TopVue Elite+ (30 čoček)

Sleva
Poštovné zdarma
Garance vrácení peněz
Garance výměny

Výhodnější balení: TopVue Elite+ (90 čoček) - 1199 Kč (ušetříte 76 Kč)

attributesPrimary

Čtvrtek 18.7.

cleaner
blank
Cena za položku
425 Kč
425 Kč 445 Kč
Pokud nebudete s čočkami TopVue spokojeni, zašlete nám 26 nepoužitých čoček zpět a my Vám vrátíme zaplacenou částku v plné výši. Více informací…
TopVue Elite+ (30 čoček) - Jednodenní kontaktní čočky
Hodnotících: 204

Jednodenní čočky TopVue Elite+

TopVue Elite+ jsou kontaktní čočky s každodenní výměnou. Jejich hydrogelový materiál Bioxifilcon A a moderní design vám zaručí naprosto pohodlné a bezstarostné nošení po celý den. Jednodenní čočky obecně jsou tím nejzdravějším a nejjednodušším způsobem nošení. Čočky si ráno nasadíte a večer vyhodíte. Odpadá veškerá péče o čočky a také nákup roztoků a příslušenství.
Jednodenní čočky TopVue Elite+ jsou dostupné v široké škále plusových a minusových sférických dioptrií a jsou tedy určeny pro korekci krátkozrakosti a dalekozrakosti. Díky asférickému designu jsou čočky vhodné i pro korekci nízkého stupně astigmatismu (do cylindru 0,50 a s úpravou dioptrie).

Jednodenní TopVue Elite+ jsou dostupné také v těchto baleních:

Příjemné nošení, UV filtr a moderní design

TopVue Elite+ jsou vyrobeny z hydrogelového materiálu Bixifilcon A, který je navíc ošetřen technologií UltraSoo. Tato technologie se stará o to, aby byl povrch každé kontaktní čočky TopVue Elite+ po celou dobu nošení příjemně vlhký a lubrikovaný. Do materiálu je vpraven hyaluronát sodný a právě ten je efektivní lubrikantem, takže zabrání osychání čočky. Nošení se tak stává pohodlné a bezstarostné a po celý den o čočkách nevíte.

UV filtr v čočkách TopVue Elite+ zachycuje nežádoucí UVA a UVB záření, které je pro oči škodlivé. Protože ale čočka nekryje celou plochu oka, nezapomeňte nosit sluneční brýle, které poskytnou ochranu i zbytku oka.

TopVue Elite+ mají moderní design, což v praxi znamená, že jejich zadní plocha se postupně zplošťuje. Díky tomuto designu jsou čočky na oku lépe přizpůsobivé a dokáží zabránit zkreslenému vidění (sférickým aberacím), které vzniká při pohledu přes okraj klasické kulovitě zakřivené čočky. Tento asférický design čoček TopVue Elite+ má na svědomí i lepší optické vlastnosti za špatného počasí a při práci s digitální zařízením.

Vlastnosti

Výrobce: TopVue
Zakřivení (BC): 8.60
Průměr (DIA): 14.20
Velikost balení: 30 čoček
Vyměnit za: 1 den
Expirace: 24 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 27 Dk/t
Množství vody: 58%
Materiál: Bioxifilcon A
Dioptrie: od -12.00 do +6.00
Spaní s čočkami?: Ne
UV filtr: Ano

Oční sprej Laim Moisture 15 ml

Pohodlnější obdoba klasických očních kapek. Podporuje lubrikaci očí a očních víček, čímž znatelně zvyšuje komfortnost užívání kontaktních čoček.

Poštovné: ZDARMA
Cena: 289 Kč
Přejít na produkt

Komentáře

Přidat komentář

 • Martin Schuch

  Doposud jsem používal tyto čočky ve variantě označení bez "+". Byly to jedny z mála čoček, které mně vyhovovaly. Při nasazení prvního páru nového provedení "Elite +" jsem ale cítil, že to není ono. Bylo cítit každé mrknutí očí. Druhý den a nový pár čoček musel z očí po 15 minutách (špatně nasazené nebyly). Výrobce musel změnit něco zásadního, než jen znaménko +. Čočky bohužel vracím. Komplikace jak pro mě, tak pro obchod, který za to nemůže.

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš komentář. Čočky jsou nyní vyrobeny z jiného materiálu. Vlastnosti jsou velmi podobné, jako u předchozí verze, ale nový materiál nemusí být vyhovující pro každého. Samozřejmě můžete čočky vrátit v rámci služby Garance vrácení peněz. V tuto chvíli máme na skladě novou dodávku, do které výrobce přidal více hyaluronátu sodného, který výrazně podporuje lubrikaci čoček a tím i pohodlí při nošení. Pokud bychom pro Vás mohli cokoli udělat, napište nám. Zatím Vám přejeme hezký den.

 • Pavel Chudík

  Nedají se ještě někde koupit čočky z toho starého materiálu?

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, děkujeme za dotaz. Původní varianta čoček byla dle informací výrobce stažena ze všech skladů. Pokud Vám nové čočky nevyhovují, můžete využít službu Garance vrácení peněz a jako alternativu vyzkoušet čočky TopVue Daily. Pokud pro Vás budeme moci něco udělat, napište nám. Zatím mějte hezký den.

 • Simon

  Začal jsem s nimi na sporty teď už je nosím pořád. Každý den, v každé situaci.

 • Koubová Iveta

  Jsem s nimi spokojená. Nosím je ráda. Každý den a při všech příležitostech. Jsou pohodlné.

 • Milan

  Jednodenní jsou prostě topky!

 • Marie Klementová

  Dobrý den, doposud jsem objednávala TopVue Daily, TopVue Elite jsou lepší? ve srovnání vlastností vidím jiný typ materiálu, o procento menší obsah vody a o procento lepší propustnost vzduchu. U TopVue Daily, se mi stává v našich podmínkách, že večer je oko unavené, zřejmě jak čočka vysychá, teď na dovolené jsem nosila opravdu od rána do večera a bylo vše v pořádku (přisuzuji to vhlčímu vzduchu u moře). Je vhodné oči prokapávat, případně jakými kapkami, děkuji za reakci.

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. 100% pohodlí při nošení je velmi důležité. Bohužel Vám ale nemůžeme říci, zda budou TopVue Elite lepší právě pro Vás. Je to velmi individuální a každému nositeli vyhovuje něco jiného. Čočky TopVue Elite můžete vyzkoušet a případně využít službu Garance vrácení peněz. V naší nabídce máme například čočky Biotrue ONEday, které mají extrémně vysoký obsah vody. Bohužel u této značky Vám nemůžeme nabídnout Garanci vrácení peněz. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.

 • Ivana Brzobohatá

  Dobrý den, prosím o radu. Nosím multifokální brýle. Hodnoty: +0.75 -0.5/170, +1.0-0.75/170, +2.5-0.5/170. Momentálně zkouším měsíční čočky AIR OPTIX, kde jsou hodnoty pouze Dpt +0.5 a Add MED a MAX. Jednak s nimi nevidím do dálky ani pořádně blízku a xkrát za den si musím kapat zvlhčovací kapky. Chci jednodenní čočky vhodné pro citlivé-alergické oči. Poradíte které a s jakými správnými hodnotami? Díky :) Ivana

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Bohužel se nemůžeme zorientovat v zápisu parametrů. Vidíme sférické dioptrie, cylindrické dioptrie a osu. To jsou hodnoty, které korigují astigmatismus. Jsou zde ale zapsány tři řady těchto parametrů a my bohužel nevíme, které k sobě patří. Můžete nám prosím přehledně a odděleně napsat hodnoty pro pravé a pro levé oko. Zatím děkujeme a přejeme hezký den.

 • Marťa

  Vyzkoušela jsem je v zimě na hory a před týdnem u moře. Obě události čočky zvládly skvěle a obě dovolené pro mě byly o moc příjemnější.

 • Kíťa

  Elite se čočky nejmenují jen tak pro nic za nic. Čočky jsou vážně hodně jemné a i když mi trvalo nasadit si je, pohodlí při nošení bylo 100%. O čočkách jsem absolutně nevěděla.

 • Zuzana Kaucká

  Dobrý den, zkouším cca půl roku čočky, jinak nosím brýle. Zatím jediné čočky, co mi sedí jsou tyto TopVue Elite. Ale chtěla bych vyzkoušet měsíční čočky, ale zatím jsem nenarazila na ty, co by mi padly, většina mi v oku vadí, prostě čočky v očích cítím. Jsou nějaké měsíční čočky ve složení a tvaru stejné nebo blížící se k těmto(nemusí mít UV filtr)? Děkuji za odpověď

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Bohužel nevíme, jaké měsíční čočky jste zatím vyzkoušela. Doporučili bychom Vám vyzkoušet TopVue Plus. Jde o čočky z hydrogelového materiálu se stejným průměrem i zakřivením, jako je u TopVue Elite. U čoček je navíc možné využít službu Garance vrácení peněz, takže kdyby Vám nevyhovovaly, můžete nám je vrátit. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Zatím přejeme hezký den.

 • Jitka Fröhlichová

  Dobrý den používám TopVue jednodenní aquamax můžou být TopVue Elite náhradou?Děkuji za info JF

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, děkujeme za Vaši otázku. Ano, novější TopVue Elite můžete určitě vyzkoušet. Kdyby se snad stalo, že pro Vás čočky nebudou vhodné, můžete u nich využít službu Garance vrácení peněz. V případě dalších dotazů se na nás neváhejte obrátit. Přejeme hezký den.

 • Petra Mařáková

  Prosím o radu ohledně materiálu v čočkách TopVueElite. občas nosím Dailies Aqua Comfort Plus +4,25. Jinak brýle +4,0. K moři hledám na 10dní čočky s UV. Vloni jste radili TopVue. Oproti Dailies mají méně vody (57% oproti 69%) a odlišný materiál. Děkuji. Vloni jsem k moři zkusila TopVueDaily , ale ty jsou jen +4,0.

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, díky za Váš dotaz. Všechny vlastnosti jednotlivých čoček a jejich materiálů najdete na detailu produktu. Nejvíce podstatné jsou hodnoty obsahu vody a propustnosti kyslíku. Více Vám bohužel neporadíme, protože abyste zjistila, zda můžete TopVue Elite nosit, musíte je vyzkoušet. U čoček je možné využít službu Garance vrácení peněz a v nabídce je také balení 10 kusů čoček. Pokud se budete chtít zeptat na něco dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.

 • Hanka

  Překvapivě velmi pohodlné. Určitě jsem s nimi spokojená. Jsem sice spíš na brýle, ale na některé aktivity jsou čočky lepší.

 • Kamila Krajčiková

  Dobrý den, ¨ brýlové dioptrie mám +3,0 a +3,5, jaké dioptrie bych si měla objednat u čoček? Děkuji

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, děkujeme za dotaz. u kontaktních čoček byste si měla zvolit dioptrii +3,00 a +3,75. Dioptrie se doporučuje upravovat až od +3,25. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.

 • Šimon

  Oči si na ně zvykly po několika minutách. Jsou to moje první čočky a nečekal jsem, že to bude probíhat takhle hladce. Jsem určitě spokojený.

 • jana

  jsou super. nikdy jsem s nimi neměla problém. jsou tak jemné, že je v oku necítím ani vteřinu z celého dne.

 • Průšová L.

  Jsou neuvěřitelné pohodlné. Lépe řečeno je vůbec necítím. Pro mě něco úžasného. Vždycky jsem o čočkách věděla. Teď je to jako kdybych v očích nic neměla.

 • DALYN Pyruch

  Ze začátku mě pálily v očích, ale po čase to přestalo a vidím jak zamlada :D Jsou nejlepší jaké jsem kdy vyzkoušel !!

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš komentář. Těší nás, že jste s čočkami spokojen. Někdy oči potřebují určitý čas, aby si na nové čočky zvykly. Pokud byste měl jakékoli dotazy, určitě se na nás obraťte. Přejeme hezký den.

 • PATRIK

  Byly mi doporučeny jako levnější alternativa. Jsou lepší než čočky co mi dávala doktorka.

 • Tůmová Dana

  Už jsem si je vzala na lyže i k moři. Na počasí nezáleží. Všude bylo nošení bez chybičky!

 • tomáš

  Taky hlásím spokojenost!!!! :)

 • David S.

  Na doporučení zákaznického servisu jsem je vyzkoušel místo čoček Trueye - a TopVue jsou pro mě mnohem pohodlnější. Takže je rozhodně koupím znovu. Díky D.

 • Natálie Závodská

  Levné, tenké, měkké a komfortní čočky. Tytio čočky mohu všem jen doporučit!

 • Tereza R.

  Dlouho jsem hledala čočky, které by mi vyhovovaly. S TopVue Elite jsem velmi spokojená a rozhodně je nebudu měnit.

 • Mirka

  Skvěle sedí a zejména teď během léta oceňuji, že čočky mají UV filtr.

 • evička

  vyhovuje mi na nich úplně všechno. jak jsou měkké i jak jsou maličko modroučké. Jiné si už asi kupovat nebudu.

 • Lucie D.

  Dobrý den, bohužel mi tyto zakoupené kontaktní čočky vůbec nevyhovují. Starší verze TopVue Daily mi nikdy nevadila, ale tyto nové co mají být lepší mě v očí nepříjemně dráždí, nesedí a vidím vždy alespoň na jedno oko jako v mlze. Vyzkoušela jsem jen pár čoček z každého balení. Když jsem kupovala viděla jsem možnost, že pokud nesednou je možnost je vrátit i když je pár čoček použito? Pokud ano, jak prosím postupovat a je možné vrátit někde v Praze? Vrátila bych se zpátky k vyhovujícím TopVue Daily. Předem děkuji za odpověď.

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš komentář. Mrzí nás, že Vám čočky nevyhovují. Pohodlí při nošení je velice individuální záležitost a každému nositeli vyhovuje něco jiného. Čočky Elite samozřejmě vrátit můžete, pokud ovšem budou dodrženy všechny podmínky služby Garance vrácení peněz. Všechny potřebné informace najdete zde. Pokud budete mít další dotaz, napište nám. Přejeme hezký den.

 • Břeněk Lomák

  Čočky jsou tenoučké, měkoučké, velmi příjemné a nevysušují oči.

 • Ivana

  Dobrý den, nosím čočky TOP VUE-AIR měsíční, myslíte si, že bych mohla nosit tyto čočky. Děkuji

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Volba jednodenních kontaktních čoček je určitě správným rozhodnutím. Jde o nejzdravější variantu nošení a také Vám odpadnou starosti s čištěním a uchováváním čoček. TopVue Elite určitě vyzkoušet můžete, ale jsou vyrobeny z odlišného materiálu než Vaše dosavadní čočky. Nemůžeme tudíž zaručit, že Vám budou vyhovovat. Jsou ale velmi pohodlné a zákazníky oblíbené a díky službě Garance vrácení peněz se nemusíte bát ztráty finančních prostředků. Přejeme hezký den.

 • Hanka

  Dobrý den, měla jsem měsíční kontaktní čočky - zakřivení 8,7, průměr 14,4. Mohla bych mít i čočky topvue zakřivení 8,6 a průměr 14,2? Případně jaké čočky mi z Vašeho sortimentu doporučíte? Děkuji

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, Hanko, vzhledem k moderním a přizpůsobivým materiálům by oko mělo být schopné tolerovat tento rozdíl v průměru a zakřivení. Teoreticky by Vám čočky vyhovovat měly. Jestli je tomu ale skutečně tak, poznáte až po nasazení a vyzkoušení čoček. Samozřejmě by bylo nejlepší, držet se parametrů původních kontaktních čoček, ale v naší nabídce jednodenní sférické kontaktní čočky s Vašimi parametry bohužel nemáme. TopVue Elite můžete vyzkoušet a v případě, že by Vám nevyhovovaly, můžete využít služby Garance vrácení peněz. Pokud budete mít další dotazy, neváhejte se na nás obrátit. Přejeme hezký den.

 • Martina Špundová

  Dobrý den, kupuji si čočky se zakřivením 8.5, chtěla bych si zakoupit TOPVue Elite, ale tam je uvedeno zakřivení 8.6, nevím, zda je to nějak výrazný rozdíl a jestli mi to nebude dělat problémy. Můžete mi, prosím, poradit?

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, Martino, děkujeme za Váš dotaz. Rozdíl 0,10 byste při nošení neměla pocítit. Pohodlí při nošení čoček je ale velmi individuální záležitostí a jistotu budete mít vždy až po vyzkoušení. U těchto čoček můžete využit služby Garance vrácení peněz a čočky v případě nespokojenosti vrátit. Přejeme hezký den.

 • Pavlišová

  Hned napoprvé v očích skvěle sedí. Nevadí mi ani při sportu nebo při práci na počítači.

 • R. Vaněk

  V klimatizovaných prostorách jsem s čočkama měl většinou problém ale tyhle jsou stejně pohodlné jako když jsem venku!

 • Michaela

  Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli potřebuju konzultaci s doktorem, o tom, které čočky s jakým zakřivením a tak mám koupit. Vím pouze, že mám 4 dioptrie na dálku. Čočky jsem už nosila a nedělají mi problém. Jen si je teď kupuji poprvé sama. Děkuji.

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, pokud máte kontaktní čočky již vyzkoušené a neměla jste s nimi žádné problémy, objednejte stejné hodnoty, které jsou uvedeny na krabičce Vašich vyzkoušených čoček. Pokud tyto hodnoty ale tímto způsobem nezjistíte, bohužel budete muset navštívit specialistu, který Vám hodnoty změří. Děkujeme za Váš dotaz a přejeme hezký den.

 • Jana Vitoušková

  Dobrý den, jsou tyto čočky vhodné i pro astigmatismus? Nevšimla jsem si, zda je možné nastavit v parametrech zakřivení apod. Děkuji.

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, tyto kontaktní čočky jsou sférické, tudíž nejsou vhodné ke korekci astigmatismu. Děkujeme za Váš dotaz a přejeme hezký den.

 • Lukáš Ledesma

  Dobry den chtěl jsme se zeptat, co by se stalo kdybych jeden par čoček použil na 3 dny. Kdybych se někde nečekaně zdržel.

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, přenášení kontaktních čoček se výrazně nedoporučuje, protože při nošení čočky se na jejím povrchu usazují nečistoty, které nelze úplně odstranit. Zvyšujete tím tak riziko infekce. Děkujeme za Váš dotaz a přejeme hezký den.

 • Helena Pavelková

  Dobrý den, používám čočky Biofinity Multifocal nebo nyní TopVue Air Multifocal, dioptrie -2,25 ADD +1,5. Je možné tyto čočky nahradit na dovolenou jednodenními čočkami? Materiál by musel být podobný, s např. Proclear čočky mě škrábaly v oku. Bez čoček nepotřebuji brýle na čtení. Děkuji za odpověď.

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, ano, jednodenní kontaktní čočky určitě nosit můžete. Pro Vás jsou ale vhodné čočky s označením Multifocal nebo for Presbyopia. Můžeme Vám doporučit například Biotrue ONEday for Presbyopia, které jsou z podobného materiálu a obsahují velké množství vody. Změna značky je ovšem vždy tak trochu rizikem, nemůžeme Vám zaručit, že s nimi budete 100 % spokojená. Děkujeme za Váš dotaz a přejeme hezký den.

 • lasica

  neřežou, nedráždí, neobtěžují. hezky mi sedí, kupuji znova

 • Luboš Kus

  Vyměnil jsem je za trueye a je to o moc lepší. Neřežou, nevysouší.

 • Janka

  Dobrý den, ráda bych se zeptala, jaká je propustnost kyslíku u techto čoček. Tuto informaci zde nikde nevidím uvedenou. Děkuji za odpověď.

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, u těchto kontaktních čoček výrobce uvádí propustnost kyslíku 27 Dk/t. U jednodenních čoček tato hodnota ale není až tak podstatná, v čočkách se totiž nespí a každý den užíváte nový pár. V případě nespokojenosti nám čočky můžete vrátit, dle platných podmínek Garance vrácení peněz. Děkujeme za Váš dotaz a přejeme hezký den.

 • leoš Kun

  vyzkoušel jsem a příjemně mě překvapily, určitě nebudu vracet a kupuji znovu

 • Honza

  Dobrý den, nosím na fotbal čočky Acuvue truey, budou mi tyhle vyhovovat?

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, ano, i tyto kontaktní čočky jsou skvělé na sport. Hezký den.

TopVue Elite+ (30 čoček)

TopVue Elite+ (30 čoček)

TopVue Elite+ (30 čoček)

425 Kč

Skladem > 1000 ks