hartlová

Dobrý den upravují svůj dotaz mám +2 dioptrie na dálku a +4dioprie na čtení obě oči stejně dekuji

Odpověď info@cocky-online.cz
Dobrý den, děkujeme za doplnění údajů. Měly by Vám vyhovovat multifokální čočky s dioptrií +2,00 a adicí +2,00. Pokud by Vám korekce zcela nevyhovovala, můžete využít službu Garance vrácení peněz. V případě jakýchkoli dalších dotazů se na nás neváhejte obrátit. Zatím Vám přejeme hezký den.
Olina Hartlová

Dobrý den prosím chtěla bych multifokální čočky na blízko mám 4 dioptrie na dálku 2 dioptrie používám top Vue Air čočky na dálku jsem s nimi moc spokojená a chtěla bych vyskouset multifokální čočky dekuji

Odpověď info@cocky-online.cz

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Abychom Vám poradili vhodné parametry, potřebovali bychom znát naměřené hodnoty včetně plusových nebo minusových znamének. Doplňte prosím kompletní hodnoty. Zatím díky a mějte hezký den.

Liba Karasová

Materiál je příjemnej. Čočky v očích nejsou cítit.

Eda

Spokojenost.

Radka

Pro mě jsou multifokály hrozná pakárna. Pořád ale milionkrát lepší čočky než brýle. Nosím jen tyhle čočky od topvue.

Kamila Fojtková

S touhle značkou čoček i s obchodem mám jen pozitivní a příjemnou zkušenost. Vždycky bylo všechno v pořádku.

Vargová

sice se to nemá, ale na chvíli jsme v nich usnula. Nic se nestalo. oči nebyly vůbec červené. Ale byla to jen odpolední hodinka po obědě. tím to samozřejmě nikomu nedoporučuji... jen že ta propustnost kyslíku je slušná.

Eva

Dobrý den, prosím o radu jaké parametry zadat . Mám na blízko +2 dioptrie a na dálku +1 dioptrii. Děkuji

Odpověď info@cocky-online.cz

Dobrý den, díky za otázku. Při objednávání multifokálních čoček se zadává dioptrie do dálky a adice u Vás vychází +1,00. Pokud bychom pro Vás mohli udělat něco dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.

Kristýna Svobodová

Skvělá cena za tak kvalitní multifokální čočky. Jsem s nimi spokojená, protože jiné mi zatím neseděly.

Láďa

Vyhovuje mi materiál. Není ani moc jemný ani moc pevný. Prostě tak akorát. Jinak fungují super.

Katka Rugová

Sedí. Nemám co vytknout. Každý musí vyzkoušet, aby se sám přesvědčil.

Adam P.

Dobrý den. Moje recenze čoček je rozhodně pozitivní. Jsou příjemné a pohodlné. Navíc s nimi vidím perfektně. Jsem za ně rád, protože pro mě znamenají i finanční úsporu.

Růžena

Opravdu fungují. Vidím vše, ať je to kdekoli :D Ne, vážně. Jsou skvělé a to platí i o ceně.

Zlatka Loudová

Velká spokojenost. Čočky mě moc potěšily cenou i kvalitou. Těší mě i doba dodání.

červenka jan

pohodlné a vidím ostře všechno je super a můžu doporučit

Bohumila Čadková

Dobrý den, objednávám je už pravidelně. Sedí mi a vyhovuje mi i provedení. Vidění je ostré a nemám žádné nepříjemné pocity

F. Mička

Jsou příjemně měkké a vše je bezproblémové

Iva

Dobrý den , prosím poraďte, chci si objednat tyto čočky, ale nevím jakou zvolit adici.. na jednom oku mám na dálku -2, na druhém -1,50.. děkuji

Odpověď info@cocky-online.cz
Dobrý den, Ivo, pokud máte dioptrie pouze na dálku, nepotřebujete tyto multifokální, ale stačí sférické kontaktní čočky. Z měsíčních Vám můžeme doporučit například TopVue Air. Při rozdílných dioptriích pro každé oko je nutné objednat dvě balení. Multifokální čočky by pro Vás byly vhodné v případě, že byste měla dioptrie jak na blízko, tak na dálku. Tyto údaje neuvádíte, nemůžeme Vám proto s multifokálními čočkami poradit. V případě jakýchkoliv dalších dotazů nás, prosím, kontaktujte. Děkujeme a přejeme hezký den.
Anonymous

Dobrý den , prosím jakou mám dát hodnotu add power když potřebuji na dálku -1,75 , axe 99 ,na druhé oko -2 ,axe 94 . děkuji

Odpověď info@cocky-online.cz
Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Podle uvedených parametrů to vypadá, že potřebujete čočky korigující astigmatismus. Můžeme Vám doporučit TopVue Air for Astigmatism. Zápis parametrů se ale zdá být nekompletní. Abychom Vám mohli skutečně dobře poradit, bude nejlepší, když nám pošlete kopii předpisu spolu s dotazem na email info@cocky-online.cz, nebo nás kontaktujete telefonicky na čísle +420 226 292 893. Děkujeme za pochopení a přejeme hezký den.
Lenka

Dobrý den, na dálku mám -1,75 a na blízko brýle nepotřebuji. Když si nasadím čočky, zase nic nepřečtu. Jsou tyto čočky řešením, jestli ano, jak mám udělat objednávku? Děkuji

Odpověď info@cocky-online.cz
Dobrý den, Lenko, tyto čočky by pro Vás měly být lepší volbou. Pro objednání Vám doporučujeme u produktu zadat potřebné parametry - dioptrie -1,75 a add power +1 - a přidat zboží do košíku. Pak už jen vyberete způsob doručení, způsob platby a vyplníte své kontaktní údaje. Balení obsahuje 3 kontaktní čočky a pokud potřebujete na obě oči stejnou dioptrii, můžete objednat balení šesti kontaktních čoček (tři páry) zde: TopVue Air Multifocal (6 čoček). Kdyby nastala situace, že kontaktní čočky vyzkoušíte a nebudou Vám vyhovovat, nemusíte se bát, že o své peníze přijdete. U těchto čoček funguje služba Garance vrácení peněz a je možné je dle platných podmínek vrátit. Pokud budete mít další otázky nebo problémy s vytvořením objednávky, neváhejte se na nás obrátit na tel. číslo +420 226 292 893. Děkujeme a přejeme krásný den.
Natálie G.

Upřímně jsem z nich nadšená. Nevysušují oči a jsou pohodlné i po měsíci!

Jakub Vondrášek

Super! Neřežou, sedí skvěle a hlavně jsou i v mých parametrech.

David R.

perfektní čočky, nosím je už druhým týdnem a ještě jsem s nimi neměl problém. Jsou pohodlné, drží na oku a nemusím je zvlhčovat kapkami. Mohu jedině doporučit!

Blanka

Dobrý den, mám dioptrie do blízka +2,50 a do dálky +0,75, jak mám čočky objednat? Děkuji

Odpověď info@cocky-online.cz

Dobrý den Blanko, do hodnoty dioptrie zadejte +0,75 a do hodnoty add power zadejte +2.00. Doporučuji Vám ale objednat balení po 6 čočkách, protože toto balení obsahuje pouze 3 kontaktní čočky. Je určeno pro ty, kteří mají na každém oku rozdílnou dioptrii. Děkujeme Vám za Váš dotaz a přejeme hezký den.

Vládík

Velmi účinné a pohodlné čočky.. jsou snadno aplikovatelné a nevysušují se.

Marcela V.

Dobrý den.. jakou mají tyto čočky propustnost kyslíku?

Odpověď info@cocky-online.cz

Dobrý den,

propustnost kyslíku u těchto nových čoček je 100 Dk/L.

Denisa Struková

Pohodlné čočky, nijak nedřáždí a nepřekáží ani při sportu!

Krásný

Dobrý den, byla mi naměřena adice 2,50HI, kde přesně mám tento parametr vybrat? Děkuji

Odpověď info@cocky-online.cz

Dobrý den, tento údaj zadejte do kolonky s názvem Add power. Naleznete ho hned za kolonkou s dioptrií.

jitka B.

Velice dobře sedí v oku a neškrábou ani po dlouhém dni.

Marťas

V oku jsou čočky příjemné, nedráždí a snadno se mi nasazují/sundavají. Doporučuju

Jitka Bláhová

Připojuji se s chválou, je super, že čočky můžete jen vyzkoušet a vrátí vám peníze. Navíc mají spoustu kombinací skladem, takže nemusíte dlouho čekat, když potřebujete čočky akutně.

Iveta P.

skvěle sedí a za rozumnou cenu, spkojenost

Lukáš Čerko

Mohl jsem si čočky objednat v klidu na zkoušku a nemusel si dělat hlavu, že se netrefím do správné adice, protože vrací peníze, když Vám nesednou. Žádná aplikace u doktora nebyla třeba. Čočky jsou pohodlné a znatelně levnější než jiné značky. Velká spokojenost