SofLens Toric (6 čoček)

Poštovné zdarma
attributesPrimary

Pondělí 20.5.

cleaner
blank
Cena za položku
899 Kč
SofLens Toric (6 čoček) - Torické kontaktní čočky
Hodnotících: 101

Cena za balíček: 1143 Kč
Ušetříte: 45 Kč
Doprava: ZDARMA

Kontaktní čočky SofLens Toric

Kontaktní čočky SofLens Toric, dříve známé kontaktní čočky pod označením Soflens 66 Toric, jsou velmi jemné kontaktní čočky pro korekci vyšších hodnot astigmatismu.

Jsou určené pro denní nošení s periodou výměny 30 dnů. SofLens Toric zaručují vysokou ostrost vidění a díky tenkým okrajům přinášejí nositeli komfortní pocit po celý den.

Kontaktní čočky SofLens Toric nebo tytéž kontaktní čočky označované jako Soflens for Astigmatism jsou baleny po 6-ti ks v krabičce.

Vlastnosti

Výrobce: Bausch and Lomb
Průměr (DIA): 14.50
Zakřivení (BC): 8.50
Velikost balení: 6 čoček
Vyměnit za: 30 dnů
Propustnost kyslíku: 32 Dk/t
Expirace: 32 měsíců a více
Množství vody: 66%
Materiál: Alphafilcon A
Cylindr: od -0.75 do -2.75
Dioptrie: od -9.00 do +6.00
Spaní s čočkami?: Ne
UV filtr: Ne

TopVue Air for Astigmatism (6 čoček)

Vyzkoušejte naši chytrou alternativu!

Torické měsíční čočky TopVue Air for Astigmatism se vyznačují extrémní prodyšností při zachování vysokého obsahu vody.

Poštovné: ZDARMA
Cena: 839 Kč
Ušetříte: 60 Kč

Komentáře

Přidat komentář

 • Lucie Tupá

  Dobrý den, používám torické čočky TOPVUE - AIR for astigmatism. Ráda bych vyzkoušela Soflens Toric, které mají ovšem jiné zakřivení a průměr. Myslíte, že tento rozdíl by byl v oku znatelný? Děkuji a přeji hezký den!

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš komentář. Specialisté se shodují na tom, že oko by mělo být schopné přijmout rozdíl v těchto parametrech. Zakřivení by Vám tedy problém dělat nemělo, ale u průměru čočky by mohly nastat potíže. Samozřejmě čočky vyzkoušet můžete, ale pokud by Vám neseděly, znamenal by pro Vás nákup zmařenou finanční investici. Pokud budete mít další dotaz, určitě se na nás obraťte. Přejeme hezký den.

 • Tereza

  Dobrý den, chtěla bych požádat o radu. Dostala jsem od paní doktorky tyto čočky - Bausch Lomb - Soflens, TORIC, na krabičce je hodnota SPH +0,75 , CYL -0,75 , AX 140...chtěla bych zkusit místo těchto torických čoček obyčejné (netorické), protože mi tyto příliš nevyhovují a navíc jsem se dočetla, že ne vždy je nutné mít cylindrickou kontaktní čočku, přestože mám cylindr v brýlích. Nejsem si ale jistá, jakou dioptrii u klasické čočky zvolit, jestli +0,75 nebo -0,75. Plánuji koupit na zkoušku měsíční balení 1čočky TopVue Air a TopVue Monthly. Děkuji za odpověď.

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, dioptrická hodnota, kterou uvádíte je + 0.75 – je to hodnota klasických sférických dioptrií, tato hodnota je však určena pro potřeby torických kontaktních čoček, které formují celkový zrakový vjem nejen touto dioptrickou hodnotou, ale ještě speciální cylindrickou dioptrií orientovanou v určité ose. Pokud si tedy bez předchozí konzultace s očním specialistou (který je schopen provést potřebná měření a vyšetření) zakoupíte klasické sférické čočky, je velice pravděpodobné, že s nimi neuvidíte tak dobře jako s torickými, přesto že zachováte dioptrickou hodnotu + 0.75 – na vině bude právě absence cylindru a osy. Poměrně nově máme v nabídce astigmatické čočky TopVue Air for Astigmatism, které Vám můžeme vřele doporučit k vyzkoušení. Na tyto čočky také poskytujeme garanci vrácení peněz.

SofLens Toric (6 čoček)

SofLens Toric (6 čoček)

SofLens Toric (6 čoček)

899 Kč

Skladem > 1000 ks