Ray-Ban RB4202 6069/71

Ženy Muži
Velikost brýlí Jakou mám velikost?
141 mm
Další rozměry
17 mm
145 mm
43 mm 55 mm
Skladem
Kdy odešleme: Pondělí 25.10.
Doprava zdarma

Originální sluneční brýle značky Ray-Ban včetně originálního pouzdra

2 379 Kč

Popis brýlí

Sluneční brýle Ray-Ban RB4202 6069/71 skvěle doplňují každý outfit. Černé obruby jsou na bocích doplněny plastickým logem značky. Zelená skla jsou zasazena v oblých očnicích, které vytváří jemný vzhled, který sluší jak kulatým a oválným, tak i hranatým obličejům. Skla jsou jednolitá a příjemně zabraňují oslnění.

Brýle jsou zasílány v originálním pouzdře spolu s čistícím hadříkem.

Ray-Ban

Ray-Ban – brýle, které se staly kultem. Proslavily se modelem pro americké armádní letce, po kterém filmaři rádi sáhnou. Brýle Ray-Ban se staly symbolem nezávislosti a svobody. Všechny modely této značky jsou velmi osobité a mají své neodolatelné kouzlo.


Podrobnosti o tomto modelu

Sluneční brýle chrání oči a oční okolí před nebezpečným UV zářením a navíc jsou báječným módním doplňkem. Módní brýle se v současné době stávají důležitým doplňkem ve stylu oblékání. Brýlová obruba je primárně z odolného tvrzeného plastu. Brýlová skla poskytují očím 100% ochranu proti UVA a UVB záření s vlnovou délkou kratší než 400 nanometrů. Brýle vám přijdou v originálním pouzdře. Dalším praktickým komponentem, který s brýlemi dorazí, je také čistící hadřík na brýle.