Garance vrácení peněz

TopVue Blue Blocker (30 čoček)

469 Kč
100% doporučuje
Poštovné i osobní odběr máte ZDARMA
Skladem

Výhodnější balení: TopVue Blue Blocker (90 čoček) - 1329 Kč (ušetříte 78 Kč)

Kdy odešleme? pondělí 24.6. zvolte své parametry
Vybrat parametry i pro druhé oko
Poštovné i osobní odběr máte ZDARMA

Kontaktní čočky

Značka TopVue rozšiřuje nabídku jednodenních kontaktních čoček o čočky, které jdou jednoduše s dobou. Tyto hydrogelové kontaktní čočky umí blokovat modré světlo, které je ve vyšší míře pro lidský organismus nežádoucí.

Co je modré světlo?

Modré světlo je součástí světelného spektra a leží v pásmu přibližně mezi 400 nm až 460 nm. Jde o vysoce energetické světlo, které reguluje tvorbu hormonu melatoninu. Tento hormon má významný vliv na biorytmus lidského organismu a je pro fungování těla velmi důležitý.

Účinné řešení přemíry modrého světla

Přemíru modrého světla z televizních obrazovek, mobilních telefonů či tabletů z běžného života pravděpodobně neodstraníme, ale nyní bude možné svůj zrak i zdraví chránit chytrými čočkami.
Nadbytek modrého světla může v způsobit lehčí obtíže ve formě podráždění či únavy očí. Může však způsobit i vážnější komplikace v podobě narušeného biorytmu, což vede k poruchám spánku, které mohou vyústit až v deprese.

Čočka a její přednosti

TopVue Blue Blocker zachovají přirozenou krásu vašich očí a současně blokují více než 16 % modrého světla o vlnové délce 400 nm - 450 nm. Žlutavé zbarvení, které blokuje modré světlo dopadající na sítnici oka, je pouze ve střední části čočky.
Protože je vzdálenost mezi blue blocker vrstvou a okem nulová efekt blokování je mnohem efektivnější, než je tomu u brýlí s touto úpravou.

Způsob nošení

Jednodenní kontaktní čočky jsou pouze na jedno použití. Každé ráno si vezmete nové čočky a večer je jednoduše vyhodíte. Tento způsob nošení čoček je považován za nejzdravější a nejpohodlnější.
Tyto čočky máme i v balení 5 čoček, 90 čoček a 180 čoček.

Vlastnosti - TopVue Blue Blocker (30 čoček)

Výrobce: TopVue
Zakřivení (BC): 8.60
Průměr (DIA): 14.20
Velikost balení: 30 čoček
Vyměnit za: 1 den
Propustnost kyslíku: 20 Dk/t
Expirace: 24 měsíců a více
Množství vody: 55%
Dioptrie: od -10.00 do +6.00
Materiál: Methafilcon A
Spaní s čočkami?: Ne
Název produktu: TopVue Blue Blocker
UV filtr: Ano
Blue Blocker: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Péče o Vaše oči

Komentáře (6)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Dalibor

Jsem s nimi spokojený. Sedí dobře a je fakt, že po celodenní práci na compu nemám tak červené oči.

Anonymous

Dobrý den, lze přejít ze 14-ti denních Acuvue Oasys hydroclear plus + 3,75 zakřivení 8,8 na jednodenní TopVue Daily Blue Blocker +3,75 zakřivení 8,6?

Odpověď info@cocky-online.cz
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Změna kontaktních čoček je vždy trošku risk, ale bez vyzkoušení to nikdy nezjistíte. Naštěstí u kontaktních čoček TopVue Blue Blocker funguje služba Garance vrácení peněz. V případě, že by Vám kontaktní čočky nesedly, můžete službu využít a o svou investici nepřijdete. Rozdíl v zakřivení by oko ještě mělo akceptovat, nicméně každý uživatel na změny jinak citlivý. Uvidíte, jak čočky sednou Vám. Pokud byste měl další otázky, napište nám. Rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Gabriela Kolářová

A čočky s cylindrem?

Odpověď info@cocky-online.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Kontaktní čočky TopVue Blue Blocker se, bohužel, vyrábějí pouze ve sférické variantě. Torické (astigmatické) kontaktní čočky s technologií Blue Blocker zatím na českém trhu nejsou dostupné. Děkujeme za pochopení. Hezký den.

Jana

Prosím kterému typu čoček se víc podobají: TopVue Daily, nebo TopVue One? Děkuji.

Odpověď info@cocky-online.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Z hlediska materiálu jsou kontaktní čočky Blue Blocker více podobné čočkám TopVue Daily, protože jsou také z hydrogelového materiálu, ale typ hydrogelu je jiný. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Karel

Preferuji jednodenní čočky. Dřív jsem nosil TV Daily, ale teď jsem vyzkoušel i TV BlueBlocker a jsem velice spokojený. Zatím je nosím asi týden a čočky jsou senzační.

Šárka Munzarová

Pracuji jako účetní a sedím u počítače prakticky celý den. Přes léto nosím hlavně kontaktní čočky, abych mohla nosit sluneční brýle a koupat se, kdy se mi zachce. Chtěla jsem vyzkoušet nějakou "vychytávku" a tyto kontaktní čočky mě hodně překvapily. Dřív jsem měla oči v odpoledních hodinách hodně podrážděné a unavené, ale s těmito čočkami ne. Sedí dobře a ještě mi chrání oči. Prostě paráda.