Zopakovat poslední objednávku

TopVue Air for Astigmatism (3 čočky)

attributesPrimary

Pátek 15.12.

cleaner
blank
Cena za položku
429 Kč
429 Kč
Cena dopravy:
Pro objednávky nad 200 Kč

Zdarma
Pokud nebudete s čočkami TopVue spokojeni, zašlete nám 2 nepoužité čočky zpět a my Vám vrátíme zaplacenou částku v plné výši. Více informací…
TopVue Air for Astigmatism (3 čočky) - Torické kontaktní čočky
Hodnotících: 120

Kontaktní čočky TopVue Air for Astigmatism

TopVue Air for Astigmatism patří k torickým kontaktním čočkám korigujícím astigmatismus, které jsou vyrobené z inovativního silikon-hydrogelového materiálu třetí generace. TopVue Air for Astigmatism se vyznačují extrémní prodyšností při zachování vysokého obsahu vody. Design čoček TopVue Air for Astigmatism využívá pokrokovou stabilizační technologii, která zajišťuje čočce stabilní polohu na oku za každé situace po celou dobu nasazení.

Účinná pomoc při astigmatismu

Astigmatismus patří mezi refrakční oční vady a je zapříčiněn nepravidelným tvarem rohovky, která je u postiženého člověka klenuta podle osy orientované určitým stupněm. Pro dosažení správné korekce oka postiženého astigmatismem je tedy, kromě určení cylindru a stupně osy, nutná ještě stabilní poloha čočky na oku. Tím, že TopVue Air for Astigmatism zachovávají stabilní polohu na oku, je zajištěno, že cylindr a osa čočky jsou umístěny přesně na tom místě rohovky, které je potřeba korigovat pro dosažení kvalitního vidění.

Jak TopVue Air for Astigmatism fungují?

TopVue Air for Astigmatism využívají stabilizační technologii SHT PrismBallast díky níž je dosaženo dokonalé stability čočky na oku. Jedná se o technologii inspirující se klasickým prizmatickým balastem dosahujícím stability čočky působením gravitační síly pomocí ztluštěním dolní části čočky. Při použití klasického prizmatického balastu může docházet k subjektivnímu vnímání zesílení čočky uživatelem, v krajních případech může zasahovat dokonce do optické zóny (např při horších světelných podmínkách a velkého rozšíření pupily). Technologie SHT PrismBallast však toto eliminuje, neboť hmota samotného balastu je rozložena zcela jedinečným způsobem. Díky speciálnímu tvaru a rozložení hmoty balastu TopVue Air for Astigmatism je zachován plynulý pohyb očního víčka po celém povrchu čočky a stabilita čočky je navíc pozitivně ovlivněna mrkáním. K tomu dochází tak, že horní víčko stabilizuje čočku pomocí působení na dvě rovnoměrně rozložené stabilizační zóny čočky.

Pohodlné již od prvního nasazení

Kontaktní čočky TopVue Air for Astigmatism jsou dodávány v blistru, jehož součástí je roztok obohacený zvlhčující látkou – hyaluronátem sodným, který je navíc naprosto kompatibilní s fyziologickým prostředím oka. TopVue Air for Astigmatism jsou díky této látce oku příjemné a pohodlné již od okamžiku prvního nasazení.

Vysoce prodyšné a zároveň hydratované

Inovativní technologické zpracování silikon-hydrogelového materiálu zajišťuje TopVue Air for Astigmatism potřebnou propustnost kyslíku. Transport vzdušného kyslíku k rohovce probíhá prostřednictvím mikroskopických kanálků. Schopnost přenosu kyslíku (transmisibilita) činí u TopVue Air for Astigmatism 100 Dk/t.

celodenní hydratace kontaktních čoček topvue Důležitý faktor pro zdravé užívání kontaktních čoček představuje také obsah vody. TopVue Air for Astigmatism jsou tvořeny vodou ze 45 % svého objemu. Díky svému podílu vody si zachovávají vysoký stupeň hydratace v průběhu celého dne. Množství vody obsažené v TopVue Air for Astigmatism také snižuje hromadění depozit na povrchu čoček.

Vlastnosti

Dioptrická hodnota: od +6.00 do -12.00
Expirace: 24 měsíců a více
Vyměnit za: 30 dní
Hyaluronát sodný: Ano
Vyrobeno z: Innofilcon A
Spaní s čočkami?: Ne
Množství vody: 45%
Propustnost kyslíku: 100 Dk/t
Průměr: 14.2
UV ochrana: Ne
V balení: 3 čočky
Zakřivení: 8.6

Komentáře

Přidat komentář

 • Kamil Houška

  Výborné čočky. Určitě doporučuji.

 • Jana L.

  Dobrý den, záčínám nosit kontaktní čočky. Zatím jsem měla zkušební sadu z optiky. Na kontaktních jednodenních čočkách jsem měla následující hodnoty. pravé oko - dioptrie: -0,5, cylindr: -1,25, osa: 100. Levé oko dioptrie: -1, cylindr: -1,25, osa: 080. zakřivení čoček bylo 8,5 a průměr 14,5. Čočky jsou značky Acuvue. Ráda bych ale vyzkoušela i jiné čočky. U čoček Topvue je ale jiný průměr i zakřivení, je to problém? Předem moc děkuji.

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Jiné čočky samozřejmě vyzkoušet můžete. O pohodlí čoček rozhoduje především materiál. U Vašich jednodenních 1 Day Acuvue Moist for Astigmatism je použitý hydrogelový materiál, zatímco u TopVue Air for Astigmatism jde o materiál silikon-hydrogelový a čočky mají měsíční periodu výměny. Není pro nás možné odhadnout, zda Vaše oči snadno přijmou i tento jiný druh materiálu. Pokud jde o průměr a zakřivení, oko by mělo přijmout určité rozdíly. Jak velké tyto rozdíly jsou, už pak záleží na samotných očích nositele. V každém případě můžete TopVue objednat, vyzkoušet a sama posoudit, zda jsou pro Vás čočky vhodné. Pokud by nebyly, můžete využít speciální službu Garance vrácení peněz a čočky vrátit. Čočky z hydrogelového materiálu a s parametry blížícími se Vašim jednodenním čočkám jsou například Proclear Toric. Pokud budete mít jakékoli další otázky, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

 • Marketa

  Dobry den, muzete mi prosim poradit s vyberem cocek? Pro prave oko mam namerene SPH -1.75, CYL -1.00, AXE 5 a na leve oko namerene hodnoty SPH -3.25, CYL -0.75, AXE 160. Nektere z techto hodnot nejsou uvedene v nabidce, muzete poradit jakou kombinaci objednat? Dekuji

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Tyto parametry jsou jistě naměřeny pro dioptrické brýle a pro kontaktní čočky je nutná malá úprava. Pro pravé oko si zvolte dioptrie –1,75 cylindr –0,75 a osu 10°. Pro levé oko dioptrie –3,25 cylindr –0,75 a osa 160°. Tyto TopVue Air for Astigmatism můžete bez obav objednat a v případě, že by jakkoli nevyhovovaly, můžete využít služby Garance vrácení peněz. Předpokládáme, že jste kontaktní čočky dosud nenosila, proto bychom Vás rádi upozornili, že první aplikace čoček by měla být provedena kontaktologem, který Vám pomůže vybrat vhodné čočky a také poskytne všechny důležité informace a rady. Můžete se ale samozřejmě obrátit s otázkami i na nás. Přejeme hezký den.

 • Lukáš

  Muže delat problem s videnim kdyz je rozdil mezi diop. větší nez -1 diop. ,příkad -2 a-3,5

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, děkujeme za oba Vaše komentáře. S dovolením zodpovíme obě otázky najednou. TopVue Air for Astigmatism jste správně vybral pro korekci Vaší oční vady. Zvolíte si následující parametry: pro pravé oko dioptrii –2,00 cyl –0,75 a osu 150°, pro levé oko pak dioptrii –3,25 cyl –0,75 a osu 60°. Je tedy nutné objednat dvě balení s různými parametry. Pokud jde o dioptrie, +/-0,25 dioptrie by nemělo dělat problém, ale s větším rozdílem už bude vidění neostré a nedokonalé. Ještě bychom Vám rádi připomněli, že při výběru kontaktních čoček hraje důležitou roli také jejich průměr a zakřivení. Tyto hodnoty by Vám měl sdělit oční specialista. Pokud budeme mít jakýkoli další dotaz, napište nám. Přejeme Vám krásný den.

 • Lukáš Bajer

  Dobry den mam naměřené hodnoty pro bryle ,prave sp.-2 ,cyl.-0,75 ax.150 leve sp.-3,25 cyl-1,0 ax.65 a chtel bych cocky ..dekuju za odpovět

 • Packa Jakub

  pro mě jasné čočky číslo jedna!

 • Lukáš

  Dobrý den , mam naměřené hodnoty na bryle a chtěl bych čočky Prave oko sp -2,25 cyl.-0,5 ax.140,Leve oko sp.-3,5 cyl.-0,75 ax.70

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, pro pravé oko je naměřen tak nízký cylindr, že není třeba korigovat vadu torickými kontaktními čočkami. Po úpravě dioptrií můžete použít například čočky TopVue Premium nebo TopVue Air s dioptrií –2,50. Pro levé oko můžete zvolit TopVue Premium for Astigmatism nebo právě TopVue Air for Astigmatism s hodnotami, které uvádíte i pro brýle: sp. –3,50 cyl. –0,75 a osa 70°. Přepočítání hodnot pro kontaktní čočky je nutné až u vyšších naměřených parametrů. Pokud by se snad stalo, že Vám čočky nebudou vyhovovat, můžete využít službu Garance vrácení peněz. Neváhejte se na nás obrátit s dalšími dotazy. Přejeme hezký den.

 • Tereza

  Dobrý den, na předpis na brýle mám hodnoty: dioptrie -1,75, cylindr -1, osa 100 na pravé oko a na levé oko mám: dioptrie -1,5, cylindr -1, osa 90. Mohu dle těchto hodnot objednat i čočky? Děkuji za odpověď a hezký den.

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, při objednání čoček, prosím, zadejte pro pravé oko parametry: dioptrie –1,75, cylindr –0,75 a osa 100° a pro levé oko: dioptrie –1,50, cylindr –0,75 a osa 90°. Pokud budete mít další dotaz, určitě nám napište. Přejeme hezký den.

 • Leontýna Čeloudová

  Dobrý den, vaše kontaktní čočky nosím už pár let a jsem s nimi velice spokojená. Po posledním vyšetření mám úplně překopané dioptrie a cylindry. Bohužel, cylindr, který potřebuji, jsem v nabídce nenašla. Na levém oku mám SPH. 3,25, CYL. 0,5, AXE. 55 a na pravém SPH. 2,25, CYL. 1,0 a AXE. 90. Můžete mi, prosím, poradit, jaké čočky si mám objednat? Bude to vůbec u vás možné? Děkuji. LZ

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, věříme, že pro Vás najdeme vhodné čočky, ale potřebovali bychom vědět, zda jsou naměřené parametry určené pro dioptrické brýle, nebo pro kontaktní čočky. Také je nutné uvádět u parametrů znaménka + a -. U kontaktních čoček je také velmi podstatná hodnota pro průměr a zakřivení čočky a měla byste také uvážit, zda hledáte čočky měsíční, čtrnáctidenní nebo jednodenní. Budeme rádi, když nám do komentáře informace doplníte. Děkujeme a přejeme hezký den

 • Zuzana Karotová

  Vysoká propustnost kyslíku mi moc vyhovuje

 • Jonáš Frýb

  V oku drží perfektně na svém místě a nikam se neposouvají ani nerotují, takže vidění je ostré opravdu po celý den. I pohodlí čoček v očích je na dosti vysoké úrovni. Jsem celkově spokojen.

 • Nový V.

  Neškrábou a pohodlně se nosí celý den. Nasazování je bezbolestné a rychlé.

 • Olga

  Dobrý den, mám cylindr 0,5 dioptrie -2 , osu 10 . Čočky s takto nízkým cylindr email jsem nenašla, můžete mi poradit jake mám zvolit. Děkuji

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, Olgo, děkujeme za komentář. Takto nízkou formu astigmatismu není možné korigovat torickými kontaktními čočkami. Po přepočtu dioptrií Vám budou stačit sférické kontaktní čočky. Pokud je Váš zápis správný a na předpisu máte cylindr 0,5, pak budete potřebovat dioptrii –1,75. V případě, že jste zapomněla napsat znaménko a máte minusový cylindr, potřebujete dioptrii –2,25. V naší nabídce naleznete mnoho druhů sférických čoček, my Vám můžeme doporučit například TopVue Air. V případě dalších dotazů se na nás neváhejte obrátit. Přejeme hezký den.

 • DKřížek

  Používal jsem mnohem dražší čočky a rozdíl v kvalitě bych nepoznal!

 • Eva

  Dobrý den, paní doktorka mi naměřila na jednom oku cylindr -0,5 a osu 100, na druhém cylindr -0,25 a osu 110. Ráda bych zkusila torické čočky, ale zjišťuji, že takto malý cylindr nejspíš nikdo nevyrábí. Dal by se použít třeba -0,75 a o ten rozdíl, co by tak byl v cylindru navíc, naopak snížit základní dioptrie? Nebo je to nesmysl? Děkuji

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, hodnota cylindru 0,5 je velmi nízká, u kontaktních čoček ji můžete zanedbat. Je ale nutné navýšit dioptrii, kterou bohužel neuvádíte. Zašlete nám prosím kompletní naměřené hodnoty, abychom Vám je mohly přepočítat. Informace zašlete na náš email. Děkujeme a přejeme hezký den.

 • Iveta L.

  Ani při delší práci na počítači se čočky nevysušují a nemívám z nich unavené oči!

 • Radka

  Dobrý den. Mám cyl. -1,00 a -2,00. Osa 175 a 165. Ve výběru jsem tyto hodnoty nenasla. Jake mám zvolit? Děkuji.

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, ve Vašem případě Vám doporučujeme zvolit hodnoty cylindru –0.75 a –1.75 a osy 180° a 170°. Děkujeme, že jste se na nás obrátila a přejeme hezký den.

 • mates

  Velmi kvalitní čočky, příjemně se nosí, neškrábou, skvěle sedí a netrhají se.

 • Milena Kučerová

  Chtěla bych si objednat tyto čočky, nevadí, že mám předepsané zakřívení 8.7?

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, rozdíl do 0.20 by Vám neměl působit potíže, nemůžeme Vám to ale zaručit. Čočky jsou dobře přilnavé k oku, potíže by tedy nastat neměly.

 • Jana l.

  Výborně drží na oku, jsou pohodlné a to i když venku mrzne.

 • Stejskal Lukáš

  jaký mají čočky obsah vody? Děkuji

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, tyto čočky obsahují 45 % vody.

 • Pavlík J.

  Nevysušují oči a ani je nedřáždí. Celý měsíc nošení bez jediného problému.

 • martina

  Cocky jsou 3ks nebo tri pary cocek?

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, toto balení obsahuje 3 čočky. Nabízíme i 6-ti kusové balení TopVue Air for Astigmatism (6 čoček), které obsahuje 3 páry kont.čoček.

 • Martina

  Rychlé doručení, skvělá cena a velmi kvalitní torické čočky. Čočky jsou velmi příjemné a pohodlné.

 • Pavla

  Dobrý den, chci se zeptat musí se na noc vyndavat nebo né. Děkuji

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, výrobce tyto čočky neurčil k nepřetržitému nošení, proto je doporučujeme na noc vyndavat.

 • Martin N.

  Spokojenost! čočky jsou vážně pohodlné a lehko se s nimi manipuluje.

 • Pepa Gajda

  objednávka na zkoušku vyšla, konečně trefa do černého, sedí, při mrkání nerotují a jsou pohodlné, okraje netlačí. Doporučuju k vyzkoušení

TopVue Air for Astigmatism (3 čočky)

TopVue Air for Astigmatism (3 čočky)

TopVue Air for Astigmatism (3 čočky)

429 Kč

Skladem > 1000 ks