TopVue Air for Astigmatism (1 čočka)


Výhodnější balení: TopVue Air for Astigmatism (3 čočky) - 429 Kč (ušetříte 36 Kč)

attributesPrimary

Úterý 19.3.

cleaner
blank
Cena za položku
155 Kč
155 Kč
Cena dopravy:
Pro objednávky nad 200 Kč

Zdarma
TopVue Air for Astigmatism (1 čočka) - Torické kontaktní čočky
Hodnotících: 36

Kontaktní čočky TopVue Air for Astigmatism (1 čočka)

TopVue Air for Astigmatism patří k torickým kontaktním čočkám korigujícím astigmatismus, které jsou vyrobené z inovativního silikon-hydrogelového materiálu třetí generace. TopVue Air for Astigmatism se vyznačují extrémní prodyšností při zachování vysokého obsahu vody. Design čoček TopVue Air for Astigmatism využívá pokrokovou stabilizační technologii, která zajišťuje čočce stabilní polohu na oku za každé situace po celou dobu nasazení.

Přejít na základní balení TopVue Air for Astigmatism (3 čočky)

Vlastnosti

Výrobce: TopVue
Zakřivení (BC): 8.60
Průměr (DIA): 14.20
Velikost balení: 1 čočka
Propustnost kyslíku: 100 Dk/t
Expirace: 24 měsíců a více
Vyměnit za: 30 dnů
Množství vody: 45%
Cylindr: od -0.75 do -2.25
Dioptrie: od -12.00 do +6.00
Materiál: Innofilcon A
Spaní s čočkami?: Ne
UV filtr: Ne
Hyaluronát sodný: Ano

Komentáře

Přidat komentář

 • Markéta Langsteinová

  Dobrý den, doteď jsem používala měsíční čočky Air Optix pro astigmatiky jedno oko: PWR 0,00; Cyl: -0,75; Axis: 140; BC: 8,7; DIA: 14,5 a na druhém oku: PWR 0,00; Cyl: -0,75; Axis: 180; BC: 8,7; DIA: 14,5. Chtěla bych zkusit od Vás TopVue Air for Astigmatism po jedné čočce. Potřebovala bych poradit, zda mnou vybrané čočky Dioptrie: 0,00, Cylindr: -0,75, Osa: 140 st., zakřivení: 8,60 a průměr: 14,20 na jedno oko a na druhé oko: Dioptrie: 0,00, Cylindr: -0,75, Osa: 180 st., zakřivení: 8,60 a průměr: 14,20 budou vhodné k den. nošení? Děkuji moc za odpověď, Markéta Langsteinová.

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, díky za otázku. Ano, doporučili bychom Vám zvolit tyto parametry. Popřemýšlejte ale, zda už neuběhla dlouhá doba od Vaší poslední kontroly u očního specialisty. Balení po jedné čočce je ideální na vyzkoušení a věříme, že budete s novými čočkami spokojená. V případě, že bychom pro Vás mohli udělat cokoli dalšího, napište nám prosím. Zatím mějte hezký den.

 • Alena

  Dobrý den, mám na brýlovém předpisu pro pravé oko: DPTR -3,75, CYL -1,25 OSA 5 a pro levé oko: DPTR -3,75, CYL -0,75, OSA 180 Prosím o radu, jak nejlépe upravit na parametry pro astigmatické čočky, protože nejméně máte na výběr 10 stupňů a já mám na jednom oku 5.Děkuji a hezký den

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, díky za Váš dotaz. Parametry by měly zůstat stejné. Upravit se musí pouze osa pro pravé oko. Bohužel Vám ale nemůžeme předem říci, zda bude pro oko přijatelnější korekce směrem dolů na 0°, což je u kontaktních čoček 180°, nebo na 10°. Každému nositeli vyhovuje něco jiného a tak budete muset dané parametry vyzkoušet. Toto balení po 1 čočce je na takové zkoušení ideální. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

 • Káťa Štroufová

  I velké balení je za super cenu. Objednávám si čočky už jen od vás.

 • Erik

  Pro mě nejlepší měsíční čočky. Oči nejsou unavené ani po celodenním sezení v klimatizovaném kanclu.

 • Janina Hájková

  Velká spokojenost. Nedráždí ani neunavují oči. Super :)

 • Kuba

  Vyzkoušeno a spokojenost. Jsou super. Celý měsíc byly jako nové.

 • máša

  U mě všechno v pořádku. čočky sedí tak jak mají.

 • Aneta

  Dobrý den, když zadám parametry pro objednání čoček, tak mi tabulka ukazuje zakřivení 8.60 a průměr 14.20, ale na krabičce od čoček mám uvedené zakřivení 8.7 a průměr 14.5. Je to nějaký problém? Děkuji

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, díky za dotaz. Kontaktní čočky jsou vyráběny v různých zakřiveních a průměrech. Rozdíl v zakřivení je nepatrný, ovšem odchylka v průměru čočky je již trochu větší. I tak to nebrání tomu, abyste čočky vyzkoušela. Oči každého nositele jsou jiné a dokáží tolerovat různé rozdíly. Pokud objednáte základní balení, můžete v případě nespokojenosti využít službu Garance vrácení peněz. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.

 • Petra

  Dobrý den, mám na brýlovém předpisu pro pravé oko: DPTR -0,75, CYL -1, OSA 95 a pro levé oko: DPTR -1, CYL -0,75, OSA 75. Prosím o radu, jak nejlépe upravit na parametry prp astigmstické čočky. Děkuji

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Pro pravé oko by měly být vhodné dioptrie –0,75, cylindr –0,75 a osa 90° a pro levé oko dioptrie –1,00, cylindr –0,75 a osa 70°. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.

 • Jitka

  Skvělé. Vidím perfektně a oči jsou ok. Nečekala jsem, že budu z nošení čoček takhle nadšená.

 • Kamila Hronová

  Ráda jsem je vyzkoušela. Škoda, že takové balení nenabízí více značek. V každém případě mi čočky vyhovují a v očích mě nijak nezlobily, takže si je určitě můžu objednat zase a tentokrát už v normálním balení.

TopVue Air for Astigmatism (1 čočka)

TopVue Air for Astigmatism (1 čočka)

TopVue Air for Astigmatism (1 čočka)

155 Kč

Skladem > 1000 ks