Garance vrácení peněz

TopVue Daily (30 čoček)

359 Kč
100% doporučuje
Poštovné i osobní odběr máte ZDARMA
Skladem

Výhodnější balení: TopVue Daily (90 čoček) - 969 Kč (ušetříte 108 Kč)

Kdy odešleme? úterý 28.5. zvolte své parametry
Vybrat parametry i pro druhé oko
Poštovné i osobní odběr máte ZDARMA

Výhodné balíčky

Kontaktní čočky TopVue Daily

Velmi pohodlné a dobře snášené jednodenní hydrogelové kontaktní čočky. Jednodenní kontaktní čočky jsou obecně považovány za nejzdravější a současně nejpohodlnější variantu nošení čoček.

Materiál, UV filtr a technologie

Hydrogelový materiál čoček je obohacen o vynikající lubrikační látky. Obsahuje přídavek hyaluronátu sodného a zvlhčující látky PEG (polyethylengly­kolu). Hyaluronát sodný je sodná sůl kyseliny hyaluronové. Tato látka je lidskému organismu velmi přirozená, protože se objevuje např. v kloubních tekutinách nebo očním sklivci. Oba lubrikanty zajišťují příjemnou vlhkost čoček, a proto jsou čočky velice komfortní po celý den.

Čočky jsou také vybaveny UV filtrem zachycujícím škodlivé UVA a UVB záření. Při ochraně očí před UV paprsky se však nelze plně spoléhat pouze na kontaktní čočky s UV filtrem, protože čočky chrání jen část oka. Důležité je chránit celé oční okolí. Kombinace kontaktních čoček s UV filtrem a slunečních brýlí poskytne Vašim očím nejlepší možnou ochranu.

topvue - technologie aquamax

Kontaktní čočky TopVue Daily využívají při aplikaci UV filtru inovativní technologický postup AQUAMAX, který nemá negativní dopad na vlastnosti čoček, ale naopak jim zajišťuje lepší mechanické vlastnosti. Manipulace s čočkami je tak snadnější.


Čočky TopVue Daily mají i velmi pohodlný design. Jejich okraje jsou velice tenké a oční víčko tak nedráždí hrana čočky.


ztenčené okraje čoček topvue

Způsob nošení a péče o čočky

Jednodenní kontaktní čočky jsou na jedno použití. Každý den si berete nový pár a večer použité čočky vyhodíte. Čočky nejsou určené k přespávání!
Tyto kontaktní čočky nabízíme také v balení po 10 ks, 90 ks a 180 ks.

Vlastnosti - TopVue Daily (30 čoček)

Výrobce: TopVue
Zakřivení (BC): 8.50
Průměr (DIA): 14.20
Velikost balení: 30 čoček
Vyměnit za: 1 den
Expirace: 24 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 26 Dk/t
Množství vody: 58%
Materiál: Etafilcon A
Dioptrie: od -12.00 to +4.00
Spaní s čočkami?: Ne
Název produktu: TopVue Daily
UV filtr: Ano
Hyaluronát sodný: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Péče o Vaše oči

Komentáře (41)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Martina

Dobrý den, Tyto jednodenní čočky jsem již vyzkoušela. Nosím brýle na dálku. Měla jsem předtím naměřené hodnoty : P- 5,00, 0,25, 171° L- 4,75, 0,25, 176°. Bylo mi doporučeno vzít si P- 4,75 a L- 4,50. Tak jsem objednala a nosila a vse v poradku. Následně cca po roce uz jsem mela pocit ze do dalky vidim hůře a byla jsem na kontrole kde mi naměřili vyšší hodnoty P- 5,25 a L- 5,00. Tak jsem si objednala znovu čočky s hodnoty vyššími tedy P- 5,00 a L- 4,75. Po prvním nasazení jsem opět krásně viděla, ale teď po několikátém nasazení čoček vidím hůře a nevím čím to může být? Na blízko to celkem jde ale na dálku to mám rozmazané a neostré. Můžete mi prosím zkusit poradit cim to může být a nebo zda nemám zvolenou špatnou velikost dioptrie? Ráda bych ji využívala a nosila dal Moc děkuji za odpověď. Martina

Odpověď info@cocky-online.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. V prvním zápise jsou i hodnoty cylindrů a os, které značí počínající astigmatismus. Nyní už tyto hodnoty v zápise neuvádíte. Abychom předešli nedorozumění, rádi bychom Vás požádali o zaslání kopie brýlového předpisu na e-mail info@cocky-online.cz. Děkujeme Vám za pochopení a prozatím Vám přejeme hezký den.

Ivana Hývnarová

Dobrý den, používám čočky velmi málo, např. při lyžování. Moc dobře je nesnáším...většinou čtvrtý den už mívám zarudlé a bolavé oči. Proto si kupuju jen jednorázové čočky. Zatím jsem vždy měla jen značku Dailies Aqucomfort Plus. Dnes jsem na vašich stránkách narazila na značku TopVue. Které by jste mi doporučili ? A ještě jeden dotaz, mám dioptrie - 1.75 a - 2,00. Většinou jsem si kupovala jedno balení a to jen - 1,75. Při posledním měření mám ale na jedno oko - 1,75 ( - 0,25 cyl a 155 osa ) a druhé oko - 2,00 ( - 0,50 cyl a 25 osa ). Poradili by jste mi jaké dioptrie si mám koupit? Děkuji

Odpověď info@cocky-online.cz
Dobrý den, děkujeme Vám za otázky. Vzhledem k popisovaným potížím Vám s největší pravděpodobností nevyhovuje materiál, z kterého jsou čočky vyrobené. Dále mohou být na vině např. nevyhovující velikostní parametry. Správně byste měla mít čočky vybrané a odborně aplikované očním specialistou. Ten Vám dle parametrů očí, Vašich potřeb a preferencí doporučí vhodné čočky. Na základě zkoušky může doladit korekci nebo změnit čočky tak, aby Vám byly dokonale pohodlné. Chcete-li si vybrat čočky sama, mějte prosím na paměti, že na nevhodně zvolené čočky nebo jejich parametry nelze uplatnit případnou reklamaci.
Brýlový předpis je většinou nutné pro nákup kontaktních čoček upravit. Ačkoliv se u Vás začíná projevovat astigmatismus a na obou očích máte naměřený cylindr, je jeho hodnota příliš nízká a budeme ji převádět na sféru. Ke korekci zraku Vám proto nyní budou stačit klasické sférické čočky. Pro první uvedené oko (dioptrie –1,75, cylindr –0,25, 155° osa) budete potřebovat čočky s hodnotou dioptrie -1,75. Pro druhé uvedené oko (dioptrie -2,00, cylindr -0,50, 25° osa) budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -2,25. Pokud si chcete čočky přeci jen vybrat sama bez odborné pomoci, nemusíte se u značky TopVue obávat. Vybraná balení disponují službou Garance vrácení peněz. Nebudou-li Vám čočky vyhovovat, můžete je vrátit a nepřijdete o svou investici. Z našeho sortimentu bychom Vám mohli nabídnout např. tyto TopVue Daily nebo TopVue Blue Blocker. Oboje čočky jsou jednodenní hydrogelové (stejně jako čočky, které jste dosud nosila). Sice se liší velikostními parametry, rozdíl však spadá do povolené mezní odchylky ±0,20 mm. Navíc, jak jsme zmínili, je možné čočky dle informací v prokliku vrátit v rámci Garance vrácení peněz. Pokud byste chtěla vyzkoušet silikon-hydrogelové čočky pro porovnání, mohli bychom Vám nabídnout měsíční TopVue Air. Nezapomeňte, že k vícedenním čočkám budete potřebovat i roztok k péči, např. Gelone. V případě dalších otázek jsme Vám plně k dispozici. Hezký den.
Jana Kubková

Ačkoli na brýle nedám dopustit, musím si brát ven čočky. S rouškou mám neustále zamlžené brýle a nevidím na krok. Díky bohu za tyhle maličké vynálezy.

Jan Vašíček

Dobrý den, s čočkami začínám, měl jsem zatím testovací balíček těchto čoček a vyhovovaly mi při nárazovém nošení. Rád bych začal jednodenní čočky nosit pravidelně. Od lékařky mám předpis na brýle s následujícími hodnotami: Do dálky, pravé oko - 6,75, do dálky levé oko - 6,75, cylindr dp -0,5, osa 75stupňů. Které byste mi prosím doporučili čočky a v jaké síle? našel jsem pouze hodnoty -6, -6,5 a -7. Děkuji.

Odpověď info@cocky-online.cz
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Ačkoliv máte na levém oku astigmatizmus, je velmi slabý a je nutné ho přepočítat na sféru. Po úpravě brýlových hodnot na hodnoty pro nákup kontaktních čoček budete pro obě oči potřebovat čočky s hodnotou dioptrie -6,50. Pokud by Vám korekce zraku nebyla příjemná, můžete využít službu Garance vrácení peněz. Pokud byste měl další otázky, napište nám. Rádi Vám pomůžeme. Prozatím Vám přejeme hezký den.
Vlasta

Dobrý den, mužů mít tyhle čočky, když mám na doporučených zakřivení 8,4 a tyhle mají zakřivení 8,5? Děkuji za odpověď

Odpověď info@cocky-online.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Ano, tyto čočky můžete vyzkoušet. Rozdíl 0,10 mm je v povolené mezní odchylce ±0,20 mm, kterou oči běžně zpracují. Hezký den.

Renata

Brýle miluju, ale čočky občas potřebuju, tak to řeším jednodenními. Tyhle jsou cenově příznivé a kvalita je nadstandardní. Takže spokojenost.

Libor

DObrý den, opravdu mají hyaluronát sodný? Výrobce nic takového na svém webu pro tuto řadu čoček neuvádí.

Odpověď info@cocky-online.cz

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Hyaluronát sodný je v roztoku v blistru, do kterého jsou čočky po vyrobení uloženy. Jejich povrch je tak pokrytý lubrikační látkou. Pokud budete mít další otázky, napište nám prosím. Přejeme Vám hezký den.

F

Nosila jsem čočky měsíční, ale chtěla jsem dopřát očím něco lepšího. Vybrala jsem si finančně dostupné čočky a jsem s nimi moc spokojená.

Vojtová

Dobrý den, zakoupila jsem kontaktní čočky (+1,5 dioptrie - nosím brýle pouze na čtení). Čočky po nasazení byly perfektní, čtení ok, ale na dálku jsem měla rozmazané vidění již na cca 3 metry. Zkoušela jsem několikrát, zda se oko "přizpůsobí", ale nakonec jsem je po cca půl hodině vyndala. V podstatě stejné , jako když si zapomenu sundat brýle na čtení. Řízení auta bych si s nimi v žádném případě netroufla. Udělala jsem chybu při nákupu? Nikde jsem se v diskusi tento problém nedočetla. Děkuji

Odpověď info@cocky-online.cz
Dobrý den, díky za Váš dotaz. Takto na dálku je pro nás těžké odhadnout, v čem je problém. Ale vypadá to, že potřebujete multifokální čočky. U těch musíte znát dioptrii naměřenou na dálku i na blízko. Multifokální čočky jsou dostupné i s dioptrií 0,00 a adicí +1,50. Doporučili bychom Vám ale osobní konzultaci s očním specialistou. Bude mít pak jistotu. Pokud bychom pro Vás mohli udělat něco dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.
Hanice

Nosila jsem čočky s průměrem 14,30, ale nošení těchhle mi nedělá žádný problém. Jsou mi úplně stejně pohodlné. Já určitě doporučuji.

Daniela Havlová

Už jsem nosila čočky na dva týdny, měsíční, nosila jsem je i kontinuálně. Jednodenní jsou pro mě každopádně nejlepší. Tyhle u mě vyhrály samozřejmě kvůli ceně, ale i kvůli pohodlí.

Zlatka

Moje první čočky a všechno v pohodě. Zatím je nosím týden a jsem spokojená.Vybrala jsem si čočky na jeden den, abych je mohla střídat s brýlemi.

Lucie Zušťáková

Dobrý den, sháním jednodenní torické čočky, dioptrie -2,00 zakřivení 8,6 průměr 14.2 cylindr -1,25 osa 100°, druhé oko -2,25, 8,6, 14,2, -0,75, 70°. Můžete mi prosím poradit? Děkuji.

Odpověď info@cocky-online.cz
Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. U jednodenních torických čoček je bohužel poměrně malý výběr a mnohdy je nutné dělat kompromisy a úpravy parametrů. Vašemu průměru a zakřivení odpovídají SofLens Daily Disposable Toric. U nich ale nenajdete všechny parametry. Osa je zde výrazně omezena a u obou očí byste pravděpodobně musela zvolit osu 90°. Bohužel nedokážeme posoudit, do jaké míry by pro Vás byla taková úprava přijatelná. U čoček Dailies AquaComfort Plus Toric byste našla všechny naměřené hodnoty, ale průměr a zakřivení by měly lehkou odchylku. Aby pro Vás nákup nebyl zbytečný, tak se určitě osobně poraďte s kontaktologem. Je také velmi důležité zvolit správný materiál čoček. Hraje zde roli mnoho faktorů a bez předchozího vyzkoušení by se nákup mohl stát zbytečnou investicí. Pokud pro Vás budeme moci udělat cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.
františka l

pro mě úplně perfektní. zkoušela jsem už hodně čoček a tyhle jsou pohodlné i levné. takovou kombinaci hledá asi každý :)

Kamča L-

Jedním slovem perfektní. Nemám absolutně co vytknout.

Vlastimil Suchánek

V očích nejsou naprosto znát. Necítím je. Jsem moc spokojená. Pravděpodobně na ně postupně přejdu úplně.

Bambasová Zdena

Sedí mi skvěle. díky těmhle čočkám jsem úplně odbourala nošení brýlí.

Klára Petručková

Za mě skvělé čočky :)

Vašek R.

jsou mi pohodlné celý den a jednodenní čočky jsou všeobecně nejlepší. vyhovuje mi, že se o ně nemusím starat.

Veronika Matoušková

Dobrý den, zakřivení mám 8.60 a velikost čočky 14 .... Mohu tyto používat? Děkuji za odpověď

Odpověď info@cocky-online.cz
Dobrý den, oko by mělo být schopné tolerovat rozdíl v těchto parametrech. Záleží ale především na Vašem pocitu při nošení. Určitě můžete čočky zkusit a případně využít služby Garance vrácení peněz. Můžeme Vám doporučit také čočky TopVue Elite, které jsou velice jemné a přizpůsobivé. Pokud budete mít další dotaz, určitě nám napište. Přejeme hezký den.
Klatovská

Jednodenní jsou prostě nej. O tom není třeba debatovat

Petra Mařáková

Dobrý den, příležitostně používám čočky Dailies Aqua Comfort Plus +4,25. Ráda bych vyzkoušela TopVue Daily, ale ty mají jiné parametry a jsou jen +4,0. Bude to velký problém? Brýle mám +4,25 a +4,0.

Odpověď info@cocky-online.cz
Dobrý den, oko by mělo zvládnout u průměru a zakřivení tolerovat určitý rozdíl, takže teoreticky by Vám čočky vyhovovat měly. Pokud jde o dioptrie, pro brýle a čočky se lehce liší. Měla byste tedy použít +4,50 a +4,25. Daily tuto korekci bohužel nenabízí, ale můžete zkusit TopVue Elite. S dalšími dotazy se na nás neváhejte obrátit. Přejeme hezký den.
Mirek Horák

Spokojenost, jiné už ani používat nechci

Pulcová L.

Používám je pravidelně a jsou skvělé

Čermáková

jsou jemné, pohodlné a v očích nekloužou. Doporučuji

Petra Kissová

Čočku v oku necítím, i po celodenním nošení jsou oči bez únavy.. navíc se s nimi lehce manipuluje, takže nemám co vytknout.

Vítek

Příjemné nošení při sportu i práci na počítači

Hana Vykysalá

Dobrý den, chtěla bych vyzkoušet tyto čočky, ale nevím zda je mohu použít - používala jsem PureVision a ty měly zakřivení 8,6 a průměr 14. Děkuji za odpověď

Odpověď info@cocky-online.cz

Dobrý den, rozdílné zakřivení není problém, doporučujeme je vyzkoušet. Pokud Vám nebudou vyhovovat, můžete je v rámci garance vrácení ceny poslat zpět a vrátíme Vám plnou cenu.

Kateřina Pivoňková

Doporučuji pro všechny, kteří mají suché oči nebo je taky trápí alergie. Jednoduché používání a skvělá cena!

Vratislav

Dobrý den, jak dlouho mohu mít čočky v oku?

Odpověď info@cocky-online.cz

Dobrý den, toto jsou jednodenní čočky, v oku je tedy můžete mít od rána do večera. Na noc je nutné je z oka vyndat.

Lukáš Dědek

Cenově velmi dostupné a s kvalitou jsem také velmi spokojen. Čočky jsou příjemné na nošení a při sportu o sobě nedávají vědět.

Romana Hausnerová

Dobrý den, mám pocit u těchto čoček,že se mi jakoby otáčí v oku a mám pocit rozostřeného vidění a jako by v oku něco překáželo.Stává se to cca po 3 hodinách nošení sice to hned odezní,ale ten pocit se vrací.Používám čočky pouze na lyžování.Nyní mně dochází a nevím jestli by jiné nebyly vhodnější mám na obě oči 1,25.Můžete mi poradit?Děkuji

Odpověď info@cocky-online.cz

Dobrý den, je možné, že tyto čočky pro Vás nebudou úplně vhodné, pak tedy doporučujeme návštěvu kontaktologa a reaplikaci čoček.

Aleš Ch.

Dobrý den, je potřeba při koupání v bazénu používat plavecké brýle? Děkuji

Odpověď info@cocky-online.cz

Dobrý den, pokud plavete pod vodou, samozřejmě použijte plavecké brýle. Jakémukoli kontaktu kontaktní čočky s vodou je lepší se vyhnout.

Lucie

čočky se snadno nasazují i vyndavají a na nošení jsou velmi příjemné.

Šimon P.

Používám je na sport a jsou parádní, pohodlné a za super cenu, takže spokojenost!

Kristina

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jak moc záleží na zakřivení. Nevím totiž, jaké mám a potřebuji si rychle čočky zakoupit. Je to až tak klíčový aspekt ve výběru čoček, či nikoli? Děkuji!

Odpověď info@cocky-online.cz

Dobrý den, parametru zakřivení není v dnešní době již přisuzován takový význam jako dříve. Čočky jsou vyráběné za použití nejmodernějších technologických postupů a jejich design je vyvíjen s cílem poskytnutí maximálního komfortu nositeli. V případě čoček TopVue garantujeme vrácení peněz, pokud s nimi nebudete spokojena. Nemusíte se tedy obávat ztráty finanční investice a objednat čočky jen na zkoušku. Když Vám nebudou vyhovovat zašlete nám otevřené balení zpět a my Vám vrátíme peníze v plné výši ceny čoček.

Ljuba

Mezi všemi jednodenními čočkami, co jsem kdy zkusila, jsou tyhle naprostá jednička. Levné, pohodlné a dobře sedí.

Anonymous

Jednodenní čočky nosím hlavně v létě, s TopVue jsem byla několikrát i ve vodě na koupališti a oči nepálily ani neštípaly. Tento rok opět kupuji :-)

Petra Pašková

Dobrý den, vyzkoušela jsem více denních kč, nejlépe mi zatím vyhovují Dailies AquaComfort Plus s BC 8,7, dělají se v tomto zakřivení i čočky TopVue? Děkuji

Odpověď info@cocky-online.cz
Dobrý den paní Pašková, denní kontaktní čočky TopVue se vyrábí pouze v zakřivení 8.5. Pokud máte zájem vyzkoušet si tyto čočky od výrobce Pegavision, pak se rozhodně nemusíte obávat zmařené finanční investice a to z důvodu poskytované garance vrácení peněz. Nemusíte mít ani obavy z rozdílné hodnoty parametru zakřivení. Kontaktní čočky TopVue patří mezi asférické čočky, u kterých se zakřivení pozvolna mění od středu čočky směrem k okrajům. Jsou proto obecně oku mnohem přizpůsobivější než sférické čočky, které jsou starším typem čoček, a u kterých je hodnota BC stejná v jakémkoli bodě čočky.
Simona

Dobrý den, zajímalo by mě, zda-li jsou tyto čočky vhodné i při astigmatismu? Děkuji za odpověď

Odpověď info@cocky-online.cz
Dobrý den Simono, čočky TopVue nejsou vhodné pro korekci astigmatismu.
Nováková Jana

Dobrý den, chtěla bych poprosit o radu. Mám velmi citlivé oči a nevím, jestli bych mohla tyto TopVue nosit. Líbí se mi hlavně kvůli ceně. Díky za odpověď

Odpověď info@cocky-online.cz

Dobrý den paní Nováková, kontaktní čočky TopVue doporučujeme i těm nositelům, kteří mají citlivé oči. V naší nabídce najdete balení po 10 kusech, můžete si tak vyzkoušet, zda Vám budou také svými parametry a vlastnosti vyhovovat. V případě kontaktních čoček TopVue je uděláno maximum pro pohodlí při nošení kontaktních čoček a to právě díky velmi tenkým okrajům. Kyselina hyaluronová a přídavné látky se pak starají o výjimečné zvlhčení a maximální pohodlí po celý den. Děkujeme za Váš dotaz.