Garance vrácení peněz

TopVue Air for Astigmatism (6 čoček)

829 Kč
100% doporučuje
Poštovné i osobní odběr máte ZDARMA
Skladem
Kdy odešleme? čtvrtek 30.5. zvolte své parametry
Vybrat parametry i pro druhé oko
Přidat 259 Kč 214 Kč
Poštovné i osobní odběr máte ZDARMA

Výhodné balíčky

Kontaktní čočky TopVue Air for Astigmatism

TopVue Air for Astigmatism jsou torické kontaktní čočky vyrobené ze silikon-hydrogelového materiálu třetí generace, které slouží ke korekci astigmatismu.

Účinné řešení astigmatismu

Astigmatismus je častá refrakční oční vada, která je zapříčiněna nepravidelným tvarem rohovky. Rohovka je klenuta podle osy orientované určitým stupněm. Ke korekci této oční vady je tedy potřeba znát více parametrů – dioptrii, cylindr a osu. Proto je velmi důležité, aby čočka zůstala ve správné poloze, a to čočky TopVue Air for Astigmatism umí.

Jak zvolit správné hodnoty?

Pokud nebudete mít přímo určené dioptrické hodnoty od očního specialisty pro nákup torických kontaktních čoček, doporučujeme Vám nejprve ověřit si správnost parametrů. Stačí když nám napíšete do komentářů vaše dioptrické hodnoty (včetně znamének) a my vám rádi pomůžeme.
Torické kontaktní čočky se vyrábějí v omezeném rozsahu a často se musí dioptrické hodnoty upravovat.

Jak TopVue Air for Astigmatism fungují?

Kontaktní čočky využívají stabilizační technologii SHT PrismBallast, díky které je dosaženo dokonalé stability čočky na oku. Tvar čočky zaručí správnou polohu čočky a tím pádem i perfektní korekci zraku. Díky speciálnímu tvaru a rozložení hmoty balastu TopVue Air for Astigmatism je zachován plynulý pohyb očního víčka po celém povrchu čočky a stabilita čočky je navíc pozitivně ovlivněna mrkáním. K tomu dochází tak, že horní víčko stabilizuje čočku pomocí působení na dvě rovnoměrně rozložené stabilizační zóny čočky.

Materiál a jeho přednosti

celodenní hydratace kontaktních čoček topvue

Silikon-hydrogelový materiál Innofilcon A se vyznačuje extrémní prodyšností při zachování vysokého obsahu vody. Transport vzdušného kyslíku k rohovce probíhá prostřednictvím mikroskopických kanálků, které jsou pro tento typ materiálu typické. Transmisibilita (schopnost přenosu kyslíku) je 100 Dk/t.

Dalším důležitým faktorem je obsah vody, který je důležitý pro zdravé a pohodlné nošení. Materiál obsahuje 45 % vody ze svého objemu. Čočky si tak zachovávají vysoký stupeň hydratace v průběhu celého dne.

Způsob nošení a péče o čočky

Kontaktní čočky TopVue Air for Astigmatism jsou určené ke každodennímu nošení s periodou výměny 30 dní.
Čočky nejsou určené k přespávání. Před spánkem doporučujeme čočky z očí vyjmout, mechanicky očistit a uložit do pouzdra naplněného čerstvou dávkou roztoku.
Důslednou péčí a hygienou při manipulaci s čočkami budete moci čočky využívat po celou dobu jejich doporučené životnosti.

Tyto čočky máme také v balení po 1 ks a 3 ks

Vlastnosti - TopVue Air for Astigmatism (6 čoček)

Výrobce: TopVue
Zakřivení (BC): 8.60
Průměr (DIA): 14.20
Velikost balení: 6 čoček
Propustnost kyslíku: 100 Dk/t
Expirace: 24 měsíců a více
Vyměnit za: 30 dnů
Množství vody: 45%
Cylindr: od -0.75 do -2.25
Dioptrie: od -12.00 do +6.00
Materiál: Innofilcon A
Spaní s čočkami?: Ne
UV filtr: Ne
Název produktu: TopVue Air for Astigmatism
Hyaluronát sodný: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Péče o Vaše oči

Komentáře (43)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Romana Staňková

Dobrý den, jaké mi doporučíte čočky, pro předpis brýlí OD-8,75, cylindr -0,75; OS-9,0, cylindr -1,0. Děkuji Staňková

Odpověď info@cocky-online.cz
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Před nákupem kontaktních čoček je potřeba brýlový předpis upravit. Ve Vašem případě budou shodou okolností dioptrické a cylindrické hodnoty po úpravě stejné. Bohužel jste neuvedla hodnoty osy, ty si, prosíme, upravte dle matematických pravidel zaokrouhlování. Pro pravé oko i levé oko tedy budete potřebovat např. tyto torické čočky s hodnotou dioptrie -8,00, cylindru -0,75 a osy XY. Vybraná balení značky TopVue disponují službou Garance vrácení peněz. Čočky můžete vyzkoušet a pokud by Vám nevyhovovaly, lze je vrátit. Nezapomeňte, že se jedná o měsíční čočky a budete k nim potřebovat i roztok k péči. Z našeho sortimentu bychom Vám mohli nabídnout např. Gelone. Budete-li mít další otázky, jsme Vám plně k dispozici. Hezký den.
Michaela Stixová

Dobrý den, mám prosbu, chtěla bych si objednat torické čočky značky TopVue air for. Již radu let používám čočky ale teď nově toricke. I když mám od doktora napsané nějaké hodnoty jak dioptricke tak i s cilindrem, nevím kterou hodnotu mám objednat - od doktora mám napsané - OD -1,5 -1,0 osa 180 a OS -1,5 -1,0 osa 180. Cylindry 0,75 nebo 1,25 ??? Děkuji za info Stixová

Odpověď info@cocky-online.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Dle zápisu budete ke korekci obou očí potřebovat čočky s hodnotou dioptrie -1,50, cylindru -0,75 a osy 180°. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Pěkný den.

Nikola

Dobrý deň, Na pravom oku mám : -4,25, CYL -0,25 a AX 35 Na ľavom oku mám: -4,25, CYL -0,50 a AX 150 aké čočky sú teda pre mňa vhodné? Ďakujem za odpoveď.

Odpověď info@cocky-online.cz
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Ač se u Vás začíná projevovat astigmatismus, poměrně častá refrakční vada, hodnoty cylindrů jsou příliš nízké a ke korekci zraku Vám bude stačit klasická sférická čočka. Pro pravé oko budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -4,00, pro levé oko pak bude hodnota dioptrie -4,25. Z našeho sortimentu bychom Vám mohli nabídnout sférickou variantu TopVue Air. Výhodou čoček TopVue je doprovodná služba Garance vrácení peněz. Pokud by Vám čočky nevyhovovaly, můžete službu využít a Vaše investice se Vám vrátí. Jelikož se jedná o měsíční čočky, nezapomeňte, že budete potřebovat i roztok určený k péči o čočky. Z našeho sortimentu univerzálních roztoků bychom Vám mohli nabídnout např. Gelone. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám poradíme. Hezký den.
Petra

Dobrý den,prosím o radu. Na pravém oku mám SPH -4, CYL. -2,osa 40. Na levém oku mám SPH -4.5, CYL -2,osa 165. Jaké čočky prosím vybrat? Děkuji za odpověď

Odpověď info@cocky-online.cz
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Ke korekci zraku budete potřebovat torické (astigmatické) čočky, např. tyto TopVue Air for Astigmatism. Pro pravé oko budou mít čočky hodnotu dioptrie -4,00, cylindru -1,75 a osy 40°. Pro levé oko budete potřebovat čočky s hodnotou dioptrie -4,25, cylindru -1,75 a osy 170°. Značka TopVue nabízí svým zákazníkům službu Garance vrácení peněz. Pokud Vám nebudou čočky vyhovovat, můžete službu využít a Vaše investice se Vám vrátí. Jelikož se jedná o měsíční čočky, nezapomeňte, že budete potřebovat i roztok určený k péči o čočky. Z našeho sortimentu bychom Vám mohli nabídnout např. Gelone. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit. Hezký den.
Niky

Dobrý den, chtěla bych Vás poprosit o radu, chci si objednat čočky podle očního mám tyto hodnoty D -1,50 CYL -2,25 AX 170, D -1,25 CYL -1,75 AX 20. Mohu podle těchto parametrů objednat? Děkuji za odpověď N.

Odpověď info@cocky-online.cz
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Ano, dioptrické hodnoty můžete zadat tak, jak jsou. V případě, že by Vám čočky z nějakého důvodu nevyhovovaly, můžete využít službu Garance vrácení peněz, kterou značka TopVue disponuje. Protože se jedná o měsíční čočky s denním režimem nošení, budete k čočkám potřebovat i vhodný roztok, se kterým budete čočky čistit např. Gelone. Pokud byste měla další otázky, napište nám. Pěkný den.
Tomáš

Dobrý den, směle Vás prosím o přepočet předpisu na brýle. Na pravém oku mám SPH -1.5 bez astigmatismu a na levém SPH -1.0, CYL -0.5 a AX 25. Díky :)

Odpověď info@cocky-online.cz
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Předem naší odpovědi se Vám velmi omlouváme za prodlevu s odpovědí. Dotaz se nám zobrazil se zpožděním. Ačkoli se Vám na levém oku rozvíjí astigmatismus, budete ke korekci zraku potřebovat sférické čočky TopVue Air. Pro pravé oko zůstane hodnota dioptrie pro nákup čoček na hodnotě dioptrie -1,50. Pro levé oko bude nutné hodnotu dioptrie upravit. Po přepočtu budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -1,25. Pokud byste měl další otázky, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Jan

Dobrý den, prosím o radu, jaké čočky objednat, protože mám předpis jen na brýle. Pravé oko -2,0 dioptrie Levé oko -2,5 dioptrie, -1,0 Dp, 175 osa Děkuji za odpověď

Odpověď info@cocky-online.cz
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Předpis na brýle je právě to, co potřebujeme, abychom Vám mohli vypočítat dioptrické parametry pro kontaktní čočky. Dle Vašeho dioptrického zápisu budete ke korekci zraku potřebovat pro každé oko jiný typ čočky. Pro pravé oko budete potřebovat sférickou variantu těchto čoček TopVue Air s hodnotou dioptrie -2,00. Pro levé oko pak budete potřebovat tuto torickou (astigmatickou) čočku TopVue Air for Astigmatism s hodnotou dioptrie -2,50, cylindru -0,75 a osy 180°. U značky TopVue funguje služba Garance vrácení peněz. V případě, že by Vám čočky z nějakého důvodu nevyhovovaly, můžete službu využít a nepřijdete tak o vloženou investici. A protože se jedná o měsíční čočky, nezapomeňte si k čočkám pořídit i roztok, se kterým budete o čočky pečovat např. AQ Pure. Pokud byste se chtěl zeptat na cokoli dalšího, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Eva

Dobrý den, prosím o radu s přepočtem hodnot na čočky. Na obou očích mám -9,00 sph, -0,75 cyl, 175 osa. Jsou TopVue Air for Astigmatism vhodné? Děkuji

Odpověď info@cocky-online.cz
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Brýlové hodnoty je nutné pro nákup kontaktních čoček upravit. Po přepočtu budete pro korekci zraku potřebovat čočky s hodnotou dioptrie -8,00, cylindru -0,75 a osy 180°. Tyto kontaktní čočky vyzkoušet můžete. Jsou ze silikon-hydrogelového materiálu a mají nejběžnější velikostní parametry. Navíc čočky disponují službou Garance vrácení peněz, takže v případě, že by Vám čočky z nějakého důvodu nevyhovovaly, můžete službu využít a přijdete o vloženou investici. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit. Hezký den.
Simona

Dobrý den, na Vaši radu jsem si zakoupila tyto čočky (3ks v balení), ale bohužel na pravé oko nevidím. Obraz je značně rozmazaný. Na levé oko přes čočku vidím dobře. Můžete mi doporučit jiné parametry? Na pravé oko mám -2,5 sph, +1,5 cyl, 90 axis. Na Vaše doporučení jsem zakoupila čočky s parametry dioptrie -1,00, cylindru -1,25 a osy 180°. Předem Vám děkuji za Váš čas.

Odpověď info@cocky-online.cz - Pavla

Dobrý den, děkujeme Vám za komentář. Je nám líto, že Vám na pravém oku kontaktní čočky nesedí. Občas se stane, že teoretický výpočet uživateli nevyhovuje. V takovém případě je nutná pomoc očního specialisty, který uživateli pomůže dioptrické hodnoty upravit tak, aby byla korekce zraku perfektní. Takto na dálku Vám již, bohužel, víc pomoci nemůžeme. Děkujeme za pochopení. Hezký den.

Simona

Dobrý den, prosím o radu jaké vybrat kontaktní čočky. Mám astigmatismus a hodnoty pro pravé oko jsou -2,5 sph, +1,5 cyl, 90 axis. Pro levé -1,5 sph, +1,0 cyl a 90 axis. Můžete mi, prosím, nějaké doporučit? Předem děkuji za odpověď.

Odpověď info@cocky-online.cz - Pavla
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Tyto kontaktní čočky jsou velmi dobrou volbou, protože kontaktní čočky TopVue disponují službou Garance vrácení peněz. Pokud by Vám čočky z jakéhokoli důvodu nevyhovovaly, můžete službu využít a nepřijdete tak o vloženou investici. Pro nákup kontaktních čoček však bude nutné upravit Vaše dioptrické hodnoty. Pro pravé oko budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -1,00, cylindru -1,25 a osy 180°. Pro levé oko budete potřebovat čočku s hodnotou dioptrie -0,50, cylindru -0,75 a osy 180°. Protože se jedná o měsíční kontaktní čočky, nezapomeňte si koupit i roztok. Pokud byste měla další otázky, napište nám. Hezký den.
Pavla

Dobrý večer, chtěla bych se zeptat jestli by mi šli čočky když mám sféra dioptrie +6, cylindr - 2,0, osa 2 právě oko a osa 3 levé oko. Děkuji

Odpověď info@cocky-online.cz
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Ačkoli máte astigmatismus a tyto čočky jsou právě ke korekci této oční vady, tak po úpravě dioptrických hodnot se Vaše hodnoty dostanou mimo nabízený rozsah čoček TopVue Air for Astigmatism. Vaše hodnoty pro nákup torických (astigmatických) čoček jsou pro obě oči následující: dioptrie +6,50, cylindr -2,25 a osa 180°. Tuto dioptrickou kombinaci umožňují kontaktní čočky Biofinity Toric, Avaira Vitality Toric nebo Proclear Toric XR. Protože jsou Vaše hodnoty vyšší, doporučovali bychom Vám odbornou aplikaci pod dohledem očního specialisty. Protože se ve všech případech jedná o kontaktní čočky značky CoopeVision, můžete si najít očního specialistu ve Vašem okolí na této mapě. Služba bývá zpoplatněna, ale je to investice, která se Vám vyplatí. Je možné, že bude potřeba i mírná úprava dioptrických hodnot, aby pro Vás byla korekce zraku příjemná. Až budete mít vyzkoušené čočky a jasně dané parametry, můžete další nákupy provádět na internetu bez obavy ze ztráty investice. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se na nás obrátit. Hezký den.
Denisa

Dobrý den, na pravém oku mám cylindr +2,25 axis 15 a na levém oku cylindr +2,00 axis 165, mohu poprosit o přepočet na čočky? Moc děkuji

Odpověď info@cocky-online.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Abychom Vám mohli provést přepočet dioptrických hodnot pro nákup kontaktních čoček, potřebujeme si ujasnit jednu věc. Jelikož jste uvedla pouze hodnotu cylindru a osy, máme tomu rozumět tak, že máte hodnotu dioptrie nulovou (plano)? Prosím, napište nám kompletní zápis, nebo pokud si nejste jistá, můžete nám poslat fotografii předpisu na brýle na e-mail info@cocky-online.cz. Prozatím Vám přejeme hezký den.

Lukáš Jaroš

Za tu cenu jsou fakt dobré. Protože se občas pohybuju v prašném prostředí, musím si je vyměnit třeba už za 3 týdny, ale to jsem musel udělat i u Air Optix. Zkrátka dobrá kvalita za fajnovou cenu.

Eliška

Moc Vám děkuji za odpověď, jen bych si to ráda ujasnila. U dioptrií mám znaménko = takže počítám, je je to minus? A tím převést na sféru je myšleno, že si nemusím kupovat astogmaticke (torické) čočky, ale stačí si koupit běžné kontaktní čočky s dioptriemi -3.25? A ještě se zeptám, když budu mít brýle se stejnými hodnotami je možné je bez problémů střídat s kontaktními čočkami? Předem moc děkuji za odpověď.

Odpověď info@cocky-online.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za další otázky. Ano, znaménko = označuje minusovou dioptrii. Jelikož se torické (astigmatické) čočky vyrábějí až od hodnoty cylindru -0,75, tak se musí nižší cylindrické hodnoty přepočítat na sféru. Po přepočtu skutečně budete potřebovat sférické (klasické) kontaktní čočky. Jestliže tedy máte před cylindrickou hodnotou =, pak Vám opravdu budou stačit klasické čočky s hodnotou dioptrie -3,25. Brýle Vám v optice udělají podle předpisu s naměřenými hodnotami a můžete je bez obav střídat s kontaktními čočkami. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Eliška

Dobrý den, Moc prosím o přepočet hodnot pro pořízení kontaktních čoček. Mám na obě oči stejné hodnoty a to Dioptrie = 3.25, cylindr 0.50, osa 180' Před lety jsem již kontaktní čočky nosila a byla jsem spokojená se značkou Acuvue, ale nebráním se vyzkoušet i jinou značku. Ráda bych měsíční čočky a ještě lépe takové, se kterými se dá v případě nouze i spát. Poradíte mi jaké by podle Vás byly nejvhodnější? Předem děkuji za radu.

Odpověď info@cocky-online.cz
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Ačkoli máte astigmatismus, hodnoty jsou tak nízké, že se musejí převést na sféru. U dioptrických hodnot jste u cylindrické hodnoty neuvedla žádné znaménko. Proto jsme Vám vypočítali obě možné varianty. Vy si před nákupem ověřte zápis od očního specialisty. Pokud je tedy cylindrická hodnota se znaménkem +, pak budete potřebovat čočky s hodnotou dioptrie -3,00. Pokud máte u cylindrické hodnoty znaménko = nebo -, pak budete potřebovat čočky s hodnotou dioptrie -3,25. Z nabídky čoček, v kterých lze přespat, Vám můžeme doporučit Biofinity, Air Optix plus HydraGlyde nebo Air Optix Night and Day Aqua. Správně by Vám měl kontinuální způsob nošení schválit oční specialista, proto byste jej měla informovat. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Veronika Krauskopfová

Dobrý den, moc Vás prosím o přepočet. Naměřené hodnoty na brýle: +3, c -0,5, o 150, prave oko +3 bez astigmatismu. Velmi děkuji, Veronika K.

Odpověď info@cocky-online.cz
Dobrý den, děkujeme Vám za komentář. Vaše levé oko má cylindrické hodnoty příliš nízké a bude nutný přepočet na sféru. Tudíž budete potřebovat na obě oči sférické kontaktní čočky. Jestliže s kontaktními čočkami začínáte, doporučovali bychom Vám jednodenní kontaktní čočky TopVue One+. Pokud však trváte na měsíčních čočkách, doporučujeme Vám sférické čočky TopVue Air, které jsou ze stejné řady jako tyto čočky. K měsíčním čočkám si budete muset pořídit ještě čistící a uchovávající roztok. Z našeho sortimentu bychom Vám doporučili univerzální roztok Gelone. Pro pravé oko zůstane hodnota dioptrie +3,00 a pro levé oko bude po přepočtu hodnota dioptrie +2,75. U značky TopVue navíc funguje služba Garance vrácení peněz. Pokud byste měla další otázky, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.
Víťa H.

Objednal jsem v úterý ráno a ve středu v poledne čočky v ruce. Pecka! Co se týká kvality, tak nejvíc nejlepší.

Tereza Kudrnáčová

Dobrý den, ráda bych vyzkoušela jiný typ čoček používám SofLens Toric s parametry -0.50, -1,25, 180° , 8.50, 14.50 a jdem mě o to že u těchto čoček je zakřivení 8.60 a průměr 14.20. a mě by zajímalo jak hodně by to vadilo? Děkuji za odpověď Tereza

Odpověď info@cocky-online.cz
Dobrý den, děkujeme za otázku. Každé oči jsou jiné a dokáží přijmout jinak velké rozdíly. Čočky TopVue jsou ideální na vyzkoušení, protože je u nich možné využít službu Garance vrácení peněz. Až při vyzkoušení poznáte, zda jsou nové čočky vhodné. Pokud byste se chtěl zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Zatím Vám přejeme hezký den.
Mirek

Objednávka byla opět druhý den doma. Naprostá nádhera a hlavně spolehlivost!!

Vítězslav

Sedí moc dobře a vidím perfektně ostře. I když jsem oproti brýlím musel trochu upravit naměřené hodnoty. Za mě jedničky!

Anettt

Jsou to jedny z mála co mi sedí. Zkoušela jsem jedny jednodenní. Kromě toho, že cena byla přímo šílená, se mi čočky v očích otáčely a já jsem je musela několikrát za den vyndat a otočit pět. S těmihle jsem žádný takový ani podobný problém neměla, takže vřele doporučuji.

Filip

Jsou pohodlný nemám s nima problémy

Jiřinka Poláčková

Cena je super. Dneska jsem je objednala, tak jsem zvědavá jaké budou. Podle tolika pozitivních reakci věřím, že budu spokojená a čočky mě nezklamou.

Studená Irena

Dřív jsem nosila obyč Air a po poslední návštěvě doktorky mě potěšilo, když jsem zjistila, že se dělají i téhle verzi proti astigmatismu :)

Terezka K.

Za mě super. Nemám s nimi žádný problém. Každý den po celý měsíc je všechno super.

Míra Kodada

Nikdy by mě nenapadlo, že budu nosit čočky a ještě k tomu, že si je vyberu sám bez doktora. Na prohlídky chodím pravidelně, ostře vidím a žádné problémy s očima nemám.

lááďa t.

Já používám jedině roztok Laim-Care. TopVue jsou s ním fakt pohodlnější. Nošení i péče o čočky je vždycky bez problémů.

Terezie Plešková

Dobrý den, mohla bych k těmto čočkám použít jakýkoli roztok? Děkuji

Odpověď info@cocky-online.cz
Dobrý den, díky za Váš dotaz. Jde o měkké kontaktní čočky, takže můžete použít jakýkoliv víceúčelový nebo peroxidový roztok určený na měkké kontaktní čočky. Našim zákazníkům doporučujeme roztoky s hyaluronátem sodným - například roztok Gelone a roztok Laim-Care. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, určitě nám napište. Přejeme Vám krásný den.
Lucie Slováková

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je tyto čočky možné nosit po celý měsíc bez nutnosti vyjmutí? Děkuji

Odpověď info@cocky-online.cz

Dobrý den, děkujeme za Váš komentář. Čočky TopVue Air for Astigmatism nejsou určeny pro prodloužené ani kontinuální nošení. Čočky je nutné každý večer z očí vyjmout, následně je vyčistit a nechat regenerovat v roztoku. Neváhejte se na nás obrátit s dalšími dotazy. Přejeme Vám hezký den.

Zdeněk Roubík

Žádné jiné čočky mi nevydržely celý měsíc. Asi jsou extra odolné, když vydrží i to moje nemotorné zacházení.

Jana Píchová

Vždy když objednávám jsou skladem. Paráda.

Dominick Pešl

Takhle rychle mi čočky nikdy nepřišly. Jsem u vás spokoejná úplně se vším. Od čoček po dodání zboží.

Vávra

První čočky od topvue a sedí perfektně. Ozkoušené i při sportu a práci a vše bez jediného problému.

M. Čížková

Snáším je velmi dobře, neshrnují se a neunavují oči!

Heřmánek

Vysoký komfort nošení a skvělá cena

Lucie

Dobrý den, jak velký vliv na nošení čočky má zakřivení a průměr? Na starých čočkách mám zakřivení 08.70, průměr 14.50, zde jsou hodnoty 8.60 a 14.20. Je to problém? Děkuji za odpověd' a přeji hezký den :-)

Odpověď info@cocky-online.cz

Dobrý den, obecně se má za to, že rozdíl v průměru do 0.20 se dá tolerovat a čočky se přizpůsobí. Je to ovšem individuální záležitostí, která je zapotřebí vyzkoušet. U kontaktních čoček TopVue umožňujeme Garanci vrácení peněz, kterou můžete využít v případě, že Vám čočky nebudou vyhovovat. Rozdíl v zakřivení 0.10 je zanedbatelný. Děkujeme za Váš dotaz a přejeme hezký den.

Silva Balíková

Materiál je pevný a čočky se netrhají. Při jejich nošení navíc nemívám pocit suchého oka, takže mohu jedině dopooručit.

Máca R.

Pohodlné čočky pro korekci astigmatismu. Nerotují, neplavou.. jsem s nimi naprosto spokojen.

Olda

Čočky používám i na sport a jsem s nimi spokojen. Za celý měsíc nebyl jediný problém :)

Kateřina

Dobrý den, chci se zeptat, zda je u těchto čoček, podobně jako u jiných torických čoček, pravda to, že se v oku samy otočí tak, aby byla osa přesně jak má být? Protože v přiloženém návodu píší, že musím čočku nasadit tak, aby značka na ní směřovala dolů. Jak mám najít značku, která je téměř neviditelná, když na nic bez čoček pořádně nevidím a ještě pak otočit čočku tak, aby směřovala dolů? Nejspíš kvůli tomu mám pak pocit, že s čočkami vidím ještě hůř, než bez nich. U jiných značek jsem ten pocit neměla.. Děkuji za odpověď

Odpověď info@cocky-online.cz

Dobrý den,

i u těchto čoček platí, že je můžete do oka vložit v libovolné pozici a mrkáním se čočka usadí na své místo. Usazení může trvat 5 až 10 minut.

Berta

Skvělé čočky i celkový servis. Ráda nakoupím znovu :)

Zuzana

Dobrý den, je prosím možné vyměnit čočky Biofinity toric s průměrem 14,5 a zakřivením 8,7 za tyto s hodnotami 14,2 a 8,6? Nebude mi to v oku dělat problémy? Děkuji za odpověď a hezký den :)

Odpověď info@cocky-online.cz

Dobrý den, v obou případech se jedná o kont.čočky, které korigují astigmatismus, zda Vám ale budou tyto čočky vyhovovat zjistíte až vyzkoušením. Nákup TopVue Air for Astigmatism můžeme vřele doporučit, protože se jedná o čočky vyrobené z inovativního silikon-hydrogelového materiálu třetí generace a vyznačují se extrémní prodyšností při zachování vysokého obsahu vody. Navíc u nich momentálně nabízíme garanci vrácení ceny pokud by Vám nevyhovovaly.

Renča

Po celý den se udrží v oku na stejném místě i příjemně hydratované. Jsem více než spokojena :)