Garance vrácení peněz

TopVue Elite+ (30 čoček)

439 Kč
100% doporučuje
Poštovné i osobní odběr máte ZDARMA
Skladem

Výhodnější balení: TopVue Elite+ (90 čoček) - 1249 Kč (ušetříte 68 Kč)

Kdy odešleme? pondělí 15.4. zvolte své parametry
Vybrat parametry i pro druhé oko
Poštovné i osobní odběr máte ZDARMA

Jednodenní čočky TopVue Elite+

TopVue Elite+ jsou jednodenní hydrogelové kontaktní čočky, které jsou dostupné v široké škále plusových a minusových sférických dioptrií. Jsou tedy určené ke korekci krátkozrakosti a dalekozrakosti.
Jednodenní čočky jsou všeobecně nejzdravějším a nejjednodušším způsobem nošení kontaktních čoček. Každé ráno si nasadíte nové čočky a večer je jednoduše vyhodíte. Odpadá veškerá péče o čočky a také nákup roztoků a ostatního příslušenství.

Jednodenní TopVue Elite+ jsou dostupné také v těchto baleních:

Materiál a jeho přednosti

TopVue Elite+ jsou vyrobeny z hydrogelového materiálu Bixifilcon A, který udržuje čočky po celou dobu nošení příjemně vlhké a lubrikované. Materiál je obohacen o hyaluronát sodný, který patří mezi nejefektivnější lubrikační látky. Čočky neosychají a nošení je tak velmi komfortní po celý den.

UV filtr v čočkách TopVue Elite+ zachycuje nežádoucí UVA a UVB záření, které je pro oči škodlivé. Protože však čočka nekryje celou plochu oka, nezapomeňte chránit oči slunečními brýlemi, které poskytnou ochranu celému očnímu okolí.

Vlastnosti - TopVue Elite+ (30 čoček)

Výrobce: TopVue
Zakřivení (BC): 8.60
Průměr (DIA): 14.20
Velikost balení: 30 čoček
Vyměnit za: 1 den
Expirace: 24 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 27 Dk/t
Množství vody: 58%
Materiál: Bioxifilcon A
Dioptrie: od -12.00 do +6.00
Spaní s čočkami?: Ne
Název produktu: TopVue Elite+
UV filtr: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Péče o Vaše oči

Komentáře (58)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Kateřina Cachia

Dobrý den, běžně nosím měsíční čočky Air Optix Plus Hydryglyde s dioptriemi -4.00 a uvažuji o jednodenních čočkách na léto. Jednodenní čočky jsem vyzkoušela zatím jen Soflens od Bausch and Lomb a nebyla jsem spokojená, čočky se velmi trhaly a vidění bylo zamlžené. Teď uvažuji o jednodenních čočkách Acuvuve Oasys Hydralux nebo TopVue Elite+, dokáže mi poradit které pro mě budou vhodnější? Děkuji za radu.

Odpověď info@cocky-online.cz
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Protože běžně nosíte čočky Air Optix Plus Hydraglyde, které jsou vyrobené ze silikon-hydrogelového materiálu, možná by pro Vás mohly být vhodnější čočky TOTAL1 od stejné značky nebo Acuvue Oasys 1-Day with Hydraluxe. Musíme Vás však upozornit, že byste měla mít čočky před nákupem na internetu odborně aplikované a tím pádem i vyzkoušené. Na nevhodně zvolené čočky není možné uplatnit reklamaci. Kontaktní čočky TopVue Elite+ jsou z hydrogelového materiálu jako Soflens od Bausch and Lomb, které Vám příliš nevyhovovaly. Nicméně jsou TopVue Elite+ vyrobeny z jiného typu hydrogelu. U značky TopVue ovšem funguje služba Garance vrácení peněz. V případě, že by Vám čočky z nějakého důvodu nevyhovovaly a splňovala byste podmínky služby, mohla byste ji využít a Vaše investice by se Vám tak vrátila. Abychom to shrnuli, tak Vám nejsme schopni jednoznačně doporučit jedny čočky, protože jde o velmi subjektivní záležitost. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme. Pěkný den.
Marcela Rollingerová

Dobrý den, mám dioptrie OP -5,0 cyl -0,5 ax 100 ,OL -4,25 DOPORUČENÍ NA PC OP -4,0 s cyl , OL -3,25 Jaké čočky nejlépe vybrat? Zaujaly mne jednodenní čočky Topue Elite +

Odpověď info@cocky-online.cz
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Pro nákup kontaktních čoček bude nutné brýlové dioptrické hodnoty upravit. Předpokládáme, že první část zápisu patří ke klasické brýlové korekci z níž budeme vycházet. Ke korekci pravého oka byste teoreticky měla mít čočku s hodnotou dioptrie -5,00 a ke korekci levého oka byste pak měla mít teoreticky čočku s hodnotou dioptrie -4,00. Kontaktní čočky TopVue Elite+ jsou k vyzkoušení výbornou volbou, protože u nich funguje služba Garance vrácení peněz. V případě, že by Vám čočky z nějakého důvodu nevyhovovaly a budete splňovat podmínky služby, můžete ji využít a Vaše investice se Vám vrátí. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Andrea Horáková

Dobrý den , prosím o radu jaké čočky ( jednodenní) Mám tyto dioptrie P+ 2,25 CYL -0,50 AX 95 ADD 2,50 PD 30,5 (h) 25 L+ 4,00 ADD 2,50 PD 30,0 (h) 25,0 Vůbec tomu nerozumím 🙈 Moc děkuji Andrea

Odpověď info@cocky-online.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Raději bychom viděli kompletní zápis, abychom předešli nedorozumění. Pro stanovení hodnot pro kontaktní čočky potřebujeme znát Vaše hodnoty na dálku i na blízko. Pošlete nám prosím fotografii kompletního brýlového předpisu na e-mail info@cocky-online.cz. Předem Vám děkujeme. Hezký den.

Vĕra

Dobrý večer mám dioptrie-0.75 a cyl. 0.5 jaké mi prosím doporučite jednodenní čočky. Dekuji

Odpověď info@cocky-online.cz
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Dle zápisu se u Vás rozvíjí poměrně častá refrakční vada - astigmatismus. Cylindrické hodnoty jsou zatím však příliš nízké a bude nutné je přepočítat na sféru. U cylindrické hodnoty jste neuvedla znaménko, a tak Vám vypočítáme obě možné varianty. Vy si prosím před nákupem zkontrolujte zápis. Jestliže máte u cylindrické hodnoty minus nebo rovnítko, pak budete ke korekci zraku potřebovat čočky s hodnotou dioptrie -1,00. Jestliže máte u cylindrické hodnoty plus, pak budete ke korekci zraku potřebovat čočky s hodnotou dioptrie -0,50. Tyto kontaktní čočky jsou velmi dobrou volbou. Navíc u značky TopVue funguje služba Garance vrácení peněz. V případě, že Vám čočky nebudou vyhovovat a budete splňovat podmínky služby, můžete službu využít a Vaše investice se Vám vrátí. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Pěkný den.
Veronika

Dobrý den, velice mi vyhovují jednodenní kontaktní čočky TopVue Elite+, mám dioptrie na obě oka -0,50. Máte obdobné čočky jako tyto pro vícedenní nošení? Zkoušela jsem čočky TopVue Air, ale moc mi nevyhovovaly (škrábaly mě na očích). Předem velice děkuji.

Odpověď info@cocky-online.cz
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. TopVue Elite+ jsou z hydrogelového materiálu a důvod, proč Vám nevyhovovaly čočky TopVue Air (ze silikon-hydrogelu), je pravděpodobně rozdílný materiál. Proto bychom Vám doporučili spíše čočky TopVue Plus, které mají stejné velikostní parametry jako TopVue Elite+. Jsou rovněž z hydrogelového materiálu jen z jiného typu. Jistě víte, že u značky TopVue funguje služba Garance vrácení peněz. V případě, že by Vám čočky z nějakého důvodu nevyhovovaly, můžete službu využít a Vaše investice se Vám vrátí. Hezký den.
Martina

Dobrý den, jak bezpečné je u těchto čoček, když se mi stane, že v nich omylem usnu? Nechci v nich spát, ale občas se mi stane, že si čočky zapomenu vyndat nebo že jsem přes den unavená a tak si dám hodinového šlofíka.... Děkuji

Odpověď info@cocky-online.cz
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Spaní v těchto čočkách Vám nedoporučujeme. Jde o hydrogelové čočky, které obecně k přespávání vůbec nejsou určené, protože propustnost kyslíku u hydrogelových čoček je velmi nízká např. u TopVue Elite+ je to 27 Dk/t. Kvůli nízkému přísunu kyslíku k rohovce se může objevit např. jemný edém rohovky nazývaný Sattlerův závoj, kdy dojde k zamlžení vidění, které po vysazení kontaktních čoček většinou odezní. Vzniká často při nedodržení doporučené doby nošení čoček, zvláště při přespávání s kontaktními čočkami, pokud k tomu nejsou určeny. Potíže však může způsobit i nevhodná velikost čoček, kdy je čočka moc "těsná" a oko škrtí. Pokud se Vám stávají tyto situace poměrně často, zvažte nošení měsíčních kontaktních čoček, u kterých je přespávání možné. Na příklad čočky Biofinity mají propustnost kyslíku 160 Dk/t a umožňují i kontinuální (nepřetržité) nošení po dobu několika po sobě jdoucích dnů. Takové nošení čoček však vždy musí schválit oční specialista. K čočkám Biofinity by Vám přibyla péče o čočky s roztokem, ale nejde prakticky o žádný dlouhý čas. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Pěkný den.
Marta Heroldová

Dobrý den, potřebovala bych poradit s výběrem vhodných čoček. Mám následující parametry dioptrií - pravé oko: -4,5sph, -0,25cyl, 25 osa, levé oko: -4,5sph, -0,25cyl, 170 osa. Mohu použít klasické jednodenní kontaktní čočky a jakou hodnotu dioptrií bych si měla objednat? Děkuji a přeji hezký den.

Odpověď info@cocky-online.cz
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Ano, můžete použít klasické kontaktní čočky i když se u Vás začíná projevovat astigmatismus. Pro nákup čoček bude nutné Vaše dioptrické hodnoty upravit. Pro obě oči budete potřebovat čočky s hodnotou dioptrie -4,25. V případě, že by Vám čočky z nějakého důvodu nevyhovovaly, můžete využít službu Garance vrácení peněz, kterou značka TopVue disponuje. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Veronika Vaculíková

Dobrý den, na jednom oku mám +0,25 ,cyl -2,25 osa 5 a na druhém -0,25, cyl -1,25 osa 175. Jakou dioptrii čoček bych měl objednat? Děkuji

Odpověď info@cocky-online.cz - Pavla
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Podle Vašeho dioptrického zápisu budete ke korekci zraku potřebovat torické (astigmatické) kontaktní čočky. Hodnoty dioptrií a cylindrů zůstanou stejné. Hodnoty budete muset zaokrouhlit dle matematických pravidel na celé desítky tzn. 10° a 180°. Jednodenní torické (astigmatické) čočky si můžete prohlédnout ZDE. Z těchto čoček bychom Vám doporučili kontaktní čočky 1 Day Acuvue Moist for Astigmatism, které jsou velmi dobře snášené. Ovšem takto na dálku Vám nemůžeme zaručit, že Vám čočky bez výhrad sednou. Faktorů, které mají na komfort nošení vliv, je příliš mnoho. Správně by Vám měl kontaktní čočky aplikovat oční specialista. Je to investice, která se Vám vyplatí. Poté můžete směle nakupovat na internetu bez obav ze ztráty investice. Pokud se však rozhodnete čočky koupit sama, mějte prosím na paměti, že nevhodný výběr čoček nebo jejich parametrů není důvod k reklamaci. Pokud byste měla další otázky, napište nám. Prozatím Vám přejeme krásný den.
MS

Dobrý den, potřebovala bych poradit s výběrem vhodných čoček. Kdysi jsem měla Dailies, které mi úplně nevyhovovaly. Přesně nevím čím, ale špatně se mi do oka nandavaly a vyndavaly. Potom jsem zkusila TopVue Elite+ a byla jsem spokojená. Teď ale potřebuji silnější dioptrie a vzhledem k mým cylindrům nevím, jaké dioptrie zvolit, případně jestli nevolit úplně jiné čočky. Pravé oko: -4,5sph, +0,75cyl, 10axis Levé oko: -4,75sph, +0,75cyl, 170axis Prosím o radu při výběru. Díky a hezký den.

Odpověď info@cocky-online.cz
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Protože již Vaše dioptrické hodnoty nelze převést na sféru, bude nutné ke korekci zraku používat torické (astigmatické) kontaktní čočky. Pro nákup torických kontaktních čoček bude nutné Vaše brýlové dioptrické hodnoty přepočítat, neboť cylindrická hodnota musí být vždy minusová. Po přepočtu budete pro pravé oko potřebovat –3,50 sph, -0,75 cyl a osu 100°. A pro levé oko budete potřebovat čočku s hodnotami –4,00sph, -0,75cyl a osou 80°. Celou nabídku jednodenních torických (astigmatických) kontaktních čoček si můžete prohlédnout ZDE. My bychom Vám však doporučili kontaktní čočky Clariti 1 day Toric nebo 1 Day Acuvue Moist for Astigmatism. Oba typy kontaktních čoček jsou ale z jiného materiálu a mají nepatrně rozdílné i velikostní parametry. Z tohoto důvodu bychom Vás nejdříve směřovali k očnímu specialistovi, který Vám pomůže najít čočky, které Vám budou maximálně vyhovovat. Následné nákupy pak můžete opět řešit na internetu bez obav ze ztráty investice. Protože však s kontaktními čočkami již zkušenosti máte, zkuste zvážit kontaktní čočky TopVue Premium for Astigmatism. Jedná se o 14-denní kontaktní čočky, ke kterým by už přibyla péče s rozotkem. Každopádně u značky TopVue funguje služba Garance vrácení peněz. V případě, že by Vám kontaktní čočky z nějakého důvodu nesedly, můžete službu využít a nepřijdete tak o vloženou investici. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Karel Matocha

Dobrý den, mám brýle -1 dioptrie, cyl . - 0,25, osa 100. Rád bych nosil jednodenní čočky - jaké byste mně doporučili ? Děkuji , Matocha

Odpověď info@cocky-online.cz
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Ačkoli máte astigmatismus, jeho hodnoty jsou velmi nízké a musejí se převést na sféru. To znamená, že Vám ke korekci zraku postačí klasické sférické čočky s hodnotou dioptrie -1,00. Z našeho sortimentu bychom Vám doporučili kontaktní čočky TopVue One+, které jsou ze silikon hydrogelového materiálu, který očím poskytne dostatečný přísun kyslíku a současně mají dostatečný obsah vody. U značky TopVue navíc funguje služba Garance vrácení peněz. V případě, že by Vám kontaktní čočky nesedly, můžete službu využít. Hezký den.
Iveta Dolejší

Dobrý den, mám na jednom oku -2, 25,cyl-0.75, Osa 90,na druhém - 2,5..Jakou zvolit dioptrii pro čočky? Děkuji

Odpověď info@cocky-online.cz
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Na oko, kde máte naměřenou dioptrii, cylindr a osu budete potřebovat torickou kontaktní čočku a na druhé oko budete potřebovat klasickou sférickou čočku. Jestliže máte zájem o značku TopVue, pak Vám doporučujeme ke korekci astigmatismu kontaktní čočky TopVue Premium for Astigmatism s hodnotou dioptrie -2,25, cylindru -0,75 a osy 90°. Pro druhé oko doporučujeme kontaktní čočky TopVue Premium s hodnotou dioptrie -2,50. Jedná se o 14-denní kontaktní čočky, ke kterým budete potřebovat i roztok na péči o čočky. U značky TopVue navíc funguje služba Garance vrácení peněz, takže v případě, že by Vám čočky nevyhovovaly, můžete službu využít. Pokud máte ale zájem o jednodenní čočky, pak si můžete prohlédnout nabídku torických i sférických čoček a vybrat si. Pokud byste měla další otázky, napište nám. Hezký den.
Dominik

Účel plní na 1 - spokojenost.

Ivana Thorovská

Dobrý den, mají tyto cocky rub a líc. Jestli jd jedno jak je nasadime? Děkuji Ivana

Odpověď info@cocky-online.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Tyto čočky, bohužel, indikátor rub a líc nemají. Určitě není jedno, jak čočky nasadíte. Pokud je orientovaná správně, má tvar misky, pokud je orientovaná špatně, jsou její okraje vytočeny směrem ven. Nesprávně nasazená čočky by Vám také byla v oku velmi nepříjemná. Pokud byste měla další otázky, napište nám. Hezký den.

Miloslav Brož

Dobrý den, na jednom oku mám -1,25 cyl -0,50 osa 90 a na druhém -1,50 cyl -0,50 osa 55. Jakou dioptrii čoček bych měl objednat? Děkuji

Odpověď info@cocky-online.cz
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Máte velmi slabý astigmatismus, který je nutné přepočítat na sféru. Po přepočtu budete tedy potřebovat klasické sférické čočky. Na oku, kde jste měl původně dioptrii -1,25, cylindr -0,50 a osu 90° se dioptrické hodnoty změní pouze na dioptrii -1,50. Na oku, kde jste měl původně dioptrii -1,50, cylindr -0,50 a osu 55° se dioptrické hodnoty změní také pouze na dioptrii a to -1,75. Na každé oko budete tedy potřebovat čočky s jinou dioptrií. Čočky TopVue Elite+ jsou pro vyzkoušení ideální volbou, protože u značky TopVue funguje služba Garance vrácení peněz. Pokud byste měl další otázky, napište nám. Hezký den.
Zuzana Z.

Dobrý den, mám na jednom oku -3,25, cyl 0,5, osa 170, na druhem - 3,0. jakou zvolit dioptrii pro cocky? Děkuji.

Odpověď info@cocky-online.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Na jednom oku máte poměrně častou refrakční vadu - astigmatismus. Hodnota cylindru je však příliš nízká, a proto Vám musíme přepočítat hodnotu pouze na sféru. Pro obě oči budete tedy používat sférické kontaktní čočky. U cylindrické hodnoty jste však neuvedla znaménko, takže pokud je hodnota skutečně kladná, budete potřebovat dioptrii -2,75 a hodnota pro druhé oko zůstane stejná, tedy -3,00. Před nákupem si, prosím, zkontrolujte zápis od lékaře. Pokud by u cylindrické hodnoty bylo rovná se nebo minus, jde o zápornou hodnotu a po přepočtu by dioptrie byla -3,25 a druhé oko by opět zůstalo stejné, tedy -3,00. Hezký den.

Tomáš Koutný

S čočkami začínám a tyhle jsem vyzkoušel na doporučení od kolegyně v práci a jsem s nimi spokojený. Trvalo teda pár dní, než jsem si zvykl na pocit, že v oku něco mám, ale teď už o nich ani nevím. Vidím přes ně snad líp jak přes brýle.

Martin Schuch

Doposud jsem používal tyto čočky ve variantě označení bez "+". Byly to jedny z mála čoček, které mně vyhovovaly. Při nasazení prvního páru nového provedení "Elite +" jsem ale cítil, že to není ono. Bylo cítit každé mrknutí očí. Druhý den a nový pár čoček musel z očí po 15 minutách (špatně nasazené nebyly). Výrobce musel změnit něco zásadního, než jen znaménko +. Čočky bohužel vracím. Komplikace jak pro mě, tak pro obchod, který za to nemůže.

Odpověď info@cocky-online.cz
Dobrý den, děkujeme za Váš komentář. Čočky jsou nyní vyrobeny z jiného materiálu. Vlastnosti jsou velmi podobné, jako u předchozí verze, ale nový materiál nemusí být vyhovující pro každého. Samozřejmě můžete čočky vrátit v rámci služby Garance vrácení peněz. V tuto chvíli máme na skladě novou dodávku, do které výrobce přidal více hyaluronátu sodného, který výrazně podporuje lubrikaci čoček a tím i pohodlí při nošení. Pokud bychom pro Vás mohli cokoli udělat, napište nám. Zatím Vám přejeme hezký den.
Pavel Chudík

Nedají se ještě někde koupit čočky z toho starého materiálu?

Odpověď info@cocky-online.cz
Dobrý den, děkujeme za dotaz. Původní varianta čoček byla dle informací výrobce stažena ze všech skladů. Pokud Vám nové čočky nevyhovují, můžete využít službu Garance vrácení peněz a jako alternativu vyzkoušet čočky TopVue Daily. Pokud pro Vás budeme moci něco udělat, napište nám. Zatím mějte hezký den.
Simon

Začal jsem s nimi na sporty teď už je nosím pořád. Každý den, v každé situaci.

Koubová Iveta

Jsem s nimi spokojená. Nosím je ráda. Každý den a při všech příležitostech. Jsou pohodlné.

Milan

Jednodenní jsou prostě topky!

Marie Klementová

Dobrý den, doposud jsem objednávala TopVue Daily, TopVue Elite jsou lepší? ve srovnání vlastností vidím jiný typ materiálu, o procento menší obsah vody a o procento lepší propustnost vzduchu. U TopVue Daily, se mi stává v našich podmínkách, že večer je oko unavené, zřejmě jak čočka vysychá, teď na dovolené jsem nosila opravdu od rána do večera a bylo vše v pořádku (přisuzuji to vhlčímu vzduchu u moře). Je vhodné oči prokapávat, případně jakými kapkami, děkuji za reakci.

Odpověď info@cocky-online.cz
Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. 100% pohodlí při nošení je velmi důležité. Bohužel Vám ale nemůžeme říci, zda budou TopVue Elite lepší právě pro Vás. Je to velmi individuální a každému nositeli vyhovuje něco jiného. Čočky TopVue Elite můžete vyzkoušet a případně využít službu Garance vrácení peněz. V naší nabídce máme například čočky Biotrue ONEday, které mají extrémně vysoký obsah vody. Bohužel u této značky Vám nemůžeme nabídnout Garanci vrácení peněz. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.
Ivana Brzobohatá

Dobrý den, prosím o radu. Nosím multifokální brýle. Hodnoty: +0.75 -0.5/170, +1.0-0.75/170, +2.5-0.5/170. Momentálně zkouším měsíční čočky AIR OPTIX, kde jsou hodnoty pouze Dpt +0.5 a Add MED a MAX. Jednak s nimi nevidím do dálky ani pořádně blízku a xkrát za den si musím kapat zvlhčovací kapky. Chci jednodenní čočky vhodné pro citlivé-alergické oči. Poradíte které a s jakými správnými hodnotami? Díky :) Ivana

Odpověď info@cocky-online.cz

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Bohužel se nemůžeme zorientovat v zápisu parametrů. Vidíme sférické dioptrie, cylindrické dioptrie a osu. To jsou hodnoty, které korigují astigmatismus. Jsou zde ale zapsány tři řady těchto parametrů a my bohužel nevíme, které k sobě patří. Můžete nám prosím přehledně a odděleně napsat hodnoty pro pravé a pro levé oko. Zatím děkujeme a přejeme hezký den.

Marťa

Vyzkoušela jsem je v zimě na hory a před týdnem u moře. Obě události čočky zvládly skvěle a obě dovolené pro mě byly o moc příjemnější.

Kíťa

Elite se čočky nejmenují jen tak pro nic za nic. Čočky jsou vážně hodně jemné a i když mi trvalo nasadit si je, pohodlí při nošení bylo 100%. O čočkách jsem absolutně nevěděla.

Zuzana Kaucká

Dobrý den, zkouším cca půl roku čočky, jinak nosím brýle. Zatím jediné čočky, co mi sedí jsou tyto TopVue Elite. Ale chtěla bych vyzkoušet měsíční čočky, ale zatím jsem nenarazila na ty, co by mi padly, většina mi v oku vadí, prostě čočky v očích cítím. Jsou nějaké měsíční čočky ve složení a tvaru stejné nebo blížící se k těmto(nemusí mít UV filtr)? Děkuji za odpověď

Odpověď info@cocky-online.cz
Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Bohužel nevíme, jaké měsíční čočky jste zatím vyzkoušela. Doporučili bychom Vám vyzkoušet TopVue Plus. Jde o čočky z hydrogelového materiálu se stejným průměrem i zakřivením, jako je u TopVue Elite. U čoček je navíc možné využít službu Garance vrácení peněz, takže kdyby Vám nevyhovovaly, můžete nám je vrátit. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Zatím přejeme hezký den.
Jitka Fröhlichová

Dobrý den používám TopVue jednodenní aquamax můžou být TopVue Elite náhradou?Děkuji za info JF

Odpověď info@cocky-online.cz
Dobrý den, děkujeme za Vaši otázku. Ano, novější TopVue Elite můžete určitě vyzkoušet. Kdyby se snad stalo, že pro Vás čočky nebudou vhodné, můžete u nich využít službu Garance vrácení peněz. V případě dalších dotazů se na nás neváhejte obrátit. Přejeme hezký den.
Petra Mařáková

Prosím o radu ohledně materiálu v čočkách TopVueElite. občas nosím Dailies Aqua Comfort Plus +4,25. Jinak brýle +4,0. K moři hledám na 10dní čočky s UV. Vloni jste radili TopVue. Oproti Dailies mají méně vody (57% oproti 69%) a odlišný materiál. Děkuji. Vloni jsem k moři zkusila TopVueDaily , ale ty jsou jen +4,0.

Odpověď info@cocky-online.cz
Dobrý den, díky za Váš dotaz. Všechny vlastnosti jednotlivých čoček a jejich materiálů najdete na detailu produktu. Nejvíce podstatné jsou hodnoty obsahu vody a propustnosti kyslíku. Více Vám bohužel neporadíme, protože abyste zjistila, zda můžete TopVue Elite nosit, musíte je vyzkoušet. U čoček je možné využít službu Garance vrácení peněz a v nabídce je také balení 10 kusů čoček. Pokud se budete chtít zeptat na něco dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.
Hanka

Překvapivě velmi pohodlné. Určitě jsem s nimi spokojená. Jsem sice spíš na brýle, ale na některé aktivity jsou čočky lepší.

Kamila Krajčiková

Dobrý den, ¨ brýlové dioptrie mám +3,0 a +3,5, jaké dioptrie bych si měla objednat u čoček? Děkuji

Odpověď info@cocky-online.cz

Dobrý den, děkujeme za dotaz. u kontaktních čoček byste si měla zvolit dioptrii +3,00 a +3,75. Dioptrie se doporučuje upravovat až od +3,25. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.

Šimon

Oči si na ně zvykly po několika minutách. Jsou to moje první čočky a nečekal jsem, že to bude probíhat takhle hladce. Jsem určitě spokojený.

jana

jsou super. nikdy jsem s nimi neměla problém. jsou tak jemné, že je v oku necítím ani vteřinu z celého dne.

Průšová L.

Jsou neuvěřitelné pohodlné. Lépe řečeno je vůbec necítím. Pro mě něco úžasného. Vždycky jsem o čočkách věděla. Teď je to jako kdybych v očích nic neměla.

DALYN Pyruch

Ze začátku mě pálily v očích, ale po čase to přestalo a vidím jak zamlada :D Jsou nejlepší jaké jsem kdy vyzkoušel !!

Odpověď info@cocky-online.cz

Dobrý den, děkujeme za Váš komentář. Těší nás, že jste s čočkami spokojen. Někdy oči potřebují určitý čas, aby si na nové čočky zvykly. Pokud byste měl jakékoli dotazy, určitě se na nás obraťte. Přejeme hezký den.

PATRIK

Byly mi doporučeny jako levnější alternativa. Jsou lepší než čočky co mi dávala doktorka.

Tůmová Dana

Už jsem si je vzala na lyže i k moři. Na počasí nezáleží. Všude bylo nošení bez chybičky!

tomáš

Taky hlásím spokojenost!!!! :)

David S.

Na doporučení zákaznického servisu jsem je vyzkoušel místo čoček Trueye - a TopVue jsou pro mě mnohem pohodlnější. Takže je rozhodně koupím znovu. Díky D.

Natálie Závodská

Levné, tenké, měkké a komfortní čočky. Tytio čočky mohu všem jen doporučit!

Tereza R.

Dlouho jsem hledala čočky, které by mi vyhovovaly. S TopVue Elite jsem velmi spokojená a rozhodně je nebudu měnit.

Mirka

Skvěle sedí a zejména teď během léta oceňuji, že čočky mají UV filtr.

evička

vyhovuje mi na nich úplně všechno. jak jsou měkké i jak jsou maličko modroučké. Jiné si už asi kupovat nebudu.

Lucie D.

Dobrý den, bohužel mi tyto zakoupené kontaktní čočky vůbec nevyhovují. Starší verze TopVue Daily mi nikdy nevadila, ale tyto nové co mají být lepší mě v očí nepříjemně dráždí, nesedí a vidím vždy alespoň na jedno oko jako v mlze. Vyzkoušela jsem jen pár čoček z každého balení. Když jsem kupovala viděla jsem možnost, že pokud nesednou je možnost je vrátit i když je pár čoček použito? Pokud ano, jak prosím postupovat a je možné vrátit někde v Praze? Vrátila bych se zpátky k vyhovujícím TopVue Daily. Předem děkuji za odpověď.

Odpověď info@cocky-online.cz
Dobrý den, děkujeme za Váš komentář. Mrzí nás, že Vám čočky nevyhovují. Pohodlí při nošení je velice individuální záležitost a každému nositeli vyhovuje něco jiného. Čočky Elite samozřejmě vrátit můžete, pokud ovšem budou dodrženy všechny podmínky služby Garance vrácení peněz. Všechny potřebné informace najdete zde. Pokud budete mít další dotaz, napište nám. Přejeme hezký den.
Břeněk Lomák

Čočky jsou tenoučké, měkoučké, velmi příjemné a nevysušují oči.

Ivana

Dobrý den, nosím čočky TOP VUE-AIR měsíční, myslíte si, že bych mohla nosit tyto čočky. Děkuji

Odpověď info@cocky-online.cz
Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Volba jednodenních kontaktních čoček je určitě správným rozhodnutím. Jde o nejzdravější variantu nošení a také Vám odpadnou starosti s čištěním a uchováváním čoček. TopVue Elite určitě vyzkoušet můžete, ale jsou vyrobeny z odlišného materiálu než Vaše dosavadní čočky. Nemůžeme tudíž zaručit, že Vám budou vyhovovat. Jsou ale velmi pohodlné a zákazníky oblíbené a díky službě Garance vrácení peněz se nemusíte bát ztráty finančních prostředků. Přejeme hezký den.
Hanka

Dobrý den, měla jsem měsíční kontaktní čočky - zakřivení 8,7, průměr 14,4. Mohla bych mít i čočky topvue zakřivení 8,6 a průměr 14,2? Případně jaké čočky mi z Vašeho sortimentu doporučíte? Děkuji

Odpověď info@cocky-online.cz
Dobrý den, Hanko, vzhledem k moderním a přizpůsobivým materiálům by oko mělo být schopné tolerovat tento rozdíl v průměru a zakřivení. Teoreticky by Vám čočky vyhovovat měly. Jestli je tomu ale skutečně tak, poznáte až po nasazení a vyzkoušení čoček. Samozřejmě by bylo nejlepší, držet se parametrů původních kontaktních čoček, ale v naší nabídce jednodenní sférické kontaktní čočky s Vašimi parametry bohužel nemáme. TopVue Elite můžete vyzkoušet a v případě, že by Vám nevyhovovaly, můžete využít služby Garance vrácení peněz. Pokud budete mít další dotazy, neváhejte se na nás obrátit. Přejeme hezký den.
Martina Špundová

Dobrý den, kupuji si čočky se zakřivením 8.5, chtěla bych si zakoupit TOPVue Elite, ale tam je uvedeno zakřivení 8.6, nevím, zda je to nějak výrazný rozdíl a jestli mi to nebude dělat problémy. Můžete mi, prosím, poradit?

Odpověď info@cocky-online.cz
Dobrý den, Martino, děkujeme za Váš dotaz. Rozdíl 0,10 byste při nošení neměla pocítit. Pohodlí při nošení čoček je ale velmi individuální záležitostí a jistotu budete mít vždy až po vyzkoušení. U těchto čoček můžete využit služby Garance vrácení peněz a čočky v případě nespokojenosti vrátit. Přejeme hezký den.
Pavlišová

Hned napoprvé v očích skvěle sedí. Nevadí mi ani při sportu nebo při práci na počítači.

R. Vaněk

V klimatizovaných prostorách jsem s čočkama měl většinou problém ale tyhle jsou stejně pohodlné jako když jsem venku!

Michaela

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli potřebuju konzultaci s doktorem, o tom, které čočky s jakým zakřivením a tak mám koupit. Vím pouze, že mám 4 dioptrie na dálku. Čočky jsem už nosila a nedělají mi problém. Jen si je teď kupuji poprvé sama. Děkuji.

Odpověď info@cocky-online.cz

Dobrý den, pokud máte kontaktní čočky již vyzkoušené a neměla jste s nimi žádné problémy, objednejte stejné hodnoty, které jsou uvedeny na krabičce Vašich vyzkoušených čoček. Pokud tyto hodnoty ale tímto způsobem nezjistíte, bohužel budete muset navštívit specialistu, který Vám hodnoty změří. Děkujeme za Váš dotaz a přejeme hezký den.

Jana Vitoušková

Dobrý den, jsou tyto čočky vhodné i pro astigmatismus? Nevšimla jsem si, zda je možné nastavit v parametrech zakřivení apod. Děkuji.

Odpověď info@cocky-online.cz

Dobrý den, tyto kontaktní čočky jsou sférické, tudíž nejsou vhodné ke korekci astigmatismu. Děkujeme za Váš dotaz a přejeme hezký den.

Lukáš Ledesma

Dobry den chtěl jsme se zeptat, co by se stalo kdybych jeden par čoček použil na 3 dny. Kdybych se někde nečekaně zdržel.

Odpověď info@cocky-online.cz

Dobrý den, přenášení kontaktních čoček se výrazně nedoporučuje, protože při nošení čočky se na jejím povrchu usazují nečistoty, které nelze úplně odstranit. Zvyšujete tím tak riziko infekce. Děkujeme za Váš dotaz a přejeme hezký den.

Helena Pavelková

Dobrý den, používám čočky Biofinity Multifocal nebo nyní TopVue Air Multifocal, dioptrie -2,25 ADD +1,5. Je možné tyto čočky nahradit na dovolenou jednodenními čočkami? Materiál by musel být podobný, s např. Proclear čočky mě škrábaly v oku. Bez čoček nepotřebuji brýle na čtení. Děkuji za odpověď.

Odpověď info@cocky-online.cz

Dobrý den, ano, jednodenní kontaktní čočky určitě nosit můžete. Pro Vás jsou ale vhodné čočky s označením Multifocal nebo for Presbyopia. Můžeme Vám doporučit například Biotrue ONEday for Presbyopia, které jsou z podobného materiálu a obsahují velké množství vody. Změna značky je ovšem vždy tak trochu rizikem, nemůžeme Vám zaručit, že s nimi budete 100 % spokojená. Děkujeme za Váš dotaz a přejeme hezký den.

lasica

neřežou, nedráždí, neobtěžují. hezky mi sedí, kupuji znova

Luboš Kus

Vyměnil jsem je za trueye a je to o moc lepší. Neřežou, nevysouší.

Janka

Dobrý den, ráda bych se zeptala, jaká je propustnost kyslíku u techto čoček. Tuto informaci zde nikde nevidím uvedenou. Děkuji za odpověď.

Odpověď info@cocky-online.cz

Dobrý den, u těchto kontaktních čoček výrobce uvádí propustnost kyslíku 27 Dk/t. U jednodenních čoček tato hodnota ale není až tak podstatná, v čočkách se totiž nespí a každý den užíváte nový pár. V případě nespokojenosti nám čočky můžete vrátit, dle platných podmínek Garance vrácení peněz. Děkujeme za Váš dotaz a přejeme hezký den.

leoš Kun

vyzkoušel jsem a příjemně mě překvapily, určitě nebudu vracet a kupuji znovu

Honza

Dobrý den, nosím na fotbal čočky Acuvue truey, budou mi tyhle vyhovovat?

Odpověď info@cocky-online.cz

Dobrý den, ano, i tyto kontaktní čočky jsou skvělé na sport. Hezký den.