TopVue Premium for Astigmatism (6 čoček)

589 Kč
100% doporučuje
Poštovné i osobní odběr máte ZDARMA
Skladem
Kdy odešleme? Pondělí 26.9. zvolte své parametry
Přidat 214 Kč
Přidejte si výhodně roztok:
Přidejte si výhodně roztok:
Roztok Gelone 360 ml
259 Kč
214 Kč
Poštovné i osobní odběr máte ZDARMA

Kontaktní čočky TopVue Premium for Astigmatism

TopVue Premium for Astigmatism jsou torické kontaktní čočky korigující astigmatismus. Design čoček zajišťuje stabilní polohu čočky na oku. TopVue Premium for Astigmatism jsou extrémně prodyšné a zároveň mají vysoký obsah vody.

Vysoce prodyšné

Schopnost přenosu kyslíku činí u TopVue Premium for Astigmatism 104 Dk / t. Tento transport kyslíku k rohovce probíhá prostřednictvím mikroskopických kanálků.

Pohodlné už od prvního nasazení

Blistr, ve kterém jsou TopVue Premium for Astigmatism dodávané je naplněn roztokem obohaceným zvlhčující látkou - hyaluronátem sodným. Je to látka přirozeně se vyskytující v lidském organismu, která díky svým vlastnostem dodává čočkám potřebné zvlhčení, aniž by jakkoli dráždila oko. Čočky jsou proto pohodlné po celou dobu nošení.

Účinná pomoc při astigmatismu

Astigmatismus je refrakční vada, která je způsobena odchylkou rohovky od pravidelného asférického tvaru. Pro dosažení správné korekce oka postiženého astigmatismem je třeba určení cylindru a stupně osy.

Stabilní na oku

Díky speciálnímu tvaru a rozložení hmoty balastu TopVue Premium for Astigmatism je zachován přirozený pohyb očního víčka po čočce a její stabilita je pozitivně ovlivňována mrkáním. Stabilní polohou čočky na oku je zajištěno, že cylindr a osa čočky jsou na místě, které je potřeba korigovat.

Vlastnosti - TopVue Premium for Astigmatism (6 čoček)

Výrobce: TopVue
Zakřivení (BC): 8.60
Průměr (DIA): 14.20
Velikost balení: 6 čoček
Propustnost kyslíku: 104 Dk/t
Vyměnit za: 14 dnů
Expirace: 24 měsíců a více
Množství vody: 45%
Cylindr: od -0.75 do -2.25
Dioptrie: od -12.00 do +6.00
Materiál: Innofilcon A
Spaní s čočkami?: Ne
UV filtr: Ne
Název produktu: TopVue Premium for Astigmatism
Hyaluronát sodný: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Komentáře (4)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Darja Volfova

Dobry den, pokud je na prepisu od lekare uvedena hodnota 165°, ale tato hodnota neni v nabidce. Mam objednat 160° nebo spise 170°? Dekuji.

Odpověď info@cocky-online.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. V tomto případě je to jedno. Pokud chcete, můžete zaokrouhlit dle matematických pravidel na 170°, nebo můžete zvolit hodnotu 160°. Pokud byste chtěla zkontrolovat celý dioptrický zápis, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Antonín Pletka

Naprosto vyhovující kontaktní čočky. Vlastnosti materiálu naprosto pokrývají potřeby mých očí. Z hlediska osobní zkušenosti mohu jen doporučit.

G. Hellerová

Začínala jsem na 1 Day Acuvue Moist for Astigmatism, ale nákup v optice lezl neskutečně do peněz. Tady byla cena mnohem lepší. Každopádně jsem si na čočky zvykla tak, že by se mi vyplatily vícedenní čočky. Doporučili mi tu TopVue Premium a díky Garanci jsem se nebála to zkusit. Čočky mi vyhovují mnohem více. Možná jiný materiál nebo rozměry... nevím. Každopádně o nich celý den nevím :) Jsem moc spokojená. Děkuji.

Justýna

Protože mám na každým oku naměřený jiný hodnoty, tak je tohle balení nejlepší. Hlavně ty čočky jsou nejvíc nejlepší