Oční kapky HYLO-COMOD 10 ml

Poštovné zdarma
attributesPrimary

Pondělí 19.11.

blank
Cena za položku
279 Kč
279 Kč
Oční kapky HYLO-COMOD 10 ml  - Oční kapky
Hodnotících: 100

Oční kapky COMOD

Oční kapky HYLO-COMOD obsahují kyselinu hyaluronovou, přirozenou látku, která se vyskytuje v oku i v jiných částech těla. Tato látka má schopnost vytvářet stejnoměrný stabilní a dlouhodobě setrvávající film na povrchu oka, přitom se rychle neodplavuje ani nezhoršuje vidění. Tím je oko dlouhodobě chráněno před vysycháním a drážděním. Nošení kontaktních čoček (jak tvrdých tak měkkých) je při používání očních kapek HYLO-COMOD příjemnější a navíc nedochází k tvorbě usazenin na jejich povrchu, čímž jej činí i zdravějším. HYLO-COMOD poskytuje velmi účinnou pomoc při pocitech tlaku, pálení a suchosti v očích. Největší výhodnou očních kapek HYLO-COMOD je, že neobsahuje konzervační látky díky čemuž je dobře snášen i při dlouhodobém užívání.

Výrobek spotřebujte do 6 měsíců od otevření. Nespornou předností kapek HYLO-COMOD je dávkovací systém (COMOD neboli COntinuous MOnoDose-System), který eliminuje riziko kontaminace obsahu lahvičky. COMOD navíc přináší i úsporu spotřeby přesným dávkováním, při kterém nemůžeme silou stlačení ovlivnit velikost kapky.

Vlastnosti

Expirace: 16 měsíců a více
V balení: 10 ml
Výrobce: Ursapharm

oční kapky Gelone 10 ml

Vyzkoušejte naši chytrou alternativu!

Kapky Gelone poskytují okamžitou zklidňující úlevu unaveným a podrážděným očím a nošení čoček se díky nim stává znatelně komfortnější.

Cena: 110 Kč
Ušetříte: 169 Kč

Komentáře


Oční kapky HYLO-COMOD 10 ml

Oční kapky HYLO-COMOD 10 ml

Oční kapky HYLO-COMOD 10 ml

279 Kč

Skladem > 800 ks