Acuvue Oasys for Astigmatism (6 čoček)

Poštovné zdarma
attributesPrimary

Pondělí 21.1.

cleaner
blank
Cena za položku
649 Kč
649 Kč
Acuvue Oasys for Astigmatism (6 čoček) - Torické kontaktní čočky
Hodnotících: 128

Cena za balíček: 953 Kč
Ušetříte: 55 Kč
Doprava: ZDARMA

Cena za balíček: 893 Kč
Ušetříte: 45 Kč
Doprava: ZDARMA

Kontaktní čočky Acuvue Oasys for Astigmatism

Nové torické silikon-hydrogelové kontaktní čočky společnosti Johnson and Johnson Acuvue Oasys for Astigmatism navazují na tradici Acuvue Advance for Astigmatism (pro přechod z Acuvue Advance for Astigmatism na Acuvue Oasys for Astigmatism není zapotřebí návštěva očního specialisty).

Acuvue Oasys for Astigmatism se vyznačují vysokou propustností pro kyslík a perfektní stabilizací na oku díky technologii Accelerated Stabilisation Design (ASD), která využívá mrkání k udržení cylindrické korekce na správném místě.

Čočky Acuvue Oasys for Astigmatism jsou vyrobené ze stejného pro kyslík vysoce propustného a zároveň velmi smáčivého materiálu jako jejich sférická verze Acuvue Oasys – SENOFILCON B – s obsahem vody 38 % a jsou taktéž vybaveny zvlhčující technologií HYDRACLEAR, UV filtrem pohlcujícím více než 95 % UV-A a 99 % UV-B. Nutno podotknout, že kontaktní čočky absorbující UV záření nejsou plnohodnotnou náhradou za sluneční brýle s UV filtrem, protože nezakrývají zcela oko a oblasti kolem oka.

Kontaktní čočky Acuvue Oasys for Astigmatism jsou určeny pro 14denní cyklus nošení s každodenním vyjímáním z oka a následnou dezinfekcí, nebo, po dohodě s vaším očním specialistou, k trvalému nošení po dobu až sedmi dní a šesti nocí.

Vlastnosti

Výrobce: Johnson and Johnson
Průměr (DIA): 14.50
Zakřivení (BC): 8.60
Velikost balení: 6 čoček
Propustnost kyslíku: 129 Dk/t
Vyměnit za: 14 dnů
Expirace: 24 měsíců a více
Množství vody: 38%
Cylindr: od -0.75 do -2.75
Dioptrie: od -9.00 do +6.00
Materiál: Senofilcon A
Spaní s čočkami?: Ano
UV filtr: Ano

TopVue Premium for Astigmatism (6 čoček)

Vyzkoušejte naši chytrou alternativu!

TopVue Premium for Astigmatism jsou extrémně prodyšné a zároveň mají vysoký obsah vody. Design čoček zajišťuje stabilní polohu čočky na oku.

Poštovné: ZDARMA
Cena: 589 Kč
Ušetříte: 60 Kč

Komentáře

Přidat komentář

  • Lucie Roznova

    Dobry den,rada bych si objednala kontaktni cocky oasys for astigmatism ale bohuzel nevim kde spravne vycist parametry. Mam krabicku od cocek kde mam napsano D -2.50 CYL/AXIS -2.25 180. Chapu ze to prvni je dioptrie dalsi tedy cylindr ale tech 180? A zakriveni zadne nikde nectu :(

  • info@cocky-online.cz

    Dobrý den, pokud krabička od čoček, kterou máte k dispozici je také od Acuvue Oasys forr Astigmatism, naleznete parametry zakřivení a průměru na kratší hraně krabičky v barevném poli – průměr je označen zkratkou DIA a zakřivení zkratkou BC. Vámi uváděná hodnota 180 se pojí ke zkratce AXIS, která značí osu a udává se ve stupních.

  • Šárka

    na čočky od Johnsona nedám dopustit, dřív jsem nosila astigmatické advanced a teď tyhle, tady mají vždycky moje parametry, takže nemusím dlouho čekat a čočky mám za pár dní doma.

Acuvue Oasys for Astigmatism (6 čoček)

Acuvue Oasys for Astigmatism (6 čoček)

Acuvue Oasys for Astigmatism (6 čoček)

649 Kč

Skladem > 1000 ks