TopVue Blue Blocker (90 čoček)

1 229 Kč
100% doporučuje
Poštovné i osobní odběr máte ZDARMA
Skladem

Výhodnější balení: TopVue Blue Blocker (180 čoček) - 2179 Kč (ušetříte 279 Kč)

Kdy odešleme? Pondělí 30.1. zvolte své parametry
1 229 Kč
Poštovné i osobní odběr máte ZDARMA

Kontaktní čočky

Značka TopVue rozšiřuje nabídku jednodenních kontaktních čoček o čočky, které jdou jednoduše s dobou. Tyto hydrogelové kontaktní čočky umí blokovat modré světlo, které je ve vyšší míře pro lidský organismus nežádoucí.

Co je modré světlo?

Modré světlo se nachází v rozpětí vlnové délky 380–500 nm. Modré světlo reguluje tvorbu hormonu melatoninu, který má významný vliv na biorytmus lidského organismu a je pro fungování těla velmi důležitý.

Účinné řešení přemíry modrého světla

Přemíru modrého světla z televizních obrazovek, mobilních telefonů či tabletů z běžného života pravděpodobně neodstraníme, ale nyní bude možné svůj zrak i zdraví chránit chytrými čočkami.
Nadbytek modrého světla může v způsobit lehčí obtíže ve formě podráždění či únavy očí. Může však způsobit i vážnější komplikace v podobě narušeného biorytmu, což vede k poruchám spánku, které mohou vyústit až v deprese.

Čočka a její přednosti

TopVue Blue Blocker zachovají přirozenou krásu vašich očí. Žlutavé zbarvení, které blokuje modré světlo dopadající na sítnici oka, je pouze ve střední části čočky.
Protože je vzdálenost mezi blue blocker vrstvou a okem nulová efekt blokování je mnohem efektivnější, než je tomu u brýlí s touto úpravou.

Způsob nošení

Jednodenní kontaktní čočky jsou pouze na jedno použití. Každé ráno si vezmete nové čočky a večer je jednoduše vyhodíte. Tento způsob nošení čoček je považován za nejzdravější a nejpohodlnější.
Tyto čočky máme i v balení 5 čoček, 30 čoček a 180 čoček ks.

Vlastnosti - TopVue Blue Blocker (90 čoček)

Výrobce: TopVue
Zakřivení (BC): 8.60
Průměr (DIA): 14.20
Velikost balení: 90 čoček
Vyměnit za: 1 den
Propustnost kyslíku: 20 Dk/t
Expirace: 24 měsíců a více
Množství vody: 55%
Dioptrie: od -10.00 do +6.00
Materiál: Methafilcon A
Spaní s čočkami?: Ne
Název produktu: TopVue Blue Blocker
UV filtr: Ano
Blue Blocker: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Komentáře (2)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Martin Liška

Vyzkoušeno na té malé krabičce. Čočky vyhovovaly, tak jsem koupil větší a po měsíci nošení jsou mé oči v mnohem lepší kondici. Už se mi nestává, že bych cítil během dne a vlastně ani před spaním únavu a jemné pálení očí. Konečně čočky s přidanou hodnotou.

Lada Jelínková

Preferuji jednodenní kontaktní čočky, protože mi to přijde nejhygieničtější. Protože mám velmi ráda technologie (asi jako každý v dnešní době), je fajn, že můžu očím ulevit. Nejprve jsem koupila čočky na zkoušku a musím uznat, že jsem cítila velký rozdíl. U čoček zůstávám. Mám ráda "chytré věci" :)