TopVue Air Multifocal (3 čočky)

Poštovné zdarma
Garance vrácení peněz

Výhodnější balení: TopVue Air Multifocal (6 čoček) - 959 Kč (ušetříte 19 Kč)

attributesPrimary

Středa 17.7.

cleaner
blank
Cena za položku
489 Kč
Pokud nebudete s čočkami TopVue spokojeni, zašlete nám 2 nepoužité čočky zpět a my Vám vrátíme zaplacenou částku v plné výši. Více informací…
TopVue Air Multifocal (3 čočky) - Multifokální kontaktní čočky
Hodnotících: 65

Cena za balíček: 718 Kč
Ušetříte: 60 Kč
Doprava: ZDARMA

Cena za balíček: 808 Kč
Ušetříte: 40 Kč
Doprava: ZDARMA

Garance vrácení peněz

Pokud nebudete s čočkami TopVue spokojeni, zašlete nám do 60 dnů od doručení čoček 2 ks zpět. Vrátíme Vám celou částku. 
Více informací...


Kontaktní čočky TopVue Air Multifocal

TopVue Air Multifocal jsou multifokální kontaktní čočky vyrobené z inovativního silikon-hydrogelového materiálu třetí generace. TopVue Air Multifocal se vyznačují extrémní prodyšností při zachování vysokého obsahu vody. Konstrukce a design čoček TopVue Air Multifocal využívající několika optických zón zaručuje kvalitní korekci zraku na všechny vzdálenosti a zároveň vysoký komfort nošení.

Pohodlné a účinné řešení presbyopie

Presbyopie, nebo také stařecká vetchozrakost, patří mezi oční vady podmíněné věkem. Vlivem přirozeného stárnutí a opotřebení organismu dochází u většiny lidí kolem čtyřicátého roku života ke zhoršení zraku – vlivem ztráty pružnosti oční čočky není oko schopno dostatečně zaostřovat na blízko i do dálky. Multifokální čočky TopVue Air Multifocal představují pohodlné a účinné řešení těchto obtíží.

Jasný pohled na všechny vzdálenosti

Kontaktní čočky TopVue Air Multifocal jsou konstruovány pomocí několika optických zón. Při tomto principu střídání jednotlivých optických zón v soustředných kruzích je využíváno přirozené fyziologické vlastnosti oka, kdy se při zaostření na blízké předměty zornice stahuje a při pohledu do dálky naopak rozšiřuje. Optická zóna korigující vidění na blízko je tak soustředěna v centru čočky, přičemž ji směrem k okrajům střídají zóny pro pohled na větší vzdálenosti.

Jakou adici zvolit?

Kontaktní čočky TopVue Air Multifocal disponují čtyřmi adičními hodnotami. V případě, že se naměřená adice pohybuje mezi dvěma z těchto čtyř adičních hodnot, volíme tu hodnotu, která je nižší. Pokud je třeba zohlednit dominantnost očí, volíme pro dominantní oko hodnotu vyšší, pro nedominantní pak hodnotu nižší.

Pohodlné již od prvního nasazení

Kontaktní čočky TopVue Air Multifocal jsou dodávány v blistru, jehož součástí je roztok obohacený zvlhčující látkou – hyaluronátem sodným, který je navíc naprosto kompatibilní s fyziologickým prostředím oka. TopVue Air Multifocal jsou díky této látce oku příjemné a pohodlné již od okamžiku prvního nasazení.

Vysoce prodyšné a zároveň hydratované

Pokrokové technologické zpracování silikon-hydrogelového materiálu zajišťuje TopVue Air Multifocal potřebnou propustnost kyslíku. Transport vzdušného kyslíku k rohovce probíhá prostřednictvím mikroskopických kanálků. Schopnost přenosu kyslíku (transmisibilita) činí u TopVue Air Multifocal 100 Dk/t.

celodenní hydratace kontaktních čoček topvue Důležitý faktor pro zdravé užívání kontaktních čoček představuje také obsah vody. TopVue Air Multifocal jsou tvořeny vodou ze 45 % svého objemu. Díky svému podílu vody si zachovávají vysoký stupeň hydratace v průběhu celého dne. Množství vody obsažené v TopVue Air Multifocal také snižuje hromadění depozit na povrchu čoček, čímž je eliminováno riziko vzniku bakteriální infekce.

Vlastnosti

Výrobce: TopVue
Zakřivení (BC): 8.60
Průměr (DIA): 14.20
Velikost balení: 3 čočky
Add power: +1.00, +1.50, +2.00, +2.50
Propustnost kyslíku: 100 Dk/t
Vyměnit za: 30 dnů
Expirace: 32 měsíců a více
Množství vody: 45%
Dioptrie: od -12.00 do +6.00
Materiál: Innofilcon A
Spaní s čočkami?: Ne
UV filtr: Ne
Hyaluronát sodný: Ano

Komentáře

Přidat komentář

 • Láďa

  Dobrý den, potřeboval bych poradit s výběrem čoček,potřebuji brýle na blízko 2,5 dioptrie na dálku vidím dobře!Optalmometrička mi navrhla čočky -1 s adicí +2 zkušební čočky s těmito parametry nejsou nic moc, vidím rozmazaně zkoušeli jsme víc výrobcú s podobným výsledkem!Do práce nosím čočky obyč. svérické s hodnotou +1,75 na počítač a běžnou práci mi vyhovují,ale přece jenom brýle na blízko nenahradíí a na dálku je to kapánek rozmazané!Chtěl bych je nahradit multifokálními čočkami, které by byly lepší jak na blízko tak i na střední vzdálenost a dálku!Je to řešitelný problém? děkuji

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, díky za Váš dotaz. Ideální by bylo vyzkoušet více typů čoček. Podle parametrů, které uvádíte se nám ale moc nezdají hodnoty, které vám lékařka doporučila pro multifokální čočky. Můžete vyzkoušet tyto TopVue Air Multifocal s dioptrií 0,00 a adicí +2,50. Kdyby Vám na čočkách cokoli nevyhovovalo, můžete využít službu Garance vrácení peněz. Pokud bychom pro Vás mohli udělat cokoli dalšího, obraťte se na nás. Zatím Vám přejeme hezký den.

 • Soňa Techniková

  Dobrý den,prosím jak se pozná,že jsem si dala čočku do oka naruby?

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Tyto kontaktní čočky bohužel nemají indikátor rubu a líce. Jediný způsob, jak zjistit správnou polohu čočky, je vizuální kontrola před nasazením. Čočka by měla mít tvar mističky. Okraje čočky musí směřovat nahoru. Pokud má kontaktní čočka tvar talířku a okraje směřují spíš do stran, pak je čočka naruby. Pokud byste si čočku nasadila obráceně, ucítíte nepohodlí a vidění nebude ostré. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

 • Markéta Kracíková

  Dobrý den, mám brýle na dálku +3,75 a na blízko +4,5. Zakoupila jsem si u Vás multifokální čočky +3,75 a add power +1, ale nesedí mi, do dálky celkem v pořádku, ale do blízka vidím špatně, mohli by jste mi prosím poradit jaké parametry zadat? děkuji

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Je nám líto, že Vám čočky nevyhovují. S Vašimi parametry bychom doporučovali úpravu na dioptrii +4,00 a adici +1,00. Multifokální čočky ale nejsou vhodné pro každého, takže raději zvažte návštěvu kontaktologa, se kterým se budete moci osobně poradit. Pokud bychom pro Vás mohli udělat cokoli dalšího, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

 • Anna Dejlová

  Dobrý den, mám dioptrie na dálku Sph -2,25, Cyl -1,25, Add 2,50. Prosím o radu, jaké parametry zadat pro multifokální čočky. Děkuji

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, Anno, díky za Váš dotaz. S těmito parametry byste potřebovala speciální čočky, které kombinují parametry pro korekci presbyopie i astigmatismu. Na trhu jsou čočky Proclear Multifocal Toric, ale my je bohužel zatím nemáme v nabídce. Pokud byste se chtěla zeptat na něco dalšího, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

 • Hana Kadaňková

  Dobrý den, na dálku mám - 2.25 a na blízko brýle nepotřebuji, ale když si dám čočky nic nepřečtu. Jsou tyto čočky řešením a pokud ano jaké mám zadat add power. Děkuji

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. V případě, že nemáte naměřené dioptrie na blízko, multifokální čočky pravděpodobně nejsou správným řešením. Může jít o nevhodně zvolené sférické čočky. Problém prosím konzultujte se svým očním lékařem nebo nejlépe přímo s kontaktologem. Pokud bychom pro Vás mohli něco udělat, napište nám. Zatím mějte hezký den.

 • Olina Hartlová

  Dobrý den upravují svůj dotaz mám +2 dioptrie na dálku a +4dioprie na čtení obě oči stejně dekuji

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, děkujeme za doplnění údajů. Měly by Vám vyhovovat multifokální čočky s dioptrií +2,00 a adicí +2,00. Pokud by Vám korekce zcela nevyhovovala, můžete využít službu Garance vrácení peněz. V případě jakýchkoli dalších dotazů se na nás neváhejte obrátit. Zatím Vám přejeme hezký den.

 • Olina Hartlová

  Dobrý den prosím chtěla bych multifokální čočky na blízko mám 4 dioptrie na dálku 2 dioptrie používám top Vue Air čočky na dálku jsem s nimi moc spokojená a chtěla bych vyskouset multifokální čočky dekuji

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Abychom Vám poradili vhodné parametry, potřebovali bychom znát naměřené hodnoty včetně plusových nebo minusových znamének. Doplňte prosím kompletní hodnoty. Zatím díky a mějte hezký den.

 • Liba Karasová

  Materiál je příjemnej. Čočky v očích nejsou cítit.

 • Eda

  Spokojenost.

 • Radka

  Pro mě jsou multifokály hrozná pakárna. Pořád ale milionkrát lepší čočky než brýle. Nosím jen tyhle čočky od topvue.

 • Kamila Fojtková

  S touhle značkou čoček i s obchodem mám jen pozitivní a příjemnou zkušenost. Vždycky bylo všechno v pořádku.

 • Vargová

  sice se to nemá, ale na chvíli jsme v nich usnula. Nic se nestalo. oči nebyly vůbec červené. Ale byla to jen odpolední hodinka po obědě. tím to samozřejmě nikomu nedoporučuji... jen že ta propustnost kyslíku je slušná.

 • Eva

  Dobrý den, prosím o radu jaké parametry zadat . Mám na blízko +2 dioptrie a na dálku +1 dioptrii. Děkuji

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, díky za otázku. Při objednávání multifokálních čoček se zadává dioptrie do dálky a adice u Vás vychází +1,00. Pokud bychom pro Vás mohli udělat něco dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.

 • Kristýna Svobodová

  Skvělá cena za tak kvalitní multifokální čočky. Jsem s nimi spokojená, protože jiné mi zatím neseděly.

 • Láďa

  Vyhovuje mi materiál. Není ani moc jemný ani moc pevný. Prostě tak akorát. Jinak fungují super.

 • Katka Rugová

  Sedí. Nemám co vytknout. Každý musí vyzkoušet, aby se sám přesvědčil.

 • Adam P.

  Dobrý den. Moje recenze čoček je rozhodně pozitivní. Jsou příjemné a pohodlné. Navíc s nimi vidím perfektně. Jsem za ně rád, protože pro mě znamenají i finanční úsporu.

 • Růžena

  Opravdu fungují. Vidím vše, ať je to kdekoli :D Ne, vážně. Jsou skvělé a to platí i o ceně.

 • Zlatka Loudová

  Velká spokojenost. Čočky mě moc potěšily cenou i kvalitou. Těší mě i doba dodání.

 • červenka jan

  pohodlné a vidím ostře všechno je super a můžu doporučit

 • Bohumila Čadková

  Dobrý den, objednávám je už pravidelně. Sedí mi a vyhovuje mi i provedení. Vidění je ostré a nemám žádné nepříjemné pocity

 • F. Mička

  Jsou příjemně měkké a vše je bezproblémové

 • Iva

  Dobrý den , prosím poraďte, chci si objednat tyto čočky, ale nevím jakou zvolit adici.. na jednom oku mám na dálku -2, na druhém -1,50.. děkuji

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, Ivo, pokud máte dioptrie pouze na dálku, nepotřebujete tyto multifokální, ale stačí sférické kontaktní čočky. Z měsíčních Vám můžeme doporučit například TopVue Air. Při rozdílných dioptriích pro každé oko je nutné objednat dvě balení. Multifokální čočky by pro Vás byly vhodné v případě, že byste měla dioptrie jak na blízko, tak na dálku. Tyto údaje neuvádíte, nemůžeme Vám proto s multifokálními čočkami poradit. V případě jakýchkoliv dalších dotazů nás, prosím, kontaktujte. Děkujeme a přejeme hezký den.

 • Dobrý den , prosím jakou mám dát hodnotu add power když potřebuji na dálku -1,75 , axe 99 ,na druhé oko -2 ,axe 94 . děkuji

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Podle uvedených parametrů to vypadá, že potřebujete čočky korigující astigmatismus. Můžeme Vám doporučit TopVue Air for Astigmatism. Zápis parametrů se ale zdá být nekompletní. Abychom Vám mohli skutečně dobře poradit, bude nejlepší, když nám pošlete kopii předpisu spolu s dotazem na email info@cocky-online.cz, nebo nás kontaktujete telefonicky na čísle +420 226 292 8­93. Děkujeme za pochopení a přejeme hezký den.

 • Lenka

  Dobrý den, na dálku mám -1,75 a na blízko brýle nepotřebuji. Když si nasadím čočky, zase nic nepřečtu. Jsou tyto čočky řešením, jestli ano, jak mám udělat objednávku? Děkuji

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, Lenko, tyto čočky by pro Vás měly být lepší volbou. Pro objednání Vám doporučujeme u produktu zadat potřebné parametry – dioptrie –1,75 a add power +1 – a přidat zboží do košíku. Pak už jen vyberete způsob doručení, způsob platby a vyplníte své kontaktní údaje. Balení obsahuje 3 kontaktní čočky a pokud potřebujete na obě oči stejnou dioptrii, můžete objednat balení šesti kontaktních čoček (tři páry) zde: TopVue Air Multifocal (6 čoček). Kdyby nastala situace, že kontaktní čočky vyzkoušíte a nebudou Vám vyhovovat, nemusíte se bát, že o své peníze přijdete. U těchto čoček funguje služba Garance vrácení peněz a je možné je dle platných podmínek vrátit. Pokud budete mít další otázky nebo problémy s vytvořením objednávky, neváhejte se na nás obrátit na tel. číslo +420 226 292 8­93. Děkujeme a přejeme krásný den.

 • Natálie G.

  Upřímně jsem z nich nadšená. Nevysušují oči a jsou pohodlné i po měsíci!

 • Jakub Vondrášek

  Super! Neřežou, sedí skvěle a hlavně jsou i v mých parametrech.

 • David R.

  perfektní čočky, nosím je už druhým týdnem a ještě jsem s nimi neměl problém. Jsou pohodlné, drží na oku a nemusím je zvlhčovat kapkami. Mohu jedině doporučit!

 • Blanka

  Dobrý den, mám dioptrie do blízka +2,50 a do dálky +0,75, jak mám čočky objednat? Děkuji

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den Blanko, do hodnoty dioptrie zadejte +0,75 a do hodnoty add power zadejte +2.00. Doporučuji Vám ale objednat balení po 6 čočkách, protože toto balení obsahuje pouze 3 kontaktní čočky. Je určeno pro ty, kteří mají na každém oku rozdílnou dioptrii. Děkujeme Vám za Váš dotaz a přejeme hezký den.

 • Vládík

  Velmi účinné a pohodlné čočky.. jsou snadno aplikovatelné a nevysušují se.

 • Marcela V.

  Dobrý den.. jakou mají tyto čočky propustnost kyslíku?

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den,

  propustnost kyslíku u těchto nových čoček je 100 Dk/L.

 • Denisa Struková

  Pohodlné čočky, nijak nedřáždí a nepřekáží ani při sportu!

 • Krásný

  Dobrý den, byla mi naměřena adice 2,50HI, kde přesně mám tento parametr vybrat? Děkuji

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, tento údaj zadejte do kolonky s názvem Add power. Naleznete ho hned za kolonkou s dioptrií.

 • jitka B.

  Velice dobře sedí v oku a neškrábou ani po dlouhém dni.

 • Marťas

  V oku jsou čočky příjemné, nedráždí a snadno se mi nasazují/sundavají. Doporučuju

 • Jitka Bláhová

  Připojuji se s chválou, je super, že čočky můžete jen vyzkoušet a vrátí vám peníze. Navíc mají spoustu kombinací skladem, takže nemusíte dlouho čekat, když potřebujete čočky akutně.

 • Iveta P.

  skvěle sedí a za rozumnou cenu, spkojenost

 • Lukáš Čerko

  Mohl jsem si čočky objednat v klidu na zkoušku a nemusel si dělat hlavu, že se netrefím do správné adice, protože vrací peníze, když Vám nesednou. Žádná aplikace u doktora nebyla třeba. Čočky jsou pohodlné a znatelně levnější než jiné značky. Velká spokojenost

TopVue Air Multifocal (3 čočky)

TopVue Air Multifocal (3 čočky)

TopVue Air Multifocal (3 čočky)

489 Kč

Skladem > 1000 ks