Garance vrácení peněz

TopVue Premium for Astigmatism (3 čočky)

299 Kč
100% doporučuje
Poštovné i osobní odběr máte ZDARMA
Skladem

Výhodnější balení: TopVue Premium for Astigmatism (6 čoček) - 589 Kč (ušetříte 9 Kč)

Kdy odešleme? Čtvrtek 29.2. zvolte své parametry
Přidat 259 Kč 214 Kč
Poštovné i osobní odběr máte ZDARMA

Výhodné balíčky

Kontaktní čočky TopVue Premium for Astigmatism

TopVue Premium for Astigmatism jsou torické kontaktní čočky korigující astigmatismus. Design čoček zajišťuje stabilní polohu čočky na oku. TopVue Premium for Astigmatism jsou extrémně prodyšné a zároveň mají vysoký obsah vody.

Vysoce prodyšné

Schopnost přenosu kyslíku činí u TopVue Premium for Astigmatism 104 Dk / t. Tento transport kyslíku k rohovce probíhá prostřednictvím mikroskopických kanálků.

Pohodlné už od prvního nasazení

Blistr, ve kterém jsou TopVue Premium for Astigmatism dodávané je naplněn roztokem obohaceným zvlhčující látkou - hyaluronátem sodným. Je to látka přirozeně se vyskytující v lidském organismu, která díky svým vlastnostem dodává čočkám potřebné zvlhčení, aniž by jakkoli dráždila oko. Čočky jsou proto pohodlné po celou dobu nošení.

Účinná pomoc při astigmatismu

Astigmatismus je refrakční vada, která je způsobena odchylkou rohovky od pravidelného asférického tvaru. Pro dosažení správné korekce oka postiženého astigmatismem je třeba určení cylindru a stupně osy.

Stabilní na oku

Díky speciálnímu tvaru a rozložení hmoty balastu TopVue Premium for Astigmatism je zachován přirozený pohyb očního víčka po čočce a její stabilita je pozitivně ovlivňována mrkáním. Stabilní polohou čočky na oku je zajištěno, že cylindr a osa čočky jsou na místě, které je potřeba korigovat.

Vlastnosti - TopVue Premium for Astigmatism (3 čočky)

Výrobce: TopVue
Zakřivení (BC): 8.60
Průměr (DIA): 14.20
Velikost balení: 3 čočky
Propustnost kyslíku: 104 Dk/t
Vyměnit za: 14 dnů
Expirace: 24 měsíců a více
Množství vody: 45%
Cylindr: od -0.75 do -2.25
Dioptrie: od -12.00 do +6.00
Materiál: Innofilcon A
Spaní s čočkami?: Ne
UV filtr: Ne
Název produktu: TopVue Premium for Astigmatism
Hyaluronát sodný: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Péče o Vaše oči

Komentáře (5)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Petra Píšová

Dobrý den, ráda bych se při výběru čoček ujistila, že zadám správné údaje. Na pravém oku mám -4,25, cylindr -1,0, osu 180. Na levém -4,0, cylindr -0,50, osu 5. Z komentářů jsem pochytila, že se hodnoty budou muset u obou očí upravit. Mohla bych Vás o tuto úpravu požádat? Předem děkuji.

Odpověď info@cocky-online.cz
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Ano, máte pravdu. Dioptrické hodnoty pro obě oči bude nutné upravit. Ke korekci pravého oka budete potřebovat tento typ čočky s hodnotou dioptrie -4,00, cylindru -0,75 a osy 180°. Cylindrická hodnota pro levé oko je nízká a bude nutné ji přepočítat na sféru. Ke korekci levého oka tak budete potřebovat sférickou variantu těchto čoček, TopVue Premium, s hodnotou dioptrie -4,00. Protože se jedná o čtrnáctidenní čočky s denním režimem nošení, budete k čočkám potřebovat ještě roztok, se kterým budete o kontaktní čočky pečovat např. Gelone. U značky TopVue funguje služba Garance vrácení peněz. V případě, že by Vám čočky z nějakého důvodu nevyhovovaly, můžete službu využít a Vaše investice se Vám vrátí. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Pěkný den.
Milan Krátký

Dobrý den, nosím tyto čočky a jsem s nimi velice spokojený, ale potřeboval bych do práce k počítači nějaké oční kapky, které by mi pomohly, když mám unavené oči. Cítím to hlavně k večeru, když pracuji už tak 10 hodin. Předem moc děkuji za radu.

Odpověď info@cocky-online.cz - Pavla
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Jestliže pracujete s počítačem celý den, je to pro oči skutečně velká námaha. Přidá-li se tomu suchý klimatizovaný vzduch, jsou oční kapky velkou pomocí. Z našeho sortimentu bychom Vám doporučili oční kapky Comfort Drops nebo Hylo FRESH. Oboje oční kapky cílí na unavené oči především digitální únavou způsobenou digitálními zařízeními. Pokud by Vaše potíže s únavou pokračovaly, doporučujeme Vám navštívit očního specialistu, který Vám přeměří zrak. Důvodem může být i změna dioptrických parametrů. Hezký den.
Barbora

Dobrý den, prosím o radu jaké potřebuji čočky při diagnóze OP 1,5 s +2,25-1,5/80 OL 10,4 s +3.0-1,0/90.? Dekuji za radu.

Odpověď info@cocky-online.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Vaše dioptrické hodnoty se pro nákup torických kontaktních čoček musí nepatrně upravit. Pravé oko tedy bude mít hodnotu dioptrie +2,25, cylindru -1,25 a osy 80° a levé oko bude mít hodnotu dioptrie +3,00, cylindru -0,75 a osy 90°. Pokud byste měla další otázky, napište nám. Hezký den.

Alča

Po tom, co mi očařka přidala k dioptriím cylindry, tak jsem přešla z jednodenních na tyhle a dobrý.

Jakub

Jen bych rád poděkoval za doporučení těchto čoček. Už je nosím necelý rok a jsem maximálně spokojený.