SofLens 59 (6 čoček)

Poštovné zdarma
Garance výměny
attributesPrimary

Čtvrtek 18.7.

cleaner
blank
Cena za položku
279 Kč
SofLens 59 (6 čoček) - Měsíční kontaktní čočky
Hodnotících: 147

Cena za balíček: 523 Kč
Ušetříte: 45 Kč
Doprava: ZDARMA

Cena za balíček: 583 Kč
Ušetříte: 55 Kč
Doprava: ZDARMA

Kontaktní čočky SofLens 59

SofLens 59 jsou hydrogelové kontaktní čočky vyráběné společností Bausch & Lomb. Čočky SofLens 59 jsou určeny pro denní nošení s měsíčním cyklem výměny. Čočky Soflens 59 jsou oblíbené zejména pro jejich pohodlné nošení a snadnou manipulaci. Jsou vhodné jak pro prvonositele, tak pro zkušené uživatele. Kontaktní čočky Soflens 59 jsou pro snazší manipulaci lehce zabarveny.

Vlastnosti

Výrobce: Bausch and Lomb
Zakřivení (BC): 8.60
Průměr (DIA): 14.20
Velikost balení: 6 čoček
Propustnost kyslíku: 22 Dk/t
Expirace: 24 měsíců a více
Vyměnit za: 30 dnů
Množství vody: 59%
Dioptrie: od -9.00 do +6.00
Materiál: Hilafilcon B
Spaní s čočkami?: Ne
UV filtr: Ne

TopVue Plus (6 čoček)

Vyzkoušejte naši chytrou alternativu!

TopVue Plus jsou měsíční kontaktní čočky vyrobené z hydrogelového materiálu Methafilcon A, s vysokým obsahem vody a také ochranným UV filtrem.

Poštovné: ZDARMA
Cena: 346 Kč

Komentáře

Přidat komentář

 • Emma

  Dobrý den, jaké čočky jsou vhodné na plavání? K moři, rybníka nebo do plaveckého bazénu, kde se čllověk i sprchuje s čočkami. Moc děkuji za odpověď.

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, děkujeme za dotaz. Toto téma je poněkud ožehavé a názory odborníků jsou různé. Voda, ať v rybníce, bazénu nebo moři, obsahuje množství bakterií. Tyto bakterie mohou čočku poškodit, v horším případě se mohou dostat pod čočku a udělat neplechu přímo v oku. Kontaktní čočky by do styku s vodou neměly vůbec přijít. Na léto je ideální zvolit jednodenní čočky, které při plavání doplníte plaveckými brýlemi. Tak zajistíte 100% hygienu nošení čoček. Můžete také použít jednodenní čočky, které po plavání vyhodíte, což je ale poměrně finančně náročná varianta. Koupání s čočkami je hodně o náhodě. Jsou lidé, kteří se s čočkami koupou a dál je bez problémů nosí a nikdy se jim nic nestane. Pak jsou ale nositelé, kteří toto zkusí jednou a ihned nastane problém v podobě podráždění nebo zánětu. My radíme být obezřetný a rizikům se vyvarovat. Pokud máte jakékoli další dotazy, napište nám prosím. Zatím Vám přejeme hezký den.

 • Monika Šiková

  Dobrý den,léta jsem nosila kontaktní čočky soflens 59 a byla jsem s nimi moc spokojená. V lednu mi lékař doporučil výměnu za biofinity,pry soflens jsou starý typ. Ale vůbec mi biofinity nevyhovují. Nedokážu je mít celý den,někdy je nesnesu vůbec a ihned po nandani je musím vyndat a vzít brýle. Čím by to mohlo být? Doporucite mi jiné?

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Čočky SofLens 59 jsou vyrobené z hydrogelového materiálu a čočky Biofinity jsou ze silikon-hydrogelu. Když si prohlédnete tabulky s vlastnostmi čoček, můžete vidět, že obsah vody a propustnost kyslíku se u těchto dvou typů čoček pohybuje v úplně jiných hodnotách. Vlastnosti materiálu hrají velkou roli v pohodlí při nošení a ve snášenlivosti čoček. Jestliže jste byla s čočkami SofLens 59 spokojená a nošení bylo bez komplikací, nebyl důvod ke změně. V případě, že bychom pro Vás mohli udělat něco dalšího, napište nám prosím. Přejeme Vám hezký den.

 • Mira

  Dobrý den. Mám brýle - 1,75 na obě oči. Budou tyto hodnoty stejné u těchto čoček? Děkuji a pěkný den :)

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, děkujeme za otázku. U těchto hodnot se žádná úprava nedoporučuje. Oční specialisté většinou radí hodnoty upravovat až od –3,50. Pokud ale nemáte čočky vyzkoušené, zvažte osobní konzultaci s kontaktologem. U kontaktních čoček jsou velmi důležité vlastnosti materiálu a svou roli hraje i průměr a zakřivení kontaktní čočky. Kdybychom pro Vás mohli udělat něco dalšího. Napište nám prosím. Přejeme Vám hezký den.

 • Lenka

  Dobry den,chtela bych se zeptat jestli tyto čočky mate i s průměrem 14,6.děkuji Kaštovska

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Tyto kontaktní čočky se vyrabí pouze s průměrem 14,20. 14,60 jsme zatím u kontaktních čoček neviděli. Pokud budete mít další otázky, napište nám prosím. Přejeme Vám hezký den.

 • Hana

  Dobrý den, uvažujeme o čočkách pro dceru, ale má na jednom oku cylindr. Jsou v nabídce i čočky s cylindrem? Děkuji.

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Ano, v naší nabídce najdete i kontaktní čočky s cylindrem. Jsou to torické kontaktní čočky. Rozhodně Vám ale doporučujeme, aby první aplikaci a výběr provedl kontaktolog. Pokud budete mít další otázky, napište nám. Přejeme hezký den.

 • Andrea Kotousová

  Dobrý den, při poslední prohlídce mi oční lékař doporučil pořídit si čočky s trošku větším průměrem, aby mi lépe seděly na oku. Chci se tedy zeptat, zda máte tyto čočky k dispozici jen s průměrem 14.20, příp. prosím o pomoc při výběru alternativy s větším průměrem. Moc děkuji

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Bohužel tyto kontaktní čočky nejsou dostupné ve více průměrech. Skutečně jsou vyráběny pouze v průměru 14,20. Konkrétní vhodnou alternativu by Vám měl doporučit právě lékař (kontaktolog). Naprostá většina měsíčních čoček v naší nabídce má zakřivení 14,00 a 14,20. Jsou tady také Clear 58 a Frequency 55 Aspheric jejichž průměr je větší, ale neodpovídaly by v jiných parametrech. Pokud pro Vás budeme moci udělat cokoli dalšího, napište nám. Přejeme hezký den.

 • Petra Tomanová

  Dobrý den, nelze prosím zaslat vzorek kont. čoček Bausch and Lomb Softlens 59? Děkuji Tomanová.

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Je nám velmi líto, ale zkušební pár čoček SofLens 59 bohužel nemáme k dispozici. Můžeme Vám nabídnout čočky TopVue, u kterých je možné objednat jeden kus kontaktní čočky. Konkrétně můžete vyzkoušet TopVue Plus – jde rovněž o měsíční čočky vyrobené z hydrogelového materiálu. U čoček TopVue můžete bez obav objednat základní balení, u kterého lze v případě nespokojenosti využít Garance vrácení peněz. Pokud budete mít další otázky, určitě nám napište.

 • katka

  Dobrý den chtěla jsem se zeptat mam zakřivení 8,80 a tady mate pouze 8,60 bude to vadit kdy si je koupim bude mi to sedět jaky je vtom rozdíl ? :)

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Teoreticky by Vám čočky vyhovovat měly. Oko je schopné přijmout určité rozdíly v parametrech čoček. Je to ovšem velmi individuální a jak jsou čočky vyhovující právě pro Vás, poznáte až po nasazení a vyzkoušení. Pokud budete mít další dotaz, napište nám. Přejeme hezký den.

 • marie bodisova

  Dobry den nosime cocky plus 7/ 8.3 /14/ Zjistili jsme; ze se prestaly vyrabet .ktere by jste nam doporucili ?dekuji

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den, jako vhodnou alternativu Vám můžeme doporučit TopVue Plus. Jsou vyrobeny z podobného materiálu a vyhovují i citlivějším nositelům. Informaci o ukončení výroby Soflens 59 nám výrobce zatím nesdělil. Děkujeme Vám za Váš dotaz a přejeme hezký den.

 • Michaela

  Dobrý den, nosím kontaktní čočky se zakřivením 8.8 a průměrem 14.00. Byly by tyto čočky se zakřivením 8.6 a průměrem 14.20 pro oko velký rozdíl? Předem děkuji za odpověď.

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den,

  dle obecných informací by Vám měly čočky svými parametry vyhovovat. Určité rozdíly jsou pro oči přijatelné. Zda Vám ale budou čočky Soflens59 vyhovovat zjistíte až vyzkoušením. Musíme Vás ale upozornit, že nákup nevyzkoušených čoček sebou nese finanční riziko. Pokud Vám nové čočky nebudou vyhovovat, nelze je nekompletní vrátit zpět.

 • Zuzana

  Taky se přidám, jsou mnohem pohodlnější než Acuvue Oasys, Advanced atd.

 • duc tran nhat

  Dobrý den, nosím purevision se zakřivením 8.6, potřebuju se zeptat, jestli jsou stejné čočky. Děkuji

 • info@cocky-online.cz

  Dobrý den,

  čočky PureVision (6 čoček) a Soflens 59 nejsou stejné kontaktní čočky. Čočky se liší materiálem, průměrem, obsahem vody a propustností kyslíku. Pokud chcete vyzkoušet jiné čočky než PureVision, doporučuji Vám navštívit očního lékaře, který Vám může poskytnout zkušební pár kontaktních čoček.

 • Mirka Tetaurová

  tento typ čoček nosím skoro 10 let, vyzkoušela jsem i jinou značku, ale vrátila jsem se opet k Soflens 59, neboť při nošení neškrábou, vůbec nevím, že je v oku mám, kolikrát se mi stalo, že jsem úplně zapomněla, že je mám v očích a málem jsem s nima šla spát, při sportu nemám s čočkami vůbec žádný problém. Naprosto vyhovující. Vzhledem k větší vlhkosti jsem maximálně spokojena.

 • Vladimír VONDRAŠ

  Jsem taky spokojen. Tento typ čoček nosím přes 10 let a žádný problém. Doporučuji :)

 • Oldřich Černoch

  Nejlepší čočky, jaké jsem kdy měl. V oku nejsou vůbec cítit. Ani po delším nošení neškrábou, dá se v nich usnout a stále jsou stejně pohodlné. I přes nízkou cenu jsou opravdu kvalitní.

 • Lucie Polatová

  Nosila jsem je několik let a byla jsem s nimi spokojená. Diky dostatečnému množství vody jsou měkké a pohodlné. Doporučuji

 • kk

  Za me spokojenost, pouzivam tyto ckocky nekolik let a zatim bez problemu. Jinak krom materialu nevidim jediny rozdil mezi cockama za 4x vetsi cenu. Stejny obsah vody, propustnost kysliku atd....

SofLens 59 (6 čoček)

SofLens 59 (6 čoček)

SofLens 59 (6 čoček)

279 Kč

Skladem > 1000 ks