TopVue Elite+ (10 čoček)

Garance vrácení peněz
Garance výměny

Výhodnější balení: TopVue Elite (30 čoček) - 425 Kč (ušetříte 55 Kč)

attributesPrimary

Úterý 16.7.

cleaner
blank
Cena za položku
160 Kč
Cena dopravy:
Pro objednávky nad 200 Kč

Zdarma
Pokud nebudete s čočkami TopVue spokojeni, zašlete nám 8 nepoužitých čoček zpět a my Vám vrátíme zaplacenou částku v plné výši. Více informací…
TopVue Elite+ (10 čoček) - Jednodenní kontaktní čočky
Hodnotících: 43

Jednodenní čočky TopVue Elite+

TopVue Elite+ jsou kontaktní čočky s každodenní výměnou. Jejich hydrogelový materiál Bioxifilcon A a moderní design vám zaručí naprosto pohodlné a bezstarostné nošení po celý den. Jednodenní čočky obecně jsou tím nejzdravějším a nejjednodušším způsobem nošení. Čočky si ráno nasadíte a večer vyhodíte. Odpadá veškerá péče o čočky a také nákup roztoků a příslušenství.
Jednodenní čočky TopVue Elite+ jsou dostupné v široké škále plusových a minusových sférických dioptrií a jsou tedy určeny pro korekci krátkozrakosti a dalekozrakosti. Díky asférickému designu jsou čočky vhodné i pro korekci nízkého stupně astigmatismu (do cylindru 0,50 a s úpravou dioptrie).

Jednodenní TopVue Elite+ jsou dostupné také v těchto baleních:

Příjemné nošení, UV filtr a moderní design

TopVue Elite+ jsou vyrobeny z hydrogelového materiálu Bixifilcon A, který je navíc ošetřen technologií UltraSoo. Tato technologie se stará o to, aby byl povrch každé kontaktní čočky TopVue Elite+ po celou dobu nošení příjemně vlhký a lubrikovaný. Do materiálu je vpraven hyaluronát sodný a právě ten je efektivní lubrikantem, takže zabrání osychání čočky. Nošení se tak stává pohodlné a bezstarostné a po celý den o čočkách nevíte.

UV filtr v čočkách TopVue Elite+ zachycuje nežádoucí UVA a UVB záření, které je pro oči škodlivé. Protože ale čočka nekryje celou plochu oka, nezapomeňte nosit sluneční brýle, které poskytnou ochranu i zbytku oka.

TopVue Elite+ mají moderní design, což v praxi znamená, že jejich zadní plocha se postupně zplošťuje. Díky tomuto designu jsou čočky na oku lépe přizpůsobivé a dokáží zabránit zkreslenému vidění (sférickým aberacím), které vzniká při pohledu přes okraj klasické kulovitě zakřivené čočky. Tento asférický design čoček TopVue Elite+ má na svědomí i lepší optické vlastnosti za špatného počasí a při práci s digitální zařízením.

Vlastnosti

Výrobce: TopVue
Zakřivení (BC): 8.60
Průměr (DIA): 14.20
Velikost balení: 10 čoček
Vyměnit za: 1 den
Expirace: 24 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 27 Dk/t
Množství vody: 58%
Materiál: Bioxifilcon A
Dioptrie: od -12.00 do +6.00
Spaní s čočkami?: Ne
UV filtr: Ano

Komentáře

Přidat komentář

 • Jitka Perníková

  Naprosto perfektní. Vyzkoušela jsem je ráda a objednávám okamžitě velké balení.

 • AdélaKo

  Čočky mě lákaly, ale nechtělo se mi kupovat velké balené 30 čoček. Tohle je na vyzkoušení ideální. Musím s potěšením napsat, že jsou čočky příjemné a pohodlné.

 • Jana

  Takhle levně jsem kontaktní čočky online ještě nikdy nepořídila. Díky za rychlé doručení. Určitě se vrátím i příště.

 • Patrik E.

  Na sportovní aktivity fakt třída. Doporučuji. Já v nich sportuji v létě i v zimě.

 • Kikina J.

  Milé překvapení. Značku sice moc neznám, ale čočky jsou super. Určitě si brzy udělá dobré jméno.

 • Hanka

  Díky za možnost vyzkoušení. Jednodenní jsou rozhodně lepší než měsíční. Celý proces je jednodušší a pohodlnější. Jinak jsou čočky v oku příjemné a nijak mě nedráždí. Jistě je objednám znovu ve větším balení. :)

 • Jan Houdek

  Už se na ně chystám dlouho, tak konečně objednávám, protože tohle balení je myslím tak akorát na vyzkoušení. Těším se.

TopVue Elite+ (10 čoček)

TopVue Elite+ (10 čoček)

TopVue Elite+ (10 čoček)

160 Kč

Skladem > 1000 ks