SofLens Multi-Focal (6 čoček)

Poštovné zdarma
attributesPrimary

Pondělí 20.5.

cleaner
blank
Cena za položku
709 Kč
SofLens Multi-Focal (6 čoček) - Multifokální kontaktní čočky
Hodnotících: 108

Cena za balíček: 953 Kč
Ušetříte: 45 Kč
Doprava: ZDARMA

Cena za balíček: 1013 Kč
Ušetříte: 55 Kč
Doprava: ZDARMA

Kontaktní čočky SofLens Multifocal

Kontaktní čočky SofLens Multifocal jsou měsíční čočky určené pro denní nošení. Čočky SofLens Multifocal jsou určené ke korekci tzv. PRESBYOPIE, jinak nazývané také vetchozrakost, kdy člověk kolem 40tého roku věku čelí zhoršujícímu se zraku a přestává vidět ostře jak na blízko tak do dálky. Kontaktní čočky SofLens Multifocal umožňují ostrost vidění na blízko, na střední vzdálenost a do dálky bez namáhavého zaostřování. Jde o technologicky dobře vyvedené kontaktní čočky z kvalitního materiálu, které přinášení komfort a jsou zároveň velmi příjemné v oku. Kontaktní čočky SofLens Multifocal můžete mít v oku po celý den, nejsou však určené ke spánku. Na noc je nutné čočky vyjmout, očistit a uložit do fyziologického roztoku. Hodnota ADICE u SofLens Multifocal je speciální dioptrická hodnota přidávaná k dioptrické korekci do dálky umožňující zachování ostrého vízu na střední vzdálenost a do blízka.

LA (LOW ADITION) – nízká adice: pokryje rozmezí od+0.75 do +1.50
HA (HIGHT ADITION) – vysoká adice: pokryje rozmezí od +1.75 do + 2.50

Vlastnosti

Výrobce: Bausch and Lomb
Průměr (DIA): 14.50
Zakřivení (BC): 8.80, 8.50
Velikost balení: 6 čoček
Propustnost kyslíku: 24 Dk/t
Vyměnit za: 30 dnů
Expirace: 32 měsíců a více
Množství vody: 38%
Dioptrie: od -7.00 do +6.00
Add power: High (+2.50), Low (+1.50)
Spaní s čočkami?: Ne
UV filtr: Ne
Materiál: Polymacon

TopVue Air Multifocal (6 čoček)

Vyzkoušejte naši chytrou alternativu!

Inovativní silikon-hydrogelové čočky TopVue Air Multifocal se vyznačují extrémní prodyšností při zachování vysokého obsahu vody.

Poštovné: ZDARMA
Cena: 959 Kč

Komentáře

Přidat komentář

 • Petr

  Dobrý den, vyzkoušel jsem tyto čočky, jediná nevýhoda je, že si člověk nemůže odpoledne na hodinu usnout. Jsou na trhu čočky, které nemusím vytahovat při odpoledním spánku? Na dálku mám -2,5, na blízko -1,5 zakřivení 8,5 a průměr 14,5. Děkuji za odpověď

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Na trhu jsou čočky doporučené pro kontinuální nošení, které se dle výrobce nemusí z očí vyjmout po celý měsíc. Takové nošení je ale vždy nutné předem konzultovat se svým očním specialistou. Žádné čočky nemají ve svých vlastnostech oficiálně napsáno, že jsou vhodné pro krátký odpolední odpočinek. Otázkou tedy je, co by vydržely Vaše oči. Buď se budete muset rozhodnout pro kontinuální nošení, nebo můžete vyzkoušet čočky ze silikon-hydrogelového materiálu, ve kterých by nemělo krátké přespání očím ublížit – je to ale informace, kterou Vám nemůžeme slíbit a i tento případ byste měl konzultovat se svým očním specialistou. Určitě by mělo jít o čočky s vyšší propustností kyslíku. Pokud by oči neměly dostatečný přísun kyslíku začnou se objevovat červené žilky, které v některých případech už nemusí zmizet. Raději neriskujte a buď čočky na odpolední odpočinek vyjměte, nebo se poraďte s lékařem. Rádi bychom Vám poradili, ale takto na dálku je to složité a neradi bychom nějak ohrozili zdraví Vašich očí experimentováním. Díky za pochopení a přejeme hezký den.

 • Martin Zeman

  Dobrý den,používám čočky už delší dobu a pozoruji zhoršení čtení na blízko,na dálku vidím dobře,myslíte že by mě pomohla změna parametru z Add Low na Add High? Děkuji Martin Zeman

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Rádi bychom Vám poradili, ale vzhledem k tomu, že nákup čoček se špatnými parametry by pro Vás mohl znamenat vyhozené peníze, netroufáme si. Potřebovali bychom znát Vaše aktuální dioptrie do dálky i do blízka. Mohly se zněnít obě dioptrie a zvýšení adice by pak nepomohlo k dokonalému vidění. Rozhodně doporučujeme návštěvu očního speciality, který Vám sdělí přesné aktuální údaje. Děkujeme za pochopení a přejeme hezký den.

SofLens Multi-Focal (6 čoček)

SofLens Multi-Focal (6 čoček)

SofLens Multi-Focal (6 čoček)

709 Kč

Skladem > 600 ks