PureVision 2 (6 čoček)

499 Kč (83 Kč/kus)
Centrální sklad > 1000 ks Praha 2 - Vinohrady > 10 ks
Garance výměny 365 dní
Garance výměny tohoto zboží do 365 dní.
Více informací...
Výhodné balíčky: Ušetříte Cena za balíček
PureVision 2 (6 čoček) + roztok Gelone 360ml 45 Kč 743 Kč
PureVision 2 (6 čoček) + roztok Laim Care 400ml 55 Kč 803 Kč

Poštovné je ZDARMA

pro objednávky nad 200 Kč

Zobrazit Obchodní podmínky >>>

Osobní odběr ZDARMA*:

Praha – Brno – Ostrava – Olomouc – Hradec Králové – Liberec – Mladá Boleslav – Plzeň – Písek – Teplice – Uherské Hradiště – Kroměříž – Rokycany – Ústí nad Labem – Kolín – Znojmo – České Budějovice – Třebíč
a další …

*Platí pro objednávky nad 200 Kč

Zobrazit všechna výdejní místa >>>

attributesPrimary

Úterý 21. 2.

cleaner
blank

Ostřejší vidění

Novinku na trhu od firmy Bausch and Lomb představují kontaktní čočky PureVision 2 (High Definition). Novou předností těchto silikon-hydrogelových čoček jsou především vylepšené dioptrické vlastnosti, které ocení především nositelé čoček, kteří trpí nedostatkem kontrastní citlivosti, což se může projevit rozmazaným viděním za zhoršených světelných podmínek. Proto jsou PureVision 2 vhodné především pro řidiče a sportovce.

Pohodlí

PureVision 2 jsou jedny z nejtenčích kontaktních čoček dostupných na trhu. Díky technologii ComfortMoist, která bohatě zvlhčuje povrch čočky, poskytují PureVision 2 vysoký komfort po celý den. Přes výjimečnou tenkost si zachovaly velmi příjemné vlastnosti při manipulaci.

Způsob užívání

PureVision jsou určeny k běžnému (vyjímání na noc), tak prodlouženému užívání, když je možné čočky ponechat v oku bez vyjmutí po dobu 30 dní a 29 nocí. Tento způsob užívání je však zapotřebí konzultovat s očním specialistou.

Pozn.: Na krabičkách těchto čoček zatím není označení HD v pravém dolním rohu. Dle vyjádření výrobce jde o první vyrobenou sérii, po vyprodání celé výrobní sady budou dodávány krabičky s označením HD.

Vlastnosti

Dioptrická hodnota: od +6.00 do -12.00
Expirace: 32 měsíců a více
Vyměnit za: 30 dní
Vyrobeno z: Balafilcon A
Spaní s čočkami?: Ano
Množství vody: 36%
Propustnost kyslíku: 130 Dk/t
Průměr: 14.0
UV ochrana: Ne
V balení: 6 čoček
Výrobce: Bausch and Lomb
Zakřivení: 8.6

Komentáře

Přidat komentář

Milan / 25.08.2016

Jak píše pan Suchý o tom shrnování čočky - jste si jistý, že ji nemáte naruby? Jednou se mi to stalo a měl jsem s tím naprosto stejný problém. Stačilo ji nasadit obráceně - ony jsou i v tom originálním balení jednou nahoru, jednou dolů... člověk musí koukat na to čísílko na kraji čočky (pokud tam je, já používám jen PureVison a tam jsou).

Jan Strnad / 10.10.2015

Bohužel mohu potvrdit, že jejich kvalita šla za poslední dobu dolů. Jsem uživatelem kontaktních čoček cca 15 let, přičemž 13 let používám čočky pro kontinuální (měsíční) nošení. Dříve mi vyhovovaly Focus NightDay, jenže bohužel se měsíční přestaly vyrábat a jejich náhrada AirOptix už dráždila oko. Poté jsem zkoušel více druhů, až jsem narazil na tyto PureVision 2 HD. Ze začátku velmi dobré, ale po pár letech jsem zjistil, že poslední dobou jsem musel zkrátit dobu výměny na 10-14 dnů, více už nevydrží, dráždí oko. Přijde mi, že je to od doby, kdy z krabičky zmizel nápis HD. Že by změna složení? Když jsem se o to zajímal, bylo mi řečeno, že šlo jen o marketing a všechny PV2 už jsou HD pro měsíční nošení. No nevím...

info@cocky-online.cz / 12.10.2015

Dobrý den, znovu jsme ověřovali u výrobce těchto kont.čoček případné nové složení, ale znovu jsme byli ujištěni, že se opravdu jedná pouze o změnu designu balení. Samozřejmě máte možnost kont.čočky, které nevydrží 30 dní, tak jak garantuje výrobce, reklamovat. S případnou reklamací se, prosím, obraťte na náš zákaznický servis.

Josef Śmejkal / 09.06.2015

Souhlasím s Vámi p. Suchý- stejná zkušenost .

Jiří Suchý / 08.04.2015

Asi 7 let používám čočky Pure Vision a jsem poměrně spokojený. Teď jsem si koupil Pure Vision 2 HD, jednak ze zvědavosti a jednak v inzerované naději lepších optických vlastností. Zlepšení optiky jsem nezaznamenal, ale za to jsem s kvalitou čoček (materiál) hluboce rozčarován. Téměř obden, při pouhém mrknutí oka, se mi čočka v oku přehne, čočky dráždí oči, jako když používám původní Pure Vision již 40 dnů a nocí v jednom kuse, za 10 dní užívání Pure Vision 2 HD mám již druhý pár. Takže za mne propadák - NEDOPORUČUJI!

Přihlášení

Přihlásit přes

Facebook Moje id