TopVue Daily (90 čoček)

Poštovné zdarma
Garance vrácení peněz
Garance výměny

Výhodnější balení: TopVue Daily (180 čoček) - 1789 Kč (ušetříte 89 Kč)

attributesPrimary

Středa 17.7.

cleaner
blank
Cena za položku
939 Kč
Pokud nebudete s čočkami TopVue spokojeni, zašlete nám 86 nepoužitých čoček zpět a my Vám vrátíme zaplacenou částku v plné výši. Více informací…
TopVue Daily (90 čoček) - Jednodenní kontaktní čočky
Hodnotících: 290

Kontaktní čočky TopVue Daily

Jednodenní čočky TopVue Daily nabízíme také v balení 30 čoček.

Komfortní čočky za velmi příjemnou cenu

Jedná se o velmi pohodlné a dobře snášené hydrogelové čočky s přídavkem výjimečně efektivní lubrikační látky – hyaluronátu sodného a zvlhčovací látky PEG (polyethylengly­kol), které zajišťují celodenní zvlhčení a maximální pohodlí. Hyaluronát sodný – kyselina hyaluronová je látka pro lidské tělo přirozená. Kromě kloubních a jiných tělních tekutin je obsažena také v očním sklivci.

Ochrana zraku před UV zářením

TopVue Daily jsou jako jedny z mála čoček vybaveny UV filtrem zachycujícím škodlivé UVA a UVB záření. Obsah UV filtru je u kontaktních čoček nespornou výhodou, neboť je poskytnuta ochrana nejdůležitějším očním částem. Při ochraně očí před UV paprsky se však nelze plně spoléhat pouze na kontaktní čočky s UV filtrem – je třeba také chránit oční okolí. Kombinace kontaktních čoček s UV filtrem a slunečních brýlí poskytne Vašim očím nejlepší možnou ochranu.

Ztenčené okraje

ztenčené okraje čoček topvue
Čočky TopVue Daily jsou konstruovány na základě designu s velmi tenkými okraji. Oční víčko s okrajem čočky při každém mrknutí přichází do styku. Pokud okraj čočky vytváří „schod“, můžeme čočku v oku cítit. Navzdory tomu že se jedná o velmi málo diskutovaný faktor, je to právě způsob zakončení čočky, který je pro pohodlí kontaktních čoček rozhodující.

Kvalitní stabilní korekce

TopVue Daily disponují stabilní optickou korekcí, které je dosaženo precizně vyváženou dioptrickou mohutností v celé optické zóně. Čočky díky tomu poskytují kvalitní vidění za všech světelných podmínek, což oceníte obzvláště při řízení vozidla za šera.

Technologie AQUAMAX – snažší manipulace

topvue - technologie aquamax Kontaktní čočky TopVue Daily využívají při aplikaci UV filtru inovativní technologický postup AQUAMAX, který nemá negativní dopad na vlastnosti čoček, ale naopak jim zajišťuje lepší mechanické vlastnosti usnadňující manipulaci s nimi a vysoký stupeň komfortu během nošení.


Způsob užívání

Kontaktní čočky TopVue Daily nejsou určené k ponechání v oku během spánku. Na konci dne je třeba čočky vyjmout, vyhodit a druhý den nahradit párem novým.

Vlastnosti

Výrobce: TopVue
Zakřivení (BC): 8.50
Průměr (DIA): 14.20
Velikost balení: 90 čoček
Vyměnit za: 1 den
Propustnost kyslíku: 26 Dk/t
Expirace: 48 měsíců a více
Množství vody: 58%
Materiál: Etafilcon A
Dioptrie: od -12.00 to +4.00
Spaní s čočkami?: Ne
UV filtr: Ano
Hyaluronát sodný: Ano

TopVue Elite+ (90 čoček)

TopVue Elite+ (90 čoček)

Nejnovější generace hydrogelových jednodenních čoček, zaručující vysoký stupeň pohodlí. Obsahují UV filtr, který chrání Vaše oči.

Poštovné: ZDARMA
Cena: 1 199 Kč

Komentáře

Přidat komentář

 • Kreuzer Martin

  Nosím je už několik let. Za celou dobu jsem neměl problém. Čočky jsou vždycky 100%.

 • Natálka

  objednává mi je mamka. nosím je od 13 a jsou fajn. čočky jsem začala nosit jen kvůli sportu, ale teď už je nosím i do školy a tak.

 • Janečková M.

  Konečně jsem čočkám přišla na chuť. Nosila jsem je dřív, ale nebavilo mě starat se o ně. Nepřetržitě jsem je nosit nechtěla. Bála jsem se o oči. Každý si k tomu musí najít nějakou cestu. Řešila jsem i cenu... Tyhle splňují všechny mé požadavky a představy.

 • GG

  Cena tedy rozhodně nemá konkurenci. Přitom jsou čočky super. Nosím je každé léto.

 • Šimon

  Všechno bez problému. Čočky nosím každý den. Rychle jsem si zvykla na jejich strukturu a nasazení mi nedělá absolutně žádné problémy. Čočka se nikam nesune, neshrnuje se. Prostě je všechno OK.

 • Pechová Simona

  Čočky jsou moje úplně první a hned jsem kápla na skvělou kvalitu. Nemám vůbec důvod hledat jiné.

 • Lukáš Pavlíček

  Skvělé na sport. Doporučuji.

 • Vodrážková

  pohodlné, měkké, jsem spokojená. balení je veliké, ale cena je nízká.

 • Dáša Jakubisková

  Skvělé čočky. Na trhu mají úžasnou cenu. Mně naprosto vyhovují a nikdy jsem neměl problém s kvalitou ani ničím podobným. Já rozhodně doporučuji.

 • Eva K.

  Skvělá cena a vždycky skladem. Paráda. S nákupem jsem byla vždycky spokojená a obchod jsem si oblíbila.

 • jarka urbanova

  Dobrý den, velice dekuji za ochotu. Urcite potrebujeme jednodenní cocky, které jsou vhodne pro zacatecnika (pro mého bratrance). Mají hodne vody atd. Hezký den. J.U.

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, děkujeme za zpětnou reakci. Můžete tedy vyzkoušet Biomedics 1 Day Extra Toric a 1 Day Acuvue Moist for Astigmatism. Pokud budete chtít, zase nám napište. Budeme rádi, když nám také napíšete, které čočky jste vybrali a jak sedí. Zatím přejeme hezký den.

 • jarka urbanova

  Dobrý den, velice dekuji za rady. Ano toto nameril kontaktolog. Projdu si tedy vase odkazy a doporuceni. Jeste jednou dekuji. J.U.

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš komentář. Pokud by Vás napadlo cokoli dalšího, můžete doplnit Vaše požadavky na kontaktní čočky – například periodu výměny, materiál kontaktních čoček… Také nám můžete napsat, jestli máte citlivější oči, nebo jestli například trpíte syndromem suchého oka. I to jsou skutečnosti, které ovlivňují výběr správných čoček. Zatím přejeme hezký den.

 • jarka urbanova

  Dobrý den, jeste doplnění k předchozímu dotazu, prumer D1450. Děkuji za info J.U.

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, děkujeme za doplnění informací. S tímto průměrem si můžete zvolit například jednodenní hydrogelové čočky Biomedics 1 Day Extra Toric a 1 Day Acuvue Moist for Astigmatism. Vyhovující by měly být i čtrnáctidenní silikon-hydrogelové Acuvue Oasys for Astigmatism a Avaira Toric. Z měsíčních čoček pak opět silikon-hyrogelové Biofinity Toric a Air Optix for Astigmatism. Na výběr je velké množství čoček, ale abyste zjistila, které jsou ty pravé, je vždy nutné je vyzkoušet. V případě, že hledáte své úplně první čočky, měla by být aplikace kontaktních čoček provedena kontaktologem. Po osobní konzultaci, vyšetření a měření Vám bude schopný doporučit ideální čočky s ohledem na individuality Vašich očí. My Vám můžeme čočky doporučit pouze podle naměřených hodnot, což nemusí stačit. Pokud budete mít další otázky, napište nám. Mějte krásný den.

 • jarka urbanova

  Dobrý den, prosím o info, zda budou čočky vyhovující i pro zakřivení 8,6, sph -2,50 cyl -0,75. Děkuji moc za info. J. U.

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Zakřivení problém není, ale pokud máte naměřeny hodnoty pro cylindr, budete potřebovat torické kontaktní čočky. Z řady TopVue Vám můžeme nabídnout čtrnáctidenní TopVue Premium for Astigmatism a měsíční TopVue Air for Astigmatism. TopVue Daily bohužel pro korekci Vaší oční vady nejsou určeny. Pokud budete mít další otázky, napište nám. Přejeme hezký den.

 • Hubert Jirsa

  Dlouho jsem se čočkám bránil, protože jsem se bál nasazování a vyndavání, ale vážně to nic není. Stačí si to párkrát zkusit a člověk získá cvik. S těmihle čočkami mi to šlo hned od začátku.

 • Sukdoláková Jitka

  I při dioptrii -9,5 s nimi vidím perfektně. Nemám si absolutně na co stěžovat. Napadají mě jen samá pozitiva

 • Růžena Vrátná

  Bezproblémová kvalita, super cena a samé dobreé zkušenosti.

 • Petr L.

  Tyto čočky objednávám již delší dobu a nemohu si stěžovat. Dobře se nandávají, sedí v oku a nejsou cítit. Občas s nimi usnu na 1-3 hodiny a po probuzení není cítit vysušení oka. Jediné mínus mám, že se s nimi nedá pořádně koukat do monitoru, oči mi začnou slzet a trochu bolet. Ale to asi nebude problém čoček... za super cenu, super kvalita. Budu objednávat i nadále.

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, Petře, máme radost, že jste s čočkami spokojen. Při sledování monitoru a jiných digitálních zařízení musí oči více pracovat. Více zaostřují a snížená frekvence mrkání má za následek nedostatečné zvlhčení oka. To bude zřejmě důvod, proč máte při sledování monitoru tyto nepříjemné pocity. Můžeme Vám doporučit oční kapky Laim Care gel drops, které oči zvlhčí a uleví od nepříjemných pocitů. Navíc jsou v dokonale hygienickém balení. Děkujeme za Váš komentář a přejeme hezký den.

 • Lucie Křížová

  Měkké a kvalitní

 • Tadeáš Novotný

  Super cena a kvalita. Budu objednávat dál.

 • Tomanec Radim

  Určitě doporučuji, jsou pohodlné a manipulace je vážně snadná

 • M. Tomková

  Jsou naprosto skvělé, oči mě po nich nebolí a ani nebývají unavené.

 • Kamil

  Objednávám už delší dobu a zachovávají si stejnou kvalitu. Jsou pohodlné a v očích nejsou vůbec cítit.

 • Zuzana Hrubá

  Dobry den doposud jsem používala 14 ti denni cocky acuvue oasys kde parametry byly zakřivení 8,4 a průměr 14 tyto cocky maji toto zakřivení nemaji bude to veliky problém kdyz je zakřivení 8,5 ??dekuji za odpoved

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den,

  tento malý rozdíl v zakřivení by neměl vadit. Navíc u čoček TopVue Daily garantujeme vrácení ceny, pokud by Vám nevyhovovaly. Můžete je tedy bez obav objednat a vyzkoušet.

 • Eva

  Dosud jsem pouzivala cocky se zakrivenim 8,5 a prumerem 14,0. Bude velky rozdil, kdyz si koupim tyto s jinymi parametry? Dekuju.

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den,

  u těchto nových čoček není nutné zabývat se rozdíly v parametrech, čočky jsou velmi přizpůsobivé a ani rozdíl v průměru čočky by neměl způsobovat problémy. Navíc znovu zmiňujeme jedinečnou šanci objednání na zkoušku.

 • Bob K.

  Upřednostňuji jednodenní čočky, prtože mám citlivé oči. S cenou i produktem jsem velmi spokojený.

 • Milan

  Mohu čočky používat i pokud mám citlivé oči?

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, ano, jedná se totiž o velmi pohodlné a dobře snášené hydrogelové čočky s přídavkem lubrikační látky – hyaluronátu sodného a zvlhčovací látky PEG (polyethylengly­kol), které zajišťují celodenní zvlhčení a maximální pohodlí.

 • vendy

  Vysoce komfortní čočky, i při přechodech z tepla do zimy a naopak se nezamlžují a udržují si vlhkost.

 • Jakub Nový

  Jak jsou na tom tyto čočky a sníh? Je potřeba používat lyžařské brýle? Díky

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, nošení kont.čoček nutně nevyžaduje použití lyžařských brýlí.

 • Kristýna

  čočky jsou lehoučké, nedráždí, vydrží celý den a nemusí se nikde uchovávat. ideální na sport nebo cestování.

 • Edita P.

  Jsem velmi spokojená. Super balení, čočky jsou velmi příjemné a za skvělou cenu.

 • skvělá volba na dovolenou k moři, není s nimi žádná práce a za tu cenu není až taková tragédie, když se vám ve vlnách v moři vyplaví z očí :-)

 • Terka Čížková

  Jedny z nejlepších čoček, co jsem kdy zkoušela, nosím je už rok a změnu rozhodně nemám v úmyslu, nezpůsobují žádné komplikace a navíc jsou velice levné, tak proč měnit?

 • Usnula jsem s těmito čočkami ve vlaku cca na 3 hodiny. Po probuzení nebyl žádný problém - čočky zůstaly na svém místě, nikam necestovaly ani nebyly vysušené. Takže to bude opravdu kvalita

TopVue Daily (90 čoček)

TopVue Daily (90 čoček)

TopVue Daily (90 čoček)

939 Kč

Skladem > 1000 ks