Ray-Ban RB3527 029/71

Ženy Muži
Velikost brýlí Jakou mám velikost?
136 mm
Další rozměry
17 mm
135 mm
41 mm 61 mm
Skladem
Kdy odešleme: Středa 27.10.
Doprava zdarma

Originální sluneční brýle značky Ray-Ban včetně originálního pouzdra

2 499 Kč

Popis brýlí

Sluneční brýle RB3527 029/71 jsou ideální volbou i pro sportovce. Lehká konstrukce z ušlechtilého kovu stříbrné barvy s plastovými stranicemi skvěle přiléhá k hlavě. Po stranách i na předním pravém skle je vyobrazeno logo značky Ray-Ban. Zelená skla příjemně ztmavují prosvětlené letní ulice. Díky technologii skel čočky zachycují 100 % škodlivých UV paprsků. Oválný tvar brýlí padne jak oválnému, tak hranatému obličeji.

Brýle zasíláme v originálním pevném pouzdru spolu s čistícím hadříkem.

Ray-Ban

Ray-Ban – brýle, které se staly kultem. Proslavily se modelem pro americké armádní letce, po kterém filmaři rádi sáhnou. Brýle Ray-Ban se staly symbolem nezávislosti a svobody. Všechny modely této značky jsou velmi osobité a mají své neodolatelné kouzlo.


Podrobnosti o tomto modelu

Sluneční brýle chrání oči a oční okolí před nebezpečným UV zářením a navíc jsou báječným módním doplňkem. Double bridge neboli dvojitý nosník je prvek, který senzačně oživí nejen obrubu brýlí. Módní brýle se v současné době stávají důležitým doplňkem ve stylu oblékání. Brýlová obruba je primárně kovová. Brýlová skla poskytují očím 100% ochranu proti UVA a UVB záření s vlnovou délkou kratší než 400 nanometrů. Brýle vám přijdou v originálním pouzdře. Dalším praktickým komponentem, který s brýlemi dorazí, je také čistící hadřík na brýle.