Acuvue Oasys for Astigmatism (6 čoček)

Poštovné zdarma
attributesPrimary

Pondělí 27.5.

cleaner
blank
Cena za položku
669 Kč
Acuvue Oasys for Astigmatism (6 čoček) - Torické kontaktní čočky
Hodnotících: 130

Cena za balíček: 973 Kč
Ušetříte: 55 Kč
Doprava: ZDARMA

Cena za balíček: 913 Kč
Ušetříte: 45 Kč
Doprava: ZDARMA

Kontaktní čočky Acuvue Oasys for Astigmatism

Nové torické silikon-hydrogelové kontaktní čočky společnosti Johnson and Johnson Acuvue Oasys for Astigmatism navazují na tradici Acuvue Advance for Astigmatism (pro přechod z Acuvue Advance for Astigmatism na Acuvue Oasys for Astigmatism není zapotřebí návštěva očního specialisty).

Acuvue Oasys for Astigmatism se vyznačují vysokou propustností pro kyslík a perfektní stabilizací na oku díky technologii Accelerated Stabilisation Design (ASD), která využívá mrkání k udržení cylindrické korekce na správném místě.

Čočky Acuvue Oasys for Astigmatism jsou vyrobené ze stejného pro kyslík vysoce propustného a zároveň velmi smáčivého materiálu jako jejich sférická verze Acuvue Oasys – SENOFILCON B – s obsahem vody 38 % a jsou taktéž vybaveny zvlhčující technologií HYDRACLEAR, UV filtrem pohlcujícím více než 95 % UV-A a 99 % UV-B. Nutno podotknout, že kontaktní čočky absorbující UV záření nejsou plnohodnotnou náhradou za sluneční brýle s UV filtrem, protože nezakrývají zcela oko a oblasti kolem oka.

Kontaktní čočky Acuvue Oasys for Astigmatism jsou určeny pro 14denní cyklus nošení s každodenním vyjímáním z oka a následnou dezinfekcí, nebo, po dohodě s vaším očním specialistou, k trvalému nošení po dobu až sedmi dní a šesti nocí.

Vlastnosti

Výrobce: Johnson and Johnson
Průměr (DIA): 14.50
Zakřivení (BC): 8.60
Velikost balení: 6 čoček
Propustnost kyslíku: 129 Dk/t
Vyměnit za: 14 dnů
Expirace: 24 měsíců a více
Množství vody: 38%
Cylindr: od -0.75 do -2.75
Dioptrie: od -9.00 do +6.00
Materiál: Senofilcon A
Spaní s čočkami?: Ano
UV filtr: Ano

TopVue Premium for Astigmatism (6 čoček)

Vyzkoušejte naši chytrou alternativu!

TopVue Premium for Astigmatism jsou extrémně prodyšné a zároveň mají vysoký obsah vody. Design čoček zajišťuje stabilní polohu čočky na oku.

Poštovné: ZDARMA
Cena: 589 Kč
Ušetříte: 80 Kč

Komentáře

Přidat komentář

 • Věra

  Dobrý den, ráda bych vyzkoušela čočky od Johnsona. Ať hledám jak hledám, nemůžu nikde najít zakřivení 8,7. Většinou je uvedeno 8.6 nebo jiné. Vždy jsem objednávala Biofinity se zakřivením 8,7, ráda bych se tedy zeptala jak velký rozdíl jestliže objednám čočky se zakřivením 8,6 místo 8,7 ? Předem děkuji

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Čočky Acuvue Oasys for Astigmatism se vyrábí pouze v zakřivení 8,60. Doporučujeme Vám navštívit odborníka, který provede reaplikaci čoček. Pokud bychom Vám mohli pomoci s něčím dalším, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

 • Lucie Roznova

  Dobry den,rada bych si objednala kontaktni cocky oasys for astigmatism ale bohuzel nevim kde spravne vycist parametry. Mam krabicku od cocek kde mam napsano D -2.50 CYL/AXIS -2.25 180. Chapu ze to prvni je dioptrie dalsi tedy cylindr ale tech 180? A zakriveni zadne nikde nectu :(

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, pokud krabička od čoček, kterou máte k dispozici je také od Acuvue Oasys forr Astigmatism, naleznete parametry zakřivení a průměru na kratší hraně krabičky v barevném poli – průměr je označen zkratkou DIA a zakřivení zkratkou BC. Vámi uváděná hodnota 180 se pojí ke zkratce AXIS, která značí osu a udává se ve stupních.

 • Šárka

  na čočky od Johnsona nedám dopustit, dřív jsem nosila astigmatické advanced a teď tyhle, tady mají vždycky moje parametry, takže nemusím dlouho čekat a čočky mám za pár dní doma.

Acuvue Oasys for Astigmatism (6 čoček)

Acuvue Oasys for Astigmatism (6 čoček)

Acuvue Oasys for Astigmatism (6 čoček)

669 Kč

Skladem > 1000 ks