Ray-Ban RB4068 601

Ženy

Originální sluneční brýle značky Ray-Ban včetně originálního pouzdra


Velikost brýlí Jakou mám velikost?
137 mm
Další rozměry
17 mm
130 mm
43 mm 60 mm
Skladem
Kdy odešleme: pondělí 15.4.
Cena
2 599 Kč

Popis brýlí

Sluneční brýle Ray-Ban RB4068 601 jsou výhradně dámskou záležitostí. Tento módní doplněk nesmí chybět v žádném elegantním šatníku. Černé plastové celoobruby doplněné zelenými skly vytváří velmi elegantní vzhled. Obdélníkový tvar očnic se skvěle hodí ke kulatým, oválným i hranatým obličejům. Označení G-15 zaručuje 100 % blokaci škodlivých UV paprsků.

S brýlemi vám zašleme také originální pouzdro Ray-Ban, spolu s čistícím hadříkem.

Ray-Ban

Ray-Ban – brýle, které se staly kultem. Proslavily se modelem pro americké armádní letce, po kterém filmaři rádi sáhnou. Brýle Ray-Ban se staly symbolem nezávislosti a svobody. Všechny modely této značky jsou velmi osobité a mají své neodolatelné kouzlo.


Podrobnosti o tomto modelu

Sluneční brýle chrání oči a oční okolí před nebezpečným UV zářením a navíc jsou báječným módním doplňkem. Módní brýle se v současné době stávají důležitým doplňkem ve stylu oblékání. Brýlová obruba je primárně z odolného tvrzeného plastu. Brýlová skla poskytují očím 100% ochranu proti UVA a UVB záření s vlnovou délkou kratší než 400 nanometrů. Brýle vám přijdou v originálním pouzdře. Dalším praktickým komponentem, který s brýlemi dorazí, je také čistící hadřík na brýle.