Garance vrácení peněz

TopVue Air (6 čoček)

479 Kč
100% doporučuje
Poštovné i osobní odběr máte ZDARMA
Skladem
Kdy odešleme? úterý 28.5. zvolte své parametry
Vybrat parametry i pro druhé oko
Přidat 259 Kč 214 Kč
Poštovné i osobní odběr máte ZDARMA

Výhodné balíčky

Kontaktní čočky TopVue Air

TopVue Air jsou měsíční kontaktní čočky s vynikajícími vlastnostmi. Jedná se o čočky třetí generace silikon-hydrogelových kontaktních čoček, které se vyznačují extrémní prodyšností při zachování vysokého obsahu vody.

Pohodlné již v okamžiku prvního nasazení

celodenní hydratace kontaktních čoček topvue

Silikon-hydrogelový materiál čoček má prodyšnost 100 Dk/t. Oko je tak dostatečně okysličeno, protože transport kyslíku k rohovce probíhá prostřednictvím mikroskopických kanálků, který je pro silikon-hydrogelový materiál typický.

Dalším parametrem kontaktních čoček důležitým pro jejich zdravé užívání je obsah vody. Vysoké množství obsažené vody (45 %) značně eliminuje ulpívání depozit na povrchu čoček a díky svému podílu vody zůstávají oči dostatečně hydratované v průběhu celého dne, kdy jsou nasazeny.

Způsob nošení a péče o čočky

Kontaktní čočky TopVue Air jsou určené ke každodennímu nošení s periodou výměny 30 dní. Čočky nejsou určené k přespávání. Před spánkem doporučujeme čočky z očí vyjmout, mechanicky očistit a uložit do pouzdra naplněného čerstvou dávkou roztoku. Důslednou péčí a hygienou při manipulaci s čočkami budete moci čočky využívat po celou dobu jejich doporučené životnosti.
Tyto čočky máme také v balení po 1 ks.

Vlastnosti - TopVue Air (6 čoček)

Výrobce: TopVue
Zakřivení (BC): 8.60
Průměr (DIA): 14.20
Velikost balení: 6 čoček
Propustnost kyslíku: 100 Dk/t
Expirace: 24 měsíců a více
Vyměnit za: 30 dnů
Množství vody: 45%
Dioptrie: od -12.00 do +8.00
Materiál: Innofilcon A
Spaní s čočkami?: Ne
UV filtr: Ne
Název produktu: TopVue Air
Hyaluronát sodný: Ano
Zdravotnický prostředek: Ano

Péče o Vaše oči

Komentáře (81)

Máte nějaké otázky nebo názor?
Štěpánka Popelková

Dobrý den, tyto čočky nosím už asi tři roky a vždy mi vyhovovaly a vydržely měsíc určitě. V poslední době (asi 3 x měsíční balení zpět) mě po 14 dnech minimálně jedna čočka hrozně drápe v oku a musím je vyměnit. Každý večer je zaliji roztokem a při nasazování mi přijde, že je časem špatně poznat jaká strana je ta správná. Jak kdyby se deformoval tvar, zakřivení,....nevím jak to popsat. :-D Máte nějakou radu nebo doporučení prosím? Děkuji, Š

Odpověď info@cocky-online.cz
Dobrý den, děkujeme Vám za komentář. Je nám velmi líto, že máte s čočkami poslední dobou nepříjemnosti. Bohužel Vám takto na dálku nejsme schopni říci, kde by mohl být problém. Jestliže máte pocit, že s čočkami není něco v pořádku, můžete čočky reklamovat. Požadavek reklamace jde nyní založit velmi jednoduše ze zákaznického účtu. Jak při reklamaci postupovat naleznete ZDE. Použité čočky, které vykazují nedostatky nezapomeňte poslat společně se zbytkem balení čoček zpět. V případě dalších dorazů prosím kontaktujte naše zákaznické oddělení. Pěkný den.
Jana

Dobrý den, mohla bych poprosit o radu s výběrem čoček? Mám brýle 3 dioptrie na dálku, čočky mi byly doporučeny kupovat -2,75. Vyzkoušela jsem značky Biofinity, TopVue airoptix hydraglyde a teď mám Acuvue Oasys. Ty Oasys mi nesedí vůbec, v jednom oku mně jakoby škrábe a vidím přes ni rozmlženě, zkoušela jsem vyměnit za novou, ale stále stejné. Biofinity mi také neseděli, stávalo se mi, že mi čočky vypadly z oka. Nejlíp mi seděli TopVue, ze začátku jsem o nich vůbec nevěděla ale cca po 14 dnech škrábání, podráždění a musela jsem je vyměnit. Všichni známí nosí měsíční čočky i dva měsíce a mě nevydrží ani polovinu co mají. Kde by mohl být problém? Suché oko? Nebo zkusit jiný roztok? Poradíte jakou značku bych ještě mohla vyzkoušet? Jsem z toho neštastná, brýle mi vůbec nesluší a nesnáším je nosit, na operaci mi bylo doporučeno jít až po 45. roku (je mi 37). Hezký den Jana

Odpověď info@cocky-online.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Pro nákup kontaktních čoček se brýlový předpis upravuje, ovšem až od hodnot dioptrií -3,50 resp. +3,25. Teoreticky by tedy u Vás měly být hodnoty dioptrií pro brýle i pro kontaktní čočky beze změny. Vzhledem k popisovaným potížím bychom Vám vřele doporučili navštívit očního specialistu, který Vám na základě měření očí a Vašich potřeb doporučí vhodné čočky. Čočky Vám aplikuje a dle výsledku zkoušky případně upraví dioptrické hodnoty nebo doporučí jiné čočky. Zpravidla se jedná o placenou službu, určitě se ale vyplatí. Vyhnete se tak časově i finančně nákladnému hledání vyhovujících čoček. Zmiňované potíže (zamlžený zrak) mohou mít různé důvody, např. i nevhodně zvolené velikostní parametry (zakřivení a průměr). Příliš volná čočka nedrží na oku a "plave". Naopak příliš těsná čočka oko "škrtí" a není komfortní. Budete-li mít další otázky, napište nám, rádi Vám poradíme. Hezký den.

Jiřina Frenclova

Ty dioptrie jak tmu mám rozumět plus je na blízko minus na dálku děkuji.

Odpověď info@cocky-online.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Ano, dioptrie s plusovým znaménkem jsou určené ke korekci hyperopie, a to je stav, kdy vidíte špatně na blízkou vzdálenost. Dioptrie s minusovým znaménkem jsou určené ke korekci myopie, což je stav, kdy vidíte špatně do dálky. Hodnoty dioptrie od +3,25 a od -3,50 a výš je pak nutné pro nákup čoček přepočítat dle sférické vrcholové lámavosti. Jestliže chcete Vaše dioptrické hodnoty před nákupem čoček zkontrolovat, napište nám, rádi Vám pomůžeme. Hezký den.

Zuzana Simandlová

Očařka mi dala na vyzkoušení nějaké čočky, ale vůbec mi nesedly (v očích byly neuvěřitelně nepříjemné). Další návštěvu jsem platit nechtěla... Strýček mi poradil tento shop a tyhle čočky - trefa do černého! Čočky mega příjemné. Akorát si jdu kupovat další balení. Je mi jasné, že zkušenosti s čočkami jsou velmi subjektivní, nicméně hlásím tu nejlepší zkušenost! Jak s čočkami, tak s obchodem (rychlost doručení je neuvěřitelná)

Helena Dolejšová

Používala jsem TopVue Plus a měly drobné nedostatky, tak jsem chtěla zkusit tyto, které se mi zdály "lepší". Píšu proto, že se zdají být opravdu o něco tvrdší, než jiné čočky, které jsem zatím vyzkoušela - a během dne si na ně nezvyknu tak, že bych o nich nevěděla, pořád mám pocit "těžkosti" v oku a "rozmazaného" vidění.

Odpověď info@cocky-online.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za komentář. Je nám líto, že Vám tyto kontaktní čočky perfektně nesedí. Každý uživatel vnímá jednotlivé značky velmi individuálně. Záleží na mnoha faktorech. Od použitého druhu materiálu, přes konkrétní typ materiálu, velikostní parametry až po design samotné čočky. Podle popisu, který uvádíte Vám s velkou pravděpodobností příliš nevyhovuje čočka z více hledisek. Jestliže hledáte vhodné kontaktní čočky, doporučujeme Vám změnu konzultovat s Vaším očním specialistou. Ten Vám pomůže najít kontaktní čočky, které Vám budou maximálně vyhovovat. Hezký den.

Verča

Příjemné čočky za prima cenu. Vyhovují mi víc než ty hydrogelové. Nosila jsem SofLens 38 a večer už mi nebyly moc příjemné. S těmito vydržím i ponocovat.

Zušťáková Veronika

Dobrý den, používám tyto kontaktní čočky už několik let a jsem s nimi velmi spokojená. Jen bych měla otázku... Do kanceláře nám nově nainstalovali klimatizaci a od té doby mě trápí suchost v očích. Není to tak hrozné, ale chtěla bych nějaké oční kapky, které jsou šetrné a zároveň mají delší životnost než jeden měsíc. Mohli byste mi, prosím, nějaké doporučit?Předem děkuji za odpověď.

Odpověď info@cocky-online.cz
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Klimatizace skutečně může způsobit suchost v očích, kterou účinně řeší oční kapky. Pokud chcete oční kapky s delší dobou použitelnosti, můžeme Vám z našeho sortimentu doporučit oční kapky Avizor Lacrifresh Moisture nebo Hylo Fresh. Hezký den.
Jana Skalková

Dobry den, cocka mi nesedi, pouzila jsem 1 par, mohu je vratit? Jak?

Odpověď info@cocky-online.cz
Dobrý den, děkujeme Vám za otázku. Čočky TopVue, jako jediné, vrátit lze, protože disponují službou Garance vrácení peněz. Vracené kontaktní čočky musí dorazit řádně zabalené, nepoškozené a s dokladem o koupi. Zásilka musí obsahovat určený počet vracených čoček – ve Vašem případě 4 nepoškozené kontaktní čočky. Do balíčku přidejte průvodní dopis s informací, zda si přejete finanční částku připsat na Váš účet (v tomto případě připojte i číslo Vašeho účtu), nebo zda si ji přejete připsat do kreditu Vašeho zákaznického konta. Náklady spojené se zasíláním čoček zpět do naší provozovny si hradí zákazník sám. Adresa provozovny, kam budete balíček adresovat: čočky-online.cz, Jarošovská 1278/II, 377 01 Jindřichův Hradec. Pokud byste měla další otázky, napište nám. Hezký den.
Jaruška

S čočkami jsem moc spokojená. Jsou mi pohodlné celý den i při práci na počítači. Spokojená jsem i rychlostí doručování - už 2x jsem měla zboží hned druhý den v ruce. Paráda!!

Jana

Dobrý den, chtěla bych zkusit jiné kontaktní čočky. Původně mi doktorka naměřila zakřivení 8,6 a já jsem po čase začala používat čočky koupení v drogerii Rossmann se zakřivením 8,8, které mi vyhovovalo víc. Mohla by být tohle dobrá varianta? Moc čoček se zakřivením 8,8 jsem totiž nenašla. Děkuji za odpověď.

Odpověď info@cocky-online.cz
Dobrý den, děkujeme za otázku. Musíme Vás hned v úvodu upozornit, že zakřivení není jediný údaj, který může mít vliv na to, jestli kontaktní čočka bude vyhovovat nebo ne. Důležitou roli hraje především materiál a jeho vlastnosti. Tyto čočky jsou k vyzkoušení ideální, protože u nich funguje služba Garance vrácení peněz, takže pokud by Vám čočky z nějakého důvodu nevyhovovaly, můžete tuto službu využít. Pokud Vám TopVue nebudou vyhovovat a budete hledat mezi jinými značkami, doporučili bychom Vám pomoc očního specialisty, který Vám s výběrem vhodných kontaktních čoček pomůže. Hezký den.
Světlana Krytova

Zdravím, chci se zeptat ohledně dioptrii, u brýli mám +1,75, jaké bych měla použit u čoček? Děkuji.

Odpověď info@cocky-online.cz

Dobrý den, děkujeme za otázku. Přepočty sférické vrcholové lámavosti začínají až od -3,50 a +3,25. Vy si tedy zvolíte při nákupu kontaktních čoček stejné dioptrie jako máte u brýlí. Hezký den.

Robert

Nejlepší měsíční čočky, co jsem zatím měl. Rychlá doprava. Zatím nikdy žádný problém. Všechno v topu.

Tereza Štancová

Dobrý den, od té doby, co používám tyto čočky, mám 1x za měsíc ječné zrno a bolesti očí. Doporučíte mi jiné kontaktní čočky? Děkuji

Odpověď info@cocky-online.cz
Dobrý den, děkujeme za komentář. Tyto obtíže nejsou v souvislosti s kontaktními čočkami úplně běžné. Ječné zrno je infekce v kořeni mazových žláz očních řas a důvodů vzniku může být celá řada. Proto bychom Vám doporučili jednodenní kontaktní čočky TopVue One+, které se aplikují každý den nové. V případě, že obtíže budou přetrvávat, neváhejte navštívit očního lékaře a vše s ním konzultujte. Hezký den.
karla banotová

Dobrý den, prosím o radu, zda u pořízení kontaktních čoček na blízko, uvidím i dobře do dálky? Nebo je to jako s brýlemi, kdy se při pohledu do dálky točí hlava.. Je mi 47 let, na čtení mám + 2 dioptrie, paní doktorka mi naměřila do dálky +0,25, ale mi se zdá, že vidím do dálky výborně. Zkouším multifokální čočky které mi ale vadí např venku u sluníčka, velmi se mi oslňují oči (jako bych je měla rozšířené... a nevím, zda je to díky multi... Můžete mi poradit, zda si můžu vyzkoušet i čočky pouze do blízka a uvidím pěkně i do dálky a nebudou mi vadit při pohledu na metr a delší vzdálenost? Děkuji za odpověď

Odpověď info@cocky-online.cz
Dobrý den, děkujeme za otázku. Je nám líto, že nejste s novými čočkami spokojená. Bohužel nedokážeme na dálku posoudit, jaký způsob korekce by pro Vás byl 100% vyhovující. +0,25 dioptrie je velmi málo, a je tedy možné, že by Vám zatím vyhovovaly čočky sférické s dioptrií +2,00. Můžete vyzkoušet tyto TopVue Air, u kterých je zavedena služba Garance vrácení peněz. Pokud jste ale nikdy dříve čočky nenosila, dejte jim čas. Oči potřebují nějakou dobu, aby si zvykly. Začněte například nošením 2 hodiny denně a interval postupně prodlužujte. Multifokální čočky vyžadují nadstandardní spolupráci očí s mozkem. Někteří nositelé se s multifokálními čočkami nikdy nenaučí pracovat, pro jiné nositele musí oční specialisté dělat úpravy parametrů a hledat vhodná individuální řešení. Pokud Vám oční specialista doporučil korekci pomocí multifokální optické pomůcky (kontaktních čoček či brýlí), určitě se jeho doporučení držte. Rozhodně s ním ale konzultujte všechny nepříjemné pocity a problémy. V případě, že bychom pro Vás mohli udělat cokoli dalšího, napište nám. Zatím Vám přejeme hezký den.
Pavlína Pešková

Dobrý den. Objednala jsem si kontaktní čočky Topvue plus, nevyhovují mi, dráždí a vysušují mi oči, mám dotaz zda by mohli být čočky Topvue air při uvedených potížích s tv plus lépe vyhovující? Děkuji za info.

Odpověď info@cocky-online.cz
Dobrý den, Pavlíno, děkujeme za otázku. Jelikož má každý jiné oči, a tím pádem i jiné nároky, nemůžeme jednoznačně tvrdit, že čočky TopVue Air budou pro Vaše oči vhodnější. Tyto čočky jsou z jiného materiálu než čočky TopVue Plus, které Vám nevyhovují. Tyto čočky jsou silikon-hydrogelové, a ikdyž mají o 10 % méně vody, mají zase mnohem vyšší propustnost kyslíku. Každopádně jsou tyto čočky dobrou volbou pro vyzkoušení čoček z jiného materiálu, protože je u nich zavedena služba Garance vrácení peněz. Pokud máte nižší slzivost, je dobré během nošení kontaktních čoček zvlhčovat oči očními kapkami, aby čočka byla stále dostatečně hydratovaná a neusazovaly se na ní nečistoty, které následně dráždí oko. Pokud byste měla další otázky, neváhejte se zeptat. Hezký den.
Klára Rončková

Dobrý den, chtěla bych se Vás zeptat, jestli se k těmto čočkám hodí i rozok ReNu MPS Sensitive Eyes. Doteď jsem používala Laim-Care, ale mívám s ním někdy problém, že mě v oku pálí. Děkuji.

Odpověď info@cocky-online.cz
Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. ReNu MPS Sensitive Eyes je univerzální roztok a můžete ho použít na všechny měkké kontaktní čočky. Tedy i na tyto TopVue Air. V případě, že budete mít jakékoli další otázky, napište nám. Zatím Vám přejeme hezký den.
Denisa

Dobrý den, ráda bych Vás požádala o přepočet dioptrií kontaktních čoček, pokud nosím brýle s naměřenými hodnotami: Pravé oko: -3,00, cyl.: -0,25, Osa: 180° Levé oko: -4,00, cyl.: -0,50, Osa: 170° s tím, že mám alergii na silikon a tím bych chtěla současně pořádat o sdělení, jaké Vámi nabízené čočky silikon neobsahují. Za odpověď Vám předem děkuji.

Odpověď info@cocky-online.cz
Dobrý den, děkujeme za dotaz. Pro korekci bychom Vám doporučili dioptrii -3,00 pro pravé oko a -4,00 pro oko levé. Z pohledu materiálu lze čočky rozdělit na silikon-hydrogelové, které silikon zcela jistě obsahují, a na čočky hydrogelové. Silikonů je mnoho druhů a mají různá složení. Alergie se většinou vztahuje pouze na některé složky silikonu. Do této oblasti ale naše odbornost bohužel nespadá. Doporučujeme Vám vyzkoušet jednodenní čočky TopVue Elite+, u kterých je zavedena služba Garance vrácení peněz. Z vícedenních čoček Vám pak můžeme doporučit čočky TopVue Plus, u kterých služba rovněž platí. Ve Vašem případě by samozřejmě bylo vhodnější navštívit kontaktologa, který má možnost poskytnout Vám více typů čoček zkušebních a jistě má i více informací o alergiích tohoto typu. Pokud budete mít další otázky, napište nám. Zatím Vám přejeme hezký den.
Zaneta K.

Dobry den, chtela bych poradit ohledne kontaktnich cocek, mam na obe oci -2,5 dioptrie, cylindr -0,50 , a osa leve oko-45 a prave 165. Je to do daljy, na blizku vidim dobre.Predem dekuji.

Odpověď info@cocky-online.cz
Dobrý den, Žaneto, díky za Váš dotaz. Cylindr je velmi nízký a takové hodnoty se přepočítávají na dioptrii. U Vás by to byla dioptrie -2,75. Vyzkoušejte tyto čočky TopVue Air, u kterých můžete v případě potřeby využít službu Garance vrácení peněz. Pokud budete mít jakékoli další otázky, napište nám prosím. Zatím Vám přejeme hezký den.
Žaneta

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli jde změnit kolonku na zakřivení 8.7 a nebo popřípadě jestli by nebyl velký problém kdybych objednala klasicky 8.60 .. A také DIA na 14.5. Děkuji předem za odpověď

Odpověď info@cocky-online.cz
Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Tyto hodnoty bohužel měnit nelze. TopVue Air se vyrábí pouze v zakřivení 8,60 a s průměrem 14,20. Čočky můžete i tak vyzkoušet a případně využit službu Garance vrácení peněz. Pokud bychom pro Vás mohli udělat cokoli dalšího, napište nám prosím. Zatím Vám přejeme hezký den.
Petra

Dobrý den, od mého očního doktora jsem dostala na zkoušku Kontaktní čočky SofLens 59, ale nevím jestli mi úplně sedí, jestli bych neměla zkusit nějaké jiné. Čočky nepálí ani neřežou, ale pořád je cítím v oku, takové lehké svědění, jako bych měla na oku nějaké smítko, chloupek z textilie nebo nevím k čemu jinému to přirovnat (ale nic tam není). Přes čočky normálně vidím, nemlží se, ale nutí mě to si jakoby protřít oko, ani oční kapky nepomáhají. Podle recenze se mi zalíbili kontaktní čočky TopVue Air popřípadě TopVue Plus, můžete mi jedny z nich doporučit? Popřípadě jestli nemám vyzkoušet i jiný roztok na čočky? Mám BioTrue. Děkuji za pomoc.

Odpověď info@cocky-online.cz
Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Poradili bychom Vám rádi, ale všechny tyto věci jsou velmi individuální. Čočky i roztok je nutné vyzkoušet. TopVue Plus jsou čočky hydrogelové a materiálem a vlastnostmi jsou čočkám SofLens 59 blíž. Rozdíl v obsahu vody a propustnosti kyslíku je minimální. TopVue Air jsou ze silikon-hydrogelu. Čočky z tohoto typu materiálu jsou dnes aplikovány v naprosté většině případů. Mají vyšší propustnost kyslíku než čočky hydrogelové. Pokud máte zájem, můžete vyzkoušet oba typy čoček. TopVue Air i TopVue Plus. Funguje u nich služba Garance vrácení peněz a čočky u nás najdete také v balení po 1 kuse. Ke kontaktním čočkám Vám doporučujeme roztok Gelone nebo Laim-Care. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám prosím. Přejeme Vám hezký den.
Monika

Dobrý den, chtěla bych vyzkoušet tyto kontaktní čočky, ale potřebuji poradit, běžně jsem kupovala Biofinity, které měly DIA 14.0 a vy máte jen 14,2, tedy jestli jsem to dobře pochopila. Jen v tom velký rozdíl? Děkuji za odpověď

Odpověď info@cocky-online.cz

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Průměr čoček se liší, ale není to faktor, který by byl rozhodující při výběru. Oko vždy dokáže přijmout určité rozdíly. Tolerance oka se liší nositel od nositele. Bude důležité hlavně to, jak oko přijme lehce odlišný materiál kontaktních čoček. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

Kateřina

Dobrý den, jak si mám vybrat kontaktní čočky když mám na jedno oko -1 a na druhé pouze cilindr a žádnou dioptrií. Mám to nějak konzultovat s doktorem nebo stačí v oční optice? Děkuji za odpověď.

Odpověď info@cocky-online.cz
Dobrý den, děkujeme za dotaz. Na jedno oko budete potřebovat čočky se sférickou dioptrií - to jsou například tyto TopVue Air. Na druhé oko by to pak měly být čočky torické, pokud je cylindr vyšší než 0,50. Takové čočky jsou například TopVue Air for Astigmatism. Pokud si nejste jistá, jaké parametry zvolit, určitě vyhledejte optiku nebo jiné aplikační středisko kontaktních čoček, kde Vám poradí kontaktolog. Pokud Vám budeme moci poradit s čímkoli dalším, napište nám. Přejeme Vám hezký den.
Jana

Dobrý den chtěla jsem se zeptat na čočkách od lékaře mám 8.9 nejde to tam nijak nastavit jak si je mám objednat?

Odpověď info@cocky-online.cz

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Kontaktní čočky se většinou vyrábí pouze s jednou hodnotou zakřivení. Některé typy nabízí výběr ze dvou hodnot, výjimečně i ze tří. Tyto čočky se vyrábí pouze se zakřivením 8,60. Bohužel nejde nastavit jiná hodnota. Díky za pochopení a pokud bychom pro Vás mohli něco udělat, napište nám. Přejeme Vám hezký den.

Mirka _Voborníková

Dobrý den, mám dotaz v rámci ideálních čoček pro mě, nikdy jsem je neužívala. Bylo mi změřeno zakřivení 8,9, obě oči mám -1,5. Nikde takovéto zakřivení nevidím a mám kapičky na suché oči, jelikož je mám extrémně suché, prosím o typ na značku čoček ideální pro mě. Čočky nebudu užívat každodenně. Děkuji moc. Mirka Voborníková

Odpověď info@cocky-online.cz
Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Vzhledem k citlivosti očí a tomu, že nemáte v plánu čočky nosit každý den, doporučili bychom Vám čočky jednodenní. Například 1 Day Acuvue Moist mají zakřivení 9,00. To je velmi malý rozdíl. Biomedics 1 Day Extra nabízí zakřivení 8,80. Nové čočky by Vám měl vybrat kontaktolog. Budete mít jistotu, že jsou pro Vás vhodné a v budoucnu je můžete na internetu objednávat bez obav. Pokud bychom pro Vás mohli udělat něco dalšího, napište nám. Zatím mějte hezký den.
Petr M.

Dobry den, jiz nekolik let pouzivam tyto cocky a jsem naprosto spokojen. Nedavno jsem byl na vysetreni zraku u ocniho lekare a ten zjistil, ze jedno oko se mi zhorsilo o 0,5 dioptrie. Mam si nyni kupovat cocky podle noveho predpisu, tedy na kazde oko jine, nebo mam zustat u puvodni varianty stejnych dioptrii na obe oci, kdyz jsem s touto variantou spokojen? Jde mi o to, aby se mi nezhorsilo videni na blizko, se kterym mam uz pri -2.75 dioptriich problem. Dekuji.

Odpověď info@cocky-online.cz

Dobrý den, díky za Váš dotaz. Vhodné parametry pro kontaktní čočky byste měl konzultovat s očním specialistou. Můžete s ním konzultovat i možnost nošení multifokálních čoček, které řeší vidění do blízka i do dálky. Rádi bychom Vám poradili, ale dělat takové závěry na dálku pro nás není možné. Díky za pochopení a mějte hezký den.

Pavlína

Dobrý den, ráda bych vyzkoušela čočky TopVue, ale potřebuji zakřivení 8,4. Vyrábí se takové?

Odpověď info@cocky-online.cz
Dobrý den, děkujeme za otázku. Kontaktní čočky TopVue Air se vyrábí pouze se zakřivením 8,60. Nejde ale o příliš velký rozdíl a očím by neměl působit potíže. Určitě čočky vyzkoušejte a v případě potřeby můžete využít službu Garance vrácení peněz. Pokud budete mít jakékoli otázky, napište nám. Zatím mějte hezký den.
Lída Sudená

Pro mě jsou perfektní. Při nošení o nich nevím a ani minutu.

Blažek Tomáš

Přešel jsem na čočky z Air Optix a nošení se mi teď zdá o moc příjemnější a pohodlnější. Čočky se mi i snadněji nasazují. Takže všechno v pořádku.

Lidka B.

Dobrý den, Chtěla bych zkusit nové čočky ale doposud jsem používala jednodenní 1DAY ACUVUE MOIST +3,5 a zakřivení 8,5. Nyní bych chtěl zkusit nové a měsíční tak se chci zeptat jestli tyto čočky jsou vhodnou náhradou. Děkuji za radu a Váš názor.

Odpověď info@cocky-online.cz
Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Vaše kontaktní čočky 1 Day Acuvue Moist jsou vyrobeny z materiálu, u kterého převažuje obsah vody nad propustností kyslíku. Z řady TopVue jsou takové čočky TopVue Plus. Tyto TopVue Air jsou ze silikon-hydrogelu a jejich propustnost kyslíku je na vysoké úrovni. Je možné, že pro oči budou tyto vlastnosti příjemné. Určitě bude ideální, když vyzkoušíte čočky z řady TopVue - jak TopVue Plus, tak TopVue Air. Můžete zvolit buď základní balení 6 kusů, nebo balení po 1 čočce - TopVue Plus a TopVue Air. Pokud zakoupíte základní balení, je zde možnost využít službu Garance vrácení peněz. V případě, že budete mít další otázky, napište nám. Přejeme hezký den.
emma

doporučila mi je známá a musím říct, že mě vážně příjemně překvapily. nošení pohodlné, vidění naprosto ostré.

Eva

Dobrý den, nosím čočky LAIM premium měsíční, ale už nejspíše nejdou zakoupit. Tyto TOPVUE - air jsou jejich nástupci? Když si zakoupím se stejnými parametry, budou sedět? Děkuji, Eva Str.

Odpověď info@cocky-online.cz
Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Kontaktní čočky s tímto názvem jsme v nabídce nikdy neměli. Dohledali jsme si na webu jejich vlastnosti a zdá se, že jsou čočky totožné s TopVue Air. Doporučujeme Vám čočky vyzkoušet. Pokud by Vám snad nevyhovovaly, můžete využít službu Garance vrácení peněz. Pokud bychom pro Vás mohli udělat cokoli dalšího, napište nám. Přejeme Vám hezký den.
Dominika Hrubá

Dobrý den, chtěla bych vyzkoušet tyto kontaktní čočky od Vás a dioptrie brýlí mám P oko -2,5 a L oko -2,25. Mám si tedy vybrat ve stejném typu kontaktní čočky? Moc se mi líbí recenze, tak bych je chtěla vyzkoušet. Děkuji za odpověď.

Odpověď info@cocky-online.cz
Dobrý den, díky za Váš dotaz. Ano, u kontaktních čoček si vyberete stejné hodnoty dioptrií, jaké používáte u dioptrických brýlí. Úprava by byla nutná až při vyšších dioptriích. Čočky skutečně patří k oblíbeným a často objednávaným. Pokud by ale pro Vás nebyly ty pravé, můžete využít službu Garance vrácení peněz. Kdybychom pro Vás mohli udělat cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.
Lucka Poláčková

Dobrý den, mohu k těmto čočkám používat roztok Opti-free pure moist? Děkuji za odpověď.

Odpověď info@cocky-online.cz
Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Ano, roztok použít můžete. My k čočkám TopVue doporučujeme roztoky Gelone a Laim-Care, ale použití OPTI-FREE PureMoist by nemělo představovat problém. Pokud bychom pro Vás mohli cokoli udělat, napište nám. Přejeme hezký den.
Hynek lukeš

Pro mě perfektní. Všude na ně čtu jen samou chválu.

Petra

Dobrý den, chci se zeptat, pokud mám dioptrie -75, mám si koupit čočky -0,75? Kamarádka mi řekla, že si mám vzít raději 1. Že je to lepší. Děkuji za odpověď. Petra

Odpověď info@cocky-online.cz
Dobrý den, díky za Váš dotaz. U těchto dioptrií to není nutné. Odborníci doporučují úpravu z brýlí na čočky až od dioptrie -3,50 a od +3,25. Je tomu tak kvůli rozdílné vzdálenosti čočky od oka - brýlová čočka je od oka vzdálena cca 12 mm, ale kontaktní čočka leží přímo na oku. Ve Vašem případě by mělo být vše v pořádku se stávající dioptrií -0,75. Pokud se chystáte vyzkoušet tyto TopVue Air, můžete využít službu Garance vrácení peněz, kdyby pro Vás nebyly vyhovující dioptrie nebo cokoli jiného. V případě dalších dotazů se na nás neváhejte obrátit. Zatím přejeme krásný den.
Gábina

Nosím Air druhým rokem a jsem spokojená. U lékařky kontroly v pořádku. U vás jsou čočky neustále skladem. Díky a chválím :)

miroslav komínek

Dobrý den chci se zeptat jaky roztok si mam poridit k temto cockam dekuji

Odpověď info@cocky-online.cz
Dobrý den, díky za Váš dotaz. Ke kontaktním čočkám našim zákazníkům nejčastěji doporučujeme roztok Gelone a Laim Care. Oba typy roztoků obsahují ve svém složení hyaluronát sodný, který zvyšuje lubrikaci kontaktních čoček a činí je tak velmi pohodlné při nošení. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.
Petra Krýslová

Čočky jsem si koupila jako náhradu za čočky Avaira. Jsem naprosto spokojená, příjemné i na celodenní nošení a koukání do PC.

Miroslav Komínek

dobrý den, mám zájem o tyto čočky a chtěl bych se zeptat jestli chápu dobře , že v balíčku je jeden pár na měsíc, tudíž baleni je na 3 měsíce ? děkuji

Odpověď info@cocky-online.cz

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Ano, chápete to správně. V balíčku je 6 kusů kontaktních čoček. Pokud tedy máte na obě oči stejnou dioptrii, balení Vám vydrží 3 měsíce. Pokud pro Vás budeme moci cokoli udělat, napište nám. Přejeme hezký den.

Pavlína Crhová

Dobrý den, uvažuji o pořízení kontaktních čoček. Navštěvuji ale pravidelně krytý bazén. Musela bych čočky před plaváním vždy vyjmout? Děkuji za odpověď.

Odpověď info@cocky-online.cz
Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Pro vodní sporty a aktivity se doporučují jednodenní kontaktní čočky v kombinaci s ochrannými plaveckými brýlemi. Tyto jednodenní čočky je ideální po plavaní vyhodit. Mnoho nositelů kontaktních čoček nosí standardně měsíční kontaktní čočky a pro sporty mají i čočky jednodenní, které používají vyloženě pro tyto aktivity. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, určitě nám napište. Zatím mějte hezký den.
Gréta

Ideální měsíční čočky. Cena se mi líbí, ale kupovala bych je i za víc.

Zuzana W.

Lepší jsem ještě nezkusila. Můžu porovnat s Purevision a Airoptix. Topvue jsou pro moje oči rozhodně příjemnější. Jsem spokojená.

Květa Houdková

Vážení, chtěla bych poprosit o radu a také o vysvětlení. Předně jsem nikdy nenosila čočky. Tudíž vůbec nevím, jaké si mám objednat. Poradili byste mi nějaké vhodné? Předesílám, že mám velmi citlivé a dráždivé oči. A ten dotaz: Zvolené parametry platí pro obě oči v případě, že mám stejné dioptrie na obou? Nebo musím "zadat parametry i pro druhé oko"? Děkuji. S pozdravem Houdková

Odpověď info@cocky-online.cz
Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Rozhodně Vám doporučujeme návštěvu kontaktologa, který provede vyšetření a na jeho základě Vám vybere vhodné kontaktní čočky. Pro doporučení vhodných čoček je nutné znát individuality očí a to pro nás na dálku bohužel není možné. Každému nositeli vyhovuje něco jiného a je zde velká pravděpodobnost, že se s doporučením nemusíme trefit. Píšete, že máte velmi citlivé oči, což znamená, že byste se měla dívat po jednodenních čočkách - ty jsou pro oči nejšetrnější. Bez doporučení kontaktologa můžete vyzkoušet TopVue Elite nebo TopVue Daily. Můžete u nich případně využít službu Grance vrácení peněz. Pokud máte pro každé oko jinou dioptrii, musíte objednat dvě různá balení. Pokud se dioptrie na pravém a levém oku shodují, stačí objednat balení jedno. V případě, že se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.
Miroslava Rapantová

Skvělé čočky ,na které garanci vrácení peněz rozhodně nepotřebujete.

Emča

Skvělé čočky. Pro moje citlivé oči jsou jediné měsíční, které mi nedělají problém ani na konci měsíce. Jsem ráda, že jsem je vyzkoušela-

Káča Štroufová

Už je s manželem nosíme oba. Vyhovují nám jak cenově, tak kvalitou. Já musím říct, že dřív jsem nosila Proclear a čočky se mi nechtěly uchytit na oku. Nasazováni pro mě byl boj. Tahle čočky se jen dotknou oka a jsou tam. O nošení vlastně ani nevím. Ráno je nasadím, večer vyndám, v průběhu dne je necítím.

Jakub Ondra

Doporučuji! Já jsem rozhodně lepší nenosil.

Věra Vodilová

Dobrý den. Má změna průměru a zakřivení KČ vliv na sílu dioptrií? Používala jsem dlouhodobě Frequency 55 zakřivení 8,9 a průměr 14,2. Byla jsem s nimi maximálně spokojená. Bohužel se přestaly vyrábět. Zkusila jsem KČ Air Optix Night and Day o zakř. 8.6 a prům. 13,8., ale neviděla jsem přes ně i přes správné hodnoty dioptrií. Jsou KČ TopVue Air adekvátní náhrada? Děkuji za odpovědˇ.

Odpověď info@cocky-online.cz
Dobrý den, děkujme za Váš dotaz. Jde o velmi individuální záležitost, ale vyloučeno to rozhodně není. Kontaktní čočky TopVue Air mají asférický design a jejich zakřivení se tudíž mění v každém bodě čočky. Kontaktní čočka s asférickým designem není zakřivena kulovitě, ale postupně se zplošťuje. TopVue Air vyzkoušejte a případně využijte službu Garance vrácení peněz. Můžeme Vám nabídnou i kontaktní čočky Biomedics 55 Evolution, jejichž průměr i zakřivení se shodují s Vašimi původními čočkami. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.
Lucie Zušťáková

Dobrý den, potřebovala bych poradit, jak vybrat čočky. Na pravé oko mám údaje 8,6 14,3 -2/-1,25x100 a na levé 8,6 14,3 -2,25/-0,75x070. Děkuji.

Odpověď info@cocky-online.cz
Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. S těmito naměřenými parametry potřebujete torické kontaktní čočky. Vybírat můžete z jednodenních, dvoutýdenních i měsíčních. Záleží na Vašich preferencích a také na tom, jaké čočky budou pohodlné pro Vaše oči. Předpokládáme, že hledáte své první kontaktní čočky. Doporučili bychom Vám tedy vyzkoušet čtrnáctidenní TopVue Premium for Astigmatism, nebo měsíční TopVue Air for Astigmatism. U těchto čoček je případně možné využít službu Garance vrácení peněz. U čoček si budete volit pro pravé oko dioptrii -2,00 cylindr -1,25 a osu 100°, pro levé oko pak dioptrii -2,25 cylindr -0,75 a osu 70°. O vícedenní čočky je také nutné pečovat a k čočkám TopVue Vám doporučujeme roztok Gelone nebo Laim-Care. Složení obou těchto roztoků je obohaceno o hyaluronát sodný, který je efektivním lubrikantem a přispěje tak k ještě pohodlnějšímu nošení. Pokud se budete chtít zeptat na cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.
Veronika Kaňoková

Dobrý den, ráda bych se zeptala, zdali mi budou sedět tyto čočky i když mi bylo naměřeno zakřivení 8.40 a průměr 14.00 (tzn. o 0.20 méně než jsou dané rozměry čoček)? Ráda bych vyzkoušela nové čočky, avšak mám obavu, aby dobře seděly v oku. Předem moc díky za odpověď :)

Odpověď info@cocky-online.cz
Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Jsme velice rádi, že jste se na nás obrátila. Pokud jde o parametry kontaktních čoček, zakřivení a průměr dnes již nehrají příliš velkou roli. Čočky jsou vyráběny z moderních a vysoce přizpůsobivých materiálů a tyto TopVue Air mají navíc asférický design, což znamená, že zakřivení čočky se mění v každém různém bodě čočky - čočky se tedy dokáží oku lépe přizpůsobit. Nákup TopVue Air Vám můžeme doporučit, protože kdyby se snad stalo, že pro Vás čočky nebudou vyhovující, můžete využít službu Garance vrácení peněz. Pokud budete mít další otázky, napište nám. Mějte krásný den!
Krejčová Zorka

přidávám se s radostí ke spokojeným nositelům. vážně mě nadchly jako už dlouho žádné jiné.

BEZUS JA.

VYDRŽÍ OPRAVDU CELOU DEKLAROVANOU DOBU. TAKŽE JSEM NADŠENÝ

Matěj Anděl

Jiné už ani neobjednávám.

J. Kopl

Velká spokojenost.. Čočky neškrábou ani při delším nošení a nenarazil jsem na žádný problém.

Andersová Jitka

Dobrý den Objednala jsem si čočky super sedí jen jsem se chtěla zeptat objednala jsem si tedy tyto paramtry OP +1,0/2,0 N a OL +1,0/ 2,0 D na dálku v pohodě, ale na blízko vidím trochu nezaostřeně nechtělo by přidat add power?

Odpověď info@cocky-online.cz

Dobrý den, ve Vašem případě bychom Vám doporučili zajít na celé přeměření, je možné, že potřebujete přidat u dioptrie na dálku. Je možné si objednat zkušební čočku (TopVue Air Multifocal (1 čočka)) se zvýšenou dioptrií o 0.25. Lepší řešení je ale navštívit specialistu. Děkujeme za Váš dotaz a přejeme hezký den.

Jitka

Dobrý den ráda bych zeptala, co znamenají hodnoty OP +1,0/2,0 N a OL +1,0/ 2,0 D a jaké bych se měla koupit čočky, jaké parametry děkuji

Odpověď info@cocky-online.cz

Dobrý den, dle tohoto zápisu vyplývá, že potřebujete čočky korigující presbyopii. Tyto čočky jsou označeny jako multifocal. V tomto případě TopVue Air Multifocal. Dle předpisu máte změřeny dioptrie na pravé oko +1.00 a add power +2.00, pravé oko je nedominantní. Pro levé oko zadejte také +1.00 a add power +2.00, levé oko je dominantní. Děkujeme za Váš dotaz a přejeme hezký den.

Verča Lošanová

Používám je už delší dobu a nikdy jsem s nimi neměla problém.

Štěpán Konhefr

Nejpohodlnější silikon-hydrogelové čočky, které jsem zatím vyzkoušel. Ani při dlouhodobé práci na počítači nemám pocit suchých očí.

Ondra

Vyzkoušel jsem menší balení, takže jsem měl při rozhodování jasno. Jsou pohodlné, příjemné a cenově dostupné.

Táňa

v očích jsou příjemné.. za super cenu, ale i přesto kvalitní a lehce se nandavají.

Colette Podbehla

Dobrý den, dá se objednat 6 čoček, ale z toho tři s jinými dioptriemi??

Odpověď info@cocky-online.cz

Dobrý den, tyto čočky prodáváme v balení po 6-ti kusech od stejné dioptrie. Pokud chcete pouze 3 + 3 čočky, můžeme Vám nabídnout balení po 1 kuse - TopVue Air (1 čočka).

Anna

Dobrý den chci se zeptat..používám kontaktní čočky Dailies Total 1 s dioptriemi -3,00 a -3,25 a chci investovat do měsíčních čoček..mají tyto čočky stejné parametry jako Dailies?

Odpověď info@cocky-online.cz

Dobrý den, úplně stejné parametry nemají, ale jsou to nové, velice oblíbené kont.čočky, jejichž nákup můžeme jen doporučit, navíc u nich nyní garantujeme vrácení ceny, pokud by Vám nevyhovovaly.

Karla

Obě dcery používají tyto čočky a jsou nadmíru spokojené. Starší měla před tím jiné čočky, kdy ji oko vysýchalo, bylo podrážděné a tedy i slzelo. Tyto čočky používá již dlouho a žádné problémy. Jen pozor na aplikaci, je nutná perfektní čistota rukou. dcera měla zánět, ale ten dle očního lékaře, není dán značkou čoček, ale zanesením nečistoty při aplikaci čočky. Takže jen doporučení pro všechny nositele - ČISTOTA RUKOU JE NUTNÁ!!

Ester

Nejlepší čočky za skvělou cenu. Neštípou, velmi dobře sedí a snadno se aplikují :)

Martin K.

Dobrý den, používám čočky Frequency 55 a rád bych se zeptal jaký je rozdíl mezi nimi TopvueAir.

Odpověď info@cocky-online.cz

Dobrý den, čočky se liší hlavně materiálem. Frequency 55 jsou hydrogelové čočky. Tento materiál zajišťuje velmi dobré vlhčení oka. Naproti tomu TopVue Air jsou představitelem třetí generace silikon-hydrogelových kontaktních čoček, které se vyznačují extrémní prodyšností při zachování vysokého obsahu vody. Nové technologie konstrukce čočky a její výroby jsou zárukou vysokého komfortu a zdravého nošení.

Soňa

Vysoká kvalita za málo peněz. Čočky netlačí, neškrábou a jsou pohodlné.

Kamil Klíma

občasně s nimi i sportuju a stejně mi nedělá problém je nechávat v oku až do pozdních večerních hodin.

Ivona

Dobrý den, prosím o radu, potřebovala bych pro dceru čočky, moc tomu nerozumím, ale na krabičce předchozích jsou tyto informace: COMFILCON A, BC 8.6 DIA 14.0 PWR -2.50. Jsou tyto informace dostačující k tomu abyste mi nabídli pro ni vhodné čočky? Předem mockrát děkuji Ivona

Odpověď info@cocky-online.cz
Dobrý den, dle Vámi uvedených údajů se jedná o kontaktní čočky Biofinity od výrobce CooperVision, které naleznete zde. Pro ujištění doporučujeme srovnat ještě další údaje uvedené na obalu čoček. K vyzkoušení Vám také můžeme doporučit kontaktní čočky řady TopVue, které naleznete zde. Na tyto čočky poskytujeme garanci vrácení peněz, takže v případě, že by Vaší dceři neseděly, stačí je zaslat zpět a my Vám vrátíme peníze.
Eva Šimánková

Jsem velmi mile překvapená pohodlím, obzvláště jeho délkou. Čočky ráno nasazuji kolem 7mé a vyjímám někdy i po 22 h, což se mi zatím s žádnými čočkami nepodařilo. Vřele doporučuji. Eva

Zuzana W.

Dobrý chtěl, chtěla bych se zeptat, jaký je rozdíl mezi "-" a "+" u volby dioptrie. Kontaktní čočky jsem nosila už před delší dobou a teď bych si je poprvé ráda koupila přes internet a zaujala mě Vaše nabídka (samozřejmě i cena, jak jinak..), vím od své očařky pouze dioptrie na pravém oku 4 a na levém 3,5. Poradíte mi, prosím ? Děkuji za odpověď.

Odpověď info@cocky-online.cz

Dobrý den, minusové a plusové dioptrie se odlišují svými optickými vlastnostmi a jsou určující pro to, kam je třeba posunout optické ohnisko, aby se výsledný obraz viděného vytvářel přímo na sítnici. Do lidského oka proudí světelné paprsky, které vytvářejí zrakový vjem, tyto paprsky se díky oční čočce a rohovce koncentrují a dopadají na sítnici v jednom společném bodu. Pokud trpíme oční vadou, dochází (v závislosti na typu oční vady) k tomu, že se paprsky nedopadnou na sítnici v jednom společném bodě, ale spojí se v tento bod až za sítnicí, nebo naopak před ní. Výsledkem je potom nejasné, rozostřené a zamlžené vidění. Zda potřebujete plusové nebo minusové dioptrie může zjistit pouze oční lékař nebo specialista během vyšetření při měření zraku. Doporučujeme Vám tedy navštívit, nebo kontaktovat Vašeho očního specialistu či lékaře a podstoupit vyšetření zraku. Údaj o pouhé dioptrické hodnotě bez určujícího znaménka je pro vytvoření brýlových čoček či nákup kontaktních čoček nedostatečný. Rádi bychom Vás také upozornili, že hodnoty dioptrií pro brýle se mírně liší od hodnot potřebných pro kontaktní čočky, proto je dobré upozornit očního specialistu, zda budete chtít v budoucnu nosit čočky, či brýle, či obojí a on podle toho dioptrické hodnoty upraví. Děkujeme za Váš dotaz

Hana Zemanová

MOhu se zeptat, jaký je pocitový rozdíl v oku při změně průměru ze 14,0 na 14,20? používám čočky Biofinity se stejným zakřivením, zvažuji změnu -a levnější čočky navíc s garancí vrácení penez rozhodně lákaji.. Děkuji za odpověd

Odpověď info@cocky-online.cz

Dobrý den, pocit při změně průměru čoček je u každého jiný, někdo tak malou změnu (jako ve Vašem případě) vůbec nepocítí, někomu bude tak nepříjemná, že čočky nebude schopen v oku tolerovat a vrátí se k původnímu průměru. Vzhledem ke garanci vrácení peněz Vám můžeme doporučit objednání čoček na zkoušku, v případě, že by Vám nebyly v oku příjemné, jednoduše je zašlete zpět a my Vám vrátíme peníze.

Monika Burianová

Za tu cenu super čočky, v oku nejsou cítit a skoro nemusím kapat. Určitě můžu doporučit.

renata

jaký roztok je nejlepší k těmto čočkám?děkuji

Odpověď info@cocky-online.cz
Dobrý den, z naší nabídky Vám můžeme doporučit roztok víceúčelový roztok Gelone určený k péči o měkké kontaktní čočky, který je obohacen o hyaluronát sodný - efektivní lubrikační látku, která je tělu vlastní a nezpůsobuje podráždění.
Evouš

Čočky jsou super! dobře se nosí a snadno je nandám. Za mě plný počet bodů

Hana

Mají tyto čočky UV filtr? Nikde jsem tuto informaci nevyčetla.

Odpověď info@cocky-online.cz

Dobrý den, ne, tyto čočky UV filtr neobsahují.

Anonymous

super na manipulaci, přitom v oku nejsou cítit, nasazeno za minutku, nic se nepřetáčí naruby ani neroluje

Jarda Bronec

Nevysušují se, nedráždí oči a klidně v nich můžete bez obav i přespat. 5* z 5

Anonymous

Vydrží mi v očích bez nepříjemných pocitů o několik hodin déle než jiné čočky, nejdéle 13 hodin (můj osobní rekord :-)

Ivan Senohráb

silikonhydrogelové čočky používám již dlouho, zdá se mi že se méně vysušují oproti "klasickým", logicky jsem proto vyzkoušel i tuhle novinku za příznivou cenu (kdo se dnes na cenu nedívá že?). Čočky jsou ve srovnání s Biofinytama, co jsem nosil dříve, pohodlné a snadno se mi nasazují. Hodnotím tedy plným počtem bodů.

Peťka

četla jsem o té propustnosti kyslíku a hyaluronátu, tak jsem se rozhodla, koupit je na zkoušku. Nelituju. Pohodlné a za dobrou cenu.

Anonymous

Pohodlné a dobře se nasazují, přitom jsou tenké a měkké, takže v oku nepřekáží.