TopVue Blue Blocker (180 čoček)

2 179 Kč
100% doporučuje
Poštovné i osobní odběr máte ZDARMA
Skladem
Kdy odešleme? Pátek 19.8. zvolte své parametry
2 179 Kč
2 179 Kč
Poštovné i osobní odběr máte ZDARMA

Kontaktní čočky

Značka TopVue rozšiřuje nabídku jednodenních kontaktních čoček o čočky, které jdou jednoduše s dobou. Tyto hydrogelové kontaktní čočky umí blokovat modré světlo, které je ve vyšší míře pro lidský organismus nežádoucí.

Co je modré světlo?

Modré světlo se nachází v rozpětí vlnové délky 380–500 nm. Modré světlo reguluje tvorbu hormonu melatoninu, který má významný vliv na biorytmus lidského organismu a je pro fungování těla velmi důležitý.

Účinné řešení přemíry modrého světla

Přemíru modrého světla z televizních obrazovek, mobilních telefonů či tabletů z běžného života pravděpodobně neodstraníme, ale nyní bude možné svůj zrak i zdraví chránit chytrými čočkami.
Nadbytek modrého světla může v způsobit lehčí obtíže ve formě podráždění či únavy očí. Může však způsobit i vážnější komplikace v podobě narušeného biorytmu, což vede k poruchám spánku, které mohou vyústit až v deprese.

Čočka a její přednosti

TopVue Blue Blocker zachovají přirozenou krásu vašich očí. Žlutavé zbarvení, které blokuje modré světlo dopadající na sítnici oka, je pouze ve střední části čočky.
Protože je vzdálenost mezi blue blocker vrstvou a okem nulová efekt blokování je mnohem efektivnější, než je tomu u brýlí s touto úpravou.

Způsob nošení

Jednodenní kontaktní čočky jsou pouze na jedno použití. Každé ráno si vezmete nové čočky a večer je jednoduše vyhodíte. Tento způsob nošení čoček je považován za nejzdravější a nejpohodlnější.
Tyto čočky máme i v balení 5 čoček, 30 čoček a 90 čoček ks.

Vlastnosti - TopVue Blue Blocker (180 čoček)

Výrobce: TopVue
Zakřivení (BC): 8.60
Průměr (DIA): 14.20
Velikost balení: 180 čoček
Vyměnit za: 1 den
Propustnost kyslíku: 20 Dk/t
Expirace: 24 měsíců a více
Množství vody: 55%
Dioptrie: od -10.00 do +6.00
Materiál: Methafilcon A
Spaní s čočkami?: Ne
Název produktu: TopVue Blue Blocker
UV filtr: Ano
Blue Blocker: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Komentáře (1)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Irča Brantalová

Dobrý den, koupila jsem už v létě toto balení a po prohlídce u oční lékařky mám naměřeno o půl dioptrie více. Čočky mi maximálně vyhovují. Mohu 4 kompletní a neporušené krabičky vrátit a vyměnit je za ty samé, ale se správnými hodnotami? Předem díky za odpověď.

Odpověď info@cocky-online.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Pokud jsou krabičky neporušené, pak je výměna možná. Na takové případy se vztahuje tzv. Garance 365, kdy garantujeme výměnu dioptrií od zakoupení. Krabičky s čočkami pečlivě zabalte a společně s průvodním dopisem a kopií faktury nám je pošlete na adresu: čočky-online.cz Jarošovská 1278/II, 377 01 Jindřichův Hradec. V průvodním dopise neopomeňte uvést nově naměřené hodnoty. Hezký den.