Garance vrácení peněz

TopVue Daily (2x30 čoček)

718 Kč
100% doporučuje
Poštovné i osobní odběr máte ZDARMA
Skladem
TopVue Daily (30 čoček)
Kdy odešleme? Pondělí 26.2. zvolte své parametry
Běžná cena 359 Kč
TopVue Daily (30 čoček)
Kdy odešleme? Pondělí 26.2. zvolte své parametry
Běžná cena 359 Kč
Poštovné i osobní odběr máte ZDARMA

Kontaktní čočky TopVue Daily

Jednodenní čočky TopVue Daily nabízíme také v balení: 90 čoček.

Komfortní čočky za velmi příjemnou cenu

Jedná se o velmi pohodlné a dobře snášené hydrogelové čočky s přídavkem výjimečně efektivní lubrikační látky - hyaluronátu sodného a zvlhčovací látky PEG (polyethylengly­kol), které zajišťují celodenní zvlhčení a maximální pohodlí. Hyaluronát sodný - kyselina hyaluronová je látka pro lidské tělo přirozená. Kromě kloubních a jiných tělních tekutin je obsažena také v očním sklivci.

Ochrana zraku před UV zářením

TopVue Daily jsou jako jedny z mála čoček vybaveny UV filtrem zachycujícím škodlivé UVA a UVB záření. Obsah UV filtru je u kontaktních čoček nespornou výhodou, neboť je poskytnuta ochrana nejdůležitějším očním částem. Při ochraně očí před UV paprsky se však nelze plně spoléhat pouze na kontaktní čočky s UV filtrem - je třeba také chránit oční okolí. Kombinace kontaktních čoček s UV filtrem a slunečních brýlí poskytne Vašim očím nejlepší možnou ochranu.

Ztenčené okraje

ztenčené okraje čoček topvue
Čočky TopVue Daily jsou konstruovány na základě designu s velmi tenkými okraji. Oční víčko s okrajem čočky při každém mrknutí přichází do styku. Pokud okraj čočky vytváří "schod", můžeme čočku v oku cítit. Navzdory tomu že se jedná o velmi málo diskutovaný faktor, je to právě způsob zakončení čočky, který je pro pohodlí kontaktních čoček rozhodující.

Kvalitní stabilní korekce

TopVue Daily disponují stabilní optickou korekcí, které je dosaženo precizně vyváženou dioptrickou mohutností v celé optické zóně. Čočky díky tomu poskytují kvalitní vidění za všech světelných podmínek, což oceníte obzvláště při řízení vozidla za šera.

Technologie AQUAMAX - snažší manipulace

topvue - technologie aquamax Kontaktní čočky TopVue Daily využívají při aplikaci UV filtru inovativní technologický postup AQUAMAX, který nemá negativní dopad na vlastnosti čoček, ale naopak jim zajišťuje lepší mechanické vlastnosti usnadňující manipulaci s nimi a vysoký stupeň komfortu během nošení.


Způsob užívání

Kontaktní čočky TopVue Daily nejsou určené k ponechání v oku během spánku. Na konci dne je třeba čočky vyjmout, vyhodit a druhý den nahradit párem novým.

Vlastnosti - TopVue Daily (30 čoček)

Výrobce: TopVue
Zakřivení (BC): 8.50
Průměr (DIA): 14.20
Velikost balení: 30 čoček
Vyměnit za: 1 den
Expirace: 24 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 26 Dk/t
Množství vody: 58%
Materiál: Etafilcon A
Dioptrie: od -12.00 to +4.00
Spaní s čočkami?: Ne
Název produktu: TopVue Daily
UV filtr: Ano
Hyaluronát sodný: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Komentáře (16)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Hali

Dobrý den, pokud znám jen dioptrie ale zakřivení ne, mohu i tak čočky vyzkoušet? Děkuji

Odpověď info@cocky-online.cz - Pavla
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Ano, čočky zajisté vyzkoušet můžete. Tyto kontaktní čočky mají nejběžnější parametry. Navíc značka TopVue poskytuje službu Garance vrácení peněz. V případě, že by Vám kontaktní čočky z nějakého důvodu nevyhovovaly, můžete službu využít a nepřijdete tak o vloženou investici. Pokud byste chtěla ještě před nákupem překontrolovat Vaše dioptrické hodnoty, napište nám je, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Robin

Čočky nenosím až tak často, ale sem tam se příležitost najde. Tohle balení mi vydrží i 3/4 roku. Můžu jen a jen doporučit. Jsou pohodlné i pro občasné nošení.

Hanice Vlková

Nosí se mi dobře. Jsem s nimi spokojená. Balíček mi vyhovuje kvůli rozdílným dioptriím na levém a pravém oku.

Pankratzova

Dobry den.Mam zakriveni 8.6 a prumer 14.1.Myslite,ze by byl velky rozdil a cocky by me nesedely?Dekuji.

Odpověď info@cocky-online.cz
Dobrý den, děkujeme za Vaši otázku. Tento rozdíl je nepatrný a oči by ho měly bez problému tolerovat. Většinou jsou při výběru čoček důležitější vlastnosti materiálu. U TopVue Daily je zavedena služba Garance vrácení peněz, takže je můžete doma v klidu vyzkoušet a posoudit, zda Vám vyhovují. Pokud bychom pro Vás mohli udělat cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.
Daniela Hroudová

Sedí mi. Jsem spokojená. Překvapila mě rychlost doručení. Super!

Hanice

balení přesně pro mě. cena boží. čočky pohodlný. jsou to moje první a i když nejsou oči zvyklý, v pohodě je nosím od rána do večera.

Romana Husarová

Kupuji je vždycky na dovolenou. Nikdy mě nezklamaly. Jou perfektní.

David H

Vybral jsem si tyhle čočky kvůli fotbalu. Nosím je na trénink a zápasy, jinak brýle. I když oči nejsou na čočky nijak zvlášť zvyklé necítím nic nepříjemného. Vidím dobře a všechno je ok. Cena je úplně v pohodě, takže mi není líto čočky hned po zápase vyhodit.

Stanislava K.

Čočky si objednávám už jen u vás. Byla jsem vždycky spokojená.

Beata

Letos jsem je zkusila poprvé na lyžovačku a určitě po nich zase brzy sáhnu, až vytáhnu kolo! Byla jsem s nimi moc spokojená.

Dáša

Hodně dobrej balíček. Cena super. Je to přesně pro mě, když potřebuju na každý oko jinou dioptrii. Jinak jsou pohodlný a dobře sedí v oku.

Beneszová

Ja mam zakriveni 8.4, muzu mít tyto čočky?

Odpověď info@cocky-online.cz
Dobrý den, děkujeme za Vaší otázku. Tento malý rozdíl v zakřivení by neměl působit žádné potíže. Kontaktní čočky TopVue navíc mají asférický design a jejich zakřivení není kulovitého tvaru, jak to u čoček bývá, čočka se postupně zplošťuje. To znamená lepší optické vlastnosti i lepší přizpůsobivost. U čoček s asférickým designem nehraje zakřivení příliš velkou roli a 0,10 je opravdu rozdíl zanedbatelný. Pokud by Vám čočky z jakéhokoli důvodu nevyhovovaly, je možné využít služby Garance vrácení peněz. Pokud budete mít další otázky, napište nám. Přejeme krásný den.
ŠIMANOVÁ Žaneta

Moc fajn cena. Čočky jsou totiž výborné.

Dana

Jsou moje nejoblíbenější a tohle je můj nejoblíbenější obchod

Haidinger Karel

Blíží se léto, takže objednávám. Většinou nosím brýle, ale v létě kupuji čočky. Tyhle jsem si oblíbil

Uršula Jiříková

Výhodné balení. Pro mě tak akorát. Čoček není ani moc ani málo. V očích je ani necítím. Poprvé jsem je vyzkoušela při dovolené na horách a byla jsem fakt nadšená