Garance vrácení peněz

TopVue Daily (180 čoček)

1 839 Kč
100% doporučuje
Poštovné i osobní odběr máte ZDARMA
Skladem
Kdy odešleme? středa 29.5. zvolte své parametry
Vybrat parametry i pro druhé oko
Poštovné i osobní odběr máte ZDARMA
1 839 Kč

Kontaktní čočky TopVue Daily

Velmi pohodlné a dobře snášené jednodenní hydrogelové kontaktní čočky. Jednodenní kontaktní čočky jsou obecně považovány za nejzdravější a současně nejpohodlnější variantu nošení čoček.

Materiál, UV filtr a technologie

Hydrogelový materiál čoček je obohacen o vynikající lubrikační látky. Obsahuje přídavek hyaluronátu sodného a zvlhčující látky PEG (polyethylengly­kolu). Hyaluronát sodný je sodná sůl kyseliny hyaluronové. Tato látka je lidskému organismu velmi přirozená, protože se objevuje např. v kloubních tekutinách nebo očním sklivci. Oba lubrikanty zajišťují příjemnou vlhkost čoček, a proto jsou čočky velice komfortní po celý den.

Čočky jsou také vybaveny UV filtrem zachycujícím škodlivé UVA a UVB záření. Při ochraně očí před UV paprsky se však nelze plně spoléhat pouze na kontaktní čočky s UV filtrem, protože čočky chrání jen část oka. Důležité je chránit celé oční okolí. Kombinace kontaktních čoček s UV filtrem a slunečních brýlí poskytne Vašim očím nejlepší možnou ochranu.

topvue - technologie aquamax

Kontaktní čočky TopVue Daily využívají při aplikaci UV filtru inovativní technologický postup AQUAMAX, který nemá negativní dopad na vlastnosti čoček, ale naopak jim zajišťuje lepší mechanické vlastnosti. Manipulace s čočkami je tak snadnější.


Čočky TopVue Daily mají i velmi pohodlný design. Jejich okraje jsou velice tenké a oční víčko tak nedráždí hrana čočky.


ztenčené okraje čoček topvue

Způsob nošení a péče o čočky

Jednodenní kontaktní čočky jsou na jedno použití. Každý den si berete nový pár a večer použité čočky vyhodíte. Čočky nejsou určené k přespávání!
Tyto kontaktní čočky nabízíme také v balení po 10 ks, 90 ks a 180 ks.

Vlastnosti - TopVue Daily (180 čoček)

Výrobce: TopVue
Zakřivení (BC): 8.50
Průměr (DIA): 14.20
Velikost balení: 180 čoček
Vyměnit za: 1 den
Expirace: 24 měsíců a více
Propustnost kyslíku: 26 Dk/t
Množství vody: 58%
Materiál: Etafilcon A
Dioptrie: od -12.00 to +4.00
Spaní s čočkami?: Ne
Název produktu: TopVue Daily
Hyaluronát sodný: Ano
UV filtr: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Péče o Vaše oči

Komentáře (13)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Olina

Dobry den, chci tyhle čočky vyzkoušet. Mam naměřeny dioptrie na receptu na dalku : -3,25 a -1,75 tyhle dioptrie mam zvolit do čoček?

Odpověď info@cocky-online.cz
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Vaše dioptrické hodnoty jsou nízké a pro nákup kontaktních čoček je není nutné upravovat. Tudíž je můžete zadat tak, jak jsou. Jde ale o poměrně velké balení. Pokud byste měla zájem o menší, ZDE naleznete variantu 2x 30 čoček. U značky TopVue navíc funguje služba Garance vrácení peněz. V případě, že by Vám čočky z nějakého důvodu nevyhovovaly, můžete službu využít a Vaše investice se Vám vrátí. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Pěkný den.
David Karas

Na tyhle čočky nedám dopustit. Jemné, příjemné - zkrátka TOP. Ještě že fungují e-shopy v téhle zvláštní době. Navíc vždy vše v naprostém pořádku. Takže díky za vaše služby!!

Pechová

Nenosím čočky úplně každý den, takže tahle varianta je pro mě lepší. Vícedenní čočky mi zbytečně ležely v pouzdře.

Honza CH.

Cena je bomba, především vzhledem ke kvalitě čoček. Ty jsou naprosto bez chybičky.

Matyáš

Jednodenní čočky za takovou cenu jsem ještě neviděl. Nosím je už úplně pravidelně a jsou super pohodlné. můžu určitě doporučit.

MírekPírek

super, super, super a ještě jednou super :)

Katka Trachtová

Věříte, že jsem si v optice za tuhle cenu kupovala balení 30 čoček... Moje blbost a už nikdy víc. Čočky jsou stejně kvalitní a pohodlné jako ty nechutně předražené a mám jich 6x tolik!!!!

Vojtková

Úžasná cena za takové velké balení. Jsem s čočkami spokojená už dlouho.

Pípena

Jsou perfektní. V očích je nepocítím za celý den. Ani večer nejsou oči po celém dni nošení červené. Vážně jsou moc super.

Bílková L.

Bombová cena. S čočkami jsem spokojená dlouhodobě. Jednodenní jsem prostě TOP protože se o ně nemusím starat.

Radka Hounová

Na čočky jsem přešla z Acuvue Trueye. Značka tady není všechno... S topvue jsem spokojenější. Jsou levnější a pro mě i pohodlnější.

Patricie Koutecká

Cea je úžasná. Jiné ani jinde už neobjednávám.

jirka

s tímhle balením jsme si užili super léto :)