TopVue Plus (6 čoček)

Poštovné zdarma
Garance vrácení peněz
Garance výměny
attributesPrimary

Čtvrtek 18.7.

cleaner
blank
Cena za položku
346 Kč
Pokud nebudete s čočkami TopVue spokojeni, zašlete nám 4 nepoužité čočky zpět a my Vám vrátíme zaplacenou částku v plné výši. Více informací…
TopVue Plus (6 čoček) - Měsíční kontaktní čočky
Hodnotících: 47

Cena za balíček: 575 Kč
Ušetříte: 60 Kč
Doprava: ZDARMA

Cena za balíček: 665 Kč
Ušetříte: 40 Kč
Doprava: ZDARMA

Kontaktní čočky TopVue Plus

TopVue Plus jsou měsíční kontaktní čočky vyrobené z hydrogelového materiálu Methafilcon A, s vysokým obsahem vody a také ochranným UV filtrem. Čočky jsou pro lepší manipulaci jemně zabarveny.

Každodenní způsob nošení

Kontaktní čočky TopVue Plus jsou určeny pro každodenní nošení s periodou výměny 1 páru po 30 dnech. Na noc je nutné čočky vyjmout a uložit do pouzdra naplněného roztokem.

UV filtr

TopVue Plus jsou vybaveny ochranným UV filtrem zachycujícím škodlivé UVA a UVB záření. Jelikož UV filtr ochrání jen část oka a větší plocha bělma zůstává UV záření vystavena, je třeba ochranu zajistit i slunečními brýlemi.

Hydratace pro zdravé oči

Precizní design čoček TopVue Plus zaručuje správné množství pohybu na oku. To spolu s vysokým obsahem vody (55%) zajišťuje konstantní rehydrataci čoček, což kromě zvyšování pohodlnosti čoček během celodenního nošení také pozitivně působí i na zdraví očí.

Vlastnosti

Výrobce: TopVue
Zakřivení (BC): 8.60
Průměr (DIA): 14.20
Velikost balení: 6 čoček
Expirace: 24 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 27 Dk/t
Vyměnit za: 30 dnů
Množství vody: 55%
Dioptrie: od -15.00 do +6.00
Materiál: Methafilcon A
Spaní s čočkami?: Ne
UV filtr: Ano

TopVue Air (6 čoček)

Vyzkoušejte naši chytrou alternativu!

TopVue Air se vyznačují extrémní prodyšností při zachování vysokého obsahu vody. Nová technologie výroby je zárukou vysokého komfortu.

Poštovné: ZDARMA
Cena: 425 Kč

Komentáře

Přidat komentář

 • Veronika

  Dobrý den, Ráda bych zkusila nové čočky, nyní mám Switch Evolve +, a občas jsou večer už takové vysušenější a oči mám pak dost unavené. Acuvue Oasys a Biofinity mi nějak nevyhovovaly. Ráda bych, aby čočky měly stejně jako Switch Evolve UV filtr a byly dobré pro citlivé oči. Myslíte, že by TopVue Air mohly být dobrou volbou? Moc děkuji.

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, děkujeme za otázku. Kontaktní čočky TopVue Air určitě vyzkoušet můžete. Je u nich zavedena služba Garance vrácení peněz. Možná by ale mohly být vhodnou volbou tyto TopVue Plus, které jsou vyrobeny z odlišného materiálu, který by mohl být pro Vaše oči vhodnější. I u TopVue Plus funguje služba Garance vrácení peněz. Pokud bychom pro Vás mohli udělat cokoli dalšího, napište nám. Zatím Vám přejeme hezký den.

 • Milena

  Dobrý den, chci se pouze zjistit - píšete že v baleni je šest čoček. Takže by mi tohle balíme mělo vydržet na tři měsíce?

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, děkujeme za dotaz. Pokud potřebujete pro pravé a levé oko stejné dioptrie, pak Vám čočky vydrží na 3 měsíce nošení. Pár čoček vždy vyměníte po 30 dnech. V případě jakýchkoli dotazů se na nás můžete obrátit. Přejeme Vám hezký den.

 • Marie

  Ještě bych se chtěla zeptat, jestli je možné tyto čočky kombinovat s roztokem visionmax

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váše dotazy. Zodpovíme oba najednou. Čočky mají velmi jemné manipulační zabarvení ve světlém odstínu modré. S roztokem Max OptiFresh zkušenosti nemáme, ale jde o víceúčelový roztok vhodný na všechny typy měkkých čoček, takže by teoreticky vhodný být měl. My k čočkám TopVue doporučujeme roztok Gelone. Když budete mít jakékoli další otázky, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

 • Marie

  Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak jsou čočky zabarveny, protože bych si nepředala objednala například rudé čočky. Děkuju a pěkný den

 • Michaela

  Dobrý den, dříve jsem používala čočky Frequency XC se zakřivením 8.5 a byl mi k nim doporučen roztok COMPLETE RevitaLens. Protože výroba čoček Frequency XC byla ukončena, dostala jsem od Vás na vyzkoušení čočky TopVue Plus se zakřivením 8.60. Chtěla bych se zeptat, zda vadí rozdíl v zakřivení a v případě, že mi tyto čočky budou vyhovovat, jaký bych k nim měla používat roztok? Děkuji.

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, díky za otázku. Věříme, že budete s čočkami spokojená. V zakřivení jde o velmi malý rozdíl. Při nošení byste ho neměla pocítit. Mezi čočkami jsou velmi drobné rozdíly ve vlastnostech materiálu, ale snad nepocítíte ani ty. Kdyby Vám na čočkách cokoli nevyhovovalo, můžete využít službu Garance vrácení peněz. K čočkám TopVue Vám doporučujeme roztok Gelone. Když budete mít jakékoli další otázky, napište nám prosím. Přejeme Vám hezký den.

 • Eva Smrčková

  Dobrý den, kdo je výrobcem těchto kontaktních čoček? v předešlém dotazu uvádíte Gelflex ale na jejich webových stránkách tyto čočky uvedeny nejsou

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Kontaktní čočky vyrábí společnost Gelflex pro značku TopVue. Pokud budete mít další otázky, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

 • Petra

  Dobrý den, doposud jsem používala čočky wilena, ale již se přestaly vyrábět. Tyto čočky by měly být alternativou. Chci se zeptat, u čoček wilens mám zakřivení 8.45 a průměr 14.1., u těchto je 8.6. a průměr 14.2. Je to velký rozdíl nebo by mi čočky měly sedět? Děkuji za odpověď

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Aby nedošlo k nedorozumění – tyto kontaktní čočky jsou námi doporučenou alternativou. Kontaktní čočky TopVue Plus doporučujeme zákazníkům, protože je u nich možné využít službu Garance vrácení peněz. Kontaktní čočky z řady TopVue jsou velmi dobře snášeny díky příjemným materiálům a také díky designu čoček, který zajišťuje správné usazení čočky na oko. Mnoho našich zákazníků přešlo na čočky TopVue Plus bez jakýchkoli problémů. Pokud by Vám ale TopVue Plus nevyhovovaly, můžete využít výše zmíněnou Garanci vrácení peněz. Čočky jsou také dostupné v balení po 1 kontaktní čočce. Rozdíl z zakřivení i průměru spadá do obecně uznávaného a přijatelného rozdílu, který by měly oči přijmout. Výrobce kontaktních Wilens bohužel oficiálně náhradu za své čočky neurčil. Pokud budete mít jakékoli otázky, obraťte se na nás. Zatím Vám přejeme hezký den.

 • Jakub Zahradník

  Pro mě jsou čočky Plus úplně v pohodě. Nosím je druhým rokem a jsem spokojený.

 • Lucie

  Dobrý den, mám dioptrie na právě 1.5 a na levé 1.75 oboje na dálku, jaké prosím potřebuji čočky? Děkuji

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, díky za otázku. Korekce do dálky probíhá většinou minusovými dioptriemi. Hodnoty zůstanou nezměné. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.

 • Dominika

  Dobrý den, chtěla bych zeptat, zda je při objednání dvou balení čoček TopVue Plus možné zvolit, které dioptrie mají být pro pravé a které pro levé oko. Nebo jsou čočky navrženy tak, aby "pasovaly" na obě oči? U mých starých čoček to tak nebylo, pokud jsem je omylem zaměnila, oči mě pak pálily a štípaly.

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Kontaktní čočky jsou stejné pro pravé i levé oko. Podle toho, do jakého oka se vkládají se nerozlišují. Liší se pouze ve zvolených dioptriích (případně dalších volitelných parametrech). Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.

 • Zdeřek

  U mě spokojenost. V práci mi vadily brýle. Tyhle čočky jsou levné a je to super praktické.

 • Láďa

  Dobrý den,používám spokojeně měsíční čočky Top Vue air ale vzhledem k ceně bych je rád nahradil čočkami plus!Typ air mi vyhovuje že jsou jakoby tužší a líp se mi s nimi manipuluje,kdysi se mi s jednodenním čočkami stávalo že se mi čočka přeložila v oku při manipulaci jakoby napůl!Což se mi u modelu air nestává a mám obavu jaký materiál je použity u modelu plus?Přeložení čočky bylo nepříjemným jevem!Pokud je tuhost čočky stejná vybral bych si model plus!

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš komentář. Kontaktní čočky TopVue Air jsou vyrobeny ze silikon-hydrogelového materiálu a mají průměrný obsah vody a vysokou propustnost kyslíku. Silikon-hydrogelové materiály většinou nositelům připadají tužší. Jde ale o subjektivní pocit a čočky je vždy nutné vyzkoušet. Hydrogelové materiály bývají jemnější. TopVue Plus můžete vyzkoušet a případně využít službu Garance vrácení peněz. Pokud bychom pro Vás mohli udělat něco dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.

 • Jana S.

  Baví mě, jak jsou neustále vlhké a příjemné. I když je na konci dne vyndám z očí jsou úplně fresh.

 • Daniel Vlček

  dobrý den používal jsem Frequency XC zakřivení 8,5, lze tyto čočky použít jako alternativu když mají zakřivení 8,6...děkuji

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Tento malý rozdíl v zakřivení by neměl představovat problém. Kdyby se ale stalo, ze Vám čočky nebudou jako náhrada vyhovovat, můžete využít službu Garance vrácení peněz. Pokud bychom pro Vás mohli udělat něco dalšího, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

 • Karolína

  Dobrý den, používám čočky SWITCH Premier Toric BC 8.7 DIA 14.5. Šli by čočky TopVue Plus použít jako alternativa? Děkuji.

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Jako alternativu si musíte zvolit torické čočky, což jsou z řady TopVue čtrnáctidenní TopVue Premium for Astigmatism a měsíční TopVue Air for Astigmatism. U čoček můžete využít službu Garance vrácení peněz. Vaše kontaktní čočky jsou ale naprosto totožné s čočkami Biofinity Toric. Pokud bychom pro Vás mohli udělat něco dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.

 • Šárka

  Přešla jsem na ně z jednodenních. Jsou úplně v pohodě. Bála jsem se, že to bude pro oči šok, ale všechno je v pořádku.

 • Jana Tihelková

  S čočkami jsem velmi spokojená. Určitě doporučuji.

 • Mimi

  Překvapilo mě, jak jsou pohodlné. Teď je nosím druhým rokem a jsem naprosto spokojená.

 • Jan

  Dobrý den, chtěl bych se zeptat jaký je rozdíl mezi čočkami TopVue Plus a TopVue Air. Děkuji

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. V obou případech jde o měsíční kontaktní čočky, se stejným průměrem a zakřivením. Rozdíl je zde v materiálu. TopVue Plus jsou z materiálu hydrogelového – vyšší obsah vody a nižší propustnost kyslíku. TopVue Air jsou z materiálu silikon-hydrogelového typu – propustnost kyslíku převažuje nad obsahem vody. Pro každé oči jsou důležitější jiné vlastnosti materiálu. Pokud Vám budeme moci pomoci s čímkoli dalším, napište nám. Přejeme hezký den.

 • Vlaďka Vintrová

  Na měsíční čočky super pohodlnost až do posledního dne. Paráda!

 • Eliška Prachařová

  TopVue Plus mají jedno obrovské Plus. A to že o nich celý měsíc vůbec nevím. Na lepší čočky jsem ještě nenarazila.

 • Adéla

  Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je velký problém, když nosím čočky s průměrem 14.00 a tyto mají 14.20 ? předem děkuji =)

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, díky za Váš dotaz. Takový rozdíl v průměru by mělo oko bez problémů tolerovat. Kdyby tomu tak snad nebylo, můžete využít služby Garance vrácení peněz. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.

 • Orion

  Pro mě OK náhrada za frequency. Spokojenost velká.

 • Dobrý den, píšete, že TOPVUE PLUS jsou náhradní za Frequency 55. Objednávala jsem si zakřivení 8.9, zde nabízíte pouze 8.6. Nebudou mi vadit?

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, TopVue Plus mají asférický design čoček, takže rozdíl v zakřivení by neměl být problém. Nové čočky je navíc vždy nutné vyzkoušet a právě TopVue Plus Vám to umožní. Při dodržení podmínek můžete při jakékoli nespokojenosti využít službu Garance vrácení peněz. Pokud Vám budeme moci pomoci s čímkoli dalším, napište nám. Děkujeme Vám za dotaz a přejeme Vám krásný den.

 • Pavla Hrubá

  Jsem další spokojený zákazník, který na topvue přešel z frequency!

 • Dáša :)

  Nosila jsem Frequency a na tyhle jsem šla, protože se F přestaly vyrábět. Nepocítila jsem žádný rozdíl. Nošení je naprosto OK celý měsíc. Je mi čočky i líto vyhodit, protože mi po měsíci připadají pořád v pohodě, ale zase nechci riskovat.

 • Adam Vytlanský

  Zvažoval jsem koupi, protože řada lidí s nimi nebyla spokojena, ale mě velmi příjemně překvapili určitě je koupím znovu. Čočky neškrábaly, byly pohodlné a manipulace s nimi také na jedničku.

 • Alena Šidáková

  Dobrý den, mohu se zeptat zda je nějaký zásadní rozdíl mezi čočkami Top vue plus a Top vue air? Děkuji

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. TopVue Plus jsou vyrobeny z hydrogelového materiálu – vyšší obsah vody a nižší prodyšnost, zatímco TopVue Air ze silikon-hydrogelu – vyšší prodyšnost a nižší obsah vody. Pokud budete mít další otázky, napište nám. Prejeme hezký den.

 • Tereza Kročilová

  Dobrý den, doteď jsem používala měsíční čočky Soflens 59 a chtěla bych zkusit tyto TopVue Plus. Mohu se zeptat, jestli je mezi nimi tolik znát rozdíl třeba v materiálu ze kterých jsou vyrobeny?

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Čočky TopVue Plus by měly být vyhovující náhradou. Oba druhy čoček jsou vyrobeny z hydrogelového materiálu, rozdíl v obsahu vody a propustnosti kyslíku je minimální a mají shodný průměr a zakřivení. Čočky TopVue Plus můžete bez obav vyzkoušet a případně využít služby Garance vrácení peněz. Pokud budete mít další otázky, neváhejte se na nás obrátit. Přejeme hezký den.

 • David Dejlík

  Kdybych měla spočítat kolik čoček jsem už zkusila, byla bych tu ještě zítra. Tyhle jsou mi vážně nejpohodlnější. Doufám, že se výrobce nerozhodne s nimi skončit!

 • Neubauer Patrik

  Pohodlí při nošení a snadná péče. Pro mě jsou super. Rád doporučím dalším'

 • Jitka

  Dobrý den. Mohu se zeptat, kdo tyto čočky vyrábí, na krabičce vidím Australia ale není tam firma. Děkuji

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Čočky jsou vyráběny v Austrálii firmou Gelflex. Přejeme hezký den.

 • Květa Dohnalová

  Dobrý den, lze tyto čočky požít jako náhradu za Frequency 55 ? Frequency 55 mi výborně seděli, ale používám zakřivení 8,9. Čočky TopVue Plus mají zakřivení 8,6. Děkuji

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, u TopVue by neměl tento rozdíl představovat problém, protože čočky TopVue Plus mají asférický design. Je to samozřejmě individuální záležitost a někomu tento rozdíl vyhovovat může, jiným nositelům to může být nepříjemné. Pokud Vám vyhovuje zakřivení 8,90 budou pro Vás lepší variantou náhrady Biomedics 55 Evolution. Pokud budete mít další dotaz, určitě nám napište. Přejeme Vám hezký den.

 • Zezulová V.

  Dobrý den. Doporučuji vám všem! Vůbec nevím, že je mám na sobě.

 • H. Kleinert

  Pohodlné nošení i při delší práci s pc, čtení nebo sledování televize.

 • Marie Ficová

  Doposud mám čočky Acuvue Oasys 14 denní. Mohu vyměnit za TopVue Plus měsíční? Neboť Acuvue Oasys měsíční jsem neobjevila?

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, Marie, děkujeme za Váš dotaz. Měsíční čočky Acuvue Oasys na trhu skutečně nejsou. Doporučili bychom Vám zůstat u stejného materiálu, z jakého byly vyrobeny čočky, které jste používala dosud. Tedy u materiálu silikon – hydrogelového. Pokud chcete přejít na čočky měsíční, můžete vyzkoušet TopVue Air a v případě, že chcete zůstat u čoček čtrnáctidenních, doporučujeme Vám TopVue Premium. Při přechodu na nové čočky vždy existuje riziko, že nebudou vyhovovat. Jde o velice individuální záležitost. U TopVue Air i Premium je možné využít služby Garance vrácení peněz, a pokud by Vám čočky z nějakého důvodu nevyhovovaly, můžete je dle platných podmínek vrátit a my Vám vrátíme peníze. Přejeme hezký den.

 • Frolíková

  V očřích nedráždía manipulace s nimi je naprostá hračka, doporučuji!

 • Michal

  Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda by mohly být tyto čočky jako náhrade za čočky z Grandopticalu (iwear oxygen BC - 8,6; DIA - 14; comfilcon A 52%, H2O 48%). Zda se mi že mi ty čočky uplně nesedí nevydržím v nich déla jak 2 dny v kuse. Dále mám s nima problém když pracuji na PC (vidím rozmazaně). A nebo jsem uvažoval o SofLens 59. S pozdravem a přáním hezkého dne Michal

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, kontaktní čočky, které uvádíte nabízíme pod originálním názvem výrobce Biofinity. Pokud Vám tyto čočky nesedí, můžeme Vám doporučit právě TopVue Plus, které mají tenké okraje, díky čemuž lépe sedí na oku a mohly by Vaše nepříjemnosti vyřešit. Tyto čočky však výrobce nedoporučuje nosit kontinuálně, stejně jako Soflens 59. Pokud se rozhodnete TopVue Plus vyzkoušet a nebudete spokojen, můžete využít Garance vrácení peněz. Děkujeme za Váš dotaz a přejeme hezký den.

 • Martin Benda

  Čočky mi byly doporučeny známou a jsem s nimi velmi spokojený. Neřežou, jsou pohodlné a nevysušují se.

 • Tereza Piekarzová

  Velmi kvalitní čočky, v očích jako kdybych nic neměla. Skvělé dodání do 24h. Souper, moc doporučuji.

 • Daniela K.

  Kvalitní čočky za skvělou cenu. V očích jsou velmi příjemné a snadno se s nimi manipuluje.

 • Monika Pyšíková

  Dobry den, chtela bych se zeptat zda li mohu nosit tyto cocky i v pripade ze bych mela mit prumer 14.00 a tyto jsou 14.20...? A taky bych se rada zeptala zda li se s nimi mohu koupat napr v bazenu. Predem dekuji za odpoved.

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, Moniko, rozdíl v hodnotách průměru by neměl být problém, kontaktní čočka TopVue Plus je velmi přizpůsobivá, tudíž dobře přilne k oku. Pokud by Vám ale tento rozdíl působil potíže, můžete využít naší služby Garance vrácení peněz. Koupání s kontaktními čočkami se příliš nedoporučuje. Kontakt vody a oka s kontaktní čočkou může způsobit nepříjemné infekce. Pokud použijete plavecké brýle, neměl by to být problém. Děkujeme Vám za Váš dotaz a přejeme hezký den.

 • Kateřina

  Dobrý den, používám čočky již pár let, začínala jsem na bausch a lomb, ted mám acuvue (hrůza), nejsem spokojená ani s air optix. chci si objednat čočky top vue. Prosím o radu jaký je rozdíl mezi TopVue Air a TopVue Plus? mám dioptrie pouze na dalekozrakost. děkuji za odpověď.

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, Kateřino,ve Vašem případě bych jednoznačně volila kontaktní čočky TopVue Plus. Obsahují vysoké množství vody, čímž zaručují pohodlí i citlivým očím. Pokud by Vám kontaktní čočky přece jen nevyhovovaly, můžete využít naší služby Garance vrácení peněz. Děkujeme za Váš dotaz a přejeme Vám hezký den.

 • Hanička

  Přestože mají lehce odlišné zakřivení, tak mi skvěle sedí a nijak nedráždí.

 • Dalibor Janda

  Opravdu skvělé čočky ! Jsou lehké, měkké a vůbec nepoznáte že máte něco v oku !! ;)

 • věra

  Dobrý den, jak dlouho mohu mít čočky v očích?

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, TopVue Plus jsou měsíční čočky, můžete je tedy používat 30 dní od prvního vložení do oka.

 • Gábina Jůzová

  Perfektní čočky! Nemám po nich suché nebo podrážděné oči a to ani po dlouhém dni.

TopVue Plus (6 čoček)

TopVue Plus (6 čoček)

TopVue Plus (6 čoček)

346 Kč

Skladem > 1000 ks