Garance vrácení peněz

TopVue Plus (6 čoček)

259 Kč
98% doporučuje
Poštovné i osobní odběr máte ZDARMA
Skladem
Kdy odešleme? úterý 28.5. zvolte své parametry
Vybrat parametry i pro druhé oko
Přidat 259 Kč 214 Kč
Poštovné i osobní odběr máte ZDARMA

Výhodné balíčky

Kontaktní čočky TopVue Plus

Hydrogelové kontaktní čočky s měsíční periodou výměny pro perfektní korekci zraku. Čočky navíc disponují UV ochrannou jak před UVA, tak před UVB zářením. Nutno podotknout, že plocha čočky chrání prakticky jen rohovku, a proto je dobré doplnit ochranu o kvalitní sluneční brýle.

Stavba čočky

Radial Edge Technology, zajišťuje rovnoměrnou tloušťku okraje čočky. Čočka je tak mimořádně komfortní, neboť okraj čočky nedráždí oční víčko.
Rozměry čočky patří mezi ty nejběžnější:
zakřivení 8,60 mm
průměr 14,30 mm (dříve 14,20 mm)

Materiál a možnosti nošení

O celodenní komfort se postará příjemný materiál Methafilcon A, který obsahuje až 55 % vody.
Materiál má namodralý tón pro snadnější manipulaci.

TopVue Plus jsou určeny pouze pro denní režim nošení, a proto není možné v čočkách spát.
Čočky je nutné vyměnit za nové za 30 dnů.

Vlastnosti - TopVue Plus (6 čoček)

Výrobce: TopVue
Zakřivení (BC): 8.60
Průměr (DIA): 14.30
Velikost balení: 6 čoček
Expirace: 24 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 27 Dk/t
Vyměnit za: 30 dnů
Množství vody: 55%
Dioptrie: od -15.00 do +6.00
Materiál: Methafilcon A
Spaní s čočkami?: Ne
Název produktu: TopVue Plus
UV filtr: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Péče o Vaše oči

Komentáře (57)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Jiří Trojan

Dobrý den, je mi 46 let, mám 5,5 dioprií na každé oko, čočky používám cca 20 let, dlouho čočky Optima FW (6ks) od Bausch and Lomb, nyní používám TopVue (6ks). Névý oční lékař mi doporučil čočky omezit nebo zvolit kvalitnejsi (ktere budou propoustet vice kysliku a nebude hrozit prorůstání žilek). Čocky nocím každý den, brýle více méně jan každý večer po sundání čoček a dojdutí k posteli :) Doporučíte mi jiné čočky, které by byly kvalitnejsi? Pochopil jsem, ze nahradit TopVue za TopVue Plus by mel byt krok vpřed - poradite neco jineho?

Odpověď info@cocky-online.cz
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. V systému jsme si vyhledali Vaše objednávky, abychom si ověřili, jaké velikostní parametry čoček jste v minulosti objednával, abychom Vám mohli poradit. V komentáři uvádíte, že jste dlouho nosil čočky Optima FW, ale mezi objednávkami registrujeme jen čočky SofLens38 se zakřivením 8,40 mm a průměrem 14,00 mm a čočky TopVue Monhtly se zakřivením 8,60 mm a průměrem 14,00 mm. Oba typy čoček patří do segmentu hydrogelových čoček, které se vyznačují nižší propustností materiálu a vyšším obsahem vody - konkrétně 38 % vody a prodyšností 26 Dk/t. Jestliže Vám lékař doporučil čočky s vyšší propustností kyslíku, bude nutné hledat čočky ze silikon-hydrogelového materiálu. Z našeho sortimentu bychom Vám tedy nabídli např. kontaktní čočky Biofinity, které mají zakřivení 8,60 mm, průměr 14,00 mm, obsah vody 48 % a propustnost kyslíku 160 Dk/t nebo čočky TopVue Air, které mají zakřivení 8,60 mm, průměr 14,20 mm, obsah vody 45 % a propustnost kyslíku 100 Dk/t. U čoček TopVue navíc funguje služba Garance vrácení peněz. V případě, že by Vám čočky z nějakého důvodu nevyhovovaly a budete splňovat podmínky služby, můžete službu využít a Vaše investice se Vám vrátí. Dále jsme si všimli, že poslední objednávky byly s hodnotou dioptrie -5,00. Pakliže máte pocit, že již je korekce nedostatečná, měl byste si nechat přeměřit oči. Je možné, že se již u Vás začíná projevovat presbyopie, jinak řečeno přirozené stárnutí oka. Každopádně by Vám s každou re-aplikací čoček měl pomoci oční specialista. Jakmile budete mít aplikované čočky, které Vám bez výhrad sednou, můžete dále bez obav nakupovat na internetu. Na nevhodný výběr čoček totiž není možné uplatnit reklamaci. Pokud byste měl další otázky, nebo byste chtěl vyhledat další vhodné čočky, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Pěkný den.
Barbora

Dobrý den,používala jsem čočky Frequency 55,BC 8.7,DIA 14.4.Výroba byla ukončena,zajímalo by mě,zda je mohu nahradit čočkami Topvue air.Diky za odpověď!!

Odpověď info@cocky-online.cz
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Čočky Frequency jsou spíše podobné čočkám TopVue Plus. Jsou totiž vyrobené z naprosto stejného hydrogelového materiálu a i po stránce velikostních parametrů jsou velmi podobné. Čočky TopVue Air patří do segmentu silikon-hydrogelových čoček. Takto na dálku Vám, bohužel, nejsme schopni říct, jestli Vám jiný druh materiálu bude vyhovovat. Ovšem značka TopVue disponuje službou Garance vrácení peněz, a tak se nemusíte bát čočky vyzkoušet. V případě, že Vám čočky z nějakého důvodu nesednou a budete splňovat podmínky služby, můžete ji využít a Vaše investice se Vám vrátí. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Pěkný den.
Vendula

Dobrý den, kupovala jsem tento typ čoček průměr DIA 14.20. Nyní je parametr 14.30. Vadí tato změna moc? Nebo mi můžete poradit čočky s DIA 14.20 a BC 8.60? Předem Vám děkuji.

Odpověď info@cocky-online.cz
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. U velikostních parametrů je povolená mezní odchylka ±0,20 mm od hodnot naměřených očním specialistou. Teoreticky by Vám tedy tento rozdíl neměl dělat potíže. Reakce na změny je však velmi individuální a s jistotou nelze říci, zda Vám nové velikostní parametry budou vyhovovat. Značka TopVue však disponuje službou Garance vrácení peněz. Pokud nebudete s čočkami spokojena, můžete službu využít a nepřijdete o své peníze. Budete-li mít další otázky, napište nám, rádi Vám poradíme. Hezký den.
Nikol Lindovská

Dobrý den, nosím biiofinity, chtěla bych adekvátní náhradu, protože jsou hrozně drahé, dají se místo nich použít tyhle, nebo co doporučujete prosím?

Odpověď info@cocky-online.cz
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Otázka komfortu je u nošení kontaktních čoček velmi individuální. Kontaktní čočky Biofinity patří vzhledem k jejich kvalitě a mimořádným vlastnostem k jedněm z nejlepších čoček na trhu. Proto bude obtížné najít adekvátní náhradu ve stejné kvalitě. Čočky TopVue Plus jsou z naprosto odlišného materiálu (hydrogel), a proto mají také naprosto rozdílné vlastnosti. V těchto čočkách nebudete moct přespávat, ale mezi uživateli jsou čočky TopVue Plus přesto velmi oblíbené. U značky TopVue navíc funguje služba Garance vrácení peněz, takže nemusíte mít z vyzkoušení čoček obavy. Bez zkoušky čoček nemáte šanci dopředu zjistit, jestli Vám čočky sednou nebo ne. Pokud Vám tyto čočky nebudou z nějakého důvodu vyhovovat, využijete službu Garance vrácení peněz a Vaše investice se Vám vrátí. Pokud byste měla další otázky, napište nám. Pěkný den.
Pavel B.

Tyto čočky nemají indikátor jestli jsou nasazeny správně. Já nedokážu poznat, že je nemám nasazeny obráceně. Zkoumal jsem to hodinu před zrcadlem a normálně i obráceně nasazené nemají nějaký rozdíl. Řešením bylo je vyhodit. Nebudu se čtvrt roku nervovat. Už před pár lety jsem řešil podobný problém s jinými. Bylo mi vysvětleno, jak to snadno poznat. Na obrázku je to markantní rozdíl. V reálu nikoliv. Tyto čočky jsem vyhodil do popelnice a objednal 14 denní s indikátorem.

Odpověď info@cocky-online.cz - Pavla
Dobrý den, děkujeme Vám za komentář. Je nám velmi líto, že jste s čočkami nebyl spokojený. Indikátor, bohužel, nemají všechny typy čoček. Pokud jste tápal již u prvního páru, mohl jste využít službu Garance vrácení peněz, kterou značka TopVue disponuje a nepřišel byste o vloženou investici. Nicméně doufáme, že jste s novými čočkami spokojený. Ještě jednou Vám děkujeme za Vaši zpětnou vazbu
Stejskal

Dobrý den. Měl jsem čočky Freqency 55 ,8,6, 14,2, -4,0, methafilcon A45%, H2O 55%. Už se nedají sehnat. Dají se nyní použít tyto čočky? TopVue Plus. Parametry jsou stejné Děkuji

Odpověď info@cocky-online.cz
Dobrý den, děkujeme za otázku. TopVue Plus určitě vyzkoušejte. Jsou čočkám Freqency 55 velmi podobné. Kdyby Vám na nich cokoli nevyhovovalo, můžete využít službu Garance vrácení peněz a čočky jsou případně dostupné také v balení po 1 čočce. Pokud budete mít jakékoli další otázky, napište nám. Přejeme Vám hezký den.
Barbora

Dobrý den, používala jsem kontaktní čočky Surevue,. které se již nevyrábí. Doporučujete TopVue Air jako náhradu za ně?

Odpověď info@cocky-online.cz
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Kontaktní čočky Surevue byly vyrobené z hydrogelového materiálu. Jestliže Vám materiál vyhovoval, doporučili bychom Vám spíše tyto kontaktní čočky TopVue Plus, které jsou také hydrogelové. Pakliže byste ráda zkusila kontaktní čočky TopVue Air, které jsou vyrobené ze silikon-hydrogelového materiálu a mají mnohem vyšší propustnost kyslíku, můžete vyzkoušet i ty. U značky TopVue totiž funguje služba Garance vrácení peněz. V případě, že Vám kontaktní čočky nesednou, můžete službu využít a nepřijdete tak o vloženou investici. Pokud byste měla další otázky, napište nám. Prozatím Vám přejeme hezký den.
Kristýna

Dobrý den, používala jsem. čočky TopVue air, ale chtěla bych zkusit tyhle. Chtěla bych se zeptat, jestli se čočky od sebe hodně liší. Děkuji

Odpověď info@cocky-online.cz
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Tento typ kontaktních čoček se od TopVue Air liší v klíčovém parametru. Jsou totiž vyrobené z jiného druhu materiálu. Zatímco čočky TopVue Air jsou ze silikon-hydrogelového materiálu, který se vyznačuje vysokou propustností kyslíku, tak kontaktní čočky TopVue Plus jsou z hydrogelového materiálu, který se vyznačuje vyšším obsahem vody a nižší propustností kyslíku. Čočky rozhodně vyzkoušet můžete. Pokud by Vám materiál nevyhovoval, můžete využít službu Garance vrácení peněz. Bez vyzkoušení však nezjistíte, jestli by Vám čočky vyhovovaly či nikoli. Pokud byste měla další otázky, napište nám. Hezký den.
Petra

Dobrý den, přešla jsem z čoček SoftLens 38 na čočky TopVue Air a jsem nad míru spokojená. Složení silikon-hydrogelových kontaktních čoček mi naprosto vyhovuje, dobře s nimi manipuluje, vůbec je necítím na oku, ale všimla jsem si, že ve slunečném období při sportu mi trochu vadí, jakoby se mi mlžili, nevidím přesně ostře, proto bych ráda vyzkoušela nějaké čočky s UV filtrem, ale dočetla jsem si, že čočky TopVue Plus mají složení jen hydrogelové. Nejsou nějaké stejné čočky jak TopVue Air ale s UV filtrem?

Odpověď info@cocky-online.cz
Dobrý den, děkujeme za otázku. Mrzí nás, že s čočkami nejste 100% spokojená. Bohužel Vám nedokážeme říci, zda Vám bude hydrogeový materiál čoček vyhovovat a nedokážeme ani odhadnout, zda UV filtr v kontaktních čočkách Váš problém vyřeší. TopVue Plus můžete určitě vyzkoušet. U značky je zavedena služba Garance vrácení peněz, takže se nemusíte bát zbytečné investice. Pokud Vám při jiných aktivitách čočky TopVue Air vyhovují, mohly by Vás zajímat jednodenní čočky Daily či TopVue Elite, které UV filtr mají. Mohla byste pak tyto jednodenní čočky používat pouze na sport a jinak nadále nosit TopVue Air. Silikon-hydrogelové čočky u UV filtrem najdete zde. Pokud Vás některé z těchto čoček zaujmou, určitě Vám doporučujeme jejich nákup nejprve konzultovat s kontaktologem. Pokud budete mít další otázky, napište nám. Zatím Vám přejeme hezký den.
Sofka

Přešla jsem ze SofLens 38 na tyhlecty a neměla jsem absolutně žádný problém. Naopak mi jsou mnohem příjemnější. Za mě velká spokojenost s cenou, dopravou a vůbec se vším. Díky.

Veronika

Dobrý den, Ráda bych zkusila nové čočky, nyní mám Switch Evolve +, a občas jsou večer už takové vysušenější a oči mám pak dost unavené. Acuvue Oasys a Biofinity mi nějak nevyhovovaly. Ráda bych, aby čočky měly stejně jako Switch Evolve UV filtr a byly dobré pro citlivé oči. Myslíte, že by TopVue Air mohly být dobrou volbou? Moc děkuji.

Odpověď info@cocky-online.cz
Dobrý den, děkujeme za otázku. Kontaktní čočky TopVue Air určitě vyzkoušet můžete. Je u nich zavedena služba Garance vrácení peněz. Možná by ale mohly být vhodnou volbou tyto TopVue Plus, které jsou vyrobeny z odlišného materiálu, který by mohl být pro Vaše oči vhodnější. I u TopVue Plus funguje služba Garance vrácení peněz. Pokud bychom pro Vás mohli udělat cokoli dalšího, napište nám. Zatím Vám přejeme hezký den.
Milena

Dobrý den, chci se pouze zjistit - píšete že v baleni je šest čoček. Takže by mi tohle balíme mělo vydržet na tři měsíce?

Odpověď info@cocky-online.cz

Dobrý den, děkujeme za dotaz. Pokud potřebujete pro pravé a levé oko stejné dioptrie, pak Vám čočky vydrží na 3 měsíce nošení. Pár čoček vždy vyměníte po 30 dnech. V případě jakýchkoli dotazů se na nás můžete obrátit. Přejeme Vám hezký den.

Marie

Ještě bych se chtěla zeptat, jestli je možné tyto čočky kombinovat s roztokem visionmax

Odpověď info@cocky-online.cz
Dobrý den, děkujeme za Váše dotazy. Zodpovíme oba najednou. Čočky mají velmi jemné manipulační zabarvení ve světlém odstínu modré. S roztokem Max OptiFresh zkušenosti nemáme, ale jde o víceúčelový roztok vhodný na všechny typy měkkých čoček, takže by teoreticky vhodný být měl. My k čočkám TopVue doporučujeme roztok Gelone. Když budete mít jakékoli další otázky, napište nám. Přejeme Vám hezký den.
Marie

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak jsou čočky zabarveny, protože bych si nepředala objednala například rudé čočky. Děkuju a pěkný den

Michaela

Dobrý den, dříve jsem používala čočky Frequency XC se zakřivením 8.5 a byl mi k nim doporučen roztok COMPLETE RevitaLens. Protože výroba čoček Frequency XC byla ukončena, dostala jsem od Vás na vyzkoušení čočky TopVue Plus se zakřivením 8.60. Chtěla bych se zeptat, zda vadí rozdíl v zakřivení a v případě, že mi tyto čočky budou vyhovovat, jaký bych k nim měla používat roztok? Děkuji.

Odpověď info@cocky-online.cz
Dobrý den, díky za otázku. Věříme, že budete s čočkami spokojená. V zakřivení jde o velmi malý rozdíl. Při nošení byste ho neměla pocítit. Mezi čočkami jsou velmi drobné rozdíly ve vlastnostech materiálu, ale snad nepocítíte ani ty. Kdyby Vám na čočkách cokoli nevyhovovalo, můžete využít službu Garance vrácení peněz. K čočkám TopVue Vám doporučujeme roztok Gelone. Když budete mít jakékoli další otázky, napište nám prosím. Přejeme Vám hezký den.
Eva Smrčková

Dobrý den, kdo je výrobcem těchto kontaktních čoček? v předešlém dotazu uvádíte Gelflex ale na jejich webových stránkách tyto čočky uvedeny nejsou

Odpověď info@cocky-online.cz

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Kontaktní čočky vyrábí společnost Gelflex pro značku TopVue. Pokud budete mít další otázky, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

Petra

Dobrý den, doposud jsem používala čočky wilena, ale již se přestaly vyrábět. Tyto čočky by měly být alternativou. Chci se zeptat, u čoček wilens mám zakřivení 8.45 a průměr 14.1., u těchto je 8.6. a průměr 14.2. Je to velký rozdíl nebo by mi čočky měly sedět? Děkuji za odpověď

Odpověď info@cocky-online.cz
Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Aby nedošlo k nedorozumění - tyto kontaktní čočky jsou námi doporučenou alternativou. Kontaktní čočky TopVue Plus doporučujeme zákazníkům, protože je u nich možné využít službu Garance vrácení peněz. Kontaktní čočky z řady TopVue jsou velmi dobře snášeny díky příjemným materiálům a také díky designu čoček, který zajišťuje správné usazení čočky na oko. Mnoho našich zákazníků přešlo na čočky TopVue Plus bez jakýchkoli problémů. Pokud by Vám ale TopVue Plus nevyhovovaly, můžete využít výše zmíněnou Garanci vrácení peněz. Čočky jsou také dostupné v balení po 1 kontaktní čočce. Rozdíl z zakřivení i průměru spadá do obecně uznávaného a přijatelného rozdílu, který by měly oči přijmout. Výrobce kontaktních Wilens bohužel oficiálně náhradu za své čočky neurčil. Pokud budete mít jakékoli otázky, obraťte se na nás. Zatím Vám přejeme hezký den.
Jakub Zahradník

Pro mě jsou čočky Plus úplně v pohodě. Nosím je druhým rokem a jsem spokojený.

Lucie

Dobrý den, mám dioptrie na právě 1.5 a na levé 1.75 oboje na dálku, jaké prosím potřebuji čočky? Děkuji

Odpověď info@cocky-online.cz

Dobrý den, díky za otázku. Korekce do dálky probíhá většinou minusovými dioptriemi. Hodnoty zůstanou nezměné. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.

Dominika

Dobrý den, chtěla bych zeptat, zda je při objednání dvou balení čoček TopVue Plus možné zvolit, které dioptrie mají být pro pravé a které pro levé oko. Nebo jsou čočky navrženy tak, aby "pasovaly" na obě oči? U mých starých čoček to tak nebylo, pokud jsem je omylem zaměnila, oči mě pak pálily a štípaly.

Odpověď info@cocky-online.cz

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Kontaktní čočky jsou stejné pro pravé i levé oko. Podle toho, do jakého oka se vkládají se nerozlišují. Liší se pouze ve zvolených dioptriích (případně dalších volitelných parametrech). Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.

Zdeřek

U mě spokojenost. V práci mi vadily brýle. Tyhle čočky jsou levné a je to super praktické.

Láďa

Dobrý den,používám spokojeně měsíční čočky Top Vue air ale vzhledem k ceně bych je rád nahradil čočkami plus!Typ air mi vyhovuje že jsou jakoby tužší a líp se mi s nimi manipuluje,kdysi se mi s jednodenním čočkami stávalo že se mi čočka přeložila v oku při manipulaci jakoby napůl!Což se mi u modelu air nestává a mám obavu jaký materiál je použity u modelu plus?Přeložení čočky bylo nepříjemným jevem!Pokud je tuhost čočky stejná vybral bych si model plus!

Odpověď info@cocky-online.cz
Dobrý den, děkujeme za Váš komentář. Kontaktní čočky TopVue Air jsou vyrobeny ze silikon-hydrogelového materiálu a mají průměrný obsah vody a vysokou propustnost kyslíku. Silikon-hydrogelové materiály většinou nositelům připadají tužší. Jde ale o subjektivní pocit a čočky je vždy nutné vyzkoušet. Hydrogelové materiály bývají jemnější. TopVue Plus můžete vyzkoušet a případně využít službu Garance vrácení peněz. Pokud bychom pro Vás mohli udělat něco dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.
Jana S.

Baví mě, jak jsou neustále vlhké a příjemné. I když je na konci dne vyndám z očí jsou úplně fresh.

Daniel Vlček

dobrý den používal jsem Frequency XC zakřivení 8,5, lze tyto čočky použít jako alternativu když mají zakřivení 8,6...děkuji

Odpověď info@cocky-online.cz
Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Tento malý rozdíl v zakřivení by neměl představovat problém. Kdyby se ale stalo, ze Vám čočky nebudou jako náhrada vyhovovat, můžete využít službu Garance vrácení peněz. Pokud bychom pro Vás mohli udělat něco dalšího, napište nám. Přejeme Vám hezký den.
Karolína

Dobrý den, používám čočky SWITCH Premier Toric BC 8.7 DIA 14.5. Šli by čočky TopVue Plus použít jako alternativa? Děkuji.

Odpověď info@cocky-online.cz
Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Jako alternativu si musíte zvolit torické čočky, což jsou z řady TopVue čtrnáctidenní TopVue Premium for Astigmatism a měsíční TopVue Air for Astigmatism. U čoček můžete využít službu Garance vrácení peněz. Vaše kontaktní čočky jsou ale naprosto totožné s čočkami Biofinity Toric. Pokud bychom pro Vás mohli udělat něco dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.
Šárka

Přešla jsem na ně z jednodenních. Jsou úplně v pohodě. Bála jsem se, že to bude pro oči šok, ale všechno je v pořádku.

Jana Tihelková

S čočkami jsem velmi spokojená. Určitě doporučuji.

Mimi

Překvapilo mě, jak jsou pohodlné. Teď je nosím druhým rokem a jsem naprosto spokojená.

Jan

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jaký je rozdíl mezi čočkami TopVue Plus a TopVue Air. Děkuji

Odpověď info@cocky-online.cz

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. V obou případech jde o měsíční kontaktní čočky, se stejným průměrem a zakřivením. Rozdíl je zde v materiálu. TopVue Plus jsou z materiálu hydrogelového - vyšší obsah vody a nižší propustnost kyslíku. TopVue Air jsou z materiálu silikon-hydrogelového typu - propustnost kyslíku převažuje nad obsahem vody. Pro každé oči jsou důležitější jiné vlastnosti materiálu. Pokud Vám budeme moci pomoci s čímkoli dalším, napište nám. Přejeme hezký den.

Vlaďka Vintrová

Na měsíční čočky super pohodlnost až do posledního dne. Paráda!

Eliška Prachařová

TopVue Plus mají jedno obrovské Plus. A to že o nich celý měsíc vůbec nevím. Na lepší čočky jsem ještě nenarazila.

Adéla

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je velký problém, když nosím čočky s průměrem 14.00 a tyto mají 14.20 ? předem děkuji =)

Odpověď info@cocky-online.cz
Dobrý den, díky za Váš dotaz. Takový rozdíl v průměru by mělo oko bez problémů tolerovat. Kdyby tomu tak snad nebylo, můžete využít služby Garance vrácení peněz. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.
Orion

Pro mě OK náhrada za frequency. Spokojenost velká.

Anonymous

Dobrý den, píšete, že TOPVUE PLUS jsou náhradní za Frequency 55. Objednávala jsem si zakřivení 8.9, zde nabízíte pouze 8.6. Nebudou mi vadit?

Odpověď info@cocky-online.cz
Dobrý den, TopVue Plus mají asférický design čoček, takže rozdíl v zakřivení by neměl být problém. Nové čočky je navíc vždy nutné vyzkoušet a právě TopVue Plus Vám to umožní. Při dodržení podmínek můžete při jakékoli nespokojenosti využít službu Garance vrácení peněz. Pokud Vám budeme moci pomoci s čímkoli dalším, napište nám. Děkujeme Vám za dotaz a přejeme Vám krásný den.
Pavla Hrubá

Jsem další spokojený zákazník, který na topvue přešel z frequency!

Dáša :)

Nosila jsem Frequency a na tyhle jsem šla, protože se F přestaly vyrábět. Nepocítila jsem žádný rozdíl. Nošení je naprosto OK celý měsíc. Je mi čočky i líto vyhodit, protože mi po měsíci připadají pořád v pohodě, ale zase nechci riskovat.

Adam Vytlanský

Zvažoval jsem koupi, protože řada lidí s nimi nebyla spokojena, ale mě velmi příjemně překvapili určitě je koupím znovu. Čočky neškrábaly, byly pohodlné a manipulace s nimi také na jedničku.

Alena Šidáková

Dobrý den, mohu se zeptat zda je nějaký zásadní rozdíl mezi čočkami Top vue plus a Top vue air? Děkuji

Odpověď info@cocky-online.cz
Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. TopVue Plus jsou vyrobeny z hydrogelového materiálu - vyšší obsah vody a nižší prodyšnost, zatímco TopVue Air ze silikon-hydrogelu - vyšší prodyšnost a nižší obsah vody. Pokud budete mít další otázky, napište nám. Prejeme hezký den.
Tereza Kročilová

Dobrý den, doteď jsem používala měsíční čočky Soflens 59 a chtěla bych zkusit tyto TopVue Plus. Mohu se zeptat, jestli je mezi nimi tolik znát rozdíl třeba v materiálu ze kterých jsou vyrobeny?

Odpověď info@cocky-online.cz
Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Čočky TopVue Plus by měly být vyhovující náhradou. Oba druhy čoček jsou vyrobeny z hydrogelového materiálu, rozdíl v obsahu vody a propustnosti kyslíku je minimální a mají shodný průměr a zakřivení. Čočky TopVue Plus můžete bez obav vyzkoušet a případně využít služby Garance vrácení peněz. Pokud budete mít další otázky, neváhejte se na nás obrátit. Přejeme hezký den.
David Dejlík

Kdybych měla spočítat kolik čoček jsem už zkusila, byla bych tu ještě zítra. Tyhle jsou mi vážně nejpohodlnější. Doufám, že se výrobce nerozhodne s nimi skončit!

Neubauer Patrik

Pohodlí při nošení a snadná péče. Pro mě jsou super. Rád doporučím dalším'

Jitka

Dobrý den. Mohu se zeptat, kdo tyto čočky vyrábí, na krabičce vidím Australia ale není tam firma. Děkuji

Odpověď info@cocky-online.cz

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Čočky jsou vyráběny v Austrálii firmou Gelflex. Přejeme hezký den.

Květa Dohnalová

Dobrý den, lze tyto čočky požít jako náhradu za Frequency 55 ? Frequency 55 mi výborně seděli, ale používám zakřivení 8,9. Čočky TopVue Plus mají zakřivení 8,6. Děkuji

Odpověď info@cocky-online.cz
Dobrý den, u TopVue by neměl tento rozdíl představovat problém, protože čočky TopVue Plus mají asférický design. Je to samozřejmě individuální záležitost a někomu tento rozdíl vyhovovat může, jiným nositelům to může být nepříjemné. Pokud Vám vyhovuje zakřivení 8,90 budou pro Vás lepší variantou náhrady Biomedics 55 Evolution. Pokud budete mít další dotaz, určitě nám napište. Přejeme Vám hezký den.
Zezulová V.

Dobrý den. Doporučuji vám všem! Vůbec nevím, že je mám na sobě.

H. Kleinert

Pohodlné nošení i při delší práci s pc, čtení nebo sledování televize.

Marie Ficová

Doposud mám čočky Acuvue Oasys 14 denní. Mohu vyměnit za TopVue Plus měsíční? Neboť Acuvue Oasys měsíční jsem neobjevila?

Odpověď info@cocky-online.cz
Dobrý den, Marie, děkujeme za Váš dotaz. Měsíční čočky Acuvue Oasys na trhu skutečně nejsou. Doporučili bychom Vám zůstat u stejného materiálu, z jakého byly vyrobeny čočky, které jste používala dosud. Tedy u materiálu silikon - hydrogelového. Pokud chcete přejít na čočky měsíční, můžete vyzkoušet TopVue Air a v případě, že chcete zůstat u čoček čtrnáctidenních, doporučujeme Vám TopVue Premium. Při přechodu na nové čočky vždy existuje riziko, že nebudou vyhovovat. Jde o velice individuální záležitost. U TopVue Air i Premium je možné využít služby Garance vrácení peněz, a pokud by Vám čočky z nějakého důvodu nevyhovovaly, můžete je dle platných podmínek vrátit a my Vám vrátíme peníze. Přejeme hezký den.
Frolíková

V očřích nedráždía manipulace s nimi je naprostá hračka, doporučuji!

Michal

Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda by mohly být tyto čočky jako náhrade za čočky z Grandopticalu (iwear oxygen BC - 8,6; DIA - 14; comfilcon A 52%, H2O 48%). Zda se mi že mi ty čočky uplně nesedí nevydržím v nich déla jak 2 dny v kuse. Dále mám s nima problém když pracuji na PC (vidím rozmazaně). A nebo jsem uvažoval o SofLens 59. S pozdravem a přáním hezkého dne Michal

Odpověď info@cocky-online.cz

Dobrý den, kontaktní čočky, které uvádíte nabízíme pod originálním názvem výrobce Biofinity. Pokud Vám tyto čočky nesedí, můžeme Vám doporučit právě TopVue Plus, které mají tenké okraje, díky čemuž lépe sedí na oku a mohly by Vaše nepříjemnosti vyřešit. Tyto čočky však výrobce nedoporučuje nosit kontinuálně, stejně jako Soflens 59. Pokud se rozhodnete TopVue Plus vyzkoušet a nebudete spokojen, můžete využít Garance vrácení peněz. Děkujeme za Váš dotaz a přejeme hezký den.

Martin Benda

Čočky mi byly doporučeny známou a jsem s nimi velmi spokojený. Neřežou, jsou pohodlné a nevysušují se.

Tereza Piekarzová

Velmi kvalitní čočky, v očích jako kdybych nic neměla. Skvělé dodání do 24h. Souper, moc doporučuji.

Daniela K.

Kvalitní čočky za skvělou cenu. V očích jsou velmi příjemné a snadno se s nimi manipuluje.

Monika Pyšíková

Dobry den, chtela bych se zeptat zda li mohu nosit tyto cocky i v pripade ze bych mela mit prumer 14.00 a tyto jsou 14.20...? A taky bych se rada zeptala zda li se s nimi mohu koupat napr v bazenu. Predem dekuji za odpoved.

Odpověď info@cocky-online.cz

Dobrý den, Moniko, rozdíl v hodnotách průměru by neměl být problém, kontaktní čočka TopVue Plus je velmi přizpůsobivá, tudíž dobře přilne k oku. Pokud by Vám ale tento rozdíl působil potíže, můžete využít naší služby Garance vrácení peněz. Koupání s kontaktními čočkami se příliš nedoporučuje. Kontakt vody a oka s kontaktní čočkou může způsobit nepříjemné infekce. Pokud použijete plavecké brýle, neměl by to být problém. Děkujeme Vám za Váš dotaz a přejeme hezký den.

Kateřina

Dobrý den, používám čočky již pár let, začínala jsem na bausch a lomb, ted mám acuvue (hrůza), nejsem spokojená ani s air optix. chci si objednat čočky top vue. Prosím o radu jaký je rozdíl mezi TopVue Air a TopVue Plus? mám dioptrie pouze na dalekozrakost. děkuji za odpověď.

Odpověď info@cocky-online.cz
Dobrý den, Kateřino,ve Vašem případě bych jednoznačně volila kontaktní čočky TopVue Plus. Obsahují vysoké množství vody, čímž zaručují pohodlí i citlivým očím. Pokud by Vám kontaktní čočky přece jen nevyhovovaly, můžete využít naší služby Garance vrácení peněz. Děkujeme za Váš dotaz a přejeme Vám hezký den.
Hanička

Přestože mají lehce odlišné zakřivení, tak mi skvěle sedí a nijak nedráždí.

Dalibor Janda

Opravdu skvělé čočky ! Jsou lehké, měkké a vůbec nepoznáte že máte něco v oku !! ;)

věra

Dobrý den, jak dlouho mohu mít čočky v očích?

Odpověď info@cocky-online.cz

Dobrý den, TopVue Plus jsou měsíční čočky, můžete je tedy používat 30 dní od prvního vložení do oka.

Gábina Jůzová

Perfektní čočky! Nemám po nich suché nebo podrážděné oči a to ani po dlouhém dni.