PureVision 2 (6 čoček)

Poštovné zdarma
Garance výměny
attributesPrimary

Čtvrtek 18.7.

cleaner
blank
Cena za položku
519 Kč
PureVision 2 (6 čoček) - Měsíční kontaktní čočky
Hodnotících: 26

Cena za balíček: 763 Kč
Ušetříte: 45 Kč
Doprava: ZDARMA

Cena za balíček: 823 Kč
Ušetříte: 55 Kč
Doprava: ZDARMA

Ostřejší vidění

Novinku na trhu od firmy Bausch and Lomb představují kontaktní čočky PureVision 2 (High Definition). Novou předností těchto silikon-hydrogelových čoček jsou především vylepšené dioptrické vlastnosti, které ocení především nositelé čoček, kteří trpí nedostatkem kontrastní citlivosti, což se může projevit rozmazaným viděním za zhoršených světelných podmínek. Proto jsou PureVision 2 vhodné především pro řidiče a sportovce.

Pohodlí

PureVision 2 jsou jedny z nejtenčích kontaktních čoček dostupných na trhu. Díky technologii ComfortMoist, která bohatě zvlhčuje povrch čočky, poskytují PureVision 2 vysoký komfort po celý den. Přes výjimečnou tenkost si zachovaly velmi příjemné vlastnosti při manipulaci.

Způsob užívání

PureVision jsou určeny k běžnému (vyjímání na noc), tak prodlouženému užívání, když je možné čočky ponechat v oku bez vyjmutí po dobu 30 dní a 29 nocí. Tento způsob užívání je však zapotřebí konzultovat s očním specialistou.

Pozn.: V současné době jsou k dispozici dvě verze designu krabiček kontaktních čoček. Jedna z nich nese označení HD v pravém dolním rohu. Ať už balení nese toto označení, nebo ne, čočky jsou totožné a jejich vlastnosti jsou naprosto stejné.

Vlastnosti

Výrobce: Bausch and Lomb
Zakřivení (BC): 8.60
Průměr (DIA): 14.00
Velikost balení: 6 čoček
Propustnost kyslíku: 130 Dk/t
Vyměnit za: 30 dnů
Expirace: 32 měsíců a více
Množství vody: 36%
Materiál: Balafilcon A
Dioptrie: od -12.00 do +6.00
UV filtr: Ne
Spaní s čočkami?: Ano

TopVue Air (6 čoček)

Vyzkoušejte naši chytrou alternativu!

TopVue Air se vyznačují extrémní prodyšností při zachování vysokého obsahu vody. Nová technologie výroby je zárukou vysokého komfortu.

Poštovné: ZDARMA
Cena: 425 Kč
Ušetříte: 94 Kč

Komentáře

Přidat komentář

 • Nikol

  Tyto čočky podle mě je lepší nosit kontinuálně celí měsíc,jsou velmi tenké a manipulace s nimi není zrovna ideální.Používám je už několik let a jsem v celku spokojená.Někdy zapomenu,kdy přesně jsem je nandala,tak je mám určitě i déle než měsíc a bez problémů.Vyhovuje mě,že na ně nemusím myslet a zdržovat se manipulací,nebo kupováním roztoku.Neznám lepší čočky,se kterými by se dalo měsíc spát.Určitě doporučuji.

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš komentář. Jistě bude přínosný pro další zákazníky a návštěvníky stránky. Rádi bychom ale uvedli, že kontinuální – nepřetržité nošení není vhodné pro všechny nositele. Tento způsob nošení by měl být vždy předem konzultován s očním specialistou. Přejeme krásný den.

 • Milan

  Jak píše pan Suchý o tom shrnování čočky - jste si jistý, že ji nemáte naruby? Jednou se mi to stalo a měl jsem s tím naprosto stejný problém. Stačilo ji nasadit obráceně - ony jsou i v tom originálním balení jednou nahoru, jednou dolů... člověk musí koukat na to čísílko na kraji čočky (pokud tam je, já používám jen PureVison a tam jsou).

 • Jan Strnad

  Bohužel mohu potvrdit, že jejich kvalita šla za poslední dobu dolů. Jsem uživatelem kontaktních čoček cca 15 let, přičemž 13 let používám čočky pro kontinuální (měsíční) nošení. Dříve mi vyhovovaly Focus NightDay, jenže bohužel se měsíční přestaly vyrábat a jejich náhrada AirOptix už dráždila oko. Poté jsem zkoušel více druhů, až jsem narazil na tyto PureVision 2 HD. Ze začátku velmi dobré, ale po pár letech jsem zjistil, že poslední dobou jsem musel zkrátit dobu výměny na 10-14 dnů, více už nevydrží, dráždí oko. Přijde mi, že je to od doby, kdy z krabičky zmizel nápis HD. Že by změna složení? Když jsem se o to zajímal, bylo mi řečeno, že šlo jen o marketing a všechny PV2 už jsou HD pro měsíční nošení. No nevím...

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, znovu jsme ověřovali u výrobce těchto kont.čoček případné nové složení, ale znovu jsme byli ujištěni, že se opravdu jedná pouze o změnu designu balení. Samozřejmě máte možnost kont.čočky, které nevydrží 30 dní, tak jak garantuje výrobce, reklamovat. S případnou reklamací se, prosím, obraťte na náš zákaznický servis.

 • Josef Śmejkal

  Souhlasím s Vámi p. Suchý- stejná zkušenost .

 • Jiří Suchý

  Asi 7 let používám čočky Pure Vision a jsem poměrně spokojený. Teď jsem si koupil Pure Vision 2 HD, jednak ze zvědavosti a jednak v inzerované naději lepších optických vlastností. Zlepšení optiky jsem nezaznamenal, ale za to jsem s kvalitou čoček (materiál) hluboce rozčarován. Téměř obden, při pouhém mrknutí oka, se mi čočka v oku přehne, čočky dráždí oči, jako když používám původní Pure Vision již 40 dnů a nocí v jednom kuse, za 10 dní užívání Pure Vision 2 HD mám již druhý pár. Takže za mne propadák - NEDOPORUČUJI!

PureVision 2 (6 čoček)

PureVision 2 (6 čoček)

PureVision 2 (6 čoček)

519 Kč

Skladem > 1000 ks