TopVue Blue Blocker (180 čoček)

2 389 Kč
100% doporučuje
Poštovné i osobní odběr máte ZDARMA
Skladem
Kdy odešleme? Středa 29.11. zvolte své parametry
Poštovné i osobní odběr máte ZDARMA
2 389 Kč

Kontaktní čočky

Značka TopVue rozšiřuje nabídku jednodenních kontaktních čoček o čočky, které jdou jednoduše s dobou. Tyto hydrogelové kontaktní čočky umí blokovat modré světlo, které je ve vyšší míře pro lidský organismus nežádoucí.

Co je modré světlo?

Modré světlo je součástí světelného spektra a leží v pásmu přibližně mezi 400 nm až 460 nm. Jde o vysoce energetické světlo, které reguluje tvorbu hormonu melatoninu. Tento hormon má významný vliv na biorytmus lidského organismu a je pro fungování těla velmi důležitý.

Účinné řešení přemíry modrého světla

Přemíru modrého světla z televizních obrazovek, mobilních telefonů či tabletů z běžného života pravděpodobně neodstraníme, ale nyní bude možné svůj zrak i zdraví chránit chytrými čočkami.
Nadbytek modrého světla může v způsobit lehčí obtíže ve formě podráždění či únavy očí. Může však způsobit i vážnější komplikace v podobě narušeného biorytmu, což vede k poruchám spánku, které mohou vyústit až v deprese.

Čočka a její přednosti

TopVue Blue Blocker zachovají přirozenou krásu vašich očí a současně blokují více než 16 % modrého světla o vlnové délce 400 nm - 450 nm. Žlutavé zbarvení, které blokuje modré světlo dopadající na sítnici oka, je pouze ve střední části čočky.
Protože je vzdálenost mezi blue blocker vrstvou a okem nulová efekt blokování je mnohem efektivnější, než je tomu u brýlí s touto úpravou.

Způsob nošení

Jednodenní kontaktní čočky jsou pouze na jedno použití. Každé ráno si vezmete nové čočky a večer je jednoduše vyhodíte. Tento způsob nošení čoček je považován za nejzdravější a nejpohodlnější.
Tyto čočky máme i v balení 5 čoček, 30 čoček a 90 čoček ks.

Vlastnosti - TopVue Blue Blocker (180 čoček)

Výrobce: TopVue
Zakřivení (BC): 8.60
Průměr (DIA): 14.20
Velikost balení: 180 čoček
Vyměnit za: 1 den
Propustnost kyslíku: 20 Dk/t
Expirace: 24 měsíců a více
Množství vody: 55%
Dioptrie: od -10.00 do +6.00
Materiál: Methafilcon A
Spaní s čočkami?: Ne
Název produktu: TopVue Blue Blocker
UV filtr: Ano
Blue Blocker: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Komentáře (1)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Irča Brantalová

Dobrý den, koupila jsem už v létě toto balení a po prohlídce u oční lékařky mám naměřeno o půl dioptrie více. Čočky mi maximálně vyhovují. Mohu 4 kompletní a neporušené krabičky vrátit a vyměnit je za ty samé, ale se správnými hodnotami? Předem díky za odpověď.

Odpověď info@cocky-online.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Pokud jsou krabičky neporušené, pak je výměna možná. Na takové případy se vztahuje tzv. Garance 365, kdy garantujeme výměnu dioptrií od zakoupení. Krabičky s čočkami pečlivě zabalte a společně s průvodním dopisem a kopií faktury nám je pošlete na adresu: čočky-online.cz Jarošovská 1278/II, 377 01 Jindřichův Hradec. V průvodním dopise neopomeňte uvést nově naměřené hodnoty. Hezký den.