Zopakovat poslední objednávku

1 Day Acuvue Moist (30 čoček)


Výhodnější balení: 1 Day Acuvue Moist (90 čoček) - 1229 Kč (ušetříte 148 Kč)

attributesPrimary

Pátek 23.3.

cleaner
blank
Cena za položku
459 Kč
459 Kč
Garance výměny
Garance výměny je možnost bezplatné výměny kontaktních čoček v případě, že nedopatřením dojde k chybnému objednání dioptrií nebo v situaci, kdy dojde u zákazníka ke zhoršení oční vady a stávající dioptrie jsou již nevyhovující. Více informací
Cena dopravy:
Pro objednávky nad 200 Kč

Zdarma
1 Day Acuvue Moist (30 čoček) - Jednodenní kontaktní čočky
Hodnotících: 300

Kontaktní čočky 1 Day Acuvue Moist

1 Day Acuvue Moist jsou k dispozici také v balení po 90 čočkách

Kontaktní čočky 1 Day Acuvue Moist jsou nástupcem starší verze 1 Day Acuvue. Technologický posun představuje přidání lubrikační látky povidon (polyvinylpyro­lidon) do roztoku, ve kterém jsou čočky v průběhu výroby uloženy. Kvalitnější lubrikace přináší oproti starší verzi vyšší a déletrvající komfort.

Kontaktní čočky jsou jednodenní kontaktní čočky společnosti Johnson & Johnson se speciální technologii LACREON, která spočívá v uzavření zvlhčující složky v materiálu čoček. Díky této technologii 1 Day Acuvue Moist zaručují očím trvalý komfort nošení po celý den až do večera. Kontaktní čočky 1 Day Acuvue Moist Vám poskytnou, maximální pohodlí jednodenních čoček – žádný roztok, ochranu proti záření UVA a UVB a indikátor rub-líc – pro správné nasazení.

Vlastnosti

Dioptrická hodnota: od +6.00 do -12.00
Expirace: 24 měsíců a více
Vyměnit za: 1 den
Vyrobeno z: Etafilcon A
Spaní s čočkami?: Ne
Množství vody: 58 %
Propustnost kyslíku: 33 Dk/t
Průměr: 14.2
UV ochrana: Ano
V balení: 30 čoček
Výrobce: Johnson and Johnson
Zakřivení: 8.5 a 9.0

TopVue Elite (30 čoček)

Vyzkoušejte naši chytrou alternativu!

Nejnovější generace hydrogelových jednodenních čoček, zaručující vysoký stupeň pohodlí. Obsahují UV filtr, který chrání Vaše oči.

Poštovné: ZDARMA
Cena: 425 Kč
Ušetříte: 34 Kč

Komentáře

Přidat komentář

 • Zuzana Trechová

  Dobrý den, změření dioptrií pro brýle je jiné. Dá se to přepočítat pro čočky, nebo je nutné navštívit optika? Děkuji

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Od určitých hodnot se dioptrie pro brýle a kontaktní čočky liší. Úpravu je nutné udělat od –3,50 a od +3,25. Čím je dioptrie vyšší, tím větší úprava je potřeba. Pokud nám Vaše dioptrie napíšete, obratem Vám poradíme úpravu dle přepočtové tabulky. Tato úprava je nutná proto, že brýlová čočka je v jiné vzdálenosti od oka než čočka kontaktní. Napište nám. Zatím děkujeme a přejeme hezký den.

 • Stanislav Lukas

  Dobrý den! Používal jsem kdysi 1 Day Acuvue TruEye. Chápu správně že 1 Day Acuvue Moist jsou novějším nástupcem 1 Day Acuvue TruEye. A jsou tedy lepší i přesto že mají razantně menší propustnost kyslíku? Předem děkuji za odpověď! Lukas

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, 1 Day Acuvue Moist jsou nástupcem 1 Day Acuvue. Pro 1 Day Acuvue TruEye jsou spíše alternativou. I když má čočka nižší propustnost kyslíku, může být pro některé nositele pohodlnější a více vyhovující. Děkujeme za dotaz a přejeme hezký den.

 • Používám je na dovolenou k moři nebo i v zimě na lyže, nemusim se vláčet s roztokem a pouzdrem. Navíc mají UV filtr, takže mám pocit, že pro ochranu očí dělám maximum.

1 Day Acuvue Moist (30 čoček)

1 Day Acuvue Moist (30 čoček)

1 Day Acuvue Moist (30 čoček)

459 Kč

Skladem > 1000 ks