TopVue Daily (10 čoček)

Garance vrácení peněz
Garance výměny

Výhodnější balení: TopVue Daily (30 čoček) - 349 Kč (ušetříte 53 Kč)

attributesPrimary

Pondělí 20.5.

cleaner
blank
Cena za položku
134 Kč
Cena dopravy:
Pro objednávky nad 200 Kč

Zdarma
Pokud nebudete s čočkami TopVue spokojeni, zašlete nám 8 nepoužitých čoček zpět a my Vám vrátíme zaplacenou částku v plné výši. Více informací…
TopVue Daily (10 čoček) - Jednodenní kontaktní čočky
Hodnotících: 150

Kontaktní čočky TopVue Daily

Jednodenní čočky TopVue Daily nabízíme také v balení 30 čoček.

Komfortní čočky za velmi příjemnou cenu

Jedná se o velmi pohodlné a dobře snášené hydrogelové čočky s přídavkem výjimečně efektivní lubrikační látky – hyaluronátu sodného a zvlhčovací látky PEG (polyethylengly­kol), které zajišťují celodenní zvlhčení a maximální pohodlí. Hyaluronát sodný – kyselina hyaluronová je látka pro lidské tělo přirozená. Kromě kloubních a jiných tělních tekutin je obsažena také v očním sklivci.

Ochrana zraku před UV zářením

TopVue Daily jsou jako jedny z mála čoček vybaveny UV filtrem zachycujícím škodlivé UVA a UVB záření. Obsah UV filtru je u kontaktních čoček nespornou výhodou, neboť je poskytnuta ochrana nejdůležitějším očním částem. Při ochraně očí před UV paprsky se však nelze plně spoléhat pouze na kontaktní čočky s UV filtrem – je třeba také chránit oční okolí. Kombinace kontaktních čoček s UV filtrem a slunečních brýlí poskytne Vašim očím nejlepší možnou ochranu.

Ztenčené okraje

ztenčené okraje čoček topvue
Čočky TopVue Daily jsou konstruovány na základě designu s velmi tenkými okraji. Oční víčko s okrajem čočky při každém mrknutí přichází do styku. Pokud okraj čočky vytváří „schod“, můžeme čočku v oku cítit. Navzdory tomu že se jedná o velmi málo diskutovaný faktor, je to právě způsob zakončení čočky, který je pro pohodlí kontaktních čoček rozhodující.

Kvalitní stabilní korekce

TopVue Daily disponují stabilní optickou korekcí, které je dosaženo precizně vyváženou dioptrickou mohutností v celé optické zóně. Čočky díky tomu poskytují kvalitní vidění za všech světelných podmínek, což oceníte obzvláště při řízení vozidla za šera.

Technologie AQUAMAX – snažší manipulace

topvue - technologie aquamax Kontaktní čočky TopVue Daily využívají při aplikaci UV filtru inovativní technologický postup AQUAMAX, který nemá negativní dopad na vlastnosti čoček, ale naopak jim zajišťuje lepší mechanické vlastnosti usnadňující manipulaci s nimi a vysoký stupeň komfortu během nošení.


Způsob užívání

Kontaktní čočky TopVue Daily nejsou určené k ponechání v oku během spánku. Na konci dne je třeba čočky vyjmout, vyhodit a druhý den nahradit párem novým.

Vlastnosti

Výrobce: TopVue
Zakřivení (BC): 8.50
Průměr (DIA): 14.20
Velikost balení: 10 čoček
Vyměnit za: 1 den
Propustnost kyslíku: 26 Dk/t
Expirace: 48 měsíců a více
Množství vody: 58%
Materiál: Etafilcon A
Dioptrie: od -12.00 to +4.00
Spaní s čočkami?: Ne
UV filtr: Ano
Hyaluronát sodný: Ano

Komentáře

Přidat komentář

 • Petra

  Dobrý den, mám dotaz jak moc veliký rozdíl byvá v pruměru a zakřivení čočky? mám už několikáté doktorka mi dávala zkušební s velikostí 14 a 8,6 před tím jsem měla velikost 14,2 a v oku mi plavaly tyto 14 mi sedí lépe ale pořád cítím diskomfort na jednom oku doporučily by jste mi tyto? chtěla bych přejít na jednodenní kvůli mému zaměstnání pracuji v prašném prostředí a měsíční cxklus mi stejně nevydrží děkuji za odpověď

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Hodnoty průměru a zakřivení jsou udané v milimetrech. Rozdíl v průměru čočky tedy byl 0,2 mm. Je to velmi malý rozdíl. Když si prohlédnete tabulky vlastností několika druhů kontaktních čoček, určitě si všimnete, že se čočky liší nejen v průměru a zakřivení, ale také v obsahu vody a propustnosti kyslíku. Tyto vlastnosti materiálu mají velký vliv na pohodlí při nošení, pružnost čočky… Zjednodušeně řečeno, 2 čočky se stejným průměrem a zakřivením Vám při nošení mohou připadat rozdílné. Bylo by to tak právě z důvodu odlišných vlastností materiálu. TopVue Daily Vám určitě doporučujeme vyzkoušet, protože jde o malé cenově výhodné balení a navíc je u značky zavedena služba Garance vrácení peněz. Pokud byste se chtěla zeptat na cokoli dalšího, určitě nám napište. Zatím Vám přejeme hezký den.

 • Baobab

  Za mě perfektní čočky.

 • Dana Kačková

  Já jsem s nimi moc spokojená. Už jsem zkusila téměř vše a taky mi téměř vše vyhovovalo. Jdu po ceně a jsem s nimi tedy spokojená.

 • Ondřej

  Nové čočky jsem hledal hlavně kvůli ceně a tady u těch jsem naprosto spokojený s kvalitou i cenou!!!

 • Helča Skořepová

  Oblíbila jsem si je a jsou v tolika směrech lepší než brýle, že je mám neustále v zásobě doma.

 • Magda

  Zvykla jsem si nosit je na sport. Pohodlí oproti brýlím se nedá ani popsat. Rozhodně doporučuji!

 • Petra Kubeláková

  Nízká cena, ale čočky naprosto skvělé.

 • Kristýna Látová

  jemné, měkoučké, každý den nová čočka. vyhovují mi po všech stránkách.

 • Tonda Vojtek

  Levné a výborné. Nošení je ok.

 • Alena

  Dobrý den, Mám dotaz.. Když zadám mé dioptrie, tak už nejde nastavit zakřivení a průměr.. Zakřivení se mi liší o 0,1 a průměr o 0,2.. Je to problém? Díky za odpověď

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš komentář. U kontaktních čoček TopVue Daily není možné vybírat z více hodnot pro zakřivení ani pro průměr. Tyto rozdíly v naprosté většině případů nepředstavují problém při nošení. Balení 10 kusů je bráno jako zkušební, ale když zakoupíte základní balení, je případně možné využít službu Garance vrácení peněz. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.

 • Švarcová

  Nosím je na sport. Tenis, squash. Vše vidím perfektně a čočky mě nijak neomezují. Jinak nosím brýle.

 • Hoffmann

  Díky právě těmhle čočkám jsem úplně odložil brýle. Jak v práci tak v soukromí jsem hodně aktivní a tyhle čočky jsou naprosto perfektní.

 • Aneta Gajdova

  Rozhodně doporučuji na sport. Brýle na tenis už nikdy víc. Neustále se válely po kurtu. Daily jsou opravdu perfektní pro aktivní lidi.

 • Jitka

  Dobrý den, přemýšlím nad koupí těchto jednodenních čoček na dovolenou k vodě, chtěla bych se zeptat, je u těchto čoček problém, když se s nimi budu koupat a dostane se mi do oka trocha vody? Mohu s nimi vzhledem k tomu, že se na konci dne vyhodí plavat bez obav z infekce, zánětů z nečistot v oku apod.? Děkuji za odpověď

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Jednodenní kontaktní čočky jsou pro dovolenou rozhodně správná volba. Ale pokud jde o koupání a plavání, zřejmě Vás nepotěšíme. Kontaktní čočky jakéhokoli typu nesmí přijít do styku s vodou. Ať už jde o vodu v řece, rybníku, jezeře či moři, vždy obsahuje velké množství bakterií, které mohou ohrozit zdraví očí. Při koupání je nutné použít ochranné plavecké brýle. Samozřejmě je to na Vás a je možné, že i když necháte čočky v oku celý den, nic se nestane ani po kontaktu s vodou. Obecně se však koupání s čočkami nedoporučuje a je to určitý risk. Pokud budete mít jakékoli další otázky napište nám. Přejeme hezký den.

 • líba

  Balení 10 čoček se nedá vrátit ?

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. U těchto jednodenních čoček je balení 10 ks bráno jako zkušební a služba Garance vrácení peněz se na něj nevztahuje. Přejeme hezký den.

 • Líba

  Dobrý den, používám Dailies a chtěla bych vyzkoušet i TopVue, ale liší se hodnoty zakřivení 8,6-8,5 a průměr 13,8-14,2, není to problém ?Děkuji za odpověď.

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš komentář. U zakřivení by problém zřejmě nebyl, ale rozdíl v průměru čoček už je poměrně velký. Obecně se uvádí, že oko je schopné přijmout rozdíl do 0,20. Liší se to samozřejmě nositel od nositele. Pokud objednáte základní balení 30 ks kontaktních čoček, můžete je vyzkoušet a pak případně využít služby Garance vrácení peněz. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.

 • Jana Pufrová

  Dobrý den, chci se zeptat měla bych mít zakřivení čoček 8,8 může vadit oku rozměr 8,5?

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Obecně se uvádí, že oko by mělo tolerovat určité rozdíly, ale jde pouze o teoretickou informaci a liší se to nositel od nositele. Rozdíl 0,30 Vám spíše nedoporučujeme. I když byste rozdíl při nošení nepocítila, špatné zakřivení může způsobit nedokonalé usazení čočky na oku. Pokud budete mít další dotaz, neváhejte se na nás obrátit. Přejeme hezký den.

 • Denča Suchá

  Láska na první mrknutí :D Jsou fakt příjemý

 • Jakš S.

  Všude čtu, že jsou jednodenní čočky top a fakt to tak je. Pro mě jsou nejlepší tyhle. Nebo teda pro moje oči jsou nejlepší

 • Cibulka Pavel

  Mé druhé balení a s kvalitou jsem stále spokojený. Při nošení jsem nepřišel na žádné nežádoucí reakce .

 • Klapilová Edita

  Pohodlné, celkem měkké a přesto se s nimi dá dobře manipulovat a na očích nejsou vůbec cítit.

 • Lenka V.

  Dobrý den, mají tyto čočky dostatečnou propustnost kyslíku, a jaká by měla být minimální kyslíková propustnost u čoček? Čočky jsem zatím nikdy nenosila a ráda bych si pořídila tyto na zkoušku. Dioptrie se volí stejné jako mám u brýlí, nebo je nutné nové vyštření u optika? Mnohokrát děkuji za odpovědi a za Váš čas.

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, pokud jste čočky nikdy nenosila, je nutné zajít za očním specialistou a nechat si hodnoty naměřit. Potřebné dioptrie u kontaktních čoček se totiž liší od těch, které máte na brýlích. Kromě dioptrií Vám také budou naměřeny hodnoty zakřivení a průměru. Při tomto vyšetření byste měla být také informována o péči o čočky a jejich aplikaci. Při jakýchkoli dalších dotazech nás neváhejte kontaktovat. Děkujeme za Vaše dotazy a přejeme hezký den.

 • M. Chromík

  Perfektní! Manipulace s nimi je snadná, v očích jsou pohodlné a navíc po delším nošení nemám unavené oči.

 • Eva Pazderníková

  Při nošení nejsou vůbec cítit a skvěle padnou na oko.

 • Luboš P.

  Koupil jsem je už po několikáté. Snadno se nasazují a v očích vydrží příjemné celý den.

 • Terezie Jacková

  Dobrý den, chci se zeptat. Kupuji si měsíční čočky Top vue air, ale na dovolenou bych si radši pořídila jednodenní. Top vue air mají zakřivení 8,60 a tyto 8,5 je v tom prosím velký rozdíl?

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den,

  tento rozdíl v zakřivení by neměl způsobit žádné problémy. Navíc u jednodenních čoček TopVue Daily také garantujeme vrácení ceny, pokud by Vám nevyhovovaly.

 • Veronika Hodboďová

  Dobrý den, používám čočky Frequency (sedly mi asi až jako čtvrté). Jsou tyto TopVue nějak podobné těm Frequency? Daly by se jimi nahradit? Chtěla bych zkusit denní čočky, ale pokud správně koukám Frequency denní nemají, popřípadě poradíte mi prosím denní čočky podobné těm Frequency?... děkuji

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, porovnávat odlišné druhy čoček moc dobře nelze. Zda Vám budou čočky TopVue Daily vyhovovat stejně jako původní zjistíte až vyzkoušením. Nyní nabízíme jedinečnou možnost nákupu na zkoušku – nabízíme na tyto čočky „Garanci vrácení ceny“, pokud by Vám nevyhovovaly.

 • Troják Míra

  Velmi komfortní a stabilní a to i při různých sportovních aktivitách.

 • Marek Z.

  Přemýšlím, že bych si je vzal na hory, nehrozí, že by se mi čočky zamlžily?

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, kont.čočky jsou pro sport velice vhodné, protože periferní vidění není omezováno obroučkami brýlí a nehrozí ani vypadnutí nebo zamlžení čočky.

 • Erik

  vyhovují mi velmi moc a hlavně se o nic nemusím starat.. večer je prostě vyhodím a ráno vezmu nový pár!

 • Dobrý den ráda bych se zeptala jakou mají čočky barvu.. :)

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, tyto kont.čočky mají lehounce namodralou barvu, tzv. manipulační zabarvení

 • Nikola

  Dobrý den, mám problém s těmito čočkami. Na každém oku mám jiné dioptrie ( 3 a 3,5). Při nasazení čoček ale špatně vidím, nemůžu jakoby zaostřit. Nasazené je mám správně, i dioptrie na správném oku. Byla jsem i u mé oční lékařky na přeměření dioptrií ale žádná změna. Jsou to mé první kontaktní čočky, nijak mi v oku nevadí...Čočky jsem po pár hodinách musela sundat, protože mě začla bolet hlava z toho, že jsem špatně viděla a nemohla zaostřit. Vím, že se na čočky musí zvyknout, ale každý koho znám a nosí čočky, tak mi řekl, že musím vidět hned dobře po nasazení a se zaostřením neměli problém, jen že je v oku ucítím. V čem je chyba?

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, dioptrické hodnoty se u čoček a brýlí mírně liší, jedním z důvodů je i fakt, že kontaktní čočka „sedí“ přímo na oku a brýle až na kořeni nosu – optické ohnisko je tak v obou případech jinde. Pokud tedy s kontaktními čočkami začínáte, je třeba nejprve si nechat oči přeměřit pro potřeby čoček a tuto skutečnost zdůraznit při prováděném měření očnímu specialistovi či lékaři.

 • Na čočky jsem přešla z Acuvue Moist a všechno bylo bez problémů, čočky jsou kvalitou i pohodlím srovnatelné a cenově mnohem výhodnější. Nezaznamenala jsem žádné mínus.

 • Michal

  Dobrý den, běžně používám čtrnáctidenní čočky Acuvue advance plus with Hydraclear. Chtěl bych pro koupání začít používat jednodenní čočky. Můžete mi doporučit čočky TopVue Daily. Vím, že čočky mají jiný průměr a zakřivení. děkuji předem za odpověď. Případně prosím o doporučení jiných čoček.

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, ano, čočky TopVue Daily sice mají jiný průměr i zakřivení, avšak na základě výzkumů bylo zjištěno, že lidské oko je běžně schopno tolerovat odchylku průměru činící právě 2 desetiny milimetru. Hodnotě zakřivení již není v dnešní době přisuzován takový význam jako dříve. Design čoček je zaměřen na komfort při nošení, většina čoček již disponuje asférickým designem zadní plochy a hodnota zakřivení nebývá na celé ploše čočky stejná. Čočky TopVue jistě stojí za vyzkoušení, jsou většinou nositelů dobře snášeny a kladně hodnoceny, obsahují UV filtr, který je obzvláště při koupání, kdy se nebezpečné UV paprsky odrážejí od vodní hladiny, velkou výhodou, neboť chrání důležité části oka. U těchto čoček garantujeme vrácení peněz, pokud s nimi z jakéhokoliv důvodu nebudete spokojen, nemusíte se tedy obávat zbytečné finanční investice.

 • Verča

  Koupila jsem na zkoušku a vracet nehodlám, jsem maximálně spokojená. Žádné komplikace, jen pohodlí :-)

TopVue Daily (10 čoček)

TopVue Daily (10 čoček)

TopVue Daily (10 čoček)

134 Kč

Skladem > 1000 ks