Ray-Ban RB3449 001/13

Ženy Muži

Originální sluneční brýle značky Ray-Ban včetně originálního pouzdra


Velikost brýlí Jakou mám velikost?
136 mm
Další rozměry
14 mm
135 mm
51 mm 59 mm
Skladem
Kdy odešleme: pondělí 15.7.
Cena
3 199 Kč

Popis brýlí

Sluneční brýle Ray-Ban RB3449 001/13 jsou stylovým modelem řady Aviator s poloobrubami. Zlaté kovové obruby s plastovým zakončením, mají na stranicích decentně vyryté logo značky. Oblý tvar brýlových skel je vhodný pro oválné, kulaté i hranaté tváře. Hnědý barevný přechod na brýlových čočkách hezky doplňuje zlaté obruby a poskytuje sytější odstíny barev.

Součástí objednávky je také praktické pevné pouzdro s čistícím hadříkem.

Ray-Ban

Ray-Ban – brýle, které se staly kultem. Proslavily se modelem pro americké armádní letce, po kterém filmaři rádi sáhnou. Brýle Ray-Ban se staly symbolem nezávislosti a svobody. Všechny modely této značky jsou velmi osobité a mají své neodolatelné kouzlo.


Podrobnosti o tomto modelu

Sluneční brýle chrání oči a oční okolí před nebezpečným UV zářením a navíc jsou báječným módním doplňkem. Zbarevní skel tzv. gradient tvoří jemný barevný přechod z tmavého do světlého odstínu. Módní brýle se v současné době stávají důležitým doplňkem ve stylu oblékání. Brýlová obruba je primárně kovová. Brýlová skla poskytují očím 100% ochranu proti UVA a UVB záření s vlnovou délkou kratší než 400 nanometrů. Brýle vám přijdou v originálním pouzdře. Dalším praktickým komponentem, který s brýlemi dorazí, je také čistící hadřík na brýle.