TopVue Premium for Astigmatism (3 čočky)

Poštovné zdarma
Garance vrácení peněz

Výhodnější balení: TopVue Premium for Astigmatism (6 čoček) - 589 Kč (ušetříte 9 Kč)

attributesPrimary

Úterý 19.3.

cleaner
blank
Cena za položku
299 Kč
299 Kč
Pokud nebudete s čočkami TopVue spokojeni, zašlete nám 2 nepoužité čočky zpět a my Vám vrátíme zaplacenou částku v plné výši. Více informací…
TopVue Premium for Astigmatism (3 čočky) - Torické kontaktní čočky
Hodnotících: 23

Cena za balíček: 528 Kč
Ušetříte: 60 Kč
Doprava: ZDARMA

Cena za balíček: 618 Kč
Ušetříte: 40 Kč
Doprava: ZDARMA

Garance vrácení peněz

Pokud nebudete s čočkami TopVue spokojeni, zašlete nám do 60 dnů od doručení čoček 2 ks zpět. Vrátíme Vám celou částku. 
Více informací...


Kontaktní čočky TopVue Premium for Astigmatism

TopVue Premium for Astigmatism jsou torické kontaktní čočky korigující astigmatismus. Design čoček zajišťuje stabilní polohu čočky na oku. TopVue Premium for Astigmatism jsou extrémně prodyšné a zároveň mají vysoký obsah vody. 

Vysoce prodyšné

Schopnost přenosu kyslíku činí u TopVue Premium for Astigmatism 104 Dk / t. Tento transport kyslíku k rohovce probíhá prostřednictvím mikroskopických kanálků. 

Pohodlné už od prvního nasazení

Blistr, ve kterém jsou TopVue Premium for Astigmatism dodávané je naplněn roztokem obohaceným zvlhčující látkou – hyaluronátem sodným. Je to látka přirozeně se vyskytující v lidském organismu, která díky svým vlastnostem dodává čočkám potřebné zvlhčení, aniž by jakkoli dráždila oko. Čočky jsou proto pohodlné po celou dobu nošení. 

Účinná pomoc při astigmatismu

Astigmatismus je refrakční vada, která je způsobena odchylkou rohovky od pravidelného asférického tvaru. Pro dosažení správné korekce oka postiženého astigmatismem je třeba určení cylindru a stupně osy. 

Stabilní na oku

Díky speciálnímu tvaru a rozložení hmoty balastu TopVue Premium for Astigmatism je zachován přirozený pohyb očního víčka po čočce a její stabilita je pozitivně ovlivňována mrkáním. Stabilní polohou čočky na oku je zajištěno, že cylindr a osa čočky jsou na místě, které je potřeba korigovat. 

Vlastnosti

Výrobce: TopVue
Zakřivení (BC): 8.60
Průměr (DIA): 14.20
Velikost balení: 3 čočky
Propustnost kyslíku: 104 Dk/t
Vyměnit za: 14 dnů
Expirace: 24 měsíců a více
Množství vody: 45%
Cylindr: od -0.75 do -2.25
Dioptrie: od -12.00 do +6.00
Materiál: Innofilcon A
Spaní s čočkami?: Ne
UV filtr: Ne
Hyaluronát sodný: Ano

Komentáře

Přidat komentář

 • Šárka

  Jsem s nimi spokojená.

 • AndyBandy

  Nosím je teď druhým rokem a ještě jsem je nikde nevychválila, takže do toho! Pro mě jsou příjemné. Čočka se hezky uchytí a usadí na oku. Při nošení je necítím a roztok je pokaždé úplně bez problému vyčistí a asi i regeneruje. Já jedině doporučuji.

 • simi

  čočky nosím od té doby, co jsem v práci spadla ze schodů, rozbilo se mi sklo v brýlích a pořezalo mě v obličeji. příjemné to tedy nebylo. nosím tyhle tv a jsem s nimi spokojená.

 • čížková stanislava

  u mě vše v pořádku. čočky jsem u vás kupovala i dříve a to tuhle značku jsem se rozhodla kvůli ceně. čočky mě nezklamaly, naopak mě příjemně potěšily.

 • Verča

  Dva týdny nošení jsou pro moje oči úplně ideální. Materiál je v očích moc příjemný a nijak nedráždí oči. Jsem za čočky ráda, protože ty, které mi doporučili v optice jsou šíleně drahé.

 • Radek11

  Dobrý den. Můžete mi, prosím doporučit hodnoty čoček? Na předpise pro brýle mám uvedeno dptr/ cyl /osa / pro pravé oko: -2,25 / -0,25 / 20°. pro levé oko -1,25 / -2,0 / 15° Děkuji za odpověď. Radek

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Pro pravé oko by měly být vyhovující kontaktní čočky pouze s dioptrií –2,25, protože naměřený cylindr je příliš nízký na to, aby ho bylo možné korigovat, nebo přepočítávat. Pro pravé oko tedy můžete vyzkoušet čočky TopVue Premium a pro levé oko by měly být vyhovující čočky s dioptrií –1,25 cylindrem –1,75 a osou 10°. Pro levé oko Vám tedy doporučujeme tyto TopVue Premium for Astigmtism. U obou typů čoček je případně možné využít službu Grance vrácení peněz. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.

 • Eliška Medvídková

  Paráda. Objednala jsem je na zkoušku a sedly mi skvěle. Můžu jedině doporučit.

 • Tereza

  Dobrý den, mockrát děkuji za předešlou odpověď a ochotu řešit se mnou dále výběr vhodných čoček. Od optometristy mám oči změřené takto: pravé oko –2, 25 dioptrie, – 1, 0 cylindr, osa 95 stupňů. Levé oko –2,25 dioptrie, – 1 cylindr, osa 105 stupňů. Jaké by bylo nejvhodnější zvolit kontaktní čočky? Mockrát děkuji za odpověď. Terka.

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, díky za zpětnou vazbu. Pro kontaktní čočky by měly být vyhovující dioptrie –2,25 cylindr –0,75 a osa 90°pro pravé oko a pro oko levé dioptrie –2,25 cylindr –0,75 a osa 100°. Vyzkoušejte si vhodnost parametrů na těchto TopVue Premium for Astigmatism, u kterých případně můžete využít službu Garance vrácení peněz. Pokud Vám budeme moci pomoci s čímkoli jiným, napište nám. Přejeme hezký den.

 • Tereza

  Dobrý den, mám od optometristy změřené oči na obou - 2,25 dioptrií a cylindr 1,0. Zatím jsem u torických čoček však objevila, že jsou pouze s cylindrem 0,75 a 1,25. Mohla bych se zeptat, jaký mám zvolit? S torickými čočkami zatím nemám zkušenosti, doteď jsem používala pouze klasické Biofinity. Předem děkuji za odpověď. Terka.

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, děkujeme za Vaši otázku. Cylindr je pro kontaktní čočky potřeba upravit, ale tato úprava se bude odvíjet od znaménka před naměřenou hodnotou. Pokud je cylindr –1,00, u čoček si zvolíte dioptrii –2,25, cylindr –0,75 a naměřenou osu. Pokud je ale naměřená hodnota plusová, potřebujeme pro přepočet znát i naměřenou osu. Doplňte prosím případně informace. Zatím děkujeme a přejeme hezký den.

 • ondra

  Vyzkoušel jsem balení po jedné čočce a protože čočky fungovaly nejlépe ze všech torických co jsem kdy zkusil objednal jsem cele velké balení. Nosím je každý den celý den a je to super :)

 • Katka B.

  Kvalita zpracování čoček je perfektní. Avairy jsem cítila při každém mrknutí. S těmihle ani nevím, že nějaké čočky mám. Jsem opravdu spokojená.

 • Olina Karasová

  Zdravím. Čočky chválím. Jsem spokojená jako spousta ostatních, co jsem si tak četla. Velmi mě těší poštovné zdarma :) To je příjemné. Díky

 • Jitka Denková

  Dobrý den, používám čočky TopVue Air for astigmatism. Teď jsem objevila tyto čočky Prémium. Chci se zeptat, jaký je mezi nimi rozdíl. Děkuji

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, díky za Váš dotaz. Čočky se liší periodou výměny a je zde také malá odchylka v propustnosti kyslíku. TopVue Premium for Astigmatism jsou určeny k nošení po dobu čtrnácti dnů a jejich propustnost kyslíku je 104 Dk/t. TopVue Air for Astigmatism mají výrobcem danou dobu výměny po jednom měsíci a jejich propustnost kyslíku je 100 Dk/t. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.

 • Kamila

  Dobrý den, jak mám navolit do objednávky osu mám 0° a tato možnost tam není. Děkuji

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Zvolte si osu 180°. Pokud budete mít další otázky, obraťte se na nás. Přejeme krásný den a příjemné nošení.

 • Zelenka Jan

  Jsou vždycky skladem. Nikdy jsem nemusel čekat. Obchod je fakt supet

 • Červená Petra

  Dobrý den, s čočkami jsem spokojená. Určitě je jen tak nějaké jiné nepřekonají v pocitu pohodlí. Zase objednám!

 • Zdeněk Loupal

  Zdravím všechny. Když jsem se rozhodl přejít z brýlí na čočky, nebylo vůbec jednoduché najít nějaké, co by mi opravdu do puntíku vyhovovaly. Ale nakonec jsem našel. Jsou příjemné a na oku drží jako přibité. Nikam se neposunují a jsou ok i při celodenní práci na počítači. Občas si kápnu kapky, ale to je spíš výjimečně. A taky musím říct, že jsou to jediné čočky, které snesu v období alergií. Top TOp TOP

 • Nikola

  Dobrý den, potřebuji kontaktní čočky s parametry : D - 3,25, C- 2,00, osa 135° D - 2.50, C- -2,25, osa 40° bohužel jsem nenašla žádné denní, je možné, že se v těchto parametrech nevyrábí? U 14 denních není problém je sehnat.

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, Nikolo, děkujeme za Váš dotaz. Bohužel je to tak, jak píšete. U jednodenních torických čoček není dostupná tak velká škála parametrů jako u čoček čtrnáctidenních a měsíčních. V případě, že byste jednodenní čočky chtěla používat ve výjimečných situacích – například na sport, můžete zkusit objednat čočky s co nejpodobnějšími parametry (volte vždy nižší hodnoty). Nemůžeme Vám říci, do jaké míry by pro Vás toto řešení bylo vyhovující. Můžeme Vám doporučit konzultaci se specialistou, který pro Vás jistě najde nejlepší možné řešení. Přejeme Vám hezký den.

 • Matěj Vyoral

  Velmi dobré čočky, na očích drží i při sportu nebo např. i častějším mrkání

 • Nikola

  Dobrý den, dělají se tyto čočky i denní ( tj. 30 ks v balení ) nebo jen 14 denní?

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Výrobce TopVue bohužel zatím denní astigmatické čočky nenabízí. Nabídnout Vám můžeme jiné značky, a to například 1 Day Acuvue Moist for Astigmatism, Dailies AquaComfort Plus Toric nebo SofLens Daily Disposable Toric. Děkujeme za Váš zájem a přejeme hezký den.

 • Dan Fukal

  Hledal jsem alternativu za dražší torické čočky a vybral jsem si tyto kromě ceny také na základě kladných recenzí. Můžu je jedině potvrdit, v očích nepřekáží a jsou příjemné po celé dva týdny.

 • J. Hošťálek

  Cenově dostupné torické čočky. Na očích skvěle drží, nevysušují se a neunavují mi oči.

 • Tomáš

  Zdravím potřeboval bych zakřivení 8.7 a to nejde nastavit nějake informace jak to udělat

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, tyto kontaktní čočky jsou vyráběny pouze v zakřivení 8.60. Rozdíl 0,10 by ale neměl být problém, čočky jsou dnes již velmi přizpůsobivé. Děkujeme za Váš dotaz a přejeme hezký den.

 • šárka

  vše perfektní!

 • Luboš

  Dobrý den je možné na tyto čočky přejít z acuvue oasys for astgmatism? Děkuji

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den,

  vyzkoušení těchto čtrnáctidenních čoček můžeme jen doporučit. Jsou našimi zákazníky velice oblíbené a navíc u nich nyní garantujeme vrácení ceny.

 • Eva

  Velmi dobře drží v oku a jsou příjemné! Maximální spokojenost.

 • Chládek

  Je možné na tyto čočky přejít z acuvue bifocal? děkuji

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, tento přechod nemůžeme doporučit, protože každá čočka koriguje jinou vadu. Můžeme Vám ale nabídnout čočky TopVue Air Multifocal,které korigují stejnou vadu jako Acuvue Bifocal.

 • Lívie

  Jsem s čočkami velmi spokojená. Cena bezkonkurenční a rozhodně není na úkor kvality. Děkuji za rychlé doručení.

 • martina

  To mi chcete naznacit, ze pokud mam na kazdem oku jiny pocet dioptrii, tak zaplatim dvojnasobek? Na jedno oko prijde cocka hned a na druhe az za dva mesice!? To nemyslite vazne ?!?!!!

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, pokud máte rozdílné dioptrie, je opravdu nutné zakoupit dvě balení kont.čoček. Při objednání neskladové kombinace je doba dodání opravdu delší, nyní ale máme zboží na cestě, předpokládáme naskladnění během 3–4 týdnů.

 • Sára

  čočky jsou jemné, příjemné v oku, snadno se čistí a jsou za velmi dobrou cenu! doporučuji :)

 • Martin Urban

  Nejsou v oku téměř vůbec cítit, nedráždí a celkově jsou takové příjemné! Určitě si je koupím i příště.

TopVue Premium for Astigmatism (3 čočky)

TopVue Premium for Astigmatism (3 čočky)

TopVue Premium for Astigmatism (3 čočky)

299 Kč

Skladem > 1000 ks