Ray-Ban RB3386 003/8G

Ženy Muži

Originální sluneční brýle značky Ray-Ban včetně originálního pouzdra


Velikost brýlí Jakou mám velikost?
148 mm
Další rozměry
18 mm
130 mm
50 mm 67 mm
Skladem
Kdy odešleme: Čtvrtek 30.11.
Cena
3 079 Kč

Popis brýlí

Sluneční brýle Ray-Ban RB3386 003/8G jsou stylovou variantou řady Aviator. Netradiční kombinace kovových obrub a plastu vždy upoutá pozornost. Logo značky Ray-Ban je umísněno jak na stranách obrub, tak i v horní části očnice. Oválné tvary očnic vytváří moderní vzhled, který se hodí k jakékoliv příležitosti, ať už každodenní nebo sportovní. Šedě zbarvená skla se 100 % ochranou před UV zářením, vytváří zajímavé barevné odstíny.

Brýle vám zašleme v kvalitním pouzdře s praktickým zapínáním. Součástí balení je také čistící hadřík.

Ray-Ban

Ray-Ban – brýle, které se staly kultem. Proslavily se modelem pro americké armádní letce, po kterém filmaři rádi sáhnou. Brýle Ray-Ban se staly symbolem nezávislosti a svobody. Všechny modely této značky jsou velmi osobité a mají své neodolatelné kouzlo.


Podrobnosti o tomto modelu

Sluneční brýle chrání oči a oční okolí před nebezpečným UV zářením a navíc jsou báječným módním doplňkem. Zbarevní skel tzv. gradient tvoří jemný barevný přechod z tmavého do světlého odstínu. Módní brýle se v současné době stávají důležitým doplňkem ve stylu oblékání. Brýlová obruba je primárně kovová. Brýlová skla poskytují očím 100% ochranu proti UVA a UVB záření s vlnovou délkou kratší než 400 nanometrů. Brýle vám přijdou v originálním pouzdře. Dalším praktickým komponentem, který s brýlemi dorazí, je také čistící hadřík na brýle.