Zopakovat poslední objednávku

Biofinity (6 čoček)

attributesPrimary

Úterý 27.6.

cleaner
blank
Cena za položku
599 Kč
599 Kč
Garance výměny
Garance výměny je možnost bezplatné výměny kontaktních čoček v případě, že nedopatřením dojde k chybnému objednání dioptrií nebo v situaci, kdy dojde u zákazníka ke zhoršení oční vady a stávající dioptrie jsou již nevyhovující. Více informací
Cena dopravy:
Pro objednávky nad 200 Kč

Zdarma
Biofinity (6 čoček) - Měsíční kontaktní čočky
Hodnotících: 411

Cena za balíček: 814 Kč
Ušetříte: 45 Kč

Cena za balíček: 903 Kč
Ušetříte: 55 Kč

Kontaktní čočky Biofinity

Kontaktní čočky Biofinity jsou k dispozici také v balení po 3 čočkách

Biofinity jsou nové silikon-hydrogelové měsíční kontaktní čočky s asférickým designem přední plochy, které v sobě kombinují vysoký obsah vody a značnou propustnost kyslíku.

Kontinuální nošení

Kontaktní čočky Biofinity jsou určeny k dennímu i kontinuálnímu způsobu nošení. V čočkách lze tedy příležitostně přespat nebo je nosit nepřetržitě (bez nutnosti vyjmutí) po dobu 30 dní a nocí. Nepřetržité nošení kontaktních čoček by však mělo být nejprve schváleno očním specialistou či očním lékařem, neboť nemusí být vhodným způsobem užívání čoček pro každého (závisí na míře slzivosti, složení slz, vrozené citlivosti očí).

Biofinity – smáčivé a očím příjemné čočky

Biofinity využívají technologii AQUAFORM, která kombinuje hydrogelovou složku materiálu se speciální silikonovým monomerem umožňujícím lepší propustnost kyslíku. Materiál čoček v sobě kombinuje hydrofilní (vodu přitahující) hydrogelovou složku a silikonovou (vodu odpuzující složku) takovým způsobem, že se podařilo se vytvořit přirozeně smáčivý materiál, v kterém jsou molekuly vody jsou rovnoměrně rozprostřeny a udržovány – povrch čoček je tak rovnoměrně smáčivý.
Přirozeně smáčivý povrch kontaktních čoček Biofinity umožňuje rovnoměrné rozložení slzného filmu po povrchu čočky, která je tímto způsobem přirozeně zvlhčována a nepůsobí v oku nepříjemné pocity.

Propracovaný design a povrchová úprava

Kontaktní čočky Biofinity poskytují nositelům vysoký stupeň komfortu, čehož je docíleno:

Speciální úpravou povrchu – povrch čoček Biofinity je neionogenní, což znamená, že neobsahuje elektricky nabité částice a je odolný vůči ukládání proteinových a lipidových usazenin.
Asférickou přední plochou, která zlepšuje optické vlastnosti čočky, obzvláště ostrost vidění za horších světelných podmínek, a umožňuje korekci nižšího stupně astigmatismu a presbyopie.
Zaoblenými okraji, které zvyšují komfort nošení a omezující vznik barvících se defektů v místě dotyku s okem.
Vícekřivkovou zadní plochou, která lépe rozkládá tlak na plochu oka. 

Propustnost kyslíku

Pro zdravé fungování oka je parametr propustnosti kyslíku velmi důležitým údajem. Nejčastěji bývá označován jednotkou Dk/t, což znamená propustnost kyslíku při určité šířce. Pro jednotnost a možnost srovnání jednotlivých čoček se parametr měří u dioptrie  -3.00. Setkáte se také s označením Dk, které značí pouze propustnost materiálu čočky.

Vlastnosti

Dioptrická hodnota: od -12.00 do +8.00
Expirace: 24 měsíců a více
Vyměnit za: 30 dní
Vyrobeno z: Comfilcon A
Spaní s čočkami?: Ano
Množství vody: 48%
Propustnost kyslíku: 160 Dk/t
Průměr: 14.0
UV ochrana: Ne
V balení: 6 čoček
Výrobce: CooperVision
Zakřivení: 8.6

TopVue Air (6 čoček)

Vyzkoušejte naši chytrou alternativu!

TopVue Air se vyznačují extrémní prodyšností při zachování vysokého obsahu vody. Nová technologie výroby je zárukou vysokého komfortu.

Poštovné: ZDARMA
Cena: 479 Kč
Ušetříte: 120 Kč

Komentáře

Přidat komentář

 • Jaroslav Gaško

  Nejlepší měsíční čočky .Pro mě naprostý top

 • Ondřej Matějka

  Díky za odpověď, ano, jednodenní by byly pro mě asi vhodnější. Dělám v prašném prostředí, takže když jsem v práci, tak je nemožné nosit čočky, nosím je prakticky jenom kdy mám delší volno a hlavně v létě abych mohl nosit sluneční brejle, takže na ty jednodenní kouknu, asi to bude pro mě vhodnější. Že se to má po měsíci vyhodit je mi jasný, on i ten roztok se má pak vyhodit, takže se mi to opravdu nevyplatí ty měsíční.

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, děkujeme za Vaši reakci. Pokud můžeme, rádi Vám doporučíme jednodenní čočky TopVue Elite. V předchozím komentáři jste uvedl, že jste na čočky TopVue zvyklý, takže tyto by pro Vás měly být vhodné. Při výběru čoček věnujte vždy pozornost průměru a zakřivení. Pokud máte nějaké speciální požadavky, napište nám další komentář a my Vám s výběrem čoček pomůžeme. Přejeme krásný den.

 • Ondřej Matějka

  Dobrý den, všiml jsem si že tyto čočky mají zdaleka nejvyšší propustnost kyslíku, což je údajně to nejdůležitější, co dělá čočky pohodlné při delším nošení. Můžu na ně bez problému přejít, když jsem zvyklý na Top Vue AIR? Teda nedá se říct, že bych byl na ně zvyklej, nosim čočky nepravidelně a proto ani tak moc neřešim těch pár korun navíc, podle všeho jsou tyhle kvalitnější.

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Vysoká propustnost kyslíku je jistě velkým plusem, ale po nasazení je čočka na oku zalita slzným filmem, který tuto hodnotu u všech čoček limituje přibližně na 60 Dk/t. Navíc ihned po prvním nasazení a používání čočky se na povrchu začnou vytvářet depozita, která také vážně ovlivní propustnost kyslíku. I když jsou čočky pravidelně čištěny, původní vlastnosti v plném rozsahu již nikdy nezískají. Vzhledem k tomu, že nosíte čočky pouze příležitostně, doporučujeme Vám popřemýšlet o jednodenních kontaktních čočkách. Čočky určené k měsíčnímu nošení musí být po třiceti dnech vyměněny, ať jsou nošeny, nebo pouze uloženy v roztoku. Nepočítají se pouze dny, kdy je čočka v oku, ale je to skutečně třicet dnů od otevření blistru. U jednodenních čoček nemusíte tento interval řešit a není zapotřebí se zabývat péčí o čočky. Pokud budete mít zájem, napište nám své parametry (dioptrie, průměr a zakřivení) a my Vám doporučíme jednodenní kontaktní čočky. Přejeme hezký den.

 • Renáta

  Dobrý den, nikdy jsem neměla kontaktní čočky,ale chtěla bych si je pořídit.Od své očařky mám změřenou velikost zornice.Nosím brýle.Poradili by jste mi jak dál pokračovat?nevím kam mám jít, jestli mi někdo má oči doměřit,jak se počítají dioptrie,kdo by mi případně řekl jaké si mám vybrat značku a pod. Vůbec nevím jak mám dál pokračovat. Děkuji za Vaší odpověď.

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den,

  pokud jste ještě nikdy kont.čočky neměla, doporučujeme začít odbornou konzultací u očního specialisty (oční lékař nebo optik), který se zabývá aplikací čoček. Ten Vám nejen změří oko, dioptrie, ale i pomůže s výběrem vhodné čočky a poskytne pár čoček k vyzkoušení.

 • Markéta

  Dobrý... Čočky jsou super, jen jsem se chtěla zeptat už pár krát se mi stalo, že se mi utrhla hrana čočky a pak čočku už v oku nesnesu setkali jste se s tím, nebo můžete mi poradit čím o může být že se trhá... Děkuji za odpověď

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, k mechanickému poškození kont.čočky dochází většinou špatnou manipulací. Pokud máte pocit, že jsou vadné kont.čočky, obraťte se na náš zákaznický servis s případnou reklamací.

 • Petr Košuta

  Dobrý den, tyto čočky používám již dlouho a vzhledem k mému sportovnímu zaměření a pohybu v nepříliš hygienickým podmínkám (hory) je velmi často nechávám v očích nepřetržitě a ani po 14 dnech nošení problém není.. SUPER. Samozřejmostí jsou pravidelné oční kontroly.. ale pokud potřebuji vidět a do očí nesahat toto je volba č.1

 • bluďka

  Dobrý den,chvála na tento výrobek mě velmi zaujala.Vážně uvažuji o koupi tohoto výrobku.Chtěla bych se zeptat,zda jsou tyto čočky také vhodné pro citlivé oči.Dále by mě zajímalo,jestli se může používat např.řasenka na oči a jestli se musí kontaktní čočky vyndávat např.při odličování očí,při sprchování.Dále mám dotaz,jestli se také kontaktní čočky mohou nosit v prašném či zakouřeném prostředí.MOC VÁS PROSÍM O ODPOVĚĎ.VELMI MI NA VAŠÍ ODPOVĚDI ZÁLEŽÍ.Předem Vám velmi děkuji.

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, tyto čočky by měly být, vzhledem k vyváženému obsahu vody a propustnosti kyslíku, vhodné i pro citlivé oči. Líčení očí a nanášení make-upu by mělo být prováděno až po nasazení kontaktních čoček a člověk by při něm měl dbát zvýšené opatrnosti, aby nebyla zasažena kontaktní čočka (v případě, že se tak stane, je třeba čočku vyjmout, opláchnout a poté znovu nasadit). Pobyt v prašném či zakouřeném prostředí samozřejmě kontaktním čočkám neprospívá a snižuje jejich životnost – rozhodující je zde kvalitní a správně provedená péče – čočky by měly být každý den čištěny a ukládány po dobu několika hodin do pouzdra s roztokem – velice se doporučuje mechanické čištění čoček mnutím, které velice efektivně odstraňuje velké množství nahromaděných usazenin. Nutno ještě podotknout, že při výběru nového typu čoček je vhodné absolvovat jejich odbornou aplikaci, aby bylo jisté, že čočky budou sedět a vyhovovat. V opačném případě se pacient vystavuje riziku, že mu čočky nebudou sedět i v případě, že budou dodrženy parametry průměru a zakřivení.

 • Michalek Z.

  Dobrý den. Od svého optika mám čočky ProFit Professional. Nemůžu je ale nikde na internetu najít. Podle zakřivení - 8.6, průměru 14.0 a materiálu Comfilcon A je jasné, že Biofinity jsou úplně stejná čočka. To že byly Pro-Fit polepeny je jasné už při pohledu na krabičku, kdy je celá přední etiketa zjevně nalepena na bílou stranu. Biofinity jsou tedy polepovány různými značkami a Pro-Fit jsou jednou z nich. Pouze s tím rozdílem, že Biofinity stojí o 300 Kč méně !

 • Precizní čočky, pohodlné a na konci měsíce pořád jako nové, jedinou nevýhodou je ve srovnání s jinými čočkami trošku vyšší cena :-)

 • Václav

  Dobrý den, na tento typ čoček jsem dostal tip od známých a od několika optometristů. Nicméně mi nevyhovuje zakřivení 8.6, dají se tyto čočky sehnat i s jiným zakřivením? Popř. dostal jsem informace, že BIOFINITY mělo v poslední době uvést na trh nové čočky. Máte o nich nějakou informaci? Prosím ještě o alternativu k těmto čočkám. Děkuji

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, čočky biofinity se bohužel v jiném zakřivení nevyrábí. Zatím jsme neobdrželi od výrobce zprávu o plánu uvést na trh nový typ těchto čoček. Můžeme Vám však nabídnout vyzkoušení čoček {{getItemParam­sLink:764,Top­Vue Daily}} nebo {{getItemParam­sLink:741,Top­Vue Bi-weekly}} od výrobce Pegavision, které mají zakřivení 8.5 a jsou dobře snášeny 99 % uživatelů. Navíc u těchto čoček garantujeme vrácení peněz, pokud s nimi nebudete spokojen. Neriskujete tak ztrátu finanční investice. V dnešní době již není hodnotám zakřivení přikládán takový význam jako v dřívějších dobách. Výroba čoček se modernizovala a k dostání jsou i čočky s asférickým designem, které jejichž klenutí není tak pozvolné jako u sférických čoček a většinou se lépe přizpůsobí tvaru oka. Doporučujeme další návštěvu u kontaktologa, který při vyšetření určí, jaké zakřivení Vám bude nejlépe vyhovovat.

Biofinity (6 čoček)

Biofinity (6 čoček)

Biofinity (6 čoček)

599 Kč

Skladem > 1000 ks