Zopakovat poslední objednávku

TopVue Elite (30 čoček) Akce


Výhodnější balení: TopVue Elite (90 čoček) - 1199 Kč (ušetříte 76 Kč)

attributesPrimary

Pátek 15.12.

cleaner
blank
Cena za položku
425 Kč
425 Kč 445 Kč
Garance výměny
Garance výměny je možnost bezplatné výměny kontaktních čoček v případě, že nedopatřením dojde k chybnému objednání dioptrií nebo v situaci, kdy dojde u zákazníka ke zhoršení oční vady a stávající dioptrie jsou již nevyhovující. Více informací
Cena dopravy:
Pro objednávky nad 200 Kč

Zdarma
Pokud nebudete s čočkami TopVue spokojeni, zašlete nám 26 nepoužitých čoček zpět a my Vám vrátíme zaplacenou částku v plné výši. Více informací…
TopVue Elite (30 čoček) - Jednodenní kontaktní čočky
Hodnotících: 188

Čočky TopVue Elite

Kontaktní čočky TopVue Elite jsou jednodenními čočkami vyrobenými z hydrogelového materiálu nejnovější generace, díky čemuž zaručují vysoce komfortní nošení. Patří do oblíbené řady TopVue. Inovativní design a použitá špičková technologie Radial EDGE spolu s pokrokovým Biomoist Gelflex zajišťují pohodlí po celý den nošení. Materiál Methafilcon B s obsahem vody 57 % zabraňuje vysoušení oka, a proto oči nedráždí. Čočky jsou pro jednodušší manipulaci zbarveny do modra a jsou vybaveny UV filtrem, který vaše oko chrání před škodlivým UVA a UVB zářením. Díky poskytujícímu pohodlí tyto čočky vyhovují 99 % nositelů.

Čočky TopVue Elite nabízíme také ve výhodném balení 90 čoček.

Celodenní komfort díky Radial Edge

Jedinečná technologie Radial Edge vytváří na čočce rovnoměrně tenké okraje, které snižují kontakt čočky s očním víčkem, čímž se zvyšuje komfort nošení.

Dokonalá hydratace s Biomoist Gelflex

Biomoist Gelflex se skládá z dvojice kvalitních zvlhčovadel, které jsou velmi podobné přirozenému očnímu filmu, a tak zabraňují vysušování oční čočky a nepříjemným pocitům. Obsahuje také unikátní čistící látky, které zabraňují tvorbě nečistot na povrchu čočky, a tím ještě výrazně zvyšuje nositelovo pohodlí.

Ochranný UV filtr

Denní čočky TopVue Elite jsou opatřeny také UV filtrem, který zachycuje škodlivé UVA a UVB záření. Kontaktní čočky ale chrání pouze část vašeho oka, kterou zakrývají. Z tohoto důvodu je stále důležité nosit i sluneční brýle.

Nejzdravější nošení čoček

Jednodenní kontaktní čočky jsou vůbec tím nejzdravějším způsobem nošení čoček. Každý den používáte nový pár, na kterém nemohou být usazeniny ani jiné nečistoty z předešlého dne. Snižuje se tedy riziko infekce či jiných nežádoucích účinků. Při používání čoček TopVue Elite také nepotřebujete žádné roztoky ani pouzdra. Jednoduše si čočku ráno nasadíte a večer ji vyhodíte.

Vlastnosti

Dioptrická hodnota: od -15.00 do +6.00
Expirace: 24 měsíců a více
Vyměnit za: 1 den
Vyrobeno z: Methafilcon B
Spaní s čočkami?: Ne
Množství vody: 57%
Propustnost kyslíku: 27 Dk/t
Průměr: 14.2
UV ochrana: Ano
V balení: 30 čoček
Zakřivení: 8.6

Komentáře

Přidat komentář

 • tomáš

  Taky hlásím spokojenost!!!! :)

 • David S.

  Na doporučení zákaznického servisu jsem je vyzkoušel místo čoček Trueye - a TopVue jsou pro mě mnohem pohodlnější. Takže je rozhodně koupím znovu. Díky D.

 • Natálie Závodská

  Levné, tenké, měkké a komfortní čočky. Tytio čočky mohu všem jen doporučit!

 • Tereza R.

  Dlouho jsem hledala čočky, které by mi vyhovovaly. S TopVue Elite jsem velmi spokojená a rozhodně je nebudu měnit.

 • Mirka

  Skvěle sedí a zejména teď během léta oceňuji, že čočky mají UV filtr.

 • evička

  vyhovuje mi na nich úplně všechno. jak jsou měkké i jak jsou maličko modroučké. Jiné si už asi kupovat nebudu.

 • Lucie D.

  Dobrý den, bohužel mi tyto zakoupené kontaktní čočky vůbec nevyhovují. Starší verze TopVue Daily mi nikdy nevadila, ale tyto nové co mají být lepší mě v očí nepříjemně dráždí, nesedí a vidím vždy alespoň na jedno oko jako v mlze. Vyzkoušela jsem jen pár čoček z každého balení. Když jsem kupovala viděla jsem možnost, že pokud nesednou je možnost je vrátit i když je pár čoček použito? Pokud ano, jak prosím postupovat a je možné vrátit někde v Praze? Vrátila bych se zpátky k vyhovujícím TopVue Daily. Předem děkuji za odpověď.

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš komentář. Mrzí nás, že Vám čočky nevyhovují. Pohodlí při nošení je velice individuální záležitost a každému nositeli vyhovuje něco jiného. Čočky Elite samozřejmě vrátit můžete, pokud ovšem budou dodrženy všechny podmínky služby Garance vrácení peněz. Všechny potřebné informace najdete zde. Pokud budete mít další dotaz, napište nám. Přejeme hezký den.

 • Břeněk Lomák

  Čočky jsou tenoučké, měkoučké, velmi příjemné a nevysušují oči.

 • Ivana

  Dobrý den, nosím čočky TOP VUE-AIR měsíční, myslíte si, že bych mohla nosit tyto čočky. Děkuji

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Volba jednodenních kontaktních čoček je určitě správným rozhodnutím. Jde o nejzdravější variantu nošení a také Vám odpadnou starosti s čištěním a uchováváním čoček. TopVue Elite určitě vyzkoušet můžete, ale jsou vyrobeny z odlišného materiálu než Vaše dosavadní čočky. Nemůžeme tudíž zaručit, že Vám budou vyhovovat. Jsou ale velmi pohodlné a zákazníky oblíbené a díky službě Garance vrácení peněz se nemusíte bát ztráty finančních prostředků. Přejeme hezký den.

 • Hanka

  Dobrý den, měla jsem měsíční kontaktní čočky - zakřivení 8,7, průměr 14,4. Mohla bych mít i čočky topvue zakřivení 8,6 a průměr 14,2? Případně jaké čočky mi z Vašeho sortimentu doporučíte? Děkuji

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, Hanko, vzhledem k moderním a přizpůsobivým materiálům by oko mělo být schopné tolerovat rozdíl v průměru a zakřivení do 0,20. Teoreticky by Vám čočky vyhovovat měly. Jestli je tomu ale skutečně tak, poznáte až po nasazení a vyzkoušení čoček. Samozřejmě by bylo nejlepší, držet se parametrů původních kontaktních čoček, ale v naší nabídce jednodenní sférické kontaktní čočky s Vašimi parametry bohužel nemáme. TopVue Elite můžete vyzkoušet a v případě, že by Vám nevyhovovaly, můžete využít služby Garance vrácení peněz. Pokud budete mít další dotazy, neváhejte se na nás obrátit. Přejeme hezký den.

 • Martina Špundová

  Dobrý den, kupuji si čočky se zakřivením 8.5, chtěla bych si zakoupit TOPVue Elite, ale tam je uvedeno zakřivení 8.6, nevím, zda je to nějak výrazný rozdíl a jestli mi to nebude dělat problémy. Můžete mi, prosím, poradit?

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, Martino, děkujeme za Váš dotaz. Rozdíl do 0,20 by Vám při nošení neměl působit potíže. Pohodlí při nošení čoček je ale velmi individuální záležitostí a jistotu budete mít vždy až po vyzkoušení. U těchto čoček můžete využit služby Garance vrácení peněz a čočky v případě nespokojenosti vrátit. Přejeme hezký den.

 • Pavlišová

  Hned napoprvé v očích skvěle sedí. Nevadí mi ani při sportu nebo při práci na počítači.

 • R. Vaněk

  V klimatizovaných prostorách jsem s čočkama měl většinou problém ale tyhle jsou stejně pohodlné jako když jsem venku!

 • Michaela

  Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli potřebuju konzultaci s doktorem, o tom, které čočky s jakým zakřivením a tak mám koupit. Vím pouze, že mám 4 dioptrie na dálku. Čočky jsem už nosila a nedělají mi problém. Jen si je teď kupuji poprvé sama. Děkuji.

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, pokud máte kontaktní čočky již vyzkoušené a neměla jste s nimi žádné problémy, objednejte stejné hodnoty, které jsou uvedeny na krabičce Vašich vyzkoušených čoček. Pokud tyto hodnoty ale tímto způsobem nezjistíte, bohužel budete muset navštívit specialistu, který Vám hodnoty změří. Děkujeme za Váš dotaz a přejeme hezký den.

 • Jana Vitoušková

  Dobrý den, jsou tyto čočky vhodné i pro astigmatismus? Nevšimla jsem si, zda je možné nastavit v parametrech zakřivení apod. Děkuji.

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, tyto kontaktní čočky jsou sférické, tudíž nejsou vhodné ke korekci astigmatismu. Děkujeme za Váš dotaz a přejeme hezký den.

 • Lukáš Ledesma

  Dobry den chtěl jsme se zeptat, co by se stalo kdybych jeden par čoček použil na 3 dny. Kdybych se někde nečekaně zdržel.

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, přenášení kontaktních čoček se výrazně nedoporučuje, protože při nošení čočky se na jejím povrchu usazují nečistoty, které nelze úplně odstranit. Zvyšujete tím tak riziko infekce. Děkujeme za Váš dotaz a přejeme hezký den.

 • Helena Pavelková

  Dobrý den, používám čočky Biofinity Multifocal nebo nyní TopVue Air Multifocal, dioptrie -2,25 ADD +1,5. Je možné tyto čočky nahradit na dovolenou jednodenními čočkami? Materiál by musel být podobný, s např. Proclear čočky mě škrábaly v oku. Bez čoček nepotřebuji brýle na čtení. Děkuji za odpověď.

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, ano, jednodenní kontaktní čočky určitě nosit můžete. Pro Vás jsou ale vhodné čočky s označením Multifocal nebo for Presbyopia. Můžeme Vám doporučit například Biotrue ONEday for Presbyopia, které jsou z podobného materiálu a obsahují velké množství vody. Změna značky je ovšem vždy tak trochu rizikem, nemůžeme Vám zaručit, že s nimi budete 100 % spokojená. Děkujeme za Váš dotaz a přejeme hezký den.

 • lasica

  neřežou, nedráždí, neobtěžují. hezky mi sedí, kupuji znova

 • Luboš Kus

  Vyměnil jsem je za trueye a je to o moc lepší. Neřežou, nevysouší.

 • Janka

  Dobrý den, ráda bych se zeptala, jaká je propustnost kyslíku u techto čoček. Tuto informaci zde nikde nevidím uvedenou. Děkuji za odpověď.

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, u těchto kontaktních čoček výrobce uvádí propustnost kyslíku 27 Dk/t. U jednodenních čoček tato hodnota ale není až tak podstatná, v čočkách se totiž nespí a každý den užíváte nový pár. V případě nespokojenosti nám čočky můžete vrátit, dle platných podmínek Garance vrácení peněz. Děkujeme za Váš dotaz a přejeme hezký den.

 • leoš Kun

  vyzkoušel jsem a příjemně mě překvapily, určitě nebudu vracet a kupuji znovu

 • Honza

  Dobrý den, nosím na fotbal čočky Acuvue truey, budou mi tyhle vyhovovat?

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, ano, i tyto kontaktní čočky jsou skvělé na sport. Hezký den.

TopVue Elite (30 čoček)

TopVue Elite (30 čoček)

TopVue Elite (30 čoček)

425 Kč

Skladem > 1000 ks