TopVue Premium for Astigmatism (6 čoček)

Poštovné zdarma
Garance vrácení peněz
attributesPrimary

Čtvrtek 21.3.

cleaner
blank
Cena za položku
589 Kč
589 Kč
Pokud nebudete s čočkami TopVue spokojeni, zašlete nám 4 nepoužité čočky zpět a my Vám vrátíme zaplacenou částku v plné výši. Více informací…
TopVue Premium for Astigmatism (6 čoček) - Torické kontaktní čočky
Hodnotících: 27

Cena za balíček: 908 Kč
Ušetříte: 40 Kč
Doprava: ZDARMA

Cena za balíček: 818 Kč
Ušetříte: 60 Kč
Doprava: ZDARMA

Kontaktní čočky TopVue Premium for Astigmatism

TopVue Premium for Astigmatism jsou torické kontaktní čočky korigující astigmatismus. Design čoček zajišťuje stabilní polohu čočky na oku. TopVue Premium for Astigmatism jsou extrémně prodyšné a zároveň mají vysoký obsah vody. 

Vysoce prodyšné

Schopnost přenosu kyslíku činí u TopVue Premium for Astigmatism 104 Dk / t. Tento transport kyslíku k rohovce probíhá prostřednictvím mikroskopických kanálků. 

Pohodlné už od prvního nasazení

Blistr, ve kterém jsou TopVue Premium for Astigmatism dodávané je naplněn roztokem obohaceným zvlhčující látkou – hyaluronátem sodným. Je to látka přirozeně se vyskytující v lidském organismu, která díky svým vlastnostem dodává čočkám potřebné zvlhčení, aniž by jakkoli dráždila oko. Čočky jsou proto pohodlné po celou dobu nošení. 

Účinná pomoc při astigmatismu

Astigmatismus je refrakční vada, která je způsobena odchylkou rohovky od pravidelného asférického tvaru. Pro dosažení správné korekce oka postiženého astigmatismem je třeba určení cylindru a stupně osy. 

Stabilní na oku

Díky speciálnímu tvaru a rozložení hmoty balastu TopVue Premium for Astigmatism je zachován přirozený pohyb očního víčka po čočce a její stabilita je pozitivně ovlivňována mrkáním. Stabilní polohou čočky na oku je zajištěno, že cylindr a osa čočky jsou na místě, které je potřeba korigovat. 

Vlastnosti

Výrobce: TopVue
Zakřivení (BC): 8.60
Průměr (DIA): 14.20
Velikost balení: 6 čoček
Propustnost kyslíku: 104 Dk/t
Vyměnit za: 14 dnů
Expirace: 24 měsíců a více
Množství vody: 45%
Cylindr: od -0.75 do -2.25
Dioptrie: od -12.00 do +6.00
Materiál: Innofilcon A
Spaní s čočkami?: Ne
UV filtr: Ne
Hyaluronát sodný: Ano

Komentáře

Přidat komentář

 • Pivrncová

  Díky za doporučení. Jsem s čočkami spokojená.

 • tereza

  doplnění: osu mám 165 stupňů

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Takto nízké cylindry se převádí na dioptrie. U Vás by to znamenalo vybrat si čočky TopVue Premium s dioptrií –3,50. Pokud by hodnota korekce nebo cokoli jiného na čočkách nebylo pro Vás vyhovující, můžete využít službu Garance vrácení peněz. V případě, že se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.

 • tereza

  Dobrý den, když mám dioptrie -3,25 a cylindr na brýle -0,5 (u čoček -0,25), jak mám změnit hodnotu dioptrie, když se takové torické čočky nedělají? Předem děkuji za odpověď

 • 111

  Všechno OK

 • Ivana Vítová

  Super, super, super :) Jsem s nimi spokojená. Nosím je teď druhým rokem a i lehká změna dioptrií a osy proběhla úplně v klidu.

 • Jindřiška

  Dobrý den,chtěla sem se zeptat,při hodnotách pravé oko sph.plan cyl. -2,5 osa 5° a levé sph. 0,25 cyl. -1,75 a osa 170°.Měla bych mít na obě oči torické čočky?Popřípadě co by pro mě bylo ideální?

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, díky za Vaši otázku. Ano, pro obě oči byste měla zvolit torické čočky. Pro pravé oko dioptrie 0,00 cylindr –2,25 a osa 10° a pro levé oko dioptrie 0,25 (v naměřených +/- hodnotách) cylindr –1,75 a osa 170°. Zda jsou hodnoty vhodné, můžete vyzkoušet právě na těchto TopVue Premium for Astigmatism, které jsou dostupné i v balení po 1 čočce. Pokud objednáte toto velké balení, můžete případně využít službu Garance vrácení peněz. Neváhejte se na nás obrátit s jakýmikoli dalšími dotazy. Zatím přejeme hezký den.

 • tonda

  pro mě jsou 14 dennní top. velký výběr mezi nimi ale není, takže jsem rád, že mi tyhle sedí.

 • Irena Gottwaldova

  Dobrý den,chtěla bych si objednat kontaktní čočky. U obyčejných čoček mám pocit, že se mi točí hlava. Naměřené hodnoty mám pravé oko +1, cylindr+0,5, osa 80°, levé oko +1, cylindr +0,5, osa 100°. Děkuji za radu Irena

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, díky za Váš komentář. U těchto naměřených hodnot, byste ještě neměla volit torické kontaktní čočky. Parametry by mělo stačit lehce upravit. Dle všeobecných přepočtů by měla být ideální dioptrie +1,25 pro pravé i levé oko. Můžete vyzkoušet klasické TopVue Premium. Pokud by to nebylo ono, můžete využít službu Garance vrácení peněz a pak by bylo ideální navštívit kontaktologa, který oči znovu vyšetří. V případě dalších dotazů se na nás neváhejte obrátit. Zatím přejeme hezký den.

 • Lea

  Perfektně ostré vidění. Vyměnila jsem je za torické biofinity.

 • Daniela

  Nosím je už dlouho. Při kontrolách u doktorky je vždycky všechno OK.

 • Janina Škardová

  Všechno v pořádku. Od pohodlí, přes nasazování, usazení čočky až po ostrost vidění. Pro mě jsou Top

 • F.

  Sedly mi super. Hezky se samy přichytily k oku při prvním doteku. Vidění OK celý den. Oči nejsou unavené ani podrážděné.

 • Jirka

  Dobrý den, Dle předpisu na brýle mám: Pravé: sph -2,5, cyl -1,0, osa 85st. Levé: sph - 1,5, cyl -2,0, osa 80st Co doporučíte vybrat? P: sph -2,25, cyl -0,75 a L: sph -1,25 ,cyl -1,75? Nebo sféru nechat (P: -2,5 a L: -1,5) Děkuji za radu

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. U kontaktních čoček si vyberte pro pravé oko dioptrii –2,50 cylindr –0,75 a osu 80°, pro levé oko dioptrii –1,50 cylindr –1,75 a osu 80°. Pokud by se snad stalo, že by parametry nebo čočky nebyly z nějakého důvodu vyhovující, můžete využít službu Garance vrácení peněz. V případě dalších dotazů se na nás neváhejte obrátit. Přejeme hezký den.

 • Adéla

  Dobrý den, naměřené hodnoty mám u pravého oka sph. -0,25 a PD 57 u levého cyl. -0,5 a osa 155. Moc děkuju

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, díky za doplnění. Pokud to chápeme správně, na pravém oku máte naměřenou pouze dioptrii a na levém oku nulovou dioptrii s cylindrem a osou. Cylindr je v každém případě na torické čočky příliš nízký. Doporučujeme Vám čočky TopVue Premium s dioptrií –0,25 pro pravé oko a s dioptrií +0,25 pro levé oko. Kdyby Vám snad parametry čoček nevyhovovaly, můžete využít službu Garance vrácení peněz. V případě, že budete potřebovat cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.

 • Adéla

  Dobrý den, již delší dobu uvažuji, že bych místo brýlí zkusila čočky. Mám ale na jednom oku cylindr 0,5 a osu 155, nikde jsem takové parametry u čoček nenašla, můžete mi doporučit nějaké vhodné pro mě? Moc děkuji

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, díky za otázku. Naměřené cylindry znamenají začínající astigmatismus. Ten se koriguje torickými čočkami. Cylindr 0,50 je ale velmi nízký a u torických čoček se standardně nevyrábí. Tento nízký cylindr lze přepočítat na obyčejné sférické čočky. Abychom ale mohli dojít ke správnému výsledku, potřebovali bychom znát naměřené dioptrie a cylindry včetně znamének. Napište nám prosím kompletní zápis naměřených parametrů a my Vám je přepočítáme. Zatím děkujeme a přejeme hezký den.

 • Aneta

  Dobrý den, ráda bych si objednala čočky, mám na obě oči cyl =0,75 a axe 180. Nevím jak tyto parametry zadat, aby čočky seděly. Dioptrie +0,75 a cyl -0,75? Prosím o radu. Děkuji.

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, pokud máte naměřeny pouze tyto dva parametry, zvolíte si u kontaktních čoček nulovou dioptrii. Cylindr a osu zadáte tak, jak Vám je specialista naměřil – cylindr –0,75 a osa 180°. Pokud budete chtít poradit s čímkoli dalším, napište nám. Přejeme hezký den.

 • SImona

  Dobrý den. Mám od lékaře předepsány brýle: P: sph -1,50 cyl -0,50 ax 57. L: sph -1,50 cyl -0,75 ax 92 Můžete mi doporučit vhodné kontaktní čočky. Děkuji

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. U kontaktních čoček bude třeba udělat malou korekci. Pro pravé oko si budete muset zvolit kontaktní čočky sférické – pouze s dioptrií a pro levé oko čočky astigmatické. Pro pravé oko Vám doporučujeme kontaktní čočky TopVue Premium s dioptrií –1,75 a pro oko levé tyto TopVue Premium for Astigmatism s dioptrií –1,50 cylindr –0,75 a osou 90°. Kdyby Vám snad parametry nebo samotné čočky nevyhovovaly, lze využít službu Grance vrácení peněz. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.

 • Radka K.

  Za mě výborné čočky za skvělou cenu! Co víc si přát :)

 • Čočky doporučuji. Vidění je ostré a aplikace bezproblémová. Všechny parametry mi sedí stejně jako od čoček z optiky.

 • Blanka Tůmová

  Jsou parádní. Během nošení je vůbec necítím.

 • Svitáková Renáta

  Jsem moc spokojená s tím, jak mi čočky sedí. Hledala jsem dlouho, než se mi podařilo najít takhle vyhovující.

 • Nela Burgitová

  Mám s čočkami jen samé pozitivní zkušenosti. Nenechaly mě na holičkách ani při extra dlouhém dni.

 • Thomas

  moje dny jsou dosti dlouhé a především pracovní. většinou mám čočky v očích více než deset hodin. mám u sebe vždy kapky, ale musím říct, že mi málokdy stane, že bych je musel použit. čočky si vedou skvěle i při takovéto velké zátěži. jsou pro mě no. 1!

 • Radim Burger

  Cenově dostupné, v očích téměř neznatelné a velmi kvalitní.

 • Růžička

  dobře sedí, jsou velmi příjemné, netlačí a nedráždí ani po celodenním nošení.

 • Robert Bláha

  I přes lehkou odchylku v zakřivení čočky padnou a jsou velmi komfortní.

 • Jana

  Dobrý den. chci se zeptat, zda mohu přejít na tyto čočky pokud momentálně používám Avaira Toric. Předem děkuji za odpověď.

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, změna by neměla být problém. Pokud by Vám ale přece jen čočky nevyhovovaly, můžete využít služby Garance vrácení peněz a čočky nám vrátit. Děkujeme za Váš dotaz a přejeme hezký den.

 • ?artin

  V očích jsou příjemné, snadno se aplikují, nemlží se a ani neškrábou!

 • Šimon R.

  lehce se s nimi manipuluje, skvěle sedí na oku a po většinu dne jsou pohodlné, což jsem u jinačích čoček nezažil.

 • Alžběta Kalinová

  Dobrý den, ráda bych se zeptala, jaké čočky si mám objednat, když mi v optice na čočky naměřili dioptrie -4,00 spolu cylindrem -1,00 a osou 75°. U žádných čoček pro astigmatismus jsem takové hodnoty pro výběr nenašla. V současné době používám Pure Vision Toric s cylindrem -75 a osou 90°, ale začínám mít pocit, že v nich špatně vidím a navíc mě začaly řezat v oku... Děkuji.

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, výrobci běžně vyrábí hodnoty cylindru od –0,75 po hodnotách 0,50. pokud Vám byla naměřena hodnota –1, doporučujeme objednat –0,75. Hodnotu cylindru zvolte 70°. U těchto čoček garantujeme vrácení ceny čoček, pokud by Vám nevyhovovaly.

 • pítr

  jakou mají prosím čočky propustnost kyslíku?

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, propustnost kyslíku u těchto čoček je 100 Dk/L.

 • Lukáš M.

  Čočky se velmi dobře nosí, jsou pohodlné, neřežou a skvěle drží na oku.

 • Kačka

  Dobrý den, můžu čočky zakoupit společně s roztokem v nějakém balení? A ještě bych měla jeden dotaz, jedná se o měsíční nebo čtrnáctidenní čočky? Děkuji

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, ano, tyto čočky nabízíme i ve výhodném balení buď s roztokem Gelone 360 ml nebo Laim-Care 400 ml a jedná se čtrnáctidenní čočky. Po dvou týdnech je tedy nutné čočky vyměnit bez ohledu na četnost použití.

 • Dan

  Koupil jsem na doporučení a rozhodně nelituju! Čočky udržují oko vlhké, nerotují a skvěle padnou.

 • Robin

  Dobrý den, mohu si obejdnat čočky podle naměřených hodnot pro brýle? Děkuji

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, korekce u brýlí a u čoček probíhají trochu jinak. Přepočet se děje podle tzv. teorie „vertex distance“. U mínusových dioptrií se 0,25 dioptrie ubírá a u plusových se naopak přidává. Vertex distance se však zohledňuje až od hodnoty 3.50 v „+“ i „-“. Přesto se však při aplikaci kontaktních čoček nelze na tuto teorii stoprocentně spolehnout. Nemůže totiž zohlednit různé dioptrické konstrukce jednotlivých značek kontaktních čoček, ty je potřeba brát v potaz individuálně ve vztahu ke značkám, pro které se rozhodujeme. Může se pak stát, že by nositeli dle přepočtu vyhovovala značka A, ovšem u značky B bychom museli ještě 0,50 dioptrie přidat. Proto nemůžeme doporučit první nákup bez odborné aplikace v oční optice. Pokud jste z Prahy, nebo blízkého okolí, můžeme Vám nabídnout odbornou aplikaci v naší partnerské Optice24 v Korunní ulici – http://optika24.cz/. Zde je možná i on-line rezervace termínu aplikace.

TopVue Premium for Astigmatism (6 čoček)

TopVue Premium for Astigmatism (6 čoček)

TopVue Premium for Astigmatism (6 čoček)

589 Kč

Skladem > 1000 ks