Způsob dopravy a možnosti platby

Vaši objednávku kontaktních čoček a příslušenství doručíme podle Vámi vybraného způsobu dopravy.

Způsob doručení Způsob úhrady Cena
Česká pošta Balík do ruky nebo Balík na poštu:
Objednávky přijaté do 15:00 jsou doručovány následující pracovní den.**

Platba předem
Dobírka
Objednávky nad 200 Kč

69 Kč
89 Kč
ZDARMA*
PPL Doručení na adresu kurýrní službou PPL:
Objednávky přijaté do 16:00 jsou doručovány následující pracovní den.**
Zásilku Vám doručí řidič PPL, který se s vámi telefonicky dohodne na čase dodání.

Platba předem
Dobírka
Objednávky nad 200 Kč

69 Kč
89 Kč
ZDARMA*
GLS Doručení na adresu kurýrní službou GLS:
Objednávky přijaté do 14:00 jsou doručovány následující pracovní den.**

Platba předem
Dobírka
Objednávky nad 200 Kč

75 Kč
95 Kč
ZDARMA*
Zásilkovna domů Doručení na adresu kurýrní službou Zásilkovna domů:
Objednávky přijaté do 16:00 jsou doručovány následující pracovní den.**

Platba předem
Dobírka
Objednávky nad 200 Kč

59 Kč
79 Kč
ZDARMA*
Večerní doručení Večerní doručení - Praha / Brno:
Doručení zásilky za 0-2 dny mezi 18:00 - 22:00 hodinou.**

Platba předem
Dobírka

89 Kč
109 Kč
Zasilkovna.cz Osobní převzetí (Zásilkovna.cz)
Výdejní místa po celé ČR
Zobrazit všechna výdejní místa

Platba předem
Hotovost na výdejním místě
Objednávky nad 200 Kč

29 Kč
59 Kč
ZDARMA*
Balíkovna.cz Osobní převzetí (Balíkovna.cz)
Výdejní místa po celé ČR
Zobrazit všechna výdejní místa
Platba předem
Objednávky nad 200 Kč
69 Kč
ZDARMA*

*Poštovné zdarma platí jen pro platby předem, poplatek za dobírku vždy účtujeme.
** Objednané zboží musí být skladem. Zásilku odesíláme až po připsání částky na náš účet. Při platbě bankovním převodem se doba odeslání může prodloužit o 1-2 dny.
Neúčtujeme balné ani manipulaci
Večerní doručení: Na vybraná PSČ si můžete nechat doručit objednané zboží i v preferovaném večerním čase. Tento typ dopravy můžete využít pro doručení objednávky v čase 18:00 - 22:00. Před doručením zásilky vám dopravce pošle SMS s kódem pro převzetí.
Pozn: Česká pošta garantuje doručení v následující pracovní den po odeslání zásilky. Přesný čas doručení není možné předem odhadnout. Podmínky platné v rámci České republiky.

Bankovní údaje pro platbu předem bankovním převodem:

Číslo bankovního spojení
2531670109/2600
Zahraniční převody IBAN:
CZ86260000000­02531670109
Zahraniční převody BIC:
CITICZPX

Komentáře (16)

Amálie

Dobrý den, jsem velmi zklamána, že již nelze objednat zásilkovnou na výdejní místo, ale pouze domů. Pokud nejsem doma, zásilka NENÍ uložena na výdejním místě, které mám u baráku, ale na jiném místě, které je přes celé město. Bohužel si budu muset najít jiného dodavatele kontaktních čoček, což je mi líto vzhledem k tomu, že od Vás objednávám již asi 4 roky.

info@cocky-online.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za komentář. Osobní odběr v místě Zásilkovny je stále možný. V tomto směru se nic nezměnilo. Při volbě dopravy je nutné zvolit poslední možnost "Osobní odběr". V minulosti bylo u této volby logo Zásilkovny, ale od té doby, co i jiní dopravci využívají možnosti osobního odběru, označili jsme tuto volbu ikonou lokátoru. Doufáme, že přes toto malé nedorozumění budete i nadále v našem obchodě nakupovat. Pokud Vám můžeme ještě nějak pomoci, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Petronela

Dobrý den, Chtěla bych se zeptat, zda je možné objednávku zaplatit eBenefit kartou od zaměstnavatele. Děkuji za odpověď.

info@cocky-online.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Platby benefitními kartami v našem obchodě, bohužel, neakceptujeme. Děkujeme Vám za pochopení. Hezký den.

Lenka

Dobrý den, je možné vystavit fakturu na zaměstnavatele, který mi to uhradí v rámci FKPS? Ten to uhradí klasicky bankovním převodem. Děkuji moc, s pozdravem Lenka Voženílková

info@cocky-online.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Fakturu vystavujeme vždy až po připsání úhrady za nákup na náš účet. Platba formou zálohové faktury u nás, bohužel, není možná. Děkujeme Vám za pochopení. Hezký den.

Jana

Dobry den, je mozne si u Vas objednat pouze osazeni skel do vlastnich obroucek? Pokud ano prosim i o cenovou kalkulaci pro - 9 a - 7.5 antireflex a blue ( proti modremu sklu), index 1.74. Dekuji Jana

info@cocky-online.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Tuto službu máme již v procesu, ale v současné chvíli Vám zatím nejsme schopni říci přesný termín spuštění. Všechna naše brýlová skla jsou v základní výbavě tvrzená, superhydrofobní, antireflexní, s UV filtrem a se samočistící funkcí. Pokud byste měla zájem o čočky s blue blockerem, jsou brýlové čočky dražší, neboť se jedná o doplňkovou úpravu čoček. Protože máte poměrně vysoké dioptrické hodnoty, bude dobré sáhnout po odlehčených brýlových sklech. Přesnou kalkulaci Vám v současné době nemůžeme poskytnout, ale cena za výměnu brýlových čoček (s blue blocker vrstvou v kombinaci s ultratenkými čočkami) se bude pravděpodobně pohybovat v rozmezí 3000 - 3500 Kč. Pokud byste měla další otázky, napište nám. Prozatím Vám přejeme hezký den.

Michaela

Dobrý den, chtěla bych se informovat o možnosti platby přes zaměstnavatele. Mám možnost čerpat finanční prostředky z FKSP na optické pomůcky. Peníze z fondu nemohu využít přímo já, ale bylo by nutné vystavit fakturu na mé jméno a zaslat ji mému zaměstnavateli, který by nákup proplatil. Bylo by možné u vás tímto způsobem nakoupit? Předem děkuji za odpověď.

info@cocky-online.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Omlouváme se za zpoždění s odpovědí. Faktury předem, bohužel, nevystavujeme. Děkujeme za pochopení. Hezký den.

Sylva

Dobrý den,do kdy je doprava zdarma? Děkuji

info@cocky-online.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku, poštovné nad 200 Kč není časově omezeno. Hezký den.

Pavel

Idealni cas prevzeti zbozi: 10:00 - 11:00

info@cocky-online.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za komentář. Zvolil jste formu doručení - Balík na poštu, až bude mít pošta zásilku připravenou, obdržíte SMS nebo e-mail s kódem pro vyzvednutí. Pokud bude mít pošta otevřeno v čase, který preferujete, můžete s vyzvednutím v tomto časovém úseku počítat. Hezký den.

Jan Roleník

Dobrý den, je u Vás možná platba přes Benefity a.s.? Děkuji Roleník

info@cocky-online.cz

Dobrý den, děkujeme za otázku. Platba formou Benefitů a.s., bohužel, není možná. Děkujeme za pochopení a přejeme Vám hezký den.