TopVue Elite+ (180 čoček)

2 199 Kč
100% doporučuje
Poštovné i osobní odběr máte ZDARMA
Skladem
Kdy odešleme? Pondělí 28.11. zvolte své parametry
2 199 Kč
Poštovné i osobní odběr máte ZDARMA

Jednodenní čočky TopVue Elite+

TopVue Elite+ jsou jednodenní hydrogelové kontaktní čočky, které jsou dostupné v široké škále plusových a minusových sférických dioptrií. Jsou tedy určené ke korekci krátkozrakosti a dalekozrakosti.
Jednodenní čočky jsou všeobecně nejzdravějším a nejjednodušším způsobem nošení kontaktních čoček. Každé ráno si nasadíte nové čočky a večer je jednoduše vyhodíte. Odpadá veškerá péče o čočky a také nákup roztoků a ostatního příslušenství.

Jednodenní TopVue Elite+ jsou dostupné také v těchto baleních:

Materiál a jeho přednosti

TopVue Elite+ jsou vyrobeny z hydrogelového materiálu Bixifilcon A, který udržuje čočky po celou dobu nošení příjemně vlhké a lubrikované. Materiál je obohacen o hyaluronát sodný, který patří mezi nejefektivnější lubrikační látky. Čočky neosychají a nošení je tak velmi komfortní po celý den.

UV filtr v čočkách TopVue Elite+ zachycuje nežádoucí UVA a UVB záření, které je pro oči škodlivé. Protože však čočka nekryje celou plochu oka, nezapomeňte chránit oči slunečními brýlemi, které poskytnou ochranu celému očnímu okolí.

Vlastnosti - TopVue Elite+ (180 čoček)

Výrobce: TopVue
Zakřivení (BC): 8.60
Průměr (DIA): 14.20
Velikost balení: 180 čoček
Vyměnit za: 1 den
Expirace: 24 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 27 Dk/t
Množství vody: 58%
Materiál: Bioxifilcon A
Dioptrie: od -12.00 do +6.00
Spaní s čočkami?: Ne
Název produktu: TopVue Elite+
UV filtr: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Komentáře (18)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Ivana

Dobrý den, tak které byste mi doporučily? Které jsou kvalitnější? Děkuji Ivana

Odpověď info@cocky-online.cz
Dobrý den, děkujeme za otázku. V obou případech jde o kvalitní kontaktní čočky. Jde především o potřeby Vašich očí. TopVue Elite+ jsou v řadě TopVue novější než TopVue Daily, ale bude záležet na tom, jakým vlastnostem materiálu dají Vaše oči přednost. Ideální by bylo objednat si oba typy čoček, vyzkoušet je a případně využít služby Garance vrácení peněz. Pokud budete mít další otázky, určitě nám napište. Zatím Vám přejeme hezký den.
Ivana

Dobrý den, ještě mám jeden dotaz, jaký je rozdíl jednodenní čočky TOP VUE DAILY a TOP VUE ELITE? Děkuji Ivana

Odpověď info@cocky-online.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Rozdíl u těchto kontaktních čoček je v použitém hydrogelovém materiálu a také jsou drobné rozdíly ve velikostních parametrech. Kontaktní čočky TopVue Daily jsou vyrobené z Etafilconu A, který má propustnost kyslíku 26 Dk/t, obsah vody je 58 %, zakřivení 8,50 mm a průměr 14,20 mm. Čočky TopVue Elite+ jsou vyrobené z Bioxifilconu A, který má propustnost kyslíku 27 Dk/t, obsah vody 58 %, zakřivení 8,60 mm a průměr 14,20 mm. Pokud byste měla další otázky, napište nám. Hezký den.

Ivana

Dobrý večer, takže tyto cocky jsou na 3 měsíce,?

Odpověď info@cocky-online.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Ano, máte pravdu. Tyto čočky mohou posloužit 90 dní, což zhruba odpovídá 3 měsícům užívání. Hezký den

Sedláková

Jsem stále na cestách a jednodenní čočky jsou pro mě nejpohodlnější. Celý den jsou výborné. Další den mám nové, čerstvé. Prostě paráda.

Zahradníček Šimon

Nosím je hlavně na zkoušky s kapelou a když jdu běhat. Zatím jsem byl s čočkama vždycky spokojený.

Krninská Blanka

Výborná kvalita. Cena je podle mě supervýhodná.

Andrea K.

Čočky jsem nejdřív vyzkoušela v malém balení, abych je když tak nemusela vracet. Jsou super, takže už teď kupuji tohle velké balení a nosím je každý den, celý den.

Dája F.

100% kvalita. Čočky jsou prostě perfektní.

Martina

Perfektní cena. Ani jedna vadná čočka. Skvělé!!! Nosím je každý den a budu v tom pokračovat.

Katrin

vyhovují mi protože o nich vůbec nevím cely den

Žák P.

Elite už nosím nějakou dobu. Jsou fajn. Příjemné, pohodlné. Všechno v pohodě. Vyhovují mi i na sport. Do jednodenních jsem šel, abych se o čočky nemusel nijak starat.

Furdaničiová

Elit jsou prostě nejlepší. Zkoušela jsem už dost čoček a tyhle rozhodně nemají konkurenci. Jako zkušený nositel ráda doporučuji všem. Já je nosím každý den při všech činnostech.

Vanda Šislová

V zimě jsme každý víkend na horách a jezdíme pak i na dva týdny do Itálie do Alp. Tyhle čočky se mi při lyžování osvědčily rozhodně nejlépe. Nevím o nich a nijak mě neomezují. Netrhají se mi v oku, nekroutí se. Já je rozhodně doporučuji.

Tůmová Marika

Nošení je opravdu bezproblémové. Čočky jsou jemné a jsou trochu modré, takže je v blistru dobře vidím. Spokojenost na všech frontách!!!!!

Tina K.

Super cena. Neplatila jsem nic za poštu a čočky jsem měla druhý den doma! Obchod ráda doporučuju známým.

Martina Krásová

Už jsem jednou psala, jak jsem z nich nadšená, tak to přidám i sem. Jsou měkké, pohodlné a snad každý s nimi musí být spokojený. Nedovedu si představit, že by někomu takhle jemné čočky vadily v oku.

Radek Chasák

Lepší čočky jsem ještě neměl. Občas nosím i brýle a proto jsou pro mě jednodenní čočky nejlepší. Tyhle mi opravdu výborně sedly, takže je objednávám pravidelně.

Cecílie T.

Elite nosím už nějakou dobu a tohle velké balení mě teď před létem fakt potěšilo. Objednávám okamžitě.