Garance vrácení peněz

Kontaktní čočky TopVue na zkoušku bez rizika finanční ztráty

Našim zákazníkům poskytujeme možnost objednání kontaktních čoček TopVue na zkoušku, při kterém garantujeme vrácení peněz v případě, že jim čočky nebudou z jakéhokoli důvodu vyhovovat nebo nebudou splňovat jejich nároky.
Pokud Vám TopVue nebude vyhovovat, jednoduše nám zašlete otevřené balení s odpovídajícím minimálním počtem kontaktních čoček zpět a my Vám, ihned po obdržení balíčku, vrátíme peníze za celé balení (včetně použitých čoček).

Podmínky pro vrácení peněz

• Vracené kontaktní čočky musí dorazit řádně zabalené a nepoškozené, včetně dokladu o koupi
• Zásilka musí obsahovat určený počet vracených čoček – podle následující tabulky:

Zakoupené balení Počet čoček, které musíte vrátit
TopVue Elite (180 čoček) 172 nepoškozených čoček
TopVue Elite (90 čoček) 86 nepoškozených čoček
TopVue Elite (30 čoček) 26 nepoškozených čoček
TopVue Elite (10 čoček) 8 nepoškozených čoček
TopVue Daily (180 čoček) 172 nepoškozených čoček
TopVue Daily (90 čoček) 86 nepoškozených čoček
TopVue Daily (30 čoček) 26 nepoškozených čoček
TopVue Daily (10 čoček) 8 nepoškozených čoček
TopVue Air (6 čoček) 4 nepoškozené čočky
TopVue Air for Astigmatism (6 čoček) 4 nepoškozené čočky
TopVue Air for Astigmatism (3 čočky) 2 nepoškozené čočky
TopVue Air Multifocal (6 čoček) 4 nepoškozené čočky
TopVue Air Multifocal (3 čočky) 2 nepoškozené čočky
TopVue Premium (6 čoček) 4 nepoškozené čočky
TopVue Premium for Astigmatism (6 čoček) 4 nepoškozené čočky
TopVue Premium for Astigmatism (3 čočky) 2 nepoškozené čočky
TopVue Bi-weekly (6 čoček) 4 nepoškozené čočky
TopVue Plus (6 čoček) 4 nepoškozené čočky
TopVue Monthly (6 čoček) 4 nepoškozené čočky
TopVue Color – dioptrické (10 čoček) 8 nepoškozených čoček
TopVue Color – nedioptrické (10 čoček) 8 nepoškozených čoček
TopVue Color – dioptrické (2 čočky) 1 nepoškozená čočka
TopVue Color – nedioptrické (2 čočky) 1 nepoškozená čočka

Jak mám postupovat, když chci vrátit čočky TopVue

Pokud splníte podmínky garance vrácení peněz, zašlete nám zbývající čočky TopVue zpět na adresu naší provozovny a skladu v Jindřichově Hradci. Do balíčku připojte informaci, zda si přejete finanční částku připsat na Váš účet (v tomto případě připojte i číslo Vašeho účtu), nebo zda si ji přejete připsat do kreditu Vašeho zákaznického konta. Upozorňujeme, že náklady spojené se zasíláním čoček zpět do naší provozovny hradí zákazník sám.

Provozovna a sklad

čočky-online.cz
Jarošovská 1278/II
377 01 Jindřichův Hradec

Produkty TopVue:

Komentáře

Přidat komentář

 • Lukáš 15.05.2018

  Dobrý den, zakoupil jsem u vás čočky, ale nesedí mi a dráždí mi oko. Bohužel přítelkyně mi roztrhala fakturu na 4 kousky. Můžu fakturu slepit a poslat Vám ji slepenou (v rámci garance)? Děkuji za odpověď :)

  • info@cocky-online.cz 15.05.2018

   Dobrý den, děkujeme za dotaz. Zaslaní čoček zpět bez faktury není nijak velký problém. Přiložte ale prosím k čočkám krátký průvodní dopis, kde uvedete Vaše jméno a kontaktní údaje, číslo Vaší objednávky (138970) a jakým způsobem byste si přál vrátit peníze. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.

 • Dobromila 08.04.2017

  Dobrý den, objednala jsem si čočky na zkoušku s jiným zakřivením než používám. Čočky bohužel nesedí a chtěla bych využít možnosti vrácení peněz. Objednala jsem si TopVue Air for astigmastism 3ks. Pro možnost vrácení, jak jsem našla v tabulce,je nutnost zaslání 2ks. Jak jsem tedy měla vyzkoušet čočky, když ze 3 mám vrátit neporušené 2? U 6 požadujete logicky 4...Děkuji za odpověď. Rosůlková

  • info@cocky-online.cz 09.04.2017

   Dobrý den, služba Garance vrácení peněz je takto nastavena. Pokud potřebujete pro obě oči stejné hodnoty a objednáte balení 3 čoček, musela byste vyzkoušet pouze jednu. Děkujeme za pochopení a přejeme hezký den.

 • Kateřina 16.09.2016

  Dobrý den, ráda bych čočky TopVue plus vrátila. Nesedí mi a škrábou mě, i lékář mi doporučil používat jiné. Mám 4 nepoužité čočky, ale doklad o koupi jsem již vyhodila, bude to problém? Mohu ho někde znovu vytisknout? Děkuji

  • info@cocky-online.cz 16.09.2016

   Dobrý den, pokud již nemáte doklad o koupit, přepošlete nám prosím email o Vaší objednávce, který jsme Vám zaslali. K emailu připište, že si přejete využít Garance vrácení peněz a nemáte již doklad o koupi. O dalších krocích Vás budeme dále informovat. Děkujeme za Vaši přízeň a přejeme hezký den.

 • Eva 29.07.2016

  Dobrý deň. Skúsila som prvýkrát čočky Top Vue Aquamax Daily, ale pocit suchých očí bol neznesiteľný. Chcela by som využiť možnosť vrátenia, ale balíček s počtom 10 ks nemáte v tabuľke. Je teda možné vrátiť zostávajúcich 8ks? Ďakujem.

  • info@cocky-online.cz 30.07.2016

   Dobrý den, tato garance se vztahuje na balení čoček dle tabulky, tudíž od 30 ks balení. Děkujeme za pochopení a přejeme hezký den.

 • Pavla 10.06.2016

  Dobrý den. Dnes poprvé jsem nasadila TopVue Plus a bohužel mi nevyhovují. Jsou jakoby větší a silnější, oko je z nich brzy unavené a suché - srovnávám se Surevue, které jsem používala asi 15 let. Čočky budu vracet a vyměňovat za jiné, ale potřebovala bych náhradu za Surevue (může být i se 14ti denní výměnou). U Surevue jsem používala zakřivení 8.4, průměr 14.0, -3.5 dioptrie. Můžete mi prosím poradit, zda např. Acuvue Oasys by s ohledem na stejného výrobce, zakřivení a průměr byly lepší? Děkuji Vám.

  • Zákaznický servis - Martina 13.06.2016

   Dobrý den, paní Pavlo,

   čočky TopVue Plus můžete také vyměnit za jiný typ čoček značky TopVue. Ve Vašem případě bych Vám doporučila kontaktní čočky TopVue Premium, které jsou vyrobeny ze silikon-hydrogelu, s vysokou propustností kyslíku. Navíc mají tenké okraje, a tudíž by Vám mohly lépe vyhovovat. Čočky Acuvue Oasys jsou taktéž silikon-hydrogelové čočky a mohly by být adekvátní náhradou. Mají vysokou propustnost kyslíku, čímž zabraňují nepříjemným pocitům suchého oka. Při změně značky kontaktních čoček Vám ale bohužel nemůžeme garantovat, že Vám čočky budou vyhovovat. Doufáme, že s Vašimi dalšími čočkami budete spokojená, tak jako se Surevue.
 • Simona 25.06.2015

  Dobrý den, bohužel jsem zjistila, že mi kontaktní čočky TopVue daily v oku nevyhovují, i když měsíční TopVue Air si nemohu vynachválit. Mám dvě balení TopVue daily, co vše je třeba doložit v balíčku (konkrétně např. účtenka, číslo objednávky), který budu posílat spolu s nerozbalenými čočkami (mám ještě 28 kusů u obou balení)? Předem děkuji za doplňující informace.

  • info@cocky-online.cz 14.07.2015

   Dobrý den, do balíčku prosíme připojte informaci, zda chcete peníze poukázat na účet, či do kreditu zákaznického konta nebo vyměnit čočky za jiný typ. Děkujeme

 • Jana Andrýsková 12.06.2015

  Dobrý den, koupila jsem si dvě balení čoček TopVue, ale nesedí mi, nicméně čočky stejně potřebuji, takže se chci zeptat, jestli by je šlo vyměnit za jiné (konkrétně za Pure vision)? Děkuji za odpověď :)

  • info@cocky-online.cz 15.06.2015

   Dobrý den, ano, čočky je možné vyměnit. Zašlete nám prosím nevyhovující čočky TopVue zpět a do balíčku, prosíme, připojte informaci, jaké čočky požadujete výměnou. Částka vracená za čočky TopVue Vám bude automaticky odečtena z ceny čoček nových. Ihned po obdržení Vašeho balíčku Vám zašleme čočky nové za pokrácenou cenu.

 • Kateřina 19.05.2015

  Dobrý den, 7.5. jsem vám zasílala nevyhovující čočky Topvue air, na které se vztahuje garance vrácení peněz a do dnešního dne mi od vás nepřišli ani peníze. Mohu vědět, kdy mi peníze pošlete? S pozdravem Mašková Katka

  • info@cocky-online.cz 20.05.2015

   Vážená zákaznice, prosíme Vás o trpělivost, peníze Vám budou vráceny ihned po obdržení Vámi zaslaného balíčku. Děkujeme za pochopení

 • Lucie 18.10.2014

  Dobrý den, zakoupila jsem si tyto čočky, ale nevyhovují mi. Chtěla bych je tedy vrátit, ale podle té tabulky asi nesplňuji podmínky (6 čoček - 4 vrátit). Mám totiž na každém oku jiné dioptrie, tím pádem bych Vám zaslala 2 balení a v každém by bylo 5 nepoškozených čoček. Můžu Vám tedy poslat 2 balení, každé s jinou dioptrií a v každém balení 5 čoček? Děkuji za odpověď.

  • info@cocky-online.cz 20.10.2014

   Dobrý den, ano, zašlete nám prosím obě balení nevyhovujících čoček a my Vám ihned po obdržení balíčku vrátíme peníze.

 • Jana 24.06.2014

  Dobrý den, Vaše nabídka vrácení peněz mě přiměla k tomu si tyto čočky objednat. Doted jsem používala Surevue, kde jsem měla zakřivení 8.8 a Topvue mají 8.6 takže bez této garance bych měla strach čočky objednat. Snad budou v pořádku, cena je krásná :)

 • Pavlína 17.06.2014

  Dobrý den, zakoupila jsem si čočky TopVue Bi-weekly (6 čoček) a bohužel mi nesedí. Jelikož garantujete vrácení peněz, chtěla bych tohoto využít, a proto se chci zeptat na jakou adresu mám čočky zaslat a co všechno mám k čočkám připojit (číslo účtu, adresu, ...)? Děkuji, Hýlová.

  • info@cocky-online.cz 18.06.2014

   Dobrý den, zbylé nevyhovující čočky prosím zašlete na naši adresu ALENSA s.r.o., Jarošovská 1278/II, 377 01 Jindřichův Hradec. Do balíčku prosím přidejte informaci s číslem účtu a informaci, proč čočky vracíte. Děkujeme