Ray-Ban RB3527 029/9A

Polarizace Ženy Muži
Velikost brýlí Jakou mám velikost?
136 mm
Další rozměry
17 mm
135 mm
41 mm 61 mm
Skladem
Kdy odešleme: Středa 1.2.

Originální sluneční brýle značky Ray-Ban včetně originálního pouzdra

2 779 Kč

Popis brýlí

Sluneční brýle Ray-Ban RB3527 029/9A POL jsou velmi lehké ale zároveň pevné. Oválné očnice s jemnou kovovou obrubou stříbrné barvy působí příjemným dojmem. Stranice brýlí jsou potaženy plastem, aby lépe přiléhaly k hlavě a byly pohodlné. Skla šedé barvy dotváří vkusný celkový dojem. Díky technologii polarizace, blokují skla 99,9 % odlesků a zvyšují barevný kontrast.

Brýle Ray-Ban zasíláme v originálním pouzdru s čistícím hadříkem.

Ray-Ban

Ray-Ban – brýle, které se staly kultem. Proslavily se modelem pro americké armádní letce, po kterém filmaři rádi sáhnou. Brýle Ray-Ban se staly symbolem nezávislosti a svobody. Všechny modely této značky jsou velmi osobité a mají své neodolatelné kouzlo.


Podrobnosti o tomto modelu

Sluneční brýle chrání oči a oční okolí před nebezpečným UV zářením a navíc jsou báječným módním doplňkem. Brýle s polarizovanými skly eliminují nepříjemné odlesky, které mohou nepříjemně oslňovat např. mokrou vozovku, vodní hladinu či lední plochu. Brýle s polarizací tak ocení především účastníci silničního provozu, rybáři atp. Double bridge neboli dvojitý nosník je prvek, který senzačně oživí nejen obrubu brýlí. Módní brýle se v současné době stávají důležitým doplňkem ve stylu oblékání. Brýlová obruba je primárně z odolného tvrzeného plastu. Brýlová obruba je primárně kovová. Brýlová skla poskytují očím 100% ochranu proti UVA a UVB záření s vlnovou délkou kratší než 400 nanometrů. Brýle vám přijdou v originálním pouzdře. Dalším praktickým komponentem, který s brýlemi dorazí, je také čistící hadřík na brýle.