TopVue Air Multifocal (6 čoček)

Poštovné zdarma
Garance vrácení peněz
attributesPrimary

Středa 17.7.

cleaner
blank
Cena za položku
959 Kč
Pokud nebudete s čočkami TopVue spokojeni, zašlete nám 4 nepoužité čočky zpět a my Vám vrátíme zaplacenou částku v plné výši. Více informací…
TopVue Air Multifocal (6 čoček) - Multifokální kontaktní čočky
Hodnotících: 46

Cena za balíček: 1278 Kč
Ušetříte: 40 Kč
Doprava: ZDARMA

Cena za balíček: 1203 Kč
Ušetříte: 45 Kč
Doprava: ZDARMA

Kontaktní čočky TopVue Air Multifocal

TopVue Air Multifocal jsou multifokální kontaktní čočky vyrobené z inovativního silikon-hydrogelového materiálu třetí generace. TopVue Air Multifocal se vyznačují extrémní prodyšností při zachování vysokého obsahu vody. Konstrukce a design čoček TopVue Air Multifocal využívající několika optických zón zaručuje kvalitní korekci zraku na všechny vzdálenosti a zároveň vysoký komfort nošení.

Pohodlné a účinné řešení presbyopie

Presbyopie, nebo také stařecká vetchozrakost, patří mezi oční vady podmíněné věkem. Vlivem přirozeného stárnutí a opotřebení organismu dochází u většiny lidí kolem čtyřicátého roku života ke zhoršení zraku – vlivem ztráty pružnosti oční čočky není oko schopno dostatečně zaostřovat na blízko i do dálky. Multifokální čočky TopVue Air Multifocal představují pohodlné a účinné řešení těchto obtíží.

Jasný pohled na všechny vzdálenosti

Kontaktní čočky TopVue Air Multifocal jsou konstruovány pomocí několika optických zón. Při tomto principu střídání jednotlivých optických zón v soustředných kruzích je využíváno přirozené fyziologické vlastnosti oka, kdy se při zaostření na blízké předměty zornice stahuje a při pohledu do dálky naopak rozšiřuje. Optická zóna korigující vidění na blízko je tak soustředěna v centru čočky, přičemž ji směrem k okrajům střídají zóny pro pohled na větší vzdálenosti.

Jakou adici zvolit?

Kontaktní čočky TopVue Air Multifocal disponují čtyřmi adičními hodnotami. V případě, že se naměřená adice pohybuje mezi dvěma z těchto čtyř adičních hodnot, volíme tu hodnotu, která je nižší. Pokud je třeba zohlednit dominantnost očí, volíme pro dominantní oko hodnotu vyšší, pro nedominantní pak hodnotu nižší.

Pohodlné již od prvního nasazení

Kontaktní čočky TopVue Air Multifocal jsou dodávány v blistru, jehož součástí je roztok obohacený zvlhčující látkou – hyaluronátem sodným, který je navíc naprosto kompatibilní s fyziologickým prostředím oka. TopVue Air Multifocal jsou díky této látce oku příjemné a pohodlné již od okamžiku prvního nasazení.

Vysoce prodyšné a zároveň hydratované

Pokrokové technologické zpracování silikon-hydrogelového materiálu zajišťuje TopVue Air Multifocal potřebnou propustnost kyslíku. Transport vzdušného kyslíku k rohovce probíhá prostřednictvím mikroskopických kanálků. Schopnost přenosu kyslíku (transmisibilita) činí u TopVue Air Multifocal 100 Dk/t.

celodenní hydratace kontaktních čoček topvue Důležitý faktor pro zdravé užívání kontaktních čoček představuje také obsah vody. TopVue Air Multifocal jsou tvořeny vodou ze 45 % svého objemu. Díky svému podílu vody si zachovávají vysoký stupeň hydratace v průběhu celého dne. Množství vody obsažené v TopVue Air Multifocal také snižuje hromadění depozit na povrchu čoček, čímž je eliminováno riziko vzniku bakteriální infekce.

Vlastnosti

Výrobce: TopVue
Zakřivení (BC): 8.60
Průměr (DIA): 14.20
Velikost balení: 6 čoček
Add power: +1.00, +1.50, +2.00, +2.50
Propustnost kyslíku: 100 Dk/t
Vyměnit za: 30 dnů
Expirace: 32 měsíců a více
Množství vody: 45%
Dioptrie: od -12.00 do +6.00
Materiál: Innofilcon A
Spaní s čočkami?: Ne
UV filtr: Ne
Hyaluronát sodný: Ano

Komentáře

Přidat komentář

 • Bambulina

  Dobrý den. Dnes jsem čočky nosila opět celý den. Opravdu vidím špatně když přimouřim oči vidím na TV líp. Když čtu tak vidím taky trochu jinak. Oči mám zaměřené před měsícem. Tak teď nevím jestli si mám objednat jinou značku. Děkuji

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, díky za doplnění informací. Pokud Vám čočky 100% nesedí, využijte službu Garance vrácení peněz a navštivte kontaktologa, který Vám aplikuje multifokální čočky. Výběr tohoto typu čoček bývá složitý a kontaktolog Vám jistě pomůže lepé. Na druhou stranu je také možné, že si oči i mozek teprve zvykají na nové čočky a na přecházení mezi jednotlivými zónami. Pokud bychom pro Vás mohli něco udělat, napište nám. Zatím mějte hezký den.

 • Bambulina

  Dobrý den. Objednala jsem si na zkoušku tuhle značku čoček..Nosím je celý den ale když se dívám na televizi tak vidím trochu rozmazaně. Čím to je. Pravé oko +2,5 adice +1,5 a levé oko +3 adice +1,5 Děkuji

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Problémy se skutečně objevují pouze při sledování televize? Při sledování jiných digitálních zařízení (monitor pc, telefon, tablet…) je vše v pořádku? Pokud sledujete jiný předmět ve stejné vzdálenosti jako TV, je také vše v pořádku? Bohužel je pro nás těžké odhadnout, čím by to mohlo být způsobené. Napište nám prosím více informací. Případně navštivte svého očního specialistu a pořádejte o přeměření dioptrií. Zatím děkujeme a přejeme hezký den.

 • Petra

  Dobrý den. Prosím Vás dělají se multifokalni čočky, které mohu nosit stále a vyměnit jednou za měsíc. Vím že jsou "Air Optix Night and Day Aqua", ale ty nejsou multifokalni. Děkuji

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, díky za dotaz. Mezi kontinuální kontaktní čočky patří například PureVision Multi-Focal, PureVision 2 for Presbyopia, Air Optix Aqua Multifocal a Biofinity Multifocal. Měla byste se poradit s Vaším očním lékařem, který posoudí, zda je pro Vás tento způsob nošení vhodný. V případě dalších dotazů se na nás obraťte. Zatím Vám přejeme hezký den.

 • Petra

  Dobrý den.Čočky nosím jsem spokojená.Ale musím je změnit na Multifocalni. Změřila mi je v GrandOptical , ale čočky prodávají velice drahé. Můžete mi poradit které si můžu u vás objednat? Korekce (MONO) a (BINO): Pravé SPH +2,5 / Mono PD 30,00 / Vizus 1 Pravé a levé : Adice 1.5 / Vizus na bl. 1 Děkuji

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš komentář. Z parametrů, které jste uvedla, je pro kontaktní čočky podstatná jen dioptrie +2,50 a adice +1,50. Na levém oku nemáte naměřenou sférickou dioptrii? Bez předchozího vyzkoušení si určitě neobjednávejte jiného kontaktní čočky než tyto TopVue Air Multifocal. U této značky je možné využít službu Garance vrácení peněz. U jiné značky Vám bohužel nemůžete takovou ani obdobnou službu nabídnout a nákup by se tak nemusel vyplatit. V případě, že bychom pro Vás mohli něco udělat, napište nám. Zatím Vám přejeme hezký den.

 • Pája

  Jsem ráda, že s nimi vidím ostře. Vyhovují mi rozhodně víc než brýle.

 • Barbora

  Dcera mě přesvědčila je vyzkoušet a jsem za to ráda, v mnoha ohledech jsou pohodlnější a příjemnější než brýle.

 • Flamingo.amigo

  U mě spokojenost. Čočky jsou pohodlné, nasazují se mi snadno a o oku okamžitě přilnou. Nemám s nimi žádný problém.

 • karel

  živím se jako řidič nákladaku a tyhle čočky mi uplně vyhovuji. vždy vidím perfektně. cocky jsou pro mě lepší, protože můžu pouzít i slunecní brýle.

 • Valterová

  Naprosto v pořádku. Vidění ostré, oči nejsou podrážděné. Super, super.

 • Pechová Romana

  Tyhle čočky jsou první, které mi nepodráždily oči. Jsou mi vážně pohodlné celý den. Nemusím si dokonce ani kapat kapky! Jasný příklad toho, že každé oči potřebují něco jiného. Profláknutá značka není všechno...

 • Budilová

  V šedesáti letech se mi moc nechtělo začínat s čočkami, ale všechno je v pořádku. Jsem s nimi moc spokojená a i na kontrolách u doktorky je vše v nejlepším pořádku.

 • hubert

  ten zrak už prostě není co býval, ale díky čočkám je to už v pohodě. sice hodně sportuji a všichni mi doporučovali čočky na jeden den. tyhle jsou na měsíc a všechno je úplně OK.

 • Petra Vodrážková

  Dobrý den. Nosím tuhle značku čoček a jsem s nima spokojená mám + 2,5 na obě oči. Ale zjišťuji, že musím zaostřovat, když se dívám zblízka. Mohu nosit tyhle Multifocalní? Bylo by to pro mě lepší.Děkuji

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Těší nás, že jste se s dotazem obrátila na nás. Teoreticky můžete mít pravdu a multofokální čočky by mohly představovat řešení. Budete ale muset navštívit lékaře a nechat si přeměrit dioptrie, protože pro zakoupení multofokálních čoček je nutné znát dioptrii do dálky a adici. Více Vám bohužel nejsme schopni takto na dálku poradit. Přejeme hezký den.

 • libor

  Skvělé. Dělají přesně to, co mají a v očích necítím nic nepříjemného. Spokojenost.

 • Auřadová Marcela

  Vyhovují mi po všech stránkách. Nasazení mi připadá snadné, nošení je pohodlné. Dioptrie i adice pasují naprosto přesně.

 • Láďa

  Dobrý den,nosím čočky +1 dálka, adice 1 začínám v nich ale hůř vidět na blízko(je mi56let),znamená to že bych měl zvýšit adici?Je možno vyzkoušet tyto čočky v rámci akce vrácení čoček když neodpovídají očekávání?

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Samozřejmě Vám to takto na dálku nemůžeme slíbit s naprostou jistotou, ale zvýšení adice by mělo pomocí lepšímu vidění na blízkou vzdálenost. Kontaktní čočky TopVue Air Multifocal můžete vyzkoušet a případně využít službu Garance vrácení peněz. V případě, že se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.

 • Lenka Filipenská

  Dobrý den jaké čočky bych měla zvolit při tupozrakosti a velikost čoček přičemž na blízko mám 3,75 ty potřebuji nejvíc a na dálku 3

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš komentář. Tupozrakost bohužel nelze korigovat kontaktními čočkami. Při naměřených dioptriích do dálky i do blízka budete opravdu potřebovat multifokální kontaktní čočky. Při objednání se zadává dioptrie do dálky a pro výpočet adice bychom potřebovali znát naměřené dioptrie včetně znamének. Vzhledem k tupozrakosti bychom Vám před prvním nákupem kontaktních čoček doporučovali osobní konzultaci s kontaktologem. V případě dalších dotazů se na nás neváhejte obrátit. Přejeme hezký den.

 • aneta čížková

  Pro čočky jsem se rozhodovala dlouho a teď mě mrzí, že jsem se nerozhoupala dřív. Bez brýlí si to fakt užívám.

 • Rejhonsová Zuzana

  Dobré odpoledne. Dcera mi objednala čočky a já jsem radostí celá bez sebe, že už nemusím používat dvoje brýle. Mockrát děkuji

 • Šimanová

  Dobrý den. Oči mají zdravý a hezký vzhled i po dlouhém náročném dni, kdy je mám nasazené od rána až do večera. U mě rozhodně spokojenost.

 • Filipský

  Příjemná cena a nošení výborné.

 • Robert Kučera

  Po letech konečně vidím bez brýlí! Ten pocit je skvělý, rozhodnutí určitě nelituju.

 • Krsek A.

  Vydržím je mít v očích od rána klidně až do noci a vše se toobejde bez nějakého pálení a tak..

 • Iva Bláhová

  Pravidelně chodím běhat a ještě jsem při této aktivitě nenarazila na jediný problém, čočky drží a nevysušují se.

 • Jiří K.

  Příjemné čočky, které vydržím nosit klidně od rána až do večera a nepotřebuji na ně používat ani kapky.

 • mára

  Čočky vydržely v očích příjemné i při suchém a větrném počasí.. navíc se s nimi lehce manipuluje, takže například opláchnutí a opětovné nasazení čoček zabere jenom chvilku.

 • Leona

  Dobrý den, dají se tyto čočky nosit celý měsíc?

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, ano, jsou to měsíční čočky, proto je můžete nosit měsíc od prvního vložení do oka. Na noc je ale nutné je vyndat a uložit do pouzdra.

 • Ivan Zahradník

  Od nasazení až do vyndání jsou čočky pohodlné a udržují si vlhkost, nemám co bych jim vytknul :)

TopVue Air Multifocal (6 čoček)

TopVue Air Multifocal (6 čoček)

TopVue Air Multifocal (6 čoček)

959 Kč

Skladem > 1000 ks