Garance vrácení peněz

TopVue Monthly (6 čoček)

359 Kč
100% doporučuje
Poštovné i osobní odběr máte ZDARMA
Skladem
Kdy odešleme? pátek 19.4. zvolte své parametry
Vybrat parametry i pro druhé oko
Přidat 259 Kč 214 Kč
Poštovné i osobní odběr máte ZDARMA

Výhodné balíčky

Kontaktní čočky TopVue Monthly

Komfortní čočky za velmi příjemnou cenu

Měsíční kontaktní čočky TopVue Monthly - velmi pohodlné a dobře snášené hydrogelové čočky s přídavkem výjimečně efektivní lubrikační látky - hyaluronátu sodného a zvlhčovací látky PEG (polyethylengly­kol), které zajišťují celodenní zvlhčení a maximální pohodlí. Hyaluronát sodný - kyselina hyaluronová je látka pro lidské tělo přirozená. Kromě kloubních a jiných tělních tekutin je obsažena také v očním sklivci.

Ochrana zraku před UV zářením

TopVue Monthly jsou jako jedny z mála čoček vybaveny UV filtrem zachycujícím škodlivé UVA a UVB záření. Obsah UV filtru je u kontaktních čoček nespornou výhodou, neboť je poskytnuta ochrana nejdůležitějším očním částem. Při ochraně očí před UV paprsky se však nelze plně spoléhat pouze na kontaktní čočky s UV filtrem - je třeba také chránit oční okolí. Kombinace kontaktních čoček s UV filtrem a slunečních brýlí poskytne Vašim očím nejlepší možnou ochranu.

Perfektní design okrajů

ztenčené okraje čoček topvue
Čočky TopVue Monthly jsou konstruovány na základě designu s velmi tenkými okraji. Oční víčko s okrajem čočky při každém mrknutí přichází do styku. Pokud okraj čočky vytváří "schod", můžeme čočku v oku cítit. Navzdory tomu že se jedná o velmi málo diskutovaný faktor, je to právě způsob zakončení čočky, který je pro pohodlí kontaktních čoček rozhodující.

Kvalitní stabilní korekce

TopVue Monthly disponují stabilní optickou korekcí, které je dosaženo precizně vyváženou dioptrickou mohutností v celé optické zóně. Čočky díky tomu poskytují kvalitní vidění za všech světelných podmínek, což oceníte obzvláště při řízení vozidla za šera.

Technologie AQUAMAX - snažší manipulace

topvue - technologie aquamax Kontaktní čočky TopVue Monthly využívají při aplikaci UV filtru inovativní technologický postup AQUAMAX, který nemá negativní dopad na vlastnosti čoček, ale naopak jim zajišťuje lepší mechanické vlastnosti usnadňující manipulaci s nimi a vysoký stupeň komfortu během nošení.


Způsob užívání

TopVue Monthly nejsou určené k ponechání v oku během spánku. Na konci dne je třeba čočky vyjmout, vydezinfikovat a na noc uložit do pouzdra s roztokem. Každý pár je nutné nahradit novým po uplynutí 30 dní od otevření blistru.

Použitým materiálem je hydrogel Polymacon. Obsah vody činí 38 % a propustnost pro kyslík je deklarována na úrovni 26 Dk/t.

Vlastnosti - TopVue Monthly (6 čoček)

Výrobce: TopVue
Zakřivení (BC): 8.60
Průměr (DIA): 14.00
Velikost balení: 6 čoček
Expirace: 24 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 26 Dk/t
Vyměnit za: 30 dnů
Množství vody: 38%
Dioptrie: od -12.00 to +4.00
Spaní s čočkami?: Ne
Materiál: Polymacon
Název produktu: TopVue Monthly
UV filtr: Ano
Hyaluronát sodný: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Péče o Vaše oči

Komentáře (41)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Lenka

Dobrý den, tyto čočky nosím už dlouhé roky bez problémů. Mnulý měsíc, 15. den nošení začalo být jedno oko podrážděné (slzení, světloplachost, řezání).Po pár dnech chození v brýlích jsem zkusila čočky nasadit znovu a po dvou hodinách se problém znovu opakoval, následovaly asi 2 hodiny v brýlích, než se oči relativně uklidnily. Oční lékař nenašel žádný problém na očích a doporučil denní čočky. Objednala jsem TV Daily a nebyl s nimi problém. Před 5ti dny jsem zkusila opět tyto měsíční čočky (nové, z blistru) a dnes se problém opakoval. Ráda bych zůstala u měsíčních čoček, jen nevím kudy kam. Může být např. problém s průměrem, který by dráždil - Daily 14,20 - Monthly 14,00. Uvažuji o TV Air, pomohla by velká propustnost kyslíku ?

Odpověď info@cocky-online.cz
Dobrý den, děkujeme Vám za komentář. Je nám velice líto, že Vám tyto kontaktní čočky přestaly vyhovovat. Stává se, že čočky, s kterými je uživatel celé roky spokojený, najednou začnou být nepříjemné. Čočky jsou stále „cizím předmětem“ v oku. Časem si oči vůči materiálu mohou vytvořit averzi. Čočky se poté stávají nekomfortní a uživatel je nucen hledat alternativní čočky. Někteří uživatelé záměrně střídají značky, aby této situaci předešli. Jestliže Vám oční lékař doporučil jednodenní kontaktní čočky, pak byste se jeho radou, alespoň na čas, měla řídit. Jednodenní čočky stále patří k nejzdravějšímu způsobu užívání kontaktních čoček. TopVue Air by pro Vás mohla být velmi dobrá alternativa. Čočky jsou ze silikon-hydrogelového materiálu a mezi uživateli jsou velmi oblíbené. V případě, že by Vám čočky TopVue Air nevyhovovaly, pak můžete využít službu Garance vrácení peněz. Pokud byste měla další otázky, napište nám. Hezký den.
Ludmila Staňková

Všechno v pořádku. Čočky jsou pohodlné, příjemné, vydrží mi celé 4 týdny.

Urbítko

Už tři roky nošení bez sebemenšího problému.

matylda patryšová

U mě nikdy žádný problém. Nosím tyhle měsíční už dobré čtyři roky. Na kontrolách u doktorky je všechno v pořádku.

Břéťa

Čočky jsou super tvarované. Sedí mi v očích perfektně.

Agáta

U mě stále spokojenost. Čočky mi před rokem doporučila slečna na zákaznické lince a od té doby nosím čočky šťastně a spokojeně :)

Dvořáčková Karolína

Jsem s nimi spokojená. Nosím je 5 let bez jakéhokoli problému.

Dominik H.

Jsou na trhu už celkem dlouho a oceňuji, že se kvalita nijak nezměnila. Jsou stále stejně super :)

Adriana Klusová

Potěšili jste s ochotou zaslání do zahraničí. Ještě jednou vám děkuji. Ochota a vstřícný přístup je nadevše :)

Martin Lukš

Super cena. Čočky mi sedí. Jsem spokojený.

Cilka L.

Já jsem spokojená. Čočky jsou mi pohodlné celý den. Neměla jsem s nimi problém ani když jsem si po obědě schrupla. Prostě nic. Cena je skvělá. Lepší čočky se mi budou těžko hledat.

Sára M

Jiné čočky mi takhle pohodlné nikdy nebyly. Přidávám se ke spokojeným nositelům a zákazníkům.

Nicol Vodičková

Všichni je chválí a už vím proč :) Takže se přidávám s pochvalným komentářem a moc děkuji za tak skvělé čočky.

Vojáček David

Cena je super a čočky mi vyhovují, takže OK

Klusáček D.

Za mě naprosto super! Vydrží dlouho pohodlné a vlhké.

L. Korandová

dokonale mi sedí! Jenom mohu potvrdit kladné recenze.

Petr Kovařík

Měkký, tenký a příjemný materiál. Jsou velmi šetrné a snadno se aplikují.

Petra Lesáková

Dobrý den, jaký je prosím rozdíl mezi těmito čočkami a TopVue Plus?

Odpověď info@cocky-online.cz

Dobrý den, kontaktní čočky TopVue Plus jsou novější a vyrobené z nové generace hydrogelového materiálu. Obsahují více vody a lépe zvlhčují oko. Také jsou pohodlnější a dobře je snáší i citliví nositelé. Děkujeme za Váš dotaz a přejeme hezký den.

Nela

Jsou velmi tenké, netrhají se a mají příznivou cenu

Martin Janáček

S nakoupenými čočkami jsem vážně spokojený, nedráždí, nevysušují se a lehce se aplikují i vyndavají.

Richard

Nosím je i 12 hodin denně a komfort nošení je nezměněný.

Šusteková Zorka

Dobrý den, kolik mají prosím tyto čočky obsah vody? Děkuji

Odpověď info@cocky-online.cz

Dobrý den, tyto čočky obsahují 38 % vody.

Simona H.

Skvělé měsíční čočky! dražší konkurence mě v oku vadila, ale s těmito jsem spokojená.

David

Dobrý den, chtěl bych zkusit jiné čočky, i přesto, že mi 2-týdenní Acuvue Oasys sedí. Jsou tyhle čočky vhodné, či podobné pro přechod z Oasysek? Zaráží mě velmi malá propustnost kyslíku. Jaké jiné čočky byste mi doporučili? Díky

Odpověď info@cocky-online.cz

Dobrý den, kontaktní čočky TopVue Monthly Vám můžeme vřele doporučit k vyzkoušení neboť mají u našich zákazníků vesměs kladné ohlasy a navíc na ně poskytujeme garanci vrácení peněz. V případě, že by Vám nevyhovovaly, nám je zašlete zpět a my Vám vrátíme peníze.

Radka

Dobrý den, u jednodenních čoček mám poloměr zakřivení 9. Budou tyto čočky sedět i se zakřivení 8,6? Děkuji za odpověď.

Odpověď info@cocky-online.cz

Dobrý den, jestli Vám bude jiné zakřivení vyhovovat, nebo ne, se nedá bez předchozího vyzkoušení přesně určit, záleží na citlivosti očí. V případě kontaktních čoček TopVue Monthly nabízíme našim zákazníkům garanci vrácení peněz. Čočky si tedy můžete bez obav objednat na zkoušku, pokud Vaše oko nesnese rozdíl v zakřivení, jednoduše čočky zašlete zpět a my Vám za ně vrátíme peníze.

Vendy

čočky netlačí, neřežou a jsou velmi pohodlné! spokojenost

Chrvalova Renata

Dobrý den dělají se čočky nad +8 dioptrii.

Odpověď info@cocky-online.cz

Dobrý den, kontaktní čočky TopVue Monthly jsou v nabídce pouze v dioptrické škále od -12.00 do +4.00.

Daniel

Dobrý den, mám tydle čočky zakoupené na této stránce. Chtěl bych se zeptat co způsobuje zamlžené vidění v osvětlených místnostech, když se venku setmí a při pohledu do telefonu či směrem k světlu. Čočka v oku není těsná a má volný pohyb. Děkuji za odpověď.

Odpověď info@cocky-online.cz
Dobrý den, takto na dálku bez provedení potřebných vyšetření bohužel nelze stanovit příčinu Vašich obtíží. Doporučujeme Vám vyzkoušet některé lubrikační oční kapky z naší nabídky zvlhčujících očních kapek pro potřeby kontaktních čoček, které naleznete zde. Použití kapek by mohlo Váš problém vyřešit.
Petr

Parádní čočky, tenké a v očích sedí perfektně. Zůstanu u tohoto typu:-)

Emil

Super tenké, super levné. Pohodlné a necítím je. Co dodat... Doporučuji

Anonymous

čočky jsem také vyzkoušela, hlavně kvuli tomu, že jsou levné a žádné problémy nepociťuji. Poctivě čistím a ukládám do roztoku a vše je v pořádku.

Anonymous

Dneska ráno jsem si čočky poprvé nasadila, zlákala mě výhodná cena. Jsem napnutá, jak mi budou vyhovovat, ale zatím to vypadá více než slibně. Sedím v práci u počítače, oči neslzí ani nepálí, zatím velká spokojenost :-)

Michaela

Dobrý den, budou ještě k dispozici čočky s dioptrií -2,50? Předem děkuji za odpověď.

Odpověď info@cocky-online.cz

Dobrý den, ano tyto čočky ve Vámi požadovaných dioptriích budou k dispozici během tohoto týdne po naskladnění nové dodávky zboží. Děkujeme za pochopení

Hana

Dobrý den.Mohu používat tyto čočky když mám zakřivení 8.7?

Odpověď info@cocky-online.cz

Dobrý den, parametru zakřivení čoček již v dnešní době není přisuzován takový význam jako dříve. Většina čoček již disponuje asférickým designem, který se lépe přizpůsobuje tvaru oka. U čoček TopVue při Vaší nespokojenosti garantujeme vrácení peněz, nemusíte se tedy obávat zbytečné finanční investice. Pokud Vám čočky z jakéhokoliv důvodu nebudou vyhovovat, zašlete je zpět a my Vám vrátíme peníze. Věříme, že pokud se čočky rozhodnete vyzkoušet, budete s nimi spokojena.

J.S.

Dobrý den, je velký problém změna z průměru čoček 14,2 mm na 14 mm?

Odpověď info@cocky-online.cz

Dobrý den, na základě výzkumů se v dnešní době soudí, že obecně je lidské oko schopno tolerovat odchylku v průměru, která činí právě maximálně dvě desetiny milimetru. Pokud se obáváte, že Vám čočky nebudou vyhovovat, nemusíte si v případě TopVue dělat starosti, neboť u nich garantujeme při Vaší nespokojenosti vrácení peněz. Nemusíte se tedy obávat zbytečné finanční investice.

Eva Horníčková

Na TopVue jsem přešla z Acuvue Oasys. Bála jsem se jiného zakřivení, ale vůbec jsem nepoznala rozdíl. Čočky seděli stejně dobře jako původní, řekla bych, že TopVue byly v očích příjemnější, vlhké a nedřely. Zůstávám u nich a můžu doporučit.

Stančíková Marie

Tyto čočky už nosím asi dva roky, jediné co mi sedí, někdy zapomenu sundat a i ráno je to úplně v pohodě.

Anonymous

Dobrý den, chci přejít z čoček Surevue a na TopVue, bohužel mám zakřivení 8,4 a tyto čočky mají jen 8,6, bude to nějakým zásadním způsobem vadit?

Odpověď info@cocky-online.cz

Dobrý den, rozhodně se nemusíte obávat vyzkoušení kontaktních čoček TopVue, u kterých garantujeme vrácení peněz v případě, že Vám nebudou vyhovovat. Rozdíl v zakřivení nenese již takový význam jako tomu bylo v minulosti, protože v současné době se již vyrábí kontaktní čočky s asférických designem, které se vyznačují tím, že nemají stejné zakřivení ve všech bodech na čočce. Znamená to, že nošení těchto čoček je výrazně pohodlnější, protože lépe přilnou k oku.

Martina

Vyzkoušela jsem přechod z Pure Vision a musím říct, že jsem spokojená. Čocky dobře sedí, nedráždí oko a cena je skvělá. Zaačátečníkům bych ale tyto čočky nedoporučila - jsou tenoučké. Manipulace musí být velice opatrná a nasazení obtížnější, než třeba u Pure Vision.

Michal

Naprosto v pohodě, přešel jsem ze Surevue a jsem maximálně spokojený. Doporučuji

Kateřina Novotná

Měla bych zájem vyzkoušet tyto čočky, můžete mi prosím napsat, zda je možné s nimi přespávat? Děkuji předem za odpověď

Odpověď info@cocky-online.cz

Dobrý den, kontaktní čočky Topvue nejsou určené k přespávání, jsou vyrobeny z materiálu, který není vhodný pro kontinuální nošení. Kontaktní čočky, které jsou vhodné pro kontinuální nošení jsou vyrobeny ze #, který má mimo jiné vysokou propustnost pro kyslík. Díky této vlastnosti je rohovka dostatečně zásobena kyslíkem i v době spánku. O vhodnosti kontinuálního nošení kontaktních čoček je nutné se poradit s Vaším očním lékařem, který Vám čočky aplikovat. Děkujeme za Váš dotaz.