Garance vrácení peněz

TopVue Air Multifocal (6 čoček)

939 Kč
100% doporučuje
Poštovné i osobní odběr máte ZDARMA
Skladem
Kdy odešleme? pondělí 17.6. zvolte své parametry
Vybrat parametry i pro druhé oko
Přidat 259 Kč 214 Kč
Poštovné i osobní odběr máte ZDARMA

Výhodné balíčky

Kontaktní čočky TopVue Air Multifocal

TopVue Air Multifocal jsou multifokální kontaktní čočky vyrobené ze silikon-hydrogelového materiálu, které jsou určené ke korekci presbyopie. Konstrukce a design čoček TopVue Air Multifocal využívající několika optických zón, které velmi dobře zpracují korekci zraku na všechny vzdálenosti.

Materiál a jeho přednosti

celodenní hydratace kontaktních čoček topvue

Čočky jsou ze silikon-hydrogelového materiálu třetí generace, který se vyznačuje výbornou prodyšností při zachování vysokého obsahu vody. Přenos vzdušného kyslíku k rohovce probíhá prostřednictvím mikroskopických kanálků a činí celých 100 Dk/t.

Obsah vody je 45 %, což zachovává vysoký stupeň hydratace po celý den. Množství vody obsažené v TopVue Air Multifocal také snižuje hromadění depozit na povrchu čoček, čímž je eliminováno riziko vzniku bakteriální infekce.


Konstrukce čoček a princip korekce

Konstrukce a design čoček TopVue Air Multifocal využívá několika optických zón. Při tomto principu střídání jednotlivých optických zón v soustředných kruzích je využíváno přirozené fyziologické vlastnosti oka, kdy se při zaostření na blízké předměty zornice stahuje a při pohledu do dálky naopak rozšiřuje. Optická zóna korigující vidění na blízko je tak soustředěna v centru čočky, přičemž ji směrem k okrajům střídají zóny pro pohled na větší vzdálenosti. Tím je zaručena kvalitní korekce zraku na všechny vzdálenosti a zároveň vysoký komfort nošení.

Jakou adici zvolit?

Kontaktní čočky TopVue Air Multifocal disponují čtyřmi adičními hodnotami. V případě, že se naměřená adice pohybuje mezi dvěma z těchto čtyř adičních hodnot, volíme tu hodnotu, která je nižší. Pokud je třeba zohlednit dominantnost očí, volíme pro dominantní oko hodnotu vyšší, pro nedominantní pak hodnotu nižší. Pokud si nebudete jistí nebo bude-li chtít poradit, napište nám do komentářů, rádi Vám pomůžeme.

Způsob nošení a péče o čočky

Kontaktní čočky TopVue Air Multifocal jsou určené ke každodennímu nošení s periodou výměny 30 dní.
Čočky nejsou určené k přespávání. Před spánkem doporučujeme čočky z očí vyjmout, mechanicky očistit a uložit do pouzdra naplněného čerstvou dávkou roztoku.
Důslednou péčí a hygienou při manipulaci s čočkami budete moci čočky využívat po celou dobu jejich doporučené životnosti.

Tyto čočky máme také v balení po 1 ks a 3 ks.

Vlastnosti - TopVue Air Multifocal (6 čoček)

Výrobce: TopVue
Zakřivení (BC): 8.60
Průměr (DIA): 14.20
Velikost balení: 6 čoček
Adice: +1.00, +1.50, +2.00, +2.50
Propustnost kyslíku: 100 Dk/t
Expirace: 24 měsíců a více
Vyměnit za: 30 dnů
Množství vody: 45%
Dioptrie: od -12.00 do +6.00
Materiál: Innofilcon A
Spaní s čočkami?: Ne
UV filtr: Ne
Název produktu: TopVue Air Multifocal
Hyaluronát sodný: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Péče o Vaše oči

Komentáře (30)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Stanislava Sobotková

Dobrý den, vždy jsem nosila především brýle, ale s postupem času mě nebavilo střídat brýle na čtení a na dálku. Multifokální brýle jsou hrozně drahé, ale zvykla jsem si na ně rychle a vyhovují mi. Dcera mě přemluvila vyzkoušet i čočky a jsem nadšená. U čoček jsem si tedy přivykala déle, ale rozhodně to stojí za to! Hlavně teď v létě... protože mohu střídat sluneční brýle.

Zdeněk

Na tyto čočky jsem si zvykl velice rychle. Jsou příjemné a v očích se rychle usadí. Zatím jsem neměl žádný problém.

Bambulina

Dobrý den. Dnes jsem čočky nosila opět celý den. Opravdu vidím špatně když přimouřim oči vidím na TV líp. Když čtu tak vidím taky trochu jinak. Oči mám zaměřené před měsícem. Tak teď nevím jestli si mám objednat jinou značku. Děkuji

Odpověď info@cocky-online.cz
Dobrý den, díky za doplnění informací. Pokud Vám čočky 100% nesedí, využijte službu Garance vrácení peněz a navštivte kontaktologa, který Vám aplikuje multifokální čočky. Výběr tohoto typu čoček bývá složitý a kontaktolog Vám jistě pomůže lepé. Na druhou stranu je také možné, že si oči i mozek teprve zvykají na nové čočky a na přecházení mezi jednotlivými zónami. Pokud bychom pro Vás mohli něco udělat, napište nám. Zatím mějte hezký den.
Bambulina

Dobrý den. Objednala jsem si na zkoušku tuhle značku čoček..Nosím je celý den ale když se dívám na televizi tak vidím trochu rozmazaně. Čím to je. Pravé oko +2,5 adice +1,5 a levé oko +3 adice +1,5 Děkuji

Odpověď info@cocky-online.cz

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Problémy se skutečně objevují pouze při sledování televize? Při sledování jiných digitálních zařízení (monitor pc, telefon, tablet...) je vše v pořádku? Pokud sledujete jiný předmět ve stejné vzdálenosti jako TV, je také vše v pořádku? Bohužel je pro nás těžké odhadnout, čím by to mohlo být způsobené. Napište nám prosím více informací. Případně navštivte svého očního specialistu a pořádejte o přeměření dioptrií. Zatím děkujeme a přejeme hezký den.

Petra

Dobrý den. Prosím Vás dělají se multifokalni čočky, které mohu nosit stále a vyměnit jednou za měsíc. Vím že jsou "Air Optix Night and Day Aqua", ale ty nejsou multifokalni. Děkuji

Odpověď info@cocky-online.cz
Dobrý den, díky za dotaz. Mezi kontinuální kontaktní čočky patří například PureVision Multi-Focal, PureVision 2 for Presbyopia, Air Optix Aqua Multifocal a Biofinity Multifocal. Měla byste se poradit s Vaším očním lékařem, který posoudí, zda je pro Vás tento způsob nošení vhodný. V případě dalších dotazů se na nás obraťte. Zatím Vám přejeme hezký den.
Petra

Dobrý den.Čočky nosím jsem spokojená.Ale musím je změnit na Multifocalni. Změřila mi je v GrandOptical , ale čočky prodávají velice drahé. Můžete mi poradit které si můžu u vás objednat? Korekce (MONO) a (BINO): Pravé SPH +2,5 / Mono PD 30,00 / Vizus 1 Pravé a levé : Adice 1.5 / Vizus na bl. 1 Děkuji

Odpověď info@cocky-online.cz
Dobrý den, děkujeme za Váš komentář. Z parametrů, které jste uvedla, je pro kontaktní čočky podstatná jen dioptrie +2,50 a adice +1,50. Na levém oku nemáte naměřenou sférickou dioptrii? Bez předchozího vyzkoušení si určitě neobjednávejte jiného kontaktní čočky než tyto TopVue Air Multifocal. U této značky je možné využít službu Garance vrácení peněz. U jiné značky Vám bohužel nemůžete takovou ani obdobnou službu nabídnout a nákup by se tak nemusel vyplatit. V případě, že bychom pro Vás mohli něco udělat, napište nám. Zatím Vám přejeme hezký den.
Pája

Jsem ráda, že s nimi vidím ostře. Vyhovují mi rozhodně víc než brýle.

Barbora

Dcera mě přesvědčila je vyzkoušet a jsem za to ráda, v mnoha ohledech jsou pohodlnější a příjemnější než brýle.

Flamingo.amigo

U mě spokojenost. Čočky jsou pohodlné, nasazují se mi snadno a o oku okamžitě přilnou. Nemám s nimi žádný problém.

karel

živím se jako řidič nákladaku a tyhle čočky mi uplně vyhovuji. vždy vidím perfektně. cocky jsou pro mě lepší, protože můžu pouzít i slunecní brýle.

Valterová

Naprosto v pořádku. Vidění ostré, oči nejsou podrážděné. Super, super.

Pechová Romana

Tyhle čočky jsou první, které mi nepodráždily oči. Jsou mi vážně pohodlné celý den. Nemusím si dokonce ani kapat kapky! Jasný příklad toho, že každé oči potřebují něco jiného. Profláknutá značka není všechno...

Budilová

V šedesáti letech se mi moc nechtělo začínat s čočkami, ale všechno je v pořádku. Jsem s nimi moc spokojená a i na kontrolách u doktorky je vše v nejlepším pořádku.

hubert

ten zrak už prostě není co býval, ale díky čočkám je to už v pohodě. sice hodně sportuji a všichni mi doporučovali čočky na jeden den. tyhle jsou na měsíc a všechno je úplně OK.

Petra Vodrážková

Dobrý den. Nosím tuhle značku čoček a jsem s nima spokojená mám + 2,5 na obě oči. Ale zjišťuji, že musím zaostřovat, když se dívám zblízka. Mohu nosit tyhle Multifocalní? Bylo by to pro mě lepší.Děkuji

Odpověď info@cocky-online.cz

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Těší nás, že jste se s dotazem obrátila na nás. Teoreticky můžete mít pravdu a multofokální čočky by mohly představovat řešení. Budete ale muset navštívit lékaře a nechat si přeměrit dioptrie, protože pro zakoupení multofokálních čoček je nutné znát dioptrii do dálky a adici. Více Vám bohužel nejsme schopni takto na dálku poradit. Přejeme hezký den.

libor

Skvělé. Dělají přesně to, co mají a v očích necítím nic nepříjemného. Spokojenost.

Auřadová Marcela

Vyhovují mi po všech stránkách. Nasazení mi připadá snadné, nošení je pohodlné. Dioptrie i adice pasují naprosto přesně.

Láďa

Dobrý den,nosím čočky +1 dálka, adice 1 začínám v nich ale hůř vidět na blízko(je mi56let),znamená to že bych měl zvýšit adici?Je možno vyzkoušet tyto čočky v rámci akce vrácení čoček když neodpovídají očekávání?

Odpověď info@cocky-online.cz
Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Samozřejmě Vám to takto na dálku nemůžeme slíbit s naprostou jistotou, ale zvýšení adice by mělo pomocí lepšímu vidění na blízkou vzdálenost. Kontaktní čočky TopVue Air Multifocal můžete vyzkoušet a případně využít službu Garance vrácení peněz. V případě, že se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.
Lenka Filipenská

Dobrý den jaké čočky bych měla zvolit při tupozrakosti a velikost čoček přičemž na blízko mám 3,75 ty potřebuji nejvíc a na dálku 3

Odpověď info@cocky-online.cz

Dobrý den, děkujeme za Váš komentář. Tupozrakost bohužel nelze korigovat kontaktními čočkami. Při naměřených dioptriích do dálky i do blízka budete opravdu potřebovat multifokální kontaktní čočky. Při objednání se zadává dioptrie do dálky a pro výpočet adice bychom potřebovali znát naměřené dioptrie včetně znamének. Vzhledem k tupozrakosti bychom Vám před prvním nákupem kontaktních čoček doporučovali osobní konzultaci s kontaktologem. V případě dalších dotazů se na nás neváhejte obrátit. Přejeme hezký den.

aneta čížková

Pro čočky jsem se rozhodovala dlouho a teď mě mrzí, že jsem se nerozhoupala dřív. Bez brýlí si to fakt užívám.

Rejhonsová Zuzana

Dobré odpoledne. Dcera mi objednala čočky a já jsem radostí celá bez sebe, že už nemusím používat dvoje brýle. Mockrát děkuji

Šimanová

Dobrý den. Oči mají zdravý a hezký vzhled i po dlouhém náročném dni, kdy je mám nasazené od rána až do večera. U mě rozhodně spokojenost.

Filipský

Příjemná cena a nošení výborné.

Robert Kučera

Po letech konečně vidím bez brýlí! Ten pocit je skvělý, rozhodnutí určitě nelituju.

Krsek A.

Vydržím je mít v očích od rána klidně až do noci a vše se toobejde bez nějakého pálení a tak..

Iva Bláhová

Pravidelně chodím běhat a ještě jsem při této aktivitě nenarazila na jediný problém, čočky drží a nevysušují se.

Jiří K.

Příjemné čočky, které vydržím nosit klidně od rána až do večera a nepotřebuji na ně používat ani kapky.

mára

Čočky vydržely v očích příjemné i při suchém a větrném počasí.. navíc se s nimi lehce manipuluje, takže například opláchnutí a opětovné nasazení čoček zabere jenom chvilku.

Leona

Dobrý den, dají se tyto čočky nosit celý měsíc?

Odpověď info@cocky-online.cz

Dobrý den, ano, jsou to měsíční čočky, proto je můžete nosit měsíc od prvního vložení do oka. Na noc je ale nutné je vyndat a uložit do pouzdra.

Ivan Zahradník

Od nasazení až do vyndání jsou čočky pohodlné a udržují si vlhkost, nemám co bych jim vytknul :)