Garance vrácení peněz

TopVue Premium (6 čoček)

469 Kč
100% doporučuje
Poštovné i osobní odběr máte ZDARMA
Skladem

Výhodnější balení: TopVue Premium (12 čoček) - 869 Kč (ušetříte 69 Kč)

Kdy odešleme? úterý 28.5. zvolte své parametry
Vybrat parametry i pro druhé oko
Přidat 259 Kč 214 Kč
Poštovné i osobní odběr máte ZDARMA

Výhodné balíčky

Kontaktní čočky TopVue Premium

TopVue Premium jsou novinkou řady TopVue – čtrnáctidenní kontaktní čočky vyrobené ze silikon-hydrogelového materiálu nejnovější generace, který je speciálně upraven tak, aby čočky poskytovaly svému nositeli co největší pocit komfortu po celou dobu, kdy jsou nasazeny, a zároveň bylo eliminováno jejich vysušování, které může způsobit podráždění očí.

Každodenní způsob nošení

Kontaktní čočky TopVue Premium jsou určené ke každodennímu nošení s periodou výměny jednoho páru 14 dní. Dvoutýdenní cyklus výměny oproti měsíčnímu znatelně snižuje riziko očních infekcí způsobených nahromaděnými proteinovými a lipidovými usazeninami, které ani při důkladném a pravidelném čištění nelze během měsíčního užívání zcela odstranit.

Nejvyšší stupeň komfortu

Kontaktní čočky TopVue Premium jsou již při výrobě obohaceny zvlhčující látkou hyaluronátem sodným, který se pak z čoček postupně uvolňuje v průběhu nošení, udržuje je oku příjemné a zabraňuje jejich nežádoucímu vysychání.

Hyaluronát sodný patří k nejefektivnějším lubrikačním látkám a jeho nespornou výhodou je naprostá kompatibilita s fyziologickým prostředím oka – nezpůsobuje tedy žádné nepříjemné pocity, ani nežádoucí komplikace (jako tomu může být u jiných zvlhčujících prostředků). Hyaluronát sodný je látka tělu zcela vlastní, je součástí některých tělních tekutin (např. kloubní tekutiny) a sklivce vyplňujícího oční kouli.

Celodenní hydratace

celodenní hydratace kontaktních čoček topvue

Inovativní materiál kontaktních čoček TopVue Premium obsahuje velký podíl vody. Značný obsah vody spolu s postupným uvolňováním zvlhčující látky hyaluronátu sodného tvoří dokonalý hydratační systém, který propůjčuje čočkám potřebnou vlhkost po celý den a zachovává pocit komfortu během nošení. Vysoké množství obsažené vody navíc značně eliminuje ulpívání depozit na povrchu čoček a přispívá k zachování zdraví Vašich očí.


Pro zachování zdraví očí

Moderní metody zpracování silikon-hydrogelového materiálu během výroby zajišťují TopVue Premium vysokou prodyšnost. Transport vzdušného kyslíku k rohovce probíhá prostřednictvím mikroskopických kanálků v silikonovém materiálu, jehož transmisibilita činí u TopVue Premium 104 Dk/t. Hydrogelová složka materiálu pak dodává oku kyslík prostřednictvím obsažené vody, jejíž podíl činí 45 %. Vysoká prodyšnost čoček spolu se značným obsahem vody zajišťují, že TopVue Premium zásobují oko potřebným množstvím kyslíku, který je důležitý pro udržení zdraví Vašich očí a jejich správného fungování.

Vlastnosti - TopVue Premium (6 čoček)

Výrobce: TopVue
Zakřivení (BC): 8.60
Průměr (DIA): 14.20
Velikost balení: 6 čoček
Propustnost kyslíku: 104 Dk/t
Vyměnit za: 14 dnů
Expirace: 24 měsíců a více
Množství vody: 45%
Dioptrie: od -12.00 do +8.00
Materiál: Innofilcon A
Spaní s čočkami?: Ne
UV filtr: Ne
Název produktu: TopVue Premium
Hyaluronát sodný: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Péče o Vaše oči

Komentáře (54)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Iveta Šavelová

Prosím je velký rozdíl v zakřivení 8.6 a 8.7. Synovi naměřili v Grand Optical 8.7. a je dost problém vybrat jiné čočky ideálně 14-ti denní než prodávají u nich v optice zn. iWear ty jsou jednodenní a denní nošení se tudíž dost prodraží. Děkuji moc za odpověď Iveta

Odpověď info@cocky-online.cz
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. U velikostních parametrů jsou povolené mezní odchylky ±0,20 mm od hodnoty naměřené očním specialistou. Proto nemusíte mít strach z průměrů o 0,10 mm větší nebo menší. Čočky TopVue Premium můžete bez obav vyzkoušet. Z našeho sortimentu Vám můžeme doporučit ještě měsíční čočky, které jsou, jak cenově, tak uživatelsky velice přívětivé, a to čočky Proclear Compatibles Sphere nebo čočky TopVue Plus. U značky TopVue navíc funguje služba Garance vrácení peněz. V případě, že by Vašemu synovi čočky z nějakého důvodu nevyhovovaly, můžete službu využít a Vaše investice se Vám vrátí. K vícedenním čočkám s denním režimem nošení bude Váš syn potřebovat ještě vhodný roztok, se kterým bude o čočky pečovat např. Gelone. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Pěkný den.
Hana Bornová

Zatím nejlepší čočky. V oku je vůbec necítím a celý den naprosto v pohodě až do pozdního večera. Na běžné denní nošení a 14denní výměna - ideální řešení.

Bob Somm

Moc fajnový 14-denní čočky.

Nela Lišková

S čočkami jsem velice spokojená. Jen bych ráda změnila roztok. Nyní používám dost obyčejný z drogerie a ráda bych nějaký jiný. Jaký roztok byste mi k těmto čočkám doporučili? Předem díky za odpověď.

Odpověď info@cocky-online.cz
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Předpokládáme, že z drogerie máte univerzální roztok. Univerzální roztoky jsou mezi uživateli velmi oblíbené pro svou jednoduchou manipulaci a dobré výsledky. Z našeho sortimentu bychom Vám doporučili roztok Gelone, který je mezi uživateli velmi oblíbený. Hezký den.
Veronika Ondříšková

Dobrý den jsem úplný začátečník, nosím brýle - 1 a - 1.75 dioptrie ale kvůli rouškam je nosit nemohu pracuji na čerpacích stanici takže musím mít roušku 14 hodin denně takže brýle sundavam srze mlžení takže jsem chtela skusit čočky ale nevím jaké vybrat zakřivení? Poradíte? Děkuji

Odpověď info@cocky-online.cz
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Ano, víme, že brýle a rouška není zrovna komfortní kombinace. Čočky jsou velmi dobrou alternativou. Správně byste před nákupem měla mít čočky odborně aplikované od očního specialisty. Ten během vyšetření změří velikost průměru i zakřivení oka. Situace je nyní ovšem nesnadná, tak bychom Vám, jako začátečnici, doporučili spíše jednodenní kontaktní čočky. Jednak jde o nejzdravější a nejhygieničtější způsob nošení, tak jsou pro začátečníky jednodenní čočky vhodnější i z pohledu manipulace. Z našeho sortimentu bychom Vám doporučili kontaktní čočky od stejné značky a to TopVue One+. Brýlové hodnoty dioptrií není nutné pro nákup čoček upravovat. U této značky navíc funguje služba Garance vrácení peněz. Pokud by Vám čočky z nějakého důvodu nevyhovovaly nebo neseděly, můžete službu využít. Až získáte jistotu při manipulaci s čočkami, budete moct přejít na vícedenní čočky, ke kterým si budete muset pořídit ještě roztok, se kterým budete o čočky pečovat. Pokud byste měla další otázky, napište nám. Hezký den.
Petra Nechvátalová

Dobrý den, kupovala jsem si čočky Avaira, kde bylo zakřivení 8,5. Výroba ale byla ukončena a jako náhradu mi doporučujete TopVue Premium, kde je ale zakřivení 8,6. Nemám s tím zkušenosti, nevadí to?? Děkuji Nechvatalová

Odpověď info@cocky-online.cz
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. U zakřivení a průměru čoček je tolerance mezní odchylky ± 0,20 mm od naměřených hodnot lékařem. Ve Vašem případě je rozdíl 0,10 mm, a to by Vaše oči měly bez potíží zpracovat. Navíc u značky TopVue funguje služba Garance vrácení peněz, takže pokud by Vám čočky z jakéhokoli důvodu nevyhovovaly, můžete službu využít a nepřijdete tak o vloženou investici. Hezký den.
Jakub Močigemba

Dobrý den, je normální že čočky v oku trochu cítím ? není to nic nějak extra nepříjemneho, jen třeba když jezdím očima do stran nebo mrkám tak ty čočky trochu cítím, jinak jsem nováček co se čoček týče

Odpověď info@cocky-online.cz

Dobrý den, díky za otázku. Takto na dálku nejsme schopni jednoznačně definovat jestli se jedná o přivykání na kontaktní čočky, nebo jestli Vám čočka vyloženě nesedí. Jestliže jde pouze o nepatrný pocit, že v oku "něco" máte a necítíte žádné jiné nepříjemné pocity, pak to pravděpodobně bude chtít pouze čas. Pokud však cítíte nepříjemné pocity řezání, štípání atp., pak bychom Vám doporučili změnu. Pokud byste měl další otázky, napište nám. Hezký den.

Jarek

Pohodlný, nemůžu nic vytknout.

Pitrs

Nejprve jsem vyzkoušel balení po 1 čočce a naprostá spokojenost. Takže jdu zrovna koupit větší balení.

Nikola Franková

Hezký den, dříve jsem nosila kont.čočky od Bausch Lomb-Soflens 59. Pořídila jsem si tyto nové a nechápu, ale nedokážu pořádně zaostřit, takže do pár metrů vidím ostře a pak už nezaostřím. Dioptrie jsem si dala stejné, nevíte čím to může být? Moc děkuji.

Odpověď info@cocky-online.cz
Dobrý den, děkujeme za otázku. Bohužel, takto na dálku je obtížné definovat přesnou příčinu Vašeho problému. Nicméně je možné, že potíže se zaostřením může způsobovat materiál čoček, na který nejste zvyklá. Kontaktní čočky Soflens 59 jsou vyrobené z hydrogelového materiálu a TopVue Premium jsou vyrobené ze silikon-hydrogelového materiálu. Naštěstí je u řady TopVue zavedena služba Garance vrácení peněz, kterou můžete využít, pokud máte v balení ještě 4 nerozbalené čočky. Z této řady Vám můžeme nabídnout měsíční hydrogelové kontaktní čočky TopVue plus, které jsou svými parametry velice podobné kontaktním čočkám Soflens 59. Pokud by Vám nevyhovovaly ani tyto kontaktní čočky, doporučujeme Vám konzultovat hledání nových kontaktních čoček s Vaším kontaktologem. Hezký den.
Dana Trojanová

Dobrý den. Můžu na tyhle čočky používat kapky hylo-gel? Díky za radu. D.

Odpověď info@cocky-online.cz
Dobrý den, Dano, děkujeme za dotaz. Ano, oční kapky Hylo - gel jsou vhodné pro všechny typy čoček, takže je může použít i na čočky TopVue Premium. Pokud budete mít další dotaz, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Aneta Peukertova

Jsou vážně dobre. Ale trochu nepříjemné prvních par minut, potom je už sotva cítíte.

Odpověď info@cocky-online.cz
Dobrý den, děkujeme za komentář. Pokud Vás v prvních minutách trápí pocit nepohodlí, doporučujeme Vám použít zvlhčující oční kapky Gelone. Před nasazením čoček můžete kapky aplikovat buď do oka nebo přímo na kontaktní čočky. Kdybychom pro Vás mohli ještě něco udělat, napište nám. Přejeme vám hezký den.
Luděk Franta

Jsou vážně příjemné. Příjemně mě překvapily i výdrží během dne. Vůbec jsem na čočky nemyslel a nevěděl jsem o nich.

Jakub Malý

čočky na 14 dnů mi vyhovují nejvíc. nosím tyhle od topvue každý den a nevšiml jsem si při nošení ničeho negativního. o čočkách totiž celý den nevím.

Jana

Dobrý den, chtěla bych vyzkoušet tyto čočky. Dříve jsem nosila Acuvue Oasys zakřivení 8. 4 už mi bohužel nevyhovují a často mám vidění rozmazané. Jsou tyto čočky vhodné při práci s počítačem? Děkuji za odpověď :)

Odpověď info@cocky-online.cz
Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Čočky určitě vyzkoušet můžete, funguje u nich služba Garance vrácení peněz, takže se nemusíte bát zbytečné investice. Čočky nemají žádné zvláštní úpravy, které by usnadňovaly práci s počítačem, ale používání čoček pro takovou činnost by nemělo představovat žádný problém. Nemohlo dojít ke zhoršení zraku? Není možné, že potřebujete silnější dioptrie, případně torické čočky? Zvažte návštěvu očního specialisty a nechte si zrak zkontrolovat a přeměřit. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.
Julča

Úplná spokojenost. Nejvíc mě potěšilo, že jsou čočky poměrně pevné a snadno se s nimi manipuluje. Podařilo se mi je nasadit na první dobrou a to jsem u čoček, které nosím už dva roky mívala občas problém. No určitě je objednám znovu, protože i nošení bylo příjemné.

Janina Rusnáková

14 dnů je pro moje oči tak akorát. Čočky každý večer poctivě čistím a čočky drží celé dva týdny jako nové. Jsem s nimi spokojená a i když jsem myslela, že budu čočky jen střídat s brýlemi, přešla jsem výhradně jen na čočky.

Romča H.

Premium jsou opravdu premium :) Sedí to. Skončila jsem s nošením AirOptix a nosím už jen tyhle. Jsem ráda, že jsem skončila s nepřetržitým nošením a zkrátila jsem dobu, po kterou čočky nosím. Očím se znatelně ulevilo.

Bára

Jiné čočky už nebudu zkoušet. Vyzkoušela jsem asi tři druhy, některé dokonce přes den vypadly. Tyhle jsou prostě dokonalé. Díky za ně!

Vlastička Hunalová

V čočkách cvičím, pracuji, chodím se bavit. Dělám s nimi prakticky všechno. Ještě nenastala situace, že by mi byly čočky nepohodlné. Všem vřele doporučuji vyzkoušet je.

Dohnalová J.

Já je používám i na sport a úplně v pohodě. Nikdy se mi nestalo, že bych si čočku při sportu v oku poškodila, nebo že by se třeba námahou nějak změnily její vlastnosti. Ani se mi nestalo, že by mi při rychlých pohybech vypadly. Jsem s nimi vážně moc spokojená.

Mirka Blanárová

Dobrý den, hraji závodně nohejbal, nikdy jsem čočky nenosila, mám nosit brýle na dálku zatím mám jen 0,5 na každým oku, ale určitě dostanu vyšší, jelikož se mi zrak zhoršil, při hře vidím velmi špatně v rychlosti balon, v brýlích hrát nemohu, proto bych si ráda pořídila nějaké čočky, prosím, můžete mi doporučit? Moc děkuji, Mirka Blanárová

Odpověď info@cocky-online.cz
Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Na sportování se všeobecně doporučují jednodenní kontaktní čočky. Je to skvělá volba i při střídavém nošení s dioptrickými brýlemi. Konkrétně Vám můžeme doporučit TopVue Elite. Jsou to velice jemné čočky s vysokým podílem vody, u kterých je případně možné využít službu Garance vrácení peněz. V první řadě Vám ale doporučujeme vyšetření u očního specialisty a přeměření potřebných hodnot pro korekci. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.
Aleš Kůrka

Vidím super skvěle. Naštěstí jsem napoprvé natrefil na dobré čočky, které mě neodradili. Je to pro mě vážně lepší než brýle.

Vítek

Nemám čočkám co vytknout. Jsou pohodlné, za celý den s nimi nemám problém. Hlavně se mi ale nasazují líp než Miru co jsem měl předtím.

Jan Tejček

Nosíme je já i partnerka. Oba jsme nadmíru spokojeni. Nakupujeme jen u vás protože jsme se vším moc spokojení :)

Alena Hrbková

Kvalitní čočky za skvělou cenu. Mohu doporučit !

Dagmar Pavelkova

Dobrý den, můžu se prosím zeptat, nebudou tyto čočky ukončovat výrobu? Má je velmi málo obchodů. Děkuji

Odpověď info@cocky-online.cz

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Ukončení výroby kontaktních čoček TopVue Premium určitě není v plánu. TopVue Premium patří k jedněm z novějších produktů značky TopVue a navíc se těší velké oblibě zákazníků. Pokud budete mít další otázky, určitě nám napište. Přejeme Vám krásný den.

Liboor

Lepší jsem ještě neměl a že jich už bylo

evka k.

udrží si vlastnosti po celých čtrnáct dnů. ještě se mi nestalo že by ke konci byly čočky nějak unavené, nebo jak bych to řekla :)

F.L.

Kvalitní čočky, pohodlné i při náročném a dlouhém dni. Oči nedráždí a vlastně o nich ani nevím. Rozhodně můžu doporučit!

Lenka Laubová

Dobrý den, používala jsem poslední roky kontaktní čočky Acuvue Advance Plus, se kterými jsem byla maximálně spokojená. Ráda bych zkusila čočky Topvue Premium, ale nesedí mi u nich 2 parametry - zakřivení, které mám 8.7 a průměr, který mám 14.00. Myslíte, že je to problém nebo jenom zanedbatelná odchylka? Děkuji za odpověď.

Odpověď info@cocky-online.cz
Dobrý den, Lenko, rozdíl v těchto parametrech by neměl při nošení působit potíže. Jde ale o individuální záležitost a zda Vám čočky vyhovují poznáte až při vyzkoušení a nošení. Čočky TopVue Premium patří k oblíbeným a máme na ně velice pozitivní reakce. Pokud by došlo na situaci, že Vám čočky nebudou příjemné, můžete využít služby Garance vrácení peněz. S dalšími dotazy se na nás neváhejte obrátit. Přejeme hezký den.
Franková

Nejvíc pohodlné už od prvního nasazení

Tereza Molnárová

Dobrý den, dlouhá léta jsem používala čočky Acuve advance hydraclear. Jako náhrada za již nevyráběné mi byly nabídnuty tyto čočky, které však mají jiné parametry. Měla jsem zakřivení 8.3 a průměr 14.0, zde je však zakřivení 8.6 a 14.2. Myslíte, že je mohu nahradit i když se takto liší? Předem děkuji za odpověď.

Odpověď info@cocky-online.cz

Dobrý den, Terezo, děkujeme Vám za dotaz. Tento drobný rozdíl v parametrech by Vám neměl při nošení působit žádné obtíže. Pokud by Vám kontaktní čočky přece jen nevyhovovaly, můžete využít naší služby Garance vrácení peněz. Přejeme hezký den.

R. Marek

Nosím je cca. 12 hodin denně a ještě jsem s nimi neměl jediný problém.

Anna

Dobrý den,u čoček se mi začal objevovat cca v polovině čočky pravidelný kruh,vždy když si je sundám tak je vidět,ale když je vytahuji z roztoku tak vidět není.Předchozí dva páry byl v pořádku,ale ted čočky i více nepříjemně cítím v očích.Je to nějaká vada,nebo jsem si toho prvně nevšimla?Předem děkuji za radu

Odpověď info@cocky-online.cz

Dobrý den, pravděpodobně se jedná o usazeniny, které na čočkách vznikají během jejich nošení. Pokud nejdou odstranit mechanickým čištění a pomocí fyziologického roztoku, vyzkoušejte peroxidový roztok. Děkujeme za Váš dotaz, přejeme hezký den.

Jitka

Dobrý den, platí stále garance vrácení peněz u Topvue premium? ikdyž si koupím výhodný baliček? tyto čočky jsem ještě neměla, mám poslední Acuvue Advance plus, a pokud by mi Topvue nevyhovovaly, je možné je vrátit a roztoky si ponechat?

Odpověď info@cocky-online.cz

Dobrý den, ano, je možné vrátit pouze čočky a roztok si ponechat. Při vracení čoček postupujte dle platných pravidel Garance vrácení peněz. Děkujeme a přejeme hezký den.

Michaela

Dobrý den, lze tyto čočky nosit nepřetržitě (bez vyjmutí z oka)14 dní? Existuje od této značky i možnost kontinuálního nošení 30 dní?

Odpověď info@cocky-online.cz

Dobrý den, tyto kontaktní čočky výrobce nedoporučuje nosit kontinuálně, ani žádné s touto možností nenabízí. Děkujeme Vám za Váš dotaz a přejeme hezký den.

Koranda Z.

Zakoupil jsem si svoje již druhé balení a jsem s nimi stále spokojený. Neunavují se mi z nich oči, neškrábou, snadno se aplikují a jsou pohodlné.

Jitka

Dobrý den,dosud jsem používala Acuvue advance Plus with hydraclear(průměr 14cm,zakřivení 8.3)jelikož už se nevyrábí budou tyto vhodná náhrada?nebo jaké mi doporučíte.Předem děkuji

Odpověď info@cocky-online.cz

Dobrý den Jitko, rozdíly v průměru hodnot a zakřivení by Vám neměly působit potíže. Oboje kontaktní čočky jsou vyrobeny z materiálu silikon-hydrogel, tudíž by Vám měly vyhovovat. Doba výměny je 14 dnů, tak jak jste byla dosud zvyklá. V případě, že by Vám přece jen kontaktní čočky TopVue Premium nevyhovovaly, můžete využít naší služby Garance vrácení peněz. Děkujeme, že jste se na nás obrátila a přejeme hezký den.

katka červená

Nesnesla jsem žádné čočky v oku déle jak 5 hodin a i tak to bylo utrpení.Řezalo to.Musela jsem kupovat jednodenní abych je alespon chvíli snesla.Ale tyto čočky jsou naprosto luxusní v oku je vůbec necítím,všem vřele doporučuji !!

Odpověď info@cocky-online.cz

Dobrý den Katko, moc nás těší, že jste s kontaktními čočkami tolik spokojená a děkujeme Vám za recenzi kontaktních čoček TopVue Premium. Přejeme hezký den.

Dana Sajdlova

Naprosta spokojenost

Markét

Příjemně se nosí, nevysychají, netlačí, prostě perfektní!

Roman

Mohu si objednat zkušební balení těchto čoček?

Odpověď info@cocky-online.cz

Dobrý den, ano, tyto čočky prodáváme balené i po 1 kuse.

Boris N.

Už jsem vyzkoušel i jiné čtrnáctidenní čočky, ale tyto mi vyhovují ze všech nejvíc. Naprosto spokojený.

Petr

Dobrý den ,chci se zeptat doposud používám čočky se zakřivením 8,4 a průměr 14.Bude to mít vliv na pohyblivost čoček v očích .Děkuji.

Odpověď info@cocky-online.cz

Dobrý den, rozdíl v zakřivení je zcela zanedbatelný, proto by potíže způsobit neměl. Nyní navíc nabízíme možnost vyzkoušení těchto čoček – garantujeme vrácení peněz, pokud by Vám nevyhovovaly.

Jana

Dobrý den, mám na pravém oku dioptrie - 9,5 + 0,5 cylindr. Na levém mám -8,5 dioptrie bez cylindru. Dají se takové čočky u vás objednat ?

Odpověď info@cocky-online.cz

Dobrý den, pokud kont.čočkami korigujete astigmatismus, je nutné znát mimo dioptrie a cylindru i osu. Až budete znát všechny tyto parametry, obraťte se prosím na náš zákaznický servis. Rádi Vám s výběrem kont.čoček pomůžeme. Děkuji za pochopení.

Filip

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, kolik procent vody obsahují tyto čočky? Děkuji.

Odpověď info@cocky-online.cz

Dobrý den, tyto kont.čočky obsahují 45 % vody.

Růžena Skrbková

Dobrý den,chtěla bych zkusit i jiné kontaktní čočky,ale setkávám se s tím,že mají jiný průměr i zakriveni! Já mám průměr 14 a zakriveni 8.4 ! Jak zjistím,že mohu mít i rozdílný průměr/zakriveni? Děkuji

Odpověď info@cocky-online.cz

Dobrý den, TopVue Premium mají sice rozdílné parametry, ale lidské oko je zpravidla schopno takovouto malou odchylku tolerovat. Navíc u čoček TopVue Premium poskytujeme garanci vrácení peněz. Můžete si je tedy bez obav objednat pouze na zkoušku a když Vám nebudou vyhovovat, obdržíte zpět své peníze.

Ota

čočky z kvalitního materiálu, snadná manipulace, netlačí a v očích jsou velmi příjemné.

Peťka

Super, super, super. Vůbec netlačí, nevysušují se, takže i večer po celodennim nošení žádné škrábání ani červené oči.

Evitka

pro mě lepší než Acuvue Oasys a to jsem je měla za absolutní špičku, no změna je život :-) zůstávám u Topvue

Anonymous

mezi 14denními čočkami naprostá špička, vůbec nevím, že mám něco v očích

Ivana Klabouchová

Přešla jsem z Acuvue Advance, které se přestaly vyrábět, a jsme maximálně spokojená! Doporučuji všema deseti.

Lucie

Dobrý den. Mohu k těmto čočkám používat roztok Complete? nebo je lepší ten Gelone? děkuji

Odpověď info@cocky-online.cz

Dobrý den, ano k těmto čočkám můžete používat i roztok Complete RevitaLens. Roztok Gelone Vám však můžeme vřele doporučit, neboť navíc obsahuje jedinečnou lubrikační látku - kyselinu hyaluronovou, která velmi efektivně a rovnoměrně zvlhčuje čočky po celý den.