Garance vrácení peněz

TopVue Blue Blocker (90 čoček)

1 329 Kč
100% doporučuje
Poštovné i osobní odběr máte ZDARMA
Skladem

Výhodnější balení: TopVue Blue Blocker (180 čoček) - 2389 Kč (ušetříte 269 Kč)

Kdy odešleme? pondělí 24.6. zvolte své parametry
Vybrat parametry i pro druhé oko
Poštovné i osobní odběr máte ZDARMA
1 329 Kč

Kontaktní čočky

Značka TopVue rozšiřuje nabídku jednodenních kontaktních čoček o čočky, které jdou jednoduše s dobou. Tyto hydrogelové kontaktní čočky umí blokovat modré světlo, které je ve vyšší míře pro lidský organismus nežádoucí.

Co je modré světlo?

Modré světlo je součástí světelného spektra a leží v pásmu přibližně mezi 400 nm až 460 nm. Jde o vysoce energetické světlo, které reguluje tvorbu hormonu melatoninu. Tento hormon má významný vliv na biorytmus lidského organismu a je pro fungování těla velmi důležitý.

Účinné řešení přemíry modrého světla

Přemíru modrého světla z televizních obrazovek, mobilních telefonů či tabletů z běžného života pravděpodobně neodstraníme, ale nyní bude možné svůj zrak i zdraví chránit chytrými čočkami.
Nadbytek modrého světla může v způsobit lehčí obtíže ve formě podráždění či únavy očí. Může však způsobit i vážnější komplikace v podobě narušeného biorytmu, což vede k poruchám spánku, které mohou vyústit až v deprese.

Čočka a její přednosti

TopVue Blue Blocker zachovají přirozenou krásu vašich očí a současně blokují více než 16 % modrého světla o vlnové délce 400 nm - 450 nm. Žlutavé zbarvení, které blokuje modré světlo dopadající na sítnici oka, je pouze ve střední části čočky.
Protože je vzdálenost mezi blue blocker vrstvou a okem nulová efekt blokování je mnohem efektivnější, než je tomu u brýlí s touto úpravou.

Způsob nošení

Jednodenní kontaktní čočky jsou pouze na jedno použití. Každé ráno si vezmete nové čočky a večer je jednoduše vyhodíte. Tento způsob nošení čoček je považován za nejzdravější a nejpohodlnější.
Tyto čočky máme i v balení 5 čoček, 30 čoček a 180 čoček ks.

Vlastnosti - TopVue Blue Blocker (90 čoček)

Výrobce: TopVue
Zakřivení (BC): 8.60
Průměr (DIA): 14.20
Velikost balení: 90 čoček
Vyměnit za: 1 den
Propustnost kyslíku: 20 Dk/t
Expirace: 24 měsíců a více
Množství vody: 55%
Dioptrie: od -10.00 do +6.00
Materiál: Methafilcon A
Spaní s čočkami?: Ne
Název produktu: TopVue Blue Blocker
UV filtr: Ano
Blue Blocker: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Péče o Vaše oči

Komentáře (2)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Martin Liška

Vyzkoušeno na té malé krabičce. Čočky vyhovovaly, tak jsem koupil větší a po měsíci nošení jsou mé oči v mnohem lepší kondici. Už se mi nestává, že bych cítil během dne a vlastně ani před spaním únavu a jemné pálení očí. Konečně čočky s přidanou hodnotou.

Lada Jelínková

Preferuji jednodenní kontaktní čočky, protože mi to přijde nejhygieničtější. Protože mám velmi ráda technologie (asi jako každý v dnešní době), je fajn, že můžu očím ulevit. Nejprve jsem koupila čočky na zkoušku a musím uznat, že jsem cítila velký rozdíl. U čoček zůstávám. Mám ráda "chytré věci" :)