Ray-Ban RB4147 601/32

Ženy Muži

Originální sluneční brýle značky Ray-Ban včetně originálního pouzdra


Velikost brýlí Jakou mám velikost?
139 mm
Další rozměry
15 mm
145 mm
50 mm 56 mm
Skladem
Kdy odešleme: čtvrtek 30.5.
Cena
3 159 Kč

Popis brýlí

Sluneční brýle Ray-Ban RB4147 001/13 jsou součástí nejnovější kolekce Highstreet značky Ray-Ban. Brýle jsou navrženy jak pro muže, tak i pro ženy. Oblý tvar celočerných obrub vypadá velmi moderně a je ideální volbou především pro oválné, kulaté i srdcové obličeje. Světle šedá skla pohlcují 100 % škodlivých UV paprsků a v horní části pravé čočky je umístěno logo značky Ray-Ban.


Brýle jsou dodávány v originálním pevném pouzdru spolu s čistícím hadříkem.

Ray-Ban

Ray-Ban – brýle, které se staly kultem. Proslavily se modelem pro americké armádní letce, po kterém filmaři rádi sáhnou. Brýle Ray-Ban se staly symbolem nezávislosti a svobody. Všechny modely této značky jsou velmi osobité a mají své neodolatelné kouzlo.


Podrobnosti o tomto modelu

Sluneční brýle chrání oči a oční okolí před nebezpečným UV zářením a navíc jsou báječným módním doplňkem. Zbarevní skel tzv. gradient tvoří jemný barevný přechod z tmavého do světlého odstínu. Módní brýle se v současné době stávají důležitým doplňkem ve stylu oblékání. Brýlová obruba je primárně z odolného tvrzeného plastu. Brýlová skla poskytují očím 100% ochranu proti UVA a UVB záření s vlnovou délkou kratší než 400 nanometrů. Brýle vám přijdou v originálním pouzdře. Dalším praktickým komponentem, který s brýlemi dorazí, je také čistící hadřík na brýle.