Zopakovat poslední objednávku

TopVue Plus (6 čoček)

attributesPrimary

Pondělí 26.3.

cleaner
blank
Cena za položku
346 Kč
346 Kč
Garance výměny
Garance výměny je možnost bezplatné výměny kontaktních čoček v případě, že nedopatřením dojde k chybnému objednání dioptrií nebo v situaci, kdy dojde u zákazníka ke zhoršení oční vady a stávající dioptrie jsou již nevyhovující. Více informací
Cena dopravy:
Pro objednávky nad 200 Kč

Zdarma
Pokud nebudete s čočkami TopVue spokojeni, zašlete nám 4 nepoužité čočky zpět a my Vám vrátíme zaplacenou částku v plné výši. Více informací…
TopVue Plus (6 čoček) - Měsíční kontaktní čočky
Hodnotících: 36

Cena za balíček: 575 Kč
Ušetříte: 60 Kč

Cena za balíček: 665 Kč
Ušetříte: 40 Kč

Kontaktní čočky TopVue Plus

TopVue Plus jsou měsíční kontaktní čočky vyrobené z hydrogelového materiálu Methafilcon A, s vysokým obsahem vody a také ochranným UV filtrem. Čočky jsou pro lepší manipulaci jemně zabarveny.

Každodenní způsob nošení

Kontaktní čočky TopVue Plus jsou určeny pro každodenní nošení s periodou výměny 1 páru po 30 dnech. Na noc je nutné čočky vyjmout a uložit do pouzdra naplněného roztokem.

UV filtr

TopVue Plus jsou vybaveny ochranným UV filtrem zachycujícím škodlivé UVA a UVB záření. Jelikož UV filtr ochrání jen část oka a větší plocha bělma zůstává UV záření vystavena, je třeba ochranu zajistit i slunečními brýlemi.

Hydratace pro zdravé oči

Precizní design čoček TopVue Plus zaručuje správné množství pohybu na oku. To spolu s vysokým obsahem vody (55%) zajišťuje konstantní rehydrataci čoček, což kromě zvyšování pohodlnosti čoček během celodenního nošení také pozitivně působí i na zdraví očí.

Vlastnosti

Dioptrická hodnota: od -15.00 do +6.00
Expirace: 24 měsíců a více
Vyměnit za: 30 dní
Vyrobeno z: Methafilcon A
Spaní s čočkami?: Ne
Množství vody: 55%
Propustnost kyslíku: 27 Dk/t
Průměr: 14.2
UV ochrana: Ano
V balení: 6 čoček
Zakřivení: 8.6

Komentáře

Přidat komentář

 • Eliška Prachařová

  TopVue Plus mají jedno obrovské Plus. A to že o nich celý měsíc vůbec nevím. Na lepší čočky jsem ještě nenarazila.

 • Adéla

  Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je velký problém, když nosím čočky s průměrem 14.00 a tyto mají 14.20 ? předem děkuji =)

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, díky za Váš dotaz. Takový rozdíl v průměru by mělo oko bez problémů tolerovat. Kdyby tomu tak snad nebylo, můžete využít služby Garance vrácení peněz. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.

 • Karolina Hudikova

  Nejhorší čočky co jsem zatím měla. Manipulace strašná, přilnavost k oku katastrofa. Ale největší mínus je ze jsou na 3 měsíce a po 3 nedělích vyhazuji všechny 3 páry protože mi všechny praskli. Tímto bych se chtěla i zeptat jestli je nějaké možné vracení peněz ? Prozatím děkuji.

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš komentář. Je nám líto, že jste měla s čočkami takový problém. Službu Garance vrácení peněz je možné využít pouze při dodržení podmínek. Byla by možná reklamace, ale při té je nutné zaslat poškozené kontaktní čočky k posouzení. Dle Vašeho komentáře jste všechny kontaktní čočky vyhodila, takže Vám bohužel nemůžeme vyjít vstříc. Kontaktní čočky TopVue Plus objednává mnoho našich zákazníku pravidelně a jsou s nimi spokojeni. Bez odborného posouzení nemůžeme odhadnout, kde nastala chyba. Důvodů může být celá řada – vada materiálu, nedostatečná péče o čočky, nevhodná manipulace, slzný film nositele si nemusí vyhovovat s vlastnostmi čoček… Podmínky Garance vrácení peněz jsou snadno dostupné na našem eshopu a v obchodních podmínkách je i pasáž věnována reklamaci. Děkujeme tedy za pochopení a přejeme hezký den.

 • Láďa

  Chci se zeptat zda jsou tyto čočky konstrukčně shodné s multifokálními čočkami TopVueAir Multifocal?Nemyslím prodyšnost,nebo hydrataci,ale takovou tu tvarovou stabilitu!Multifokální jsou o dost tužší a tvarově stabilnější a líp se mi s nimi manipuluje!Vzhledem ke skutečnosti,že dálku mám korigovanou hodnotou 0,5 dioptrie používám v práci jenom čočky na blízko!S jednodenními čočkami TopVue se mi špatně manipuluje,jsou hodně tenounké a občas se mi povede čočku v oku přeložit jakoby na půl,což se mi u multifokální nestalo!Hledá, tedy stejně pevné čočky jako jsou multifok. TopVue! Děkuji

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váši otázku. Pevnost kontaktních čoček by měla být dána materiálem. TopVue Air Multifocal jsou silikon-hydrogelové a v řadě TopVue jsou z totožného materiálu měsíční kontaktní čočky TopVue Air a dvoutýdenní TopVue Premium. Jednodenní čočky z řady TopVue, o kterých píšete, jsou vyrobeny z materiálu hydrogelového, který je všeobecně považován za měkčí a jemnější. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, určitě nám napište. Přejeme hezký den.

 • Libor Vojáček

  Velice špatná manipulace (srovnávám s Biofinity). Z okrajů není dobře rozeznatelná strana čočky, modré zabarvení je dělá viditelnými v oku. Na druhou stranu nejsou nepohodlné. Pro mě celkově nevyhovující.

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi. Je nám líto, že nejste s čočkami spokojen. Můžete samozřejmě využít službu Garance vrácení peněz. Pokud nosíte Biofinity, pak by pro Vás možná byly více vyhovující TopVue Air. V případě jakýkoli dotazů se na nás neváhejte obrátit. Přejeme hezký den.

 • Orion

  Pro mě OK náhrada za frequency. Spokojenost velká.

 • Dobrý den, píšete, že TOPVUE PLUS jsou náhradní za Frequency 55. Objednávala jsem si zakřivení 8.9, zde nabízíte pouze 8.6. Nebudou mi vadit?

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, TopVue Plus mají asférický design čoček, takže rozdíl v zakřivení by neměl být problém. Nové čočky je navíc vždy nutné vyzkoušet a právě TopVue Plus Vám to umožní. Při dodržení podmínek můžete při jakékoli nespokojenosti využít službu Garance vrácení peněz. Pokud Vám budeme moci pomoci s čímkoli dalším, napište nám. Děkujeme Vám za dotaz a přejeme Vám krásný den.

 • Pavla Hrubá

  Jsem další spokojený zákazník, který na topvue přešel z frequency!

 • Dáša :)

  Nosila jsem Frequency a na tyhle jsem šla, protože se F přestaly vyrábět. Nepocítila jsem žádný rozdíl. Nošení je naprosto OK celý měsíc. Je mi čočky i líto vyhodit, protože mi po měsíci připadají pořád v pohodě, ale zase nechci riskovat.

 • Adam Vytlanský

  Zvažoval jsem koupi, protože řada lidí s nimi nebyla spokojena, ale mě velmi příjemně překvapili určitě je koupím znovu. Čočky neškrábaly, byly pohodlné a manipulace s nimi také na jedničku.

 • Alena Šidáková

  Dobrý den, mohu se zeptat zda je nějaký zásadní rozdíl mezi čočkami Top vue plus a Top vue air? Děkuji

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. TopVue Plus jsou vyrobeny z hydrogelového materiálu – vyšší obsah vody a nižší prodyšnost, zatímco TopVue Air ze silikon-hydrogelu – vyšší prodyšnost a nižší obsah vody. Pokud budete mít další otázky, napište nám. Prejeme hezký den.

 • Tereza Kročilová

  Dobrý den, doteď jsem používala měsíční čočky Soflens 59 a chtěla bych zkusit tyto TopVue Plus. Mohu se zeptat, jestli je mezi nimi tolik znát rozdíl třeba v materiálu ze kterých jsou vyrobeny?

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Čočky TopVue Plus by měly být vyhovující náhradou. Oba druhy čoček jsou vyrobeny z hydrogelového materiálu, rozdíl v obsahu vody a propustnosti kyslíku je minimální a mají shodný průměr a zakřivení. Čočky TopVue Plus můžete bez obav vyzkoušet a případně využít služby Garance vrácení peněz. Pokud budete mít další otázky, neváhejte se na nás obrátit. Přejeme hezký den.

 • David Dejlík

  Kdybych měla spočítat kolik čoček jsem už zkusila, byla bych tu ještě zítra. Tyhle jsou mi vážně nejpohodlnější. Doufám, že se výrobce nerozhodne s nimi skončit!

 • Neubauer Patrik

  Pohodlí při nošení a snadná péče. Pro mě jsou super. Rád doporučím dalším'

 • Jitka

  Dobrý den. Mohu se zeptat, kdo tyto čočky vyrábí, na krabičce vidím Australia ale není tam firma. Děkuji

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Čočky jsou vyráběny v Austrálii firmou Gelflex. Přejeme hezký den.

 • Květa Dohnalová

  Dobrý den, lze tyto čočky požít jako náhradu za Frequency 55 ? Frequency 55 mi výborně seděli, ale používám zakřivení 8,9. Čočky TopVue Plus mají zakřivení 8,6. Děkuji

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, u TopVue by neměl tento rozdíl představovat problém, protože čočky TopVue Plus mají asférický design. Je to samozřejmě individuální záležitost a někomu tento rozdíl vyhovovat může, jiným nositelům to může být nepříjemné. Pokud Vám vyhovuje zakřivení 8,90 budou pro Vás lepší variantou náhrady Biomedics 55 Evolution. Pokud budete mít další dotaz, určitě nám napište. Přejeme Vám hezký den.

 • Zezulová V.

  Dobrý den. Doporučuji vám všem! Vůbec nevím, že je mám na sobě.

 • H. Kleinert

  Pohodlné nošení i při delší práci s pc, čtení nebo sledování televize.

 • Marie Ficová

  Doposud mám čočky Acuvue Oasys 14 denní. Mohu vyměnit za TopVue Plus měsíční? Neboť Acuvue Oasys měsíční jsem neobjevila?

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, Marie, děkujeme za Váš dotaz. Měsíční čočky Acuvue Oasys na trhu skutečně nejsou. Doporučili bychom Vám zůstat u stejného materiálu, z jakého byly vyrobeny čočky, které jste používala dosud. Tedy u materiálu silikon – hydrogelového. Pokud chcete přejít na čočky měsíční, můžete vyzkoušet TopVue Air a v případě, že chcete zůstat u čoček čtrnáctidenních, doporučujeme Vám TopVue Premium. Při přechodu na nové čočky vždy existuje riziko, že nebudou vyhovovat. Jde o velice individuální záležitost. U TopVue Air i Premium je možné využít služby Garance vrácení peněz, a pokud by Vám čočky z nějakého důvodu nevyhovovaly, můžete je dle platných podmínek vrátit a my Vám vrátíme peníze. Přejeme hezký den.

 • Frolíková

  V očřích nedráždía manipulace s nimi je naprostá hračka, doporučuji!

 • Michal

  Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda by mohly být tyto čočky jako náhrade za čočky z Grandopticalu (iwear oxygen BC - 8,6; DIA - 14; comfilcon A 52%, H2O 48%). Zda se mi že mi ty čočky uplně nesedí nevydržím v nich déla jak 2 dny v kuse. Dále mám s nima problém když pracuji na PC (vidím rozmazaně). A nebo jsem uvažoval o SofLens 59. S pozdravem a přáním hezkého dne Michal

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, kontaktní čočky, které uvádíte nabízíme pod originálním názvem výrobce Biofinity. Pokud Vám tyto čočky nesedí, můžeme Vám doporučit právě TopVue Plus, které mají tenké okraje, díky čemuž lépe sedí na oku a mohly by Vaše nepříjemnosti vyřešit. Tyto čočky však výrobce nedoporučuje nosit kontinuálně, stejně jako Soflens 59. Pokud se rozhodnete TopVue Plus vyzkoušet a nebudete spokojen, můžete využít Garance vrácení peněz. Děkujeme za Váš dotaz a přejeme hezký den.

 • Martin Benda

  Čočky mi byly doporučeny známou a jsem s nimi velmi spokojený. Neřežou, jsou pohodlné a nevysušují se.

 • Tereza Piekarzová

  Velmi kvalitní čočky, v očích jako kdybych nic neměla. Skvělé dodání do 24h. Souper, moc doporučuji.

 • Daniela K.

  Kvalitní čočky za skvělou cenu. V očích jsou velmi příjemné a snadno se s nimi manipuluje.

 • Monika Pyšíková

  Dobry den, chtela bych se zeptat zda li mohu nosit tyto cocky i v pripade ze bych mela mit prumer 14.00 a tyto jsou 14.20...? A taky bych se rada zeptala zda li se s nimi mohu koupat napr v bazenu. Predem dekuji za odpoved.

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, Moniko, rozdíl v hodnotách průměru by neměl být problém, kontaktní čočka TopVue Plus je velmi přizpůsobivá, tudíž dobře přilne k oku. Pokud by Vám ale tento rozdíl působil potíže, můžete využít naší služby Garance vrácení peněz. Koupání s kontaktními čočkami se příliš nedoporučuje. Kontakt vody a oka s kontaktní čočkou může způsobit nepříjemné infekce. Pokud použijete plavecké brýle, neměl by to být problém. Děkujeme Vám za Váš dotaz a přejeme hezký den.

 • Kateřina

  Dobrý den, používám čočky již pár let, začínala jsem na bausch a lomb, ted mám acuvue (hrůza), nejsem spokojená ani s air optix. chci si objednat čočky top vue. Prosím o radu jaký je rozdíl mezi TopVue Air a TopVue Plus? mám dioptrie pouze na dalekozrakost. děkuji za odpověď.

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, Kateřino,ve Vašem případě bych jednoznačně volila kontaktní čočky TopVue Plus. Obsahují vysoké množství vody, čímž zaručují pohodlí i citlivým očím. Pokud by Vám kontaktní čočky přece jen nevyhovovaly, můžete využít naší služby Garance vrácení peněz. Děkujeme za Váš dotaz a přejeme Vám hezký den.

 • Hanička

  Přestože mají lehce odlišné zakřivení, tak mi skvěle sedí a nijak nedráždí.

 • Dalibor Janda

  Opravdu skvělé čočky ! Jsou lehké, měkké a vůbec nepoznáte že máte něco v oku !! ;)

 • věra

  Dobrý den, jak dlouho mohu mít čočky v očích?

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, TopVue Plus jsou měsíční čočky, můžete je tedy používat 30 dní od prvního vložení do oka.

 • Gábina Jůzová

  Perfektní čočky! Nemám po nich suché nebo podrážděné oči a to ani po dlouhém dni.

TopVue Plus (6 čoček)

TopVue Plus (6 čoček)

TopVue Plus (6 čoček)

346 Kč

Skladem > 1000 ks