Vše o nákupu

Výběr parametrů

Vaše parametry kontaktních čoček můžete zvolit v detailu produktu nebo v nákupním košíku

Výběr Dopravy a platby

Způsob úhrady Vaší objednávky a způsob doručení si vyberete na stránce potvrzení objednávky

On-line podpora

V pracovních dnech se věnujeme Vašim dotazům a připomínkám na e-mailové adrese info@cocky-online.cz

Telefonická podpora

V pracovních dnech se věnujeme Vašim dotazům a připomínkám na telefonním čísle +420 226 292 893 od 7:30 do 16:00.

Cena poštovného

Jaký způsob dopravy zvolit? Ceny poštovného naleznete ZDE .

Komentáře (30)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Magda

Dobrý den, omylem jsem zadala špatně dioptrie, zásilka je uhrazena a na cestě do výdejního místa. Lze zabalené a nerozbalené poslat zpět poštou nebo je formulář na vrácení prostřednictvím Zásilkovny?

Odpověď info@cocky-online.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za informaci. Pakliže víte, že jste zadala chybné dioptrie, balík nepřebírejte. Zajděte prosím však na výdejní místo a požádejte o vrácení balíku e-shopu, který je o tom obeznámen. Toto bude nejrychlejší způsob, jak situaci vyřešit. V případě dalších dotazů se můžete obrátit na naše zákaznické oddělení. Hezký den.

Eva Benešová

Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda je možné u vás platit poukázkami Edenredu. Děkuji.

Odpověď info@cocky-online.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Tato forma úhrady v našem e-shopu, bohužel, není možná. Děkujme Vám za pochopení. Pěkný den.

Petra

Dobrý den, chtěla bych se prosím zeptat jaká je alternativa čoček od značky Frequenci?? Děkuji

Odpověď info@cocky-online.cz
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Za Frequency 55 Aspheric jsou vhodnou alternativou kontaktní čočky TopVue Plus. Čočky jsou vyrobené ze shodného materiálu. Liší se jen nepatrně ve velikostních parametrech. Navíc značka TopVue disponuje službou Garance vrácení peněz. V případě, že by Vám čočky z nějakého důvodu nevyhovovaly a budete splňovat podmínky služby, můžete ji využít a Vaše investice se Vám vrátí. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Pěkný den.
Tom

Dobrý den, jak dlouho bude trvat výroba objednaných brýlí? Vaše objednávka č. 360381466 Děkuji

Odpověď info@cocky-online.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Výroba brýlí trvá 2-9 pracovních dnů od vytvoření objednávky. Konkrétní termín Vám, bohužel, nejsme schopni sdělit. Pokud byste měl další otázky, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Renáta

Dobrý den, nedaří se mi zaplatit pomocí karty, jiný způsob mi to ale nenabízí. můžete mi nějak pomoci? Děkuji S pozdravem Renáta Hanyková

Odpověď info@cocky-online.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Prosím, kontaktujte po 8. hodině náš zákaznický servis na telefonním +420 226 292 893, tam s Vámi situaci vyřeší. Děkujeme za pochopení. Hezký den.

Stipe

Dobrý den, šlo by prosím stornovat objednávku č.360292068 ? Omylem jsem objednal jiné než jsem chtěl. Děkuji. S pozdravem Stipe Mišura

Odpověď info@cocky-online.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za zprávu. Bohužel objednávku stornovat nemůžeme, protože je zásilka již odeslaná. Pracovníci expedice spojili obě Vaše objednávky. Jakmile Vám zásilka přijde, vyberte si správné čočky a ty, které nechcete, neotvírejte a pošlete nám je zpět. Pokud byste potřeboval více informací, kontaktujte nás na telefonním čísle +420 226 292 893. Hezký den.

Kateřina

Dobrý den, akceptujete prosím kartu Edenred? Pokud ne, zvažujete do budoucna změnu? Děkuji, K

Odpověď info@cocky-online.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Platbu prostřednictvím karty Edenred zatím u nás není možná. Na základě Vašeho dotazu jsme předali podnět našemu marketingovému oddělení. Pokud byste měla další otázky, napište nám, prozatím Vám přejeme hezký den.

Oksana

Dobry den.! Přijímáte sodexo kartu při platbě?

Odpověď info@cocky-online.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Bohužel kartu Sodexo v našem obchodě nepřijímáme. Děkujeme za pochopení. Hezký den.

Eva Kebertová

Dobrý den, chtěla jsem si u Vás objednat kontaktní čočky, které již nějakou dobu používám. Jen nevím zda objednám správně. Mám od firmy Clariti 1-day multifocal , UV Blocking - 30 ks . Na jedno oko mám hodnoty ( opsané z krabičky) BC DIA PWR 8,6 14,1 +1,25 HIGH ADD a na druhé oko BC DIA PWR 8,6 14,1 +0,75 HIGH ADD . Můžete mi poradit? Clariti 1day - co jsem chtěla objednat, u těch si nejsem jistá jestli jsou opravdu multifokální. Mnohokrát děkuji

Odpověď info@cocky-online.cz
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Multifokální čočky, které máte na mysli jsou Clariti 1 day Multifocal. Pokud byste měla další otázky napište nám, rádi Vám opět pomůžeme. Hezký den.
Marketa

Dobrý den, nechtěně jsem si objednala kontaktní čočky. Potřebovala bych je vrátit a objednat jiné parametry dioptrii. Prosím vás můžete mi napsat jak mám postupovat?! Děkuji moc Povazanova

Odpověď info@cocky-online.cz
Dobrý den, děkujeme Vám za informaci. Vše o vracení zboží naleznete v Obchodních podmínkách. Zboží by se, v rámci odstoupení od smlouvy do 14 dnů, mělo vrátit kompletní a v neporušeném obalu. Vy jste si objednávala kontaktní čočky od značky TopVue a tato značka disponuje navíc službou Garance vrácení peněz, takže pokud splňujete podmínky služby, lze vrátit i otevřené balení čoček. Pečlivě zabalené zboží společně s průvodním dopisem zašlete na adresu: čočky-online.cz Jarošovská 1278/II, 377 01 Jindřichův Hradec. Pokud byste se potřebovala ještě na cokoli zeptat, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Achnud

Dobrý den, Můžete prosím stornovat objednávku č. 360208199. Vybrala jsem špatnou značku čoček. Použila jsem tam slevu 10%. Je možné jí obnovit? Děkuji.

Odpověď info@cocky-online.cz

Dobrý den, Vaši objednávku č. 360208199 jsme na Vaše přání stornovali. Registrujeme v systému Vaši druhou objednávku se správnými čočkami i se slevou 10 %. Doufáme, že budete s čočkami spokojená. Hezký den.

Martina

Dobrý den, z optiky mám naměřené cylindry, bohužel v levém oku mám dost vysokou hodnotu, a od optika předepsané se mi v něm protáčejí. Je možné u vás objednat na zkoušku 1denní, 14denní a měsíční? hodnoty mám pravé dioptrie -3,75, cyl -1,75, zak 170, levé d -3,5, c -2,25, zak 10. Předem děkuji za odpověd

Odpověď info@cocky-online.cz
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Pokud jsou Vámi uvedené dioptrické hodnoty z předpisu na brýle, pak se jejich hodnota pro nákup kontaktních čoček změní. Pro pravé oko byste poté potřebovala kontaktní čočku s dioptrií -3,75, cylindrem -1,75 a osou 170° a pro levé oko byste potřebovala kontaktní čočku s dioptrií -3,50, cylindrem -1,75 a osou 10°. Pokud jsou však Vámi uvedené hodnoty již upravené pro nákup kontaktních čoček, pak zadáte při nákupu ty. Kontaktní čočky na zkoušku, bohužel neposkytujeme. To je výsadou očních optik. Z našeho sortimentu bychom Vám však mohli doporučit měsíční čočky TopVue Air for astigmatism a čtrnáctidenní čočky TopVue Premium for Astigmatism. Čočky od značky TopVue jako jediné poskytují službu Garance vrácení peněz. V případě, že by Vám kontaktní čočky nevyhovovaly a splňovala byste podmínky služby, mohla byste službu využít. Hezký den.
Markéta

Dobrý večer, prosím zrušit objednávku č. 220388. Byla odeslána omylem. Děkuji.

Odpověď info@cocky-online.cz

Dobrý den, děkujeme za upozornění. Vaši objednávku jsme stornovali. Hezký den.

Eva

Dobrý den, potřebovala bych změnit dopravu u objednávky 360280413 za 1831 Kč z pošty na Zasilkovnu - pobočka Ostrava Lesoshop - Lesotriko. Pokud by to nešlo, tak bych objednávku zrušila. Děkuji

Odpověď info@cocky-online.cz

Dobrý den, děkujeme za zprávu. Nicméně jsme byli rychlejší a zboží je již odeslané. Nic si z toho však nedělejte. Jelikož jste měla zboží uhradit formou dobírky, tak zboží jednoduše nepřebírejte, pošta nám ho vrátí zpět. Vy si udělejte jednoduše novou objednávku s formou doručení, která je pro Vás pohodlná. Hezký den.

Lucie

Dobrý den, chtěla bych zrušit objednávku č.360262954 za 468 kč. Dekuji

Odpověď info@cocky-online.cz

Dobrý den, objednávka č.360262954 za 468 kč byla na Vaše přání zrušena. Hezký den

Naďa

Dobrý den, než jsem se přihlásila tak jste mi nabízeli slevu na objednávku 20?%, jako přihlášený uživatel už ji nedostanu???

Odpověď info@cocky-online.cz

Dobrý den, děkujeme za otázku. Sleva je vztahuje na kontaktní čočky TopVue. Pro získání slevy je nutné prokliknout se z newsletteru, případně přes informační banner z homepage. Pokud bychom pro Vás mohli udělat něco dalšího, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

Petr

Dobrý den, prosím, abyste zrušili objednávku 144928, zadal jsem chybnou platební podmínku. Děkuji.

Odpověď info@cocky-online.cz

Dobrý den, díky za informaci. Objednávku jsme zrušili. Když budete potřebovat cokoli dalšího, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

Nikola

Dobrý den, omylem jsem kvůli problémům s emailem zaslala čtyři objednávky místo jedné. Chtěla bych proto zrušit objednávky č. 164952, č. 194263 a č. 183817. Pro poslední (čtvrtou) objednávku č. 116532 jsem již odeslala platbu. Děkuji

Odpověď info@cocky-online.cz

Dobrý den, děkujeme za informaci. Objednávky jsme stornovali. Pokud byste potřebovala cokoli dalšího, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

Zuzana

Dobry den, chcela by som poprosit o storno jedne z mych objednávavek, omylem byla odeslána dvakrát. Jedná se o objednávky č. 133727 a č. 183309. Mockát dekuji.

Odpověď info@cocky-online.cz

Dobrý den, děkujeme za zprávu. Objednávku č. 133727 jsme zrušili. Pokud byste potřebovala cokoli jiného, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

Lucie

Dobrý den chtěla bych zrušit objednávku č. 360180684 za 968 KČ. Byla odeslána omylem. Děkuji

Odpověď info@cocky-online.cz

Dobrý den, děkujeme za zprávu. Objednávku jsme zrušili. Pokud budete potřebovat cokoli dalšího, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

Zdeněk

Dobrý den, chtěl bych zrušit objednávku v hodnotě 1079Kč platbou přes bankovní účet (č. objednávky 142391) , byla to chyba... Správná moje objednávka je přes dobírku!.

Odpověď info@cocky-online.cz

Dobrý den, děkujeme za zprávu. Objednávku jsme zrušili. Pokud budete potřebovat cokoli dalšího, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

Marek

Dobrý den. Mohu poprosit o storno objednávky č. 182057. Bohužel se nestíhám vrátit ze zahraničí. Děkuji

Odpověď info@cocky-online.cz

Dobrý den, děkujeme za zprávu. Vaši objednávku již není možné systémově zrušit. 13. 9. byla odeslána na výdejní místo. Pokud si zásilku nevyzvednete do konce úložní doby, kterou si mimochodem můžete ve sledování zásilek prodloužit, vrátí se nám balík zpět. V případě, že se balík vrátí zpět, samozřejmě z toho pro Vás žádné povinnosti neplynou. Pokud budete mít jakékoli dotazy, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

Laurent

Dobry den, omylem jsem objednal spatna dioptrie - potrebuju +6.00 a +7.00 (objednavka c360176546), muzete prosim vas zmenit objednavku (objednal jsem +6.50 a +7.00)? A muzete mi taky potvrzit zmenu? Predem dekuji za odpoved. Laurent

Odpověď info@cocky-online.cz

Dobrý den, děkujeme za zprávu. Dioptrie byly upraveny, na email bylo zasláno potvrzení o změně a objednávka byla odeslána. Pokud bychom pro Vás mohli něco udělat, napište nám. Přejeme hezký den.

Karla

Dobrý den, omylem jsem zapomněla zadat platbu na místě v okamžiku převzetí objednávky, místo toho jsem odklikla platbu přes účet. Šlo by objednávku stornovat? Předem děkuji za vyřízení. Měchurová

Odpověď info@cocky-online.cz

Dobrý den, díky za dotaz. Objednávku určitě můžeme stornovat, ale můžeme Vám pouze změnit způsob platby. Napište nám tedy prosím, co máme s objednávkou udělat. Díky a hezký den.

Michaela

Zdravím, omylem jsem odeslala dva krát stejnou objednávku. Jak můžu zrušit jednou s nich.

Odpověď info@cocky-online.cz

Dobrý den, děkujeme za Váš komentář. Na základě Vaší další zprávy jsme stornovali objednávku číslo 189487. Přejeme hezký den.

Jana Pfeiferová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je možné u Vás použít platbu přes Gallery Beta. Předem děkuji za odpověď.

Odpověď info@cocky-online.cz

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Tento způsob platby bohužel nelze použít. Děkujeme za pochopení a přejeme hezký den.

Petra

Dobry den,udelala jsem objednavku na cocky a spletla dioptrie.Hned jsem odepsala a upravila na spravny miry,

Kristýna

Dobrý den, při objednávce se mi nějakým nedopatřením vymazalo kus jména a je tam špatné tel číslo poslala jsem e-mail ale za chvíli mi jen přišlo že zásilka byla odeslána, a ještě až ted jsem si všimla že k objednaným roztokům není pouzdro na čočky, šlo by to doobědnat k te prvni zasilce abych nemusela platit poštovné? děkuji za odpověd :-)

Odpověď info@cocky-online.cz

Dobrý den, zkontrolovali jsme Vaši objednávku a součástí balení Vámi objednaných roztoků je i pouzdro na kontaktní čočky.

Hana

Dobrý den, přišel mi email s informací, že mám nevyužitý kredit 50Kč. Bohužel, při objednávce se mi nikde 50Kč neodečetlo. Zkoušela jsem to snad ze všech stran, klikala, kde mohla.. a nic .-) Akorát mi to visí u košíku -50Kč..ale nelze to nijak použít. .-) Tak tedy nevím, kde se stala chyba.. .-) Díky, Mašková

Odpověď info@cocky-online.cz

Dobrý den, sleva se vztahuje na objednávky v celkové hodnotě nad 300 Kč. Děkujeme za pochopení.

Radka

Dobrý den, odlhlašte mě z posílání novinek. Už jsme to zkoušela mockrát a nešlo to, Již mě to obtěžuje. prosím o potvrzení

Odpověď info@cocky-online.cz

Dobrý den paní Velebová, na základě Vašeho požadavku jsme Vám deaktivovali posílání novinek. Neváhejte nás kontaktovat, pokud by se vyskytl nějaký problém.