TopVue Elite+ (180 čoček)

Poštovné zdarma
Garance vrácení peněz
Garance výměny
attributesPrimary

Úterý 16.7.

cleaner
blank
Cena za položku
2 199 Kč
Pokud nebudete s čočkami TopVue spokojeni, zašlete nám 172 nepoužitých čoček zpět a my Vám vrátíme zaplacenou částku v plné výši. Více informací…
TopVue Elite+ (180 čoček) - Jednodenní kontaktní čočky
Hodnotících: 89

Jednodenní čočky TopVue Elite+

TopVue Elite+ jsou kontaktní čočky s každodenní výměnou. Jejich hydrogelový materiál Bioxifilcon A a moderní design vám zaručí naprosto pohodlné a bezstarostné nošení po celý den. Jednodenní čočky obecně jsou tím nejzdravějším a nejjednodušším způsobem nošení. Čočky si ráno nasadíte a večer vyhodíte. Odpadá veškerá péče o čočky a také nákup roztoků a příslušenství.
Jednodenní čočky TopVue Elite+ jsou dostupné v široké škále plusových a minusových sférických dioptrií a jsou tedy určeny pro korekci krátkozrakosti a dalekozrakosti. Díky asférickému designu jsou čočky vhodné i pro korekci nízkého stupně astigmatismu (do cylindru 0,50 a s úpravou dioptrie).

Jednodenní TopVue Elite+ jsou dostupné také v těchto baleních:

Příjemné nošení, UV filtr a moderní design

TopVue Elite+ jsou vyrobeny z hydrogelového materiálu Bixifilcon A, který je navíc ošetřen technologií UltraSoo. Tato technologie se stará o to, aby byl povrch každé kontaktní čočky TopVue Elite+ po celou dobu nošení příjemně vlhký a lubrikovaný. Do materiálu je vpraven hyaluronát sodný a právě ten je efektivní lubrikantem, takže zabrání osychání čočky. Nošení se tak stává pohodlné a bezstarostné a po celý den o čočkách nevíte.

UV filtr v čočkách TopVue Elite+ zachycuje nežádoucí UVA a UVB záření, které je pro oči škodlivé. Protože ale čočka nekryje celou plochu oka, nezapomeňte nosit sluneční brýle, které poskytnou ochranu i zbytku oka.

TopVue Elite+ mají moderní design, což v praxi znamená, že jejich zadní plocha se postupně zplošťuje. Díky tomuto designu jsou čočky na oku lépe přizpůsobivé a dokáží zabránit zkreslenému vidění (sférickým aberacím), které vzniká při pohledu přes okraj klasické kulovitě zakřivené čočky. Tento asférický design čoček TopVue Elite+ má na svědomí i lepší optické vlastnosti za špatného počasí a při práci s digitální zařízením.

Vlastnosti

Výrobce: TopVue
Zakřivení (BC): 8.60
Průměr (DIA): 14.20
Velikost balení: 180 čoček
Vyměnit za: 1 den
Expirace: 24 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 27 Dk/t
Množství vody: 58%
Materiál: Bioxifilcon A
Dioptrie: od -12.00 do +6.00
Spaní s čočkami?: Ne
UV filtr: Ano

Oční sprej Laim Moisture 15 ml

Pohodlnější obdoba klasických očních kapek. Podporuje lubrikaci očí a očních víček, čímž znatelně zvyšuje komfortnost užívání kontaktních čoček.

Poštovné: ZDARMA
Cena: 289 Kč
Přejít na produkt

Komentáře

Přidat komentář

 • Zahradníček Šimon

  Nosím je hlavně na zkoušky s kapelou a když jdu běhat. Zatím jsem byl s čočkama vždycky spokojený.

 • Krninská Blanka

  Výborná kvalita. Cena je podle mě supervýhodná.

 • Andrea K.

  Čočky jsem nejdřív vyzkoušela v malém balení, abych je když tak nemusela vracet. Jsou super, takže už teď kupuji tohle velké balení a nosím je každý den, celý den.

 • Dája F.

  100% kvalita. Čočky jsou prostě perfektní.

 • Martina

  Perfektní cena. Ani jedna vadná čočka. Skvělé!!! Nosím je každý den a budu v tom pokračovat.

 • Katrin

  vyhovují mi protože o nich vůbec nevím cely den

 • Žák P.

  Elite už nosím nějakou dobu. Jsou fajn. Příjemné, pohodlné. Všechno v pohodě. Vyhovují mi i na sport. Do jednodenních jsem šel, abych se o čočky nemusel nijak starat.

 • Furdaničiová

  Elit jsou prostě nejlepší. Zkoušela jsem už dost čoček a tyhle rozhodně nemají konkurenci. Jako zkušený nositel ráda doporučuji všem. Já je nosím každý den při všech činnostech.

 • Vanda Šislová

  V zimě jsme každý víkend na horách a jezdíme pak i na dva týdny do Itálie do Alp. Tyhle čočky se mi při lyžování osvědčily rozhodně nejlépe. Nevím o nich a nijak mě neomezují. Netrhají se mi v oku, nekroutí se. Já je rozhodně doporučuji.

 • Tůmová Marika

  Nošení je opravdu bezproblémové. Čočky jsou jemné a jsou trochu modré, takže je v blistru dobře vidím. Spokojenost na všech frontách!!!!!

 • Tina K.

  Super cena. Neplatila jsem nic za poštu a čočky jsem měla druhý den doma! Obchod ráda doporučuju známým.

 • Martina Krásová

  Už jsem jednou psala, jak jsem z nich nadšená, tak to přidám i sem. Jsou měkké, pohodlné a snad každý s nimi musí být spokojený. Nedovedu si představit, že by někomu takhle jemné čočky vadily v oku.

 • Radek Chasák

  Lepší čočky jsem ještě neměl. Občas nosím i brýle a proto jsou pro mě jednodenní čočky nejlepší. Tyhle mi opravdu výborně sedly, takže je objednávám pravidelně.

 • Cecílie T.

  Elite nosím už nějakou dobu a tohle velké balení mě teď před létem fakt potěšilo. Objednávám okamžitě.

TopVue Elite+ (180 čoček)

TopVue Elite+ (180 čoček)

TopVue Elite+ (180 čoček)

2 199 Kč

Skladem > 1000 ks