Roztok SoloCare Aqua 2 x 360ml

Poštovné zdarma
attributesPrimary

Středa 14.11.

blank
Cena za položku
469 Kč
469 Kč
Roztok SoloCare Aqua 2 x 360ml  - Výhodné dvojbalení roztoku
Hodnotících: 112

Roztok na kontaktní čočky SoloCare Aqua

Roztok Solocare Aqua 2×360 ml s originálními plochými antibakteriálními pouzdry

Roztok Solocare Aqua je určen k čištění, dezinfekci, oplachování, hydrataci a uchovávání všech druhů měkkých kontaktních čoček. Antidehydratační technologie Hydrolock udržuje Vaše kontaktní čočky vlhké a tím zajišťuje vysoký komfort nošení.

SoloCare AQUA má nyní neprodyšně uzavřené hrdlo lahve. Uzávěr je upraven tak, aby při úplném dotažení víčka, hrdlo lahve otevřel.

Roztok Solocare Aqua spotřebujte do 3 měsíců od prvního otevření láhve. Roztok Solocare Aqua nabízíme i v baleních o různých objemech.

Věděli jste, že je vhodné čas od času změnit značku roztoku, abyste předešli rozvinutí alergické reakce?

Změna je doporučována maximálně po 2 letech užívání stejné značky. Doporučujeme Vám nový vysoce kvalitní oční roztok Options Multi 360 ml. Options Multi je vhodný k ošetřování všech značek měkkých kontaktních čoček včetně silikonhydroge­lových materiálů – výborná snášenlivost i čistící efekt.Pozn.: Společnost Alcon není již majitelem licence na výrobu a prodej roztoku SoloCare Aqua. Licenci vlastní společnost Menicon Holdings BV, která jmenovala MEDECO spol. s r.o. za distributora pro tento roztok v České Republice a Slovensku. Kvalita a vlastnosti roztoku zůstaly nezměněny.

Vlastnosti

Expirace: 16 měsíců a více
Hyaluronát sodný: Ne
Typ: Víceúčelový
V balení: 2 x 360 ml
Výrobce: Menicon

Roztok Gelone 2×360 ml

Vyzkoušejte naši chytrou alternativu!

Víceúčelový roztok s obsahem hyaluronátu sodného. Součástí balení je 2× antibakteriální pouzdro s ionty stříbra zabraňující ulpívání bakterií.

Poštovné: ZDARMA
Cena: 559 Kč

Komentáře

Přidat komentář

  • Mihi

    Mohu přejít ze Solocare Aqua na roztok Gelone 360 ml ? Proč nedáváte 100 ml také k Solocaru? Byl bych mnohem spokojenější, kdybych mohl zůstat u Solocareu a mít 100 ml pro manželku do kabelky ;-)

  • info@cocky-online.cz

    Dobrý den. Gelone je oproti Solocare obohacen příměsí kvalitního lubrikantu – hyaluronáto sodného. Přechod je samozřejmě možný. Dokonce ucítíte i rozdíl v komfortu. Nebojte se jej zakoupit rovnou bez vyzkoušení.

Roztok SoloCare Aqua 2 x 360ml

Roztok SoloCare Aqua 2 x 360ml

Roztok SoloCare Aqua 2 x 360ml

469 Kč

Skladem > 1000 ks